Jump to content

ECOO E04 Aurora Plus


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aν στο δωσουν ΔΩΡΕΑΝ μαζι με μια επιταγη 200 ευρω να το σκεφτεις.

Αλλιως ΦΥΓΕ ΜΑΚΡΙΑ !!!

Eκτος αν θες ενα κινητο με συνεχη κολληματα, ξαφνικα reboot, battery drain

και ΜΗΔΕΝΙΚΗ υποστηριξη.

Eγω αντεξα μια βδομαδα μαζι του.

Αυτοι ειναι πιο "κινεζοι" κι απο τους Κινεζους.

Υποστηριξη ΜΗΔΕΝ Αξιοπιστια ΜΗΔΕΝ Σεβασμος στον πελατη ΜΗΔΕΝ.

Δεν μπορω να φανταστω ποσο χειροτερη μπορει να ειναι μια εταιρια.

Παιζουν σε δικη τους κατηγορια.

Κακη--> χειροτερη--> χειριστη--> Ecoo

 

Αχαχαχ! Συμφωνώ σε όλα. Έχω την official Kitkat, που ακόμα και στα μενού μερικές φορές έχει lag(!), λες και είναι κάνα σάπιο κινητό 5+ ετών... :p Προβλήματα με επανεκκίνηση, είχα όταν έβαζα κάρτα SD μέσα, χωρίς την SD δεν κρασαρει σχεδόν καθόλου, αντε να κάνει το πολύ 1 reboot την εβδομάδα από μόνο του. Πολλές φορές, το battery drain είναι τραγικό, όταν η μπαταρία πέφτει κάτω από το 20%, μπορεί μέσα σε 2 λεπτά να φτάσει στο 1% και να κλείσει!! Αυτό φτιάχνει αν προλάβω να του κάνω επανεκκίνηση (το αφήνω κλειστό για λίγο και το ανοίγω χειροκίνητα πάλι), μετά η μπαταρία τελειώνει κανονικά! Μιλάμε για τρελά bugs και η εταιρία αδιαφορει! Τα ίδια σάπια είναι και τα Elephone, στην οποία ανήκει...

 

Υ.Γ. Το καινούργιο κινητό που κέρδισα, πρέπει να βρίσκεται εδώ και 3 μέρες στο αεροδρόμιο Βενιζέλος και τα ΕΛΤΑ ακόμα δεν το έχουν σκαναρει... Ρε αντε γρήγορααα, να ξεφορτωθω το ECOO... :p Θα του βάλω τη SpaceRom που έφτιαξε ένας Ιταλός και θα το δώσω στη μάνα μου. Αυτή η ROM έχει μόνο μερικές ασυμβατότητες με κάποιες εφαρμογές, αλλά γενικά παίζει καλύτερα απ' όλες...

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 486
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα συμφωνήσω και εγώ. Αυτή η αδιαφορία της ρημάδας της εταιρίας πραγματικά με εξοργίζει. Περνάω μια rom να φτιάξω κάτι, χαλάει το άλλο!!! Στην stock Lollipop 5.0 θέματα υπερθέρμανσης, στη stock Kitkat 4.4.4 θέματα υπερθέρμανσης+lag, στην Spacerom ασυμβατότητες εφαρμογών, στη Cyanogenmod 12.1 RC4 ο ήχος από τα ακουστικά δεν έχει μπάσο!!!!!!!!!!!, στην Lenovo VIBE UI 2.5 δεν λειτουργεί το GPS+το ότι δεν μπορώ να διαβάσω τα μηνύματα από την προεγκατεστημένη εφαρμογή, καθώς μετά τρώω force close!, με την Flyme OS ο ήχος των ακουστικών δεν έχει μεγάλη ένταση. Νισάφι πια! Μόνο το Color OS δεν έχω δοκιμάσει, αλλά από ότι διάβασα η κάμερα τραβάει μόνο στα 8 mpx, και είναι γεμάτο κινέζικες εφαρμογές! WTF δηλαδή

 

Και όσο σκέφτομαι πως το Xiaomi Redmi Note 2 prime είναι μόλις 30€ ακριβότερο........

