Jump to content

Huawei P8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mας προβληματισατε με το tempered glass! Θελω να παρω αλλα εδω δεν καταφερνω καλα καλα να περάσω τη ζελατινα την απλή χωρις φουσκαλες!

 

Πειτε καμια ιδεα για θηκη...Γιατι δεν ξερω τι να διαλεξω...Απλη thin σιλικόνης η τυπου πορτοφόλι...

Επισης,υπαρχει ζελατίνα για την πλατη??

Edited by jkidd13
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αφου λοιπον ειναι τοσο επικικδυνο στο αν δεν μπει σωστα, οπως αναφερεις (και μπραβο σου για την ενημερωση σε ολους μας), νομιζω πως αν τελικα παρουμε μια δερματινη θηκη που καλυπτει ολο το κινητο δεν θα εχουμε καποιο προβλημα...!!! Ετσι δεν ειναι ?

Την παρακατω θηκη εννοω...!!!!

http://www.mythiki.gr/thikes/huawei/huawei-ascend-p8/p8-smart-case-black-detail.html

Τι γνωμη εχεις γι αυτην ?

 

κοιταξα την θηκη που λες. δεν ξερω αν το καλυπτει πληρως, αλλα μια φιλικη συμβουλη. η θηκη πρεπει να καλυπτει πληρως, γυρω- γυρω και επαρκως το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Αφου λοιπον ειναι τοσο επικικδυνο στο αν δεν μπει σωστα, οπως αναφερεις (και μπραβο σου για την ενημερωση σε ολους μας), νομιζω πως αν τελικα παρουμε μια δερματινη θηκη που καλυπτει ολο το κινητο δεν θα εχουμε καποιο προβλημα...!!! Ετσι δεν ειναι ?

Την παρακατω θηκη εννοω...!!!!

http://www.mythiki.gr/thikes/huawei/huawei-ascend-p8/p8-smart-case-black-detail.html

Τι γνωμη εχεις γι αυτην ?

 

Αυτή την θήκη έχω πάρει κι εγώ. Είμαι πολύ ικανοποιημένος, έχει βέβαια ένα μειονέκτημα. Δεν "κουμπώνει". Που σημαίνει πως αν σου πέσει, απλά κάνεις την προσευχή σου, να μην ανοίξει το καπάκι στην πτώση...

 

edit: Ψέμματα. Πήρα μία αυθεντική Huawei που είναι ίδια με αυτή. Και η δικιά μου έδειχνε ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως stand, αλλά δεν...

Edited by Godfather80
Link to comment
Share on other sites

Αυτή την θήκη έχω πάρει κι εγώ. Είμαι πολύ ικανοποιημένος, έχει βέβαια ένα μειονέκτημα. Δεν "κουμπώνει". Που σημαίνει πως αν σου πέσει, απλά κάνεις την προσευχή σου, να μην ανοίξει το καπάκι στην πτώση...

 

edit: Ψέμματα. Πήρα μία αυθεντική Huawei που είναι ίδια με αυτή. Και η δικιά μου έδειχνε ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως stand, αλλά δεν...

 

Και αυτην εδω ειναι πιστευω πολυ καλη και κουμπωνει και απο πανω....!!!

http://www.mythiki.gr/thikes/huawei/huawei-ascend-p8/qubits-flip-case-portofoli-black-ascend-p8-detail.html

Γνωμες για αυτην....???????????

Link to comment
Share on other sites

Eγω ειμαι στο να παρω αυτη,την οποια αντιστοιχη ειχα στο g3 και ειναι αξιοπρεπεστατη,και προστατευει ολο το κινητο.

 

http://www.mythiki.gr/thikes/huawei/huawei-ascend-p8/huaweip8-tel1-book-pocket-black-detail.html

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που με χαλαει σε αυτες τις θηκες,ειναι οτι αφηνουν εκτεθημενη την οθονη και χρειαζεσαι απαραιτητα γυαλι.Απο την αλλη οι τυπου Book case "χοντραινουν" πολυ το κινητο.Το δικο μας ειναι κοσμημα,και χανει την ομορφια του αν το χωσεις σε ολη αυτη την κουμουτσα.Οχι δεν ειμαι καθολου αναποφασιστος!:p
Link to comment
Share on other sites

Ωχ, Παναγία μου! Φόβος και τρόμος!! :lol:

Κάποιος, κάπου, κάποτε, μου είχε πει για ένα κόλπο με πλαστική σακούλα από σουπερ μαρκετ κάτω από το τηλέφωνο, την στιγμή που περνάς το γυαλί. Καλά και ντε, ο στατικός ηλεκτρισμός της σακούλας τραβάει τις τριχούλες της σκόνης και δεν κάθονται στην οθόνη.

