Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενικά σε apps που χρησιμοποιουν google play services θα εχετε θεμα, αν απο την αλλη δεν τα δουλευετε είστε κομπλε.

 

Το paypal δοκιμασατε να δειτε αν κρασαρει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μολις παρελαβα αυτην την θηκη και ειναι οτι καλυτερο, εχω παρει (ειναι η τριτη) http://www.nillkin.com/english/proshow.asp?mid=2&sid=0&tid=0&cid=1&scid=&id=5158&page=1

 

Από πού την πήρες, γιατί στο link που έχεις δώσει δε βλέπω κάποια επιλογή για αγορά ή καλάθι ή κάτι σχετικό...

Link to comment
Share on other sites

kalispera!gnwrizei kapoios na mou pei,pws tha mporousa na apoktisw to en logw montelo oso pio fthina ginetai?

Απο κινεζομαγαζο. Συγκεκριμένα το gearbest νομιζω οτι το εχει πιο φτηνά από όλους. Από εκεί το πήρα και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά σε apps που χρησιμοποιουν google play services θα εχετε θεμα, αν απο την αλλη δεν τα δουλευετε είστε κομπλε.

 

Το paypal δοκιμασατε να δειτε αν κρασαρει;

 

οχι δεν το δοκιμασα εγω, οταν λες να ξαναπερασω το γοογλε απ , εννοεις φλασαρισμα μονα τους και αν που θα τα βρω?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από πού την πήρες, γιατί στο link που έχεις δώσει δε βλέπω κάποια επιλογή για αγορά ή καλάθι ή κάτι σχετικό...

 

το πηρα απο ελληνικο σαιτ, να το βαλω εδω η ειναι διαφημιση?

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

Απο κινεζομαγαζο. Συγκεκριμένα το gearbest νομιζω οτι το εχει πιο φτηνά από όλους. Από εκεί το πήρα και εγώ.

 

 

γίνεται όμως να παραγγείλεις με paypal από αυτά?νομίζω πως όχι...υπάρχει κάποια άλλη προτεινόμενη λύση?

Link to comment
Share on other sites

γίνεται όμως να παραγγείλεις με paypal από αυτά?νομίζω πως όχι...υπάρχει κάποια άλλη προτεινόμενη λύση?

 

απο vickmall γινετε με paypal

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

είναι σίγουρο αυτό?επειδή δεν έχω παραγγείλει ξανά τηλέφωνο από εξωτερικό,ενδέχεται να υπάρχουν παγίδες?

 

εχω παρει 3 εως τωρα

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

σου έχουνε παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα?

 

κανενα και καθε μερα αλαζω ρομ

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβώς είναι η ρομ?

Το λειτουργικο σύστημα του κινητού.

 

Αν δεν ξέρεις τι είναι η ρομ καλύτερα να κοιταξεις για άλλο κινητό. ( Ή για κανένα a7000 απο ελλαδα)

Link to comment
Share on other sites

Δες 2 σελίδες πίσω το ποστ 6093 του psarogen, έχει λινκ για πιο πρόσφατη έκδοση της androium.

 

Όταν είχα τη 1520 του vickmall το root checker μου έλεγε ότι δεν είμαι ρουτ όμως ήμουν. Μήπως συμβαίνει το ίδιο και σε σένα?

 

 

Έτρεξα 2-3 προγράμματα του root checker καθλως και τα titanium back up pro και το TWRP κια μου λένε ότι χρειάζεται άδεια root. Καμια ιδεά να το ελέγξω ξανά με άλλο τρόπο ή να το λύσω;

Link to comment
Share on other sites

Ποια vibe ui θεωρείτε ότι πεζει καλύτερα? Στο κινητό έχω vibeui row d 121 από τον greeshan http://www.needrom.com/download/vibeui-row-s121/

Για αυτη που φορας ποιες οι εντυπωσεις σου

Link to comment
Share on other sites

Μην κάνεις ότι σου έρθει.. Θα το brickareis το κινητό..

Και δεν είσαι ροοτ και πήγεις να βάλεις την androium με sp flash tool..

Ακολούθησε αυτόν τον οδηγό, βήμα βήμα..

Ευχαριστώ για την απάντηση δεν πηγα να το βαλω απλα πηγα να φορτωσω στο sp flash την ρομ αλλα δεν εμπαινε.... :rolleyes:...... Ξερεις που κολλάω? Με αυτον τον οδηγό εβαλα την ινδική απλα τωρα που δεν ειμαι ροοτ δεν ξερω πως να αλλαξω ρομ γιατι αυτην η androium που κατέβασα δεν εχει scatter μεσα και δεν ξερω πως να προχωρήσω!! Πάντως δεν κανω κατι αν δεν σιγουρευτω πρωτα...

Τον ΝΟΥ σου και να πίνεις το ΝΟΥΝΟΥ σου!!!!:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση δεν πηγα να το βαλω απλα πηγα να φορτωσω στο sp flash την ρομ αλλα δεν εμπαινε.... :rolleyes:...... Ξερεις που κολλάω? Με αυτον τον οδηγό εβαλα την ινδική απλα τωρα που δεν ειμαι ροοτ δεν ξερω πως να αλλαξω ρομ γιατι αυτην η androium που κατέβασα δεν εχει scatter μεσα και δεν ξερω πως να προχωρήσω!! Πάντως δεν κανω κατι αν δεν σιγουρευτω πρωτα...

Φιλέ το scatter ειναι μονο για επισημες roms και spflashtools. Η androium μπαινει με custom recovery οπως twrp και cwm. Δηλαδη την rom την κανεις εγκατασταση απο το κινητο οχι απο το pc με το flash tools.

 

Μιας και ξερεις ομως πως δουλεύει το flash tools μπορεις να περάσεις το twrp με αυτό και μετά απλά περνάς την ρομ στην sd του κινητού κάνεις τα wipes και install.

Edited by psarogen
Link to comment
Share on other sites

Για αυτη που φορας ποιες οι εντυπωσεις σου

 

Μου αρέσει ο όλος σχεδιασμός της και γι αυτο ενδιαφερομαι αν υπάρχει κάτι καλύτερο σε vibe ui .

Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα αυτην την θηκη και ειναι οτι καλυτερο, εχω παρει (ειναι η τριτη) http://www.nillkin.com/english/proshow.asp?mid=2&sid=0&tid=0&cid=1&scid=&id=5158&page=1

 

Αυτή η θήκη θέλει κάποιο λογισμικό για να λειτουργεί το παράθυρο;

Link to comment
Share on other sites

Φιλέ το scatter ειναι μονο για επισημες roms και spflashtools. Η androium μπαινει με custom recovery οπως twrp και cwm. Δηλαδη την rom την κανεις εγκατασταση απο το κινητο οχι απο το pc με το flash tools.

 

Μιας και ξερεις ομως πως δουλεύει το flash tools μπορεις να περάσεις το twrp με αυτό και μετά απλά περνάς την ρομ στην sd του κινητού κάνεις τα wipes και install.

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε για τις συμβουλές.... Ενα τελευταίο το twpr που μπορω να το βρω?

Τον ΝΟΥ σου και να πίνεις το ΝΟΥΝΟΥ σου!!!!:ninja:
Link to comment
Share on other sites

στην androium καθε φορα που ερχεται ενα μηνυμα στο viber ας πουμε αναβοσβηνει η οθονη?απενεργοποιηται αυτο καπως?
Link to comment
Share on other sites

στην androium καθε φορα που ερχεται ενα μηνυμα στο viber ας πουμε αναβοσβηνει η οθονη?απενεργοποιηται αυτο καπως?

 

Επιλογη του viber ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...