Edited by THD
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω και εγώ. Αυτή η αδιαφορία της ρημάδας της εταιρίας πραγματικά με εξοργίζει. Περνάω μια rom να φτιάξω κάτι, χαλάει το άλλο!!! Στην stock Lollipop 5.0 θέματα υπερθέρμανσης, στη stock Kitkat 4.4.4 θέματα υπερθέρμανσης+lag, στην Spacerom ασυμβατότητες εφαρμογών, στη Cyanogenmod 12.1 RC4 ο ήχος από τα ακουστικά δεν έχει μπάσο!!!!!!!!!!!, στην Lenovo VIBE UI 2.5 δεν λειτουργεί το GPS+το ότι δεν μπορώ να διαβάσω τα μηνύματα από την προεγκατεστημένη εφαρμογή, καθώς μετά τρώω force close!, με την Flyme OS ο ήχος των ακουστικών δεν έχει μεγάλη ένταση. Νισάφι πια! Μόνο το Color OS δεν έχω δοκιμάσει, αλλά από ότι διάβασα η κάμερα τραβάει μόνο στα 8 mpx, και είναι γεμάτο κινέζικες εφαρμογές! WTF δηλαδή

 

Και όσο σκέφτομαι πως το Xiaomi Redmi Note 2 prime είναι μόλις 30€ ακριβότερο........

εφυγα απο jiayu και πηγα σε χiaomi Redmi Note 2 prime μεγαλη διαφορά

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω και εγώ. Αυτή η αδιαφορία της ρημάδας της εταιρίας πραγματικά με εξοργίζει. Περνάω μια rom να φτιάξω κάτι, χαλάει το άλλο!!! Στην stock Lollipop 5.0 θέματα υπερθέρμανσης, στη stock Kitkat 4.4.4 θέματα υπερθέρμανσης+lag, στην Spacerom ασυμβατότητες εφαρμογών, στη Cyanogenmod 12.1 RC4 ο ήχος από τα ακουστικά δεν έχει μπάσο!!!!!!!!!!!, στην Lenovo VIBE UI 2.5 δεν λειτουργεί το GPS+το ότι δεν μπορώ να διαβάσω τα μηνύματα από την προεγκατεστημένη εφαρμογή, καθώς μετά τρώω force close!, με την Flyme OS ο ήχος των ακουστικών δεν έχει μεγάλη ένταση. Νισάφι πια! Μόνο το Color OS δεν έχω δοκιμάσει, αλλά από ότι διάβασα η κάμερα τραβάει μόνο στα 8 mpx, και είναι γεμάτο κινέζικες εφαρμογές! WTF δηλαδή

 

Και όσο σκέφτομαι πως το Xiaomi Redmi Note 2 prime είναι μόλις 30€ ακριβότερο........

 

Όσο σκέφτομαι, ότι δεν πήρα το Ulefone Be Pro, που είχε 35€ Λιγότερα και είχε όλα όσα ήθελα από specs (όπως και το ECOO, ακόμα περισσότερο)... Είχα διαβάσει για μερικά bugs στην αρχή, που αργότερα διορθώθηκαν, αλλά φοβήθηκα, οπότε έδωσα περισσότερα και πήρα το ECOO και τελικά μάπα το καρπούζι... Πραγματικά τόση ταλαιπωρία ούτε τσάμπα δεν αξίζει, πόσο μάλλον τα 165€ που έδωσα... Είναι κρίμα μια τόσο αξιόλογη συσκευή, να έχει τέτοια προβλήματα με τα λειτουργικά και η εταιρεία να κάνει τον "Κινεζο", με κάθε σημασία... :p

 

Μεσοβδόμαδα πιστεύω να έχω το καινούργιο κινητό και πολύ θα ήθελα να δώσω το ECOO στο σκύλο να παίζει, αλλά επειδή δουλεύει ακόμα και λυπάμαι τα λεφτά μου, θα το δώσω στη μάνα μου, να ταλαιπωρεί εκείνη τώρα, αν και δε θα κάνει τόση βαριά χρήση όσο εγώ... :p

Link to comment
Share on other sites

πωωωω!

μου κανατε την καρδια περιβολι..

μολις το πηρα.

αφου μου σπασε τ.. @@ για να το ρουταρω, τελικα του ξαναπερασα την official που ειχε (που απ οτι φαινεται ειναι η καλυτερη που κυκλοφορει) με την TWRP 2.8.7.0 μεσα. ηταν ο μονος τροπος να ρουταριστει, γιατι το kingo που δοκιμασα του αφησε κατι μεσα, και μετα δεν επαιρνε ουτε το iroot ουτε τιποτα. :mad:

παω ν αγορασω θηκη και τα @#%#!capital controls δεν μ αφηνουν :mad: για 9 ψωροδολλαρια :mad:

 

ας ελπισουμε να μην ειναι τοσο χαλια οσο λετε.. :cry:

Link to comment
Share on other sites

πωωωω!