Δεν ξέρω αν δουλεύει. Σαν ιδέα βέβαια καλή ακούγεται! :rolleyes:

 

άσε ένας κόκκος σκόνης να περάσει ουτε σηκώνετε ξανά ούτε κάθετε κιόλας.. με την μια αχρηστεύεις το γιαλακι.. σε άλλες συσκευές έχει τύχη και 3 φορές να το σηκώσω... εδώ... να αναπνεύσεις λάθος... τέλος δεν έκατσε

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έβαλα 4 nilkin και όλα κούμπωσαν άνετα και μάλιστα σε μία χρειάστηκε να την σηκώσω και να την ξαναβάλω και δεν είχα κανένα πρόβλημα.Μάλιστα στην συσκευασία είχε πανάκια καθαρισμού και μια μπλε ζελατίνα για στατικό ηλεκτρισμό.
Link to comment
Share on other sites

παλιότερα είχα ένα sony xperia, ήθελα να βάλω απλά μια ζελατίνα, τι πιο εύκολο... το πακέτο έχει πέντε ζελατίνες και κατέληξα να χρησιμοποιήσω και τις πέντε λόγω σκόνης! :p

την δεύτερη φορά που έπρεπε να αλλάξω ζελατίνα, αγόρασα 2ο πακέτο και ξόδεψα τις τέσσερις :p

 

απορούσα για ποιο λόγω τραβάει σαν μαγνήτη την σκόνη... τελικά ανακάλυψα ότι είχε εργοστασιακή ζελατίνα στην οθόνη η οποία δεν είναι σαν του P8, κάλυπτε όλοι την οθόνη και με μικροσκόπιο μπορούσες να την δεις κι αυτό κοντά στο ηχείο :p!

το ανακάλυψα στο youtube και είδα ότι μόνο με αιχμηρό αντικείμενο μπορούσες να την αφαιρέσεις κι όπως κι έκανα αφού πρώτα το παράτησα και άλλαξα κινητό λόγω παλαιότητας!

 

στο P8 κράτησα την εργοστασιακή ζελατίνα και είμαι στο ψάξιμο για θύκη... αν και δεν θέλω να κρύψω το κόσμημα που έχουμε στα χέρια μας ;)

John... John Saban!

για τους φίλους Γιάννης ;)

Link to comment
Share on other sites

παλιότερα είχα ένα sony xperia, ήθελα να βάλω απλά μια ζελατίνα, τι πιο εύκολο... το πακέτο έχει πέντε ζελατίνες και κατέληξα να χρησιμοποιήσω και τις πέντε λόγω σκόνης! :p

την δεύτερη φορά που έπρεπε να αλλάξω ζελατίνα, αγόρασα 2ο πακέτο και ξόδεψα τις τέσσερις :p

 

απορούσα για ποιο λόγω τραβάει σαν μαγνήτη την σκόνη... τελικά ανακάλυψα ότι είχε εργοστασιακή ζελατίνα στην οθόνη η οποία δεν είναι σαν του P8, κάλυπτε όλοι την οθόνη και με μικροσκόπιο μπορούσες να την δεις κι αυτό κοντά στο ηχείο :p!

το ανακάλυψα στο youtube και είδα ότι μόνο με αιχμηρό αντικείμενο μπορούσες να την αφαιρέσεις κι όπως κι έκανα αφού πρώτα το παράτησα και άλλαξα κινητό λόγω παλαιότητας!

 

στο P8 κράτησα την εργοστασιακή ζελατίνα και είμαι στο ψάξιμο για θύκη... αν και δεν θέλω να κρύψω το κόσμημα που έχουμε στα χέρια μας ;)

 

Στην προταση σου : (αν και δεν θέλω να κρύψω το κόσμημα που έχουμε στα χέρια μας)

αν μπορω να πω μια ευχαριστη σκεψη, ειναι πως οταν καποιος εχει ενα κοσμημα στα χερια του και το γνωριζει ο ιδιος, τοτε δεν χρειαζεται να το βλεπουν πολλοι...!