μου κανατε την καρδια περιβολι..

μολις το πηρα.

αφου μου σπασε τ.. @@ για να το ρουταρω, τελικα του ξαναπερασα την official που ειχε (που απ οτι φαινεται ειναι η καλυτερη που κυκλοφορει) με την TWRP 2.8.7.0 μεσα. ηταν ο μονος τροπος να ρουταριστει, γιατι το kingo που δοκιμασα του αφησε κατι μεσα, και μετα δεν επαιρνε ουτε το iroot ουτε τιποτα. :mad:

παω ν αγορασω θηκη και τα @#%#!capital controls δεν μ αφηνουν :mad: για 9 ψωροδολλαρια :mad:

 

ας ελπισουμε να μην ειναι τοσο χαλια οσο λετε.. :cry:

 

Βρε εντάξει, το μόνο θέμα που έχει είναι το λογισμικό. Οτιδήποτε θες πάντως εδώ είμαστε. Συμβουλή : μην προσπαθείς να βάλεις ρομ και μετά να το ρουταρεις, αλλά περνά ρομ που να είναι ρουτ από την αρχή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά, για το θέμα του ήχου μπείτε εδώ (http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-divinebeats-sound-master-phone-sony-t3274355) και βάλτε το. Παρά πολύ καλό.

Edited by THD
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

κριμα ρε παιδια το θαψατε και δεν ειναι ετσι, για μενα ειναι ενα τιμιο κινητο εχω βαλει την spacerom δεν εχει κολλησει ποτε ουτε restart εχει κανει το μονο που αντιμετωπιζω ειναι το gps με το κακο σημα και η χαλια καμερα το βραδυ κατα τα αλλα το κινητο ειναι αριστο για μενα
Link to comment
Share on other sites

κριμα ρε παιδια το θαψατε και δεν ειναι ετσι, για μενα ειναι ενα τιμιο κινητο εχω βαλει την spacerom δεν εχει κολλησει ποτε ουτε restart εχει κανει το μονο που αντιμετωπιζω ειναι το gps με το κακο σημα και η χαλια καμερα το βραδυ κατα τα αλλα το κινητο ειναι αριστο για μενα

 

Ίσως να γινόμαστε και λίγο υπερβολικοί, αλλά ότι έχει τα θεματάκια του, τα έχει. Στην Spacerom δοκίμασε να βάλεις τα Παιχνίδια Google Play, και μετά γράψε μου. Επίσης, είχα και κάτι θέματα με κάποια Xposed Framework Modules, και το θέμα της υπερθέρμανσης δεν το έλυσε καμία Rom, παρά μόνο με underclock τον επεξεργαστή με το Kernel Adiutor. Δεν είναι δυνατόν να παίζω σκάκι, και να ανεβαίνει τόσο η θερμοκρασία. Επίσης, τώρα είναι χειμώνας, για ρώτα κι εμένα που το έχω από πέρυσι τον Μάιο, να σου πω τι θερμοκρασίες ανέβαζε το καλοκαίρι. Ακόμα και τώρα, όταν πάω να παίξω κάνα βαρύ παιχνίδι, π.χ. Call Of Duty Strike Team, μέχρι και αβγό ψήνω!!! Δεν έχει throttling, αλλά είναι πολύ ενοχλητικό, σε σημείο που να φοβάμαι μην πάθει τίποτα η motherboard/CPU/GPU/Camera/μπαταρία!!!

 

Μία σωστή ROM να βγει ρε που$τη μου, είτε από την εταιρία, είτε από κάποιον τρίτο, και να το προάγω στο καλύτερο κινητό στα 115€. Αλλά και αυτή η εταιρία μας έχει γραμμένους εκεί που δεν πιάνει μελάνι!!!

Edited by THD
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

κριμα ρε παιδια το θαψατε και δεν ειναι ετσι, για μενα ειναι ενα τιμιο κινητο εχω βαλει την spacerom δεν εχει κολλησει ποτε ουτε restart εχει κανει το μονο που αντιμετωπιζω ειναι το gps με το κακο σημα και η χαλια καμερα το βραδυ κατα τα αλλα το κινητο ειναι αριστο για μενα

Tιμιο ως προς τι?Κανεις δεν ειπε οτι υπολειπεται σε hardware.