Αλλωστε παντα τα ακριβα και ομορφα κοσμηματα ειναι μοναδικα και για λιγους...!!

Αρα οσοι το εχουν ειναι τυχεροι...

Αν σκεφτω βεβαια οτι τα κοσμηματα τα βαζανε σε θυριδες Τραπεζων, ε τοτε εγω που θα το εχω παντα μαζι μου, θα χαιρομαι απεριοριστα.

Απλα πρεπει να το προσεχω...!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά εννοείται ότι πριν φτάσουμε στο σέρβις θα δοκιμάσω ότι μπορώ. Αργότερα που θα το έχω στα χέρια μου θα του βάλω πάνω την άλλη κάρτα και να δω αν το ξανακάνει. Ας ξεκινήσω από αυτό και βλέπουμε την συνέχεια. Ας ελπίσουμε να είναι μόνο θέμα sim και με μια αλλαγή να είμαστε κομπλε. Θα το δούμε... Ευχαριστώ!

Τελικά αλλάξαμε την sim με νέα nano και όχι κομμένη όπως ήταν η προηγούμενη και δουλεύει μια χαρά από το Σάββατο το μεσημέρι. Δεν έγραψα νωρίτερα για να βεβαιωθω ότι ήταν αυτό. Ας ελπίσουμε να ήταν μόνο αυτό και να μην ξαναεμφανισθεί. Αλλά μου έκανε εντύπωση που τα έπαιξε στα καλά καθούμενα και όχι από την αρχή.

 

Θέλω μόνο μία ερώτηση να κάνω γιατί ο υπάλληλος στο κατάστημα που άλλαξε την κάρτα είπε κάτι περίεργα στη γυναίκα μου που πήγε εκεί και μου φάνηκε πολύ περίεργο. Της είπε ότι μπορεί να μην φταίει η κάρτα αλλά το κινητό γιατί με τα Huawei P8 υπήρχε πρόβλημα όταν ήταν να έρθει Ευρώπη και δεν έπαιρνε στην αρχή έγκριση γιατί στην Αμερική όταν πρωτοκυκλοφόρησε πολλά από αυτά εκρήγνυνταν (!?!) από βλάβη και ίσως είναι προβληματικό. Δεν έχω ακούσει κάποιο παρόμοιο περιστατικό για το συγκεκριμένο κινητό γιαυτό μου φάνηκε περίεργο. Ξέρουμε κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Στην προταση σου : (αν και δεν θέλω να κρύψω το κόσμημα που έχουμε στα χέρια μας)

αν μπορω να πω μια ευχαριστη σκεψη, ειναι πως οταν καποιος εχει ενα κοσμημα στα χερια του και το γνωριζει ο ιδιος, τοτε δεν χρειαζεται να το βλεπουν πολλοι...!

Αλλωστε παντα τα ακριβα και ομορφα κοσμηματα ειναι μοναδικα και για λιγους...!!

Αρα οσοι το εχουν ειναι τυχεροι...

Αν σκεφτω βεβαια οτι τα κοσμηματα τα βαζανε σε θυριδες Τραπεζων, ε τοτε εγω που θα το εχω παντα μαζι μου, θα χαιρομαι απεριοριστα.

Απλα πρεπει να το προσεχω...!!!

 

επειδή είμαστε εκτός θέματος με την συγκεκριμένη παρατήρηση... θα πω μόνο ότι δεν είμαι από αυτούς που θέλουν να το επιδεικνύουν αλλά από αυτούς που τους αρέσει να το βλέπουν οι ίδιοι κάθε φορά που το πιάνουν στα χέρια τους! οπότε υπάρχει δίλημμα...

 

Τελικά αλλάξαμε την sim με νέα nano και όχι κομμένη όπως ήταν η προηγούμενη και δουλεύει μια χαρά από το Σάββατο το μεσημέρι. Δεν έγραψα νωρίτερα για να βεβαιωθω ότι ήταν αυτό. Ας ελπίσουμε να ήταν μόνο αυτό και να μην ξαναεμφανισθεί. Αλλά μου έκανε εντύπωση που τα έπαιξε στα καλά καθούμενα και όχι από την αρχή.