Αυτο που λεμε ειναι οτι πασχει απο software και υποστηριξη.

Ειναι σαν να εχεις Ferrari Εnzo με προβληματικο προγραμμα στα βαθη της Αφρικης ας πουμε.

Link to comment
Share on other sites

κριμα ρε παιδια το θαψατε και δεν ειναι ετσι, για μενα ειναι ενα τιμιο κινητο εχω βαλει την spacerom δεν εχει κολλησει ποτε ουτε restart εχει κανει το μονο που αντιμετωπιζω ειναι το gps με το κακο σημα και η χαλια καμερα το βραδυ κατα τα αλλα το κινητο ειναι αριστο για μενα

 

Πήρα νέο κινητό εγώ και επιτέλους ξεφορτωθηκα τον κουβά ονόματι ECOO... :p Χθες του πέρασα πάλι SpaceRom και το έδωσα στη μάνα μου... Δεν παίζει το Google Play Games, δεν παίζει το Facebook, δεν παίζει το Vodafone GR και πολλά άλλα! Του έβαλα τώρα την official Lollipop και μέχρι στιγμής τα μόνα προβλήματα που έχει είναι ότι ζεσταίνεται εύκολα και μερικές φορές κρασαρει το Play Store... Προς το παρόν της αφήνω αυτή. Τραγικό κινητό!! Τι να τα κάνεις τέτοια specs, αν το λειτουργικό σέρνεται... Σαν να δίνεις μια La Ferrari σε έναν παππού 100 χρονών, που το καλύτερο αμάξι που έχει οδηγήσει, είναι Datsun αγροτικό και να του λες να τρέξει στον αγώνα... :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Πήρα νέο κινητό εγώ και επιτέλους ξεφορτωθηκα τον κουβά ονόματι ECOO... :p Χθες του πέρασα πάλι SpaceRom και το έδωσα στη μάνα μου... Δεν παίζει το Google Play Games, δεν παίζει το Facebook, δεν παίζει το Vodafone GR και πολλά άλλα! Του έβαλα τώρα την official Lollipop και μέχρι στιγμής τα μόνα προβλήματα που έχει είναι ότι ζεσταίνεται εύκολα και μερικές φορές κρασαρει το Play Store... Προς το παρόν της αφήνω αυτή. Τραγικό κινητό!! Τι να τα κάνεις τέτοια specs, αν το λειτουργικό σέρνεται... Σαν να δίνεις μια La Ferrari σε έναν παππού 100 χρονών, που το καλύτερο αμάξι που έχει οδηγήσει, είναι Datsun αγροτικό και να του λες να τρέξει στον αγώνα... :lol: :p

Απο περίεργα τι κινητό πήρες;

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Απο περίεργα τι κινητό πήρες;

 

Δεν το αγόρασα, το κέρδισα σε διαγωνισμό το νέο κινητό, ένα UMI E-max Mini σε άσπρο. Τελικά, λίγο αφότου έγραψα το σχόλιο πριν, άρχισε και το νέο κινητό να κάνει κάτι περίεργα "κόλπα"... Μάλλον πάει και αυτό γι' αλλαγή ROM... Του κόλλησε το "μικρόβιο" το ECOO μάλλον! :lol: :rotfl: Κι εκεί που νόμισα πως γλίτωσα... Πάντως το νέο σαν συσκευή μου αρέσει πολύ περισσότερο, είναι πιο λεπτό, πιο μικρό και πιο ελαφρύ από το ECOO, που είναι σαν χοντρή χειμωνιάτικη παντόφλα... :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα αγόρασα και εγώ το κινητό πριν δύο μήνες και ενώ δεν αντιμετώπισα κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα ξαφνικά δεν μου αναγνωρίζει την μια σιμ. Δοκίμασα και άλλες σιμ τίποτα βάζω την σιμ που δεν αναγνωρίζει σε άλλο κινητό και την βλέπει κανονικά έκανα και hard reset και παραμένει το ίδιο έχει κάποιος καμιά ιδέα τι γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα αγόρασα και εγώ το κινητό πριν δύο μήνες και ενώ δεν αντιμετώπισα κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα ξαφνικά δεν μου αναγνωρίζει την μια σιμ. Δοκίμασα και άλλες σιμ τίποτα βάζω την σιμ που δεν αναγνωρίζει σε άλλο κινητό και την βλέπει κανονικά έκανα και hard reset και παραμένει το ίδιο έχει κάποιος καμιά ιδέα τι γίνεται?