 

Θέλω μόνο μία ερώτηση να κάνω γιατί ο υπάλληλος στο κατάστημα που άλλαξε την κάρτα είπε κάτι περίεργα στη γυναίκα μου που πήγε εκεί και μου φάνηκε πολύ περίεργο. Της είπε ότι μπορεί να μην φταίει η κάρτα αλλά το κινητό γιατί με τα Huawei P8 υπήρχε πρόβλημα όταν ήταν να έρθει Ευρώπη και δεν έπαιρνε στην αρχή έγκριση γιατί στην Αμερική όταν πρωτοκυκλοφόρησε πολλά από αυτά εκρήγνυνταν (!?!) από βλάβη και ίσως είναι προβληματικό. Δεν έχω ακούσει κάποιο παρόμοιο περιστατικό για το συγκεκριμένο κινητό γιαυτό μου φάνηκε περίεργο. Ξέρουμε κάτι;

 

καταρχήν φίλε μου χαίρομαι που διορθώθηκε, κι εγώ έχω κόψει την κάρτα και μου είπαν στον γερμανό ότι υπάρχει πιθανότητα να μου δημιουργήσει πρόβλημα αλλά τελικά η εγχείρηση πέτυχε ;)

 

όσο για τον υπάλληλο που είπε όλα αυτά στην γυναίκα σου... έχω την περιέργεια να μάθω από ποια εταιρία είναι :p

πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο για το P8, αυτό που με φοβίζει περισσότερο από όλα, δεν είναι να μην εκραγεί το P8 στο αφτί μου αλλά η ημιμάθεια μερικών που τους εμπιστευόμαστε και δυστυχώς στις μέρες μας είναι μια μεγάλη μάστιγα!

 

καλού κακού ας προσέχουμε όσοι έχουμε P8, γιατί μπορεί να μας χαρακτηρίσουν και τζιχαντιστές :worry:

John... John Saban!

για τους φίλους Γιάννης ;)

Link to comment
Share on other sites

Να ξεκαθαρισουμε κάτι. Θαύματα δεν γίνονται, μάγοι δεν υπάρχουν.

Παιρνετε τηλέφωνα με χαμιλο sar και γκρινιαζετε μετα για αδύναμο σήμα.

Για να εχεις σήμα και να μιλάς, ακόμη και σε δύσκολα σημεία, θέλει καλη κεραία. Στο Ρ8 έχουμε "κεραίες". Δυο στο σύνολο. Το feature ενεργοποιηται κάτω απο συγκεκριμένες συνθήκες και απαιτησεις.

Δεν μπορούμε λοιπον να τα έχουμε όλα!

Όσοι ανησυχούν τόσο πολύ για το sar (το οποιο βεβαιως δεν ειναι επουδενί εκτος των επιτρεπτων οριων) ή παίρνουν αλλη συσκευή και δεν διαμαρτύρονται όμως μετά για το σήμα ή πολύ απλά, όπως κάνει η πλειοψηφία πλεον των χρηστών, παίρνουν ενα bluetooth και τελειώνει εκεί η ιστορία.

Τα υπόλοιπα είναι πλεον για να γίνεται κουβέντα, ανευ ουσίας παντελώς!

Με την αγορά bluetooth προστατευομαστε για το sar head. Το ότι είναι υψηλό το sar body με προβληματίζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομαδα... Παιδια εχω τη συσκευη και δεν εχω παρει αναβαθμιση στην ΜΜ... το κινητο ηταν Branded το εχω κανει Clean debranded Με τον οδηγο που εχει αναφερθει στο νημα... Εχω την εκδοση Β200..
Link to comment
Share on other sites

επειδή είμαστε εκτός θέματος με την συγκεκριμένη παρατήρηση... θα πω μόνο ότι δεν είμαι από αυτούς που θέλουν να το επιδεικνύουν αλλά από αυτούς που τους αρέσει να το βλέπουν οι ίδιοι κάθε φορά που το πιάνουν στα χέρια τους! οπότε υπάρχει δίλημμα...

 

 

 

καταρχήν φίλε μου χαίρομαι που διορθώθηκε, κι εγώ έχω κόψει την κάρτα και μου είπαν στον γερμανό ότι υπάρχει πιθανότητα να μου δημιουργήσει πρόβλημα αλλά τελικά η εγχείρηση πέτυχε ;)

 

όσο για τον υπάλληλο που είπε όλα αυτά στην γυναίκα σου... έχω την περιέργεια να μάθω από ποια εταιρία είναι :p

πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο για το P8, αυτό που με φοβίζει περισσότερο από όλα, δεν είναι να μην εκραγεί το P8 στο αφτί μου αλλά η ημιμάθεια μερικών που τους εμπιστευόμαστε και δυστυχώς στις μέρες μας είναι μια μεγάλη μάστιγα!

 

καλού κακού ας προσέχουμε όσοι έχουμε P8, γιατί μπορεί να μας χαρακτηρίσουν και τζιχαντιστές :worry:

Allahu akbar my friend

Με την αγορά bluetooth προστατευομαστε για το sar head. Το ότι είναι υψηλό το sar body με προβληματίζει.

Αν απενεργοποιηεις την συναθριση φορεων Sar στο body πέφτει λιγότερο απο μισά.. Βέβαια γυρνάς από θέμα ταχύτητας 4g στο επίπεδο με τα άλλα κινιτα και όχι στην σχεδόν διπλάσια ταχύτητα και σταθερότητα προσφέρει αυτή ξ δυνατότητα (ουσιαστικά κλείνει την δεύτερη κεραία και sub modem στην χρήση data)

Καλησπερα στην ομαδα... Παιδια εχω τη συσκευη και δεν εχω παρει αναβαθμιση στην ΜΜ... το κινητο ηταν Branded το εχω κανει Clean debranded Με τον οδηγο που εχει αναφερθει στο νημα... Εχω την εκδοση Β200..

Όταν βγει τελική έκδοση θα σου έρθει

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει στο εμποριο ζελατινα για την πλατη??

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν απενεργοποιηεις την συναθριση φορεων Sar στο body πέφτει λιγότερο απο μισά.. Βέβαια γυρνάς από θέμα ταχύτητας 4g στο επίπεδο με τα άλλα κινιτα και όχι στην σχεδόν διπλάσια ταχύτητα και σταθερότητα προσφέρει αυτή ξ δυνατότητα (ουσιαστικά κλείνει την δεύτερη κεραία και sub modem στην χρήση data)

 

Τι ακριβως ειναι η συναθροιση φορεων?

Link to comment
Share on other sites

καταρχήν φίλε μου χαίρομαι που διορθώθηκε, κι εγώ έχω κόψει την κάρτα και μου είπαν στον γερμανό ότι υπάρχει πιθανότητα να μου δημιουργήσει πρόβλημα αλλά τελικά η εγχείρηση πέτυχε ;)

 

όσο για τον υπάλληλο που είπε όλα αυτά στην γυναίκα σου... έχω την περιέργεια να μάθω από ποια εταιρία είναι :p

πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο για το P8, αυτό που με φοβίζει περισσότερο από όλα, δεν είναι να μην εκραγεί το P8 στο αφτί μου αλλά η ημιμάθεια μερικών που τους εμπιστευόμαστε και δυστυχώς στις μέρες μας είναι μια μεγάλη μάστιγα!

 

καλού κακού ας προσέχουμε όσοι έχουμε P8, γιατί μπορεί να μας χαρακτηρίσουν και τζιχαντιστές :worry:

 

Σε κατάστημα Γερμανός έγινε το όλο σκηνικό. Το ωραίο είναι ότι εγώ τους ξέρω κιόλας και ξέρω πως δεν υπήρχε περίπτωση να μου έλεγαν κάτι τέτοιο και πιστεύω απλά βρήκαν ευκαιρία και κυρίως.. "θύμα" για να πούνε την βλακεία τους. Λες και κάθε μέρα σκάνε τα κινητά έτσι για την πλάκα τους.. Τι να πω.. "Ο Θεός είναι μεγάλος" τελικά...

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει στο εμποριο ζελατινα για την πλατη??

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Τι ακριβως ειναι η συναθροιση φορεων?

 

Μεμονομένη όχι. Η nilkin έχει στο πακέτο της και ζελατίνα για πίσω. Πάρε μια universal και κοψε την όσο θέλεις.

 

Για την "συνάθροιση φορέων", Ελληνιστί "carrier aggregation" έχω δώσει λινκ λιγα ποστ πιο πριν. Search στο νήμα με κλειδί "carrier aggregation" και θα στο βγάλει.

 

Με την αγορά bluetooth προστατευομαστε για το sar head. Το ότι είναι υψηλό το sar body με προβληματίζει.