 

Επαιξες μηπως με καμια ρομ; Γιατι κανα δυο φορες και εγω ειχα αυτο το θεμα, δεν την εβλεπε καθολου την σιμ. Εκανα format all+download την rom με το SP flashtool, και ως δια μαγειας το προβλημα λυθηκε. Αν ξερεις απο αυτα, κανε ενα format all+download, flashαρε την ρομ ξανα και πες μας.

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με το συγκεκριμενο κινητο αντιμετωπιζω ενα προβλημα το οποιο πραγματικα με γονατισε.Εχω κανει ολες τις προσπαθειες που μου περασαν απο το μυαλο,αλλα τιποτα!Το προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι πως δεν μου ανοιγει το Facebook.Παει να ανοιξει,γινεται μπλε η οθονη,αναβοσβηνει το σημα του FB στη μεση,αλλα μεχρι εκει και μετα κολλαει,παντα.Εντωμεταξυ το Facebook Lite λειτουργει κανονικα.Ανοιγει δηλαδη κανονικα και περιηγησε.Μηπως εχετε να μου προτεινετε καμια λυση?Μπορω να κανω κατι για να το διορθωσω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με το συγκεκριμενο κινητο αντιμετωπιζω ενα προβλημα το οποιο πραγματικα με γονατισε.Εχω κανει ολες τις προσπαθειες που μου περασαν απο το μυαλο,αλλα τιποτα!Το προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι πως δεν μου ανοιγει το Facebook.Παει να ανοιξει,γινεται μπλε η οθονη,αναβοσβηνει το σημα του FB στη μεση,αλλα μεχρι εκει και μετα κολλαει,παντα.Εντωμεταξυ το Facebook Lite λειτουργει κανονικα.Ανοιγει δηλαδη κανονικα και περιηγησε.Μηπως εχετε να μου προτεινετε καμια λυση?Μπορω να κανω κατι για να το διορθωσω?

Ψάξε στο Google μια προηγούμενη έκδοση και κατεβάσε την το ίδιο πρόβλημα είχα στο jiayu με το messenger

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις να περασω αλλο λογισμικο?αυτο λογικα θα εχει διαδικασια,ετσι δεν ειναι.Βημα βημα υπαρχει καμια λυση πως να το διορθωσω?
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις να περασω αλλο λογισμικο?αυτο λογικα θα εχει διαδικασια,ετσι δεν ειναι.Βημα βημα υπαρχει καμια λυση πως να το διορθωσω?

 

Πηγαινε αρχικα στις ρυθμισεις. Βρες το facebook, και κανε εκαθαριση δεδομενων. Αν αυτο δε δουλεψει, κανε οτι ειπε ο φιλος παραπανω. Μπες στο apkmirror.com, ψαξε για facebook, και κατεβασε μια παλαιοτερη εκδοση της εφαρμογης. Να μην ειναι απο τις τελευταιες εκδοσεις.

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Επαιξες μηπως με καμια ρομ; Γιατι κανα δυο φορες και εγω ειχα αυτο το θεμα, δεν την εβλεπε καθολου την σιμ. Εκανα format all+download την rom με το SP flashtool, και ως δια μαγειας το προβλημα λυθηκε. Αν ξερεις απο αυτα, κανε ενα format all+download, flashαρε την ρομ ξανα και πες μας.
έβαλα όλες τις ρομ που βρήκα δεν γίνεται τίποτα πιθανόν να έχει πρόβλημα ή υποδοχή της sim ευχαριστώ πάντως.
Link to comment
Share on other sites

THD το κατεβασα απο εκει που μου ειπες appkmirror κατευθειαν στο κινητο(facebook & messenger προηγουμενων εκδοσεων)και μου ανοιξε κανονικα.Σ'ευχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

έβαλα όλες τις ρομ που βρήκα δεν γίνεται τίποτα πιθανόν να έχει πρόβλημα ή υποδοχή της sim ευχαριστώ πάντως.

 

Ωχχχ, τωρα θα πρεπει να παει πισω για επισκευη. Σιγουρα εκανες format all+download και μετα