Όταν μιλάς στο blue tooth και εχεις το τηλέφωνο πάνω στο τραπέζι, πάνω στο γραφείο, στην βαση αυτοκινήτου, μέσα στο τσαντακι, οπουδήποτε αλλού εκτός από την αριστερη εσωτερική τσέπη του μπουφάν, νομίζω ότι δεν υπάρχει θέμα.

Όπως και να έχει όμως, πιστεύω οτι δεν σου κάνει το τηλέφωνο. Δεν θα το χαρείς γιατί θα σε "τρώει" ο προβληματισμός σου. Οποτε κοίταξε για κάτι άλλο.

Είναι κρίμα να δίνουμε ενα σκασμό λ7 και να μην το χαιρόμαστε κιόλας. Στο λέω εντελώς φιλικά!

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει στο εμποριο ζελατινα για την πλατη??

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Τι ακριβως ειναι η συναθροιση φορεων?

 

λοιπόν η συσκευη εχει 2 κεραίες gsm κανονικές (όλες η συσκευές έχουν μια)

 

τώρα τι κάνει η δεύτερη κεραία.. κάνει 2 πράγματα

1, όταν σι σήμα είναι χαμηλό και είσαι σε κλήση συνδέετε σε μια δεύτερη κεραία κινητής στην περιοχή ώστε να μην χάσεις την κλήση και να απολαμβάνεις την συνομιλία σου (συμβαίνει μια στα τόσο και δεν υπάρχει λόγος να το κλίσεις )

 

2. έχει μια λειτουργία συναρθριση φορέων.. τι κάνει αιτώ... είναι σαν να έχεις 2 modem και και δυο είναι συνδεδεμένα σε διο διαφορετικές γραμμές και ενώνονται μετα σε μια... ετσι η μια κεραία συνδέετε σε μια κεραία του παροχου και η άλλη σε μια άλλη και η δυο έχουν 2 διαφορετικά data stream που τα ενώνει μετά η συσκευη..... τι σου προσφερει θα πεις τώρα... σου προσφερει διπλάσια ταχύτητα στο 4g από όλες της άλλες συσκευές ποιο είναι το κακό θα πεις τώρα? το sar απο το 0,89 παει 1,75 body (προφανώς μιλάμε όταν το σήμα είναι 1 γραμμή αν το σήμα είναι χαμηλό είναι θεμα να φτάνει 1.1 sar body

 

το εχω γραψει σε πολυ απλοπιιμενη μορφη τη σημαινει η τεχνολογια της qualcomm/huawei οτι αφορα carier aggregation

 

Τι να πω.. "Ο Θεός είναι μεγάλος" τελικά...

την επόμενη φορά μπες στο κατάστημα του germanos κρατώντας ενα p8 στα χέρια και τρέξε πάνω τους φωνάζοντας allahu akbar!!!!

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξίζει η αγορά του? Να το χτυπήσω? Μπαταρία(Καθόλου παιχνίδια,fbook,viber και φωτογραφίες)? Κάμερα? Lag? Έχει πάρει κανείς αναβάθμιση σε 6? Υγ Η διαφορά με το premium είναι μόνο η χωρητικότητα? Επειδή τα χρήματα είναι τα διπλάσια σχεδόν!
Rogers
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξίζει η αγορά του? Να το χτυπήσω? Μπαταρία(Καθόλου παιχνίδια,fbook,viber και φωτογραφίες)? Κάμερα? Lag? Έχει πάρει κανείς αναβάθμιση σε 6? Υγ Η διαφορά με το premium είναι μόνο η χωρητικότητα? Επειδή τα χρήματα είναι τα διπλάσια σχεδόν!

 

Νομίζω φοράει και τον kirin 935.

Έχει max clock στα 2.2 έναντι 2.0 του kirin 930 που φοράει το Ρ8.

Μην φανταστείς τίποτα σοβαρές διαφορές. Στο κανονικό Ρ8 η κάμερα είναι εξαιρετική, στο premium δεν ξέρω.

Lag? Στάσου, κάπου την θυμάμαι αυτή την λέξη! :confused:

Αν δεν είσαι heavy gamer δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. ;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να τσεκαρει μεσω Aida-Cpuz τη θερμοκρασια στο ddr γιατι ενω σε ολα ειναι γυρω στους 30-35 βαθμους εκει μου λεει 82

340 βαθμούς Κελσίου λέει σε μένα οκ λογικά έχω πυρηνικό αντιδραστιρα μέσα και ήδη έχει ξεκινήσει τυξη του πυρήνα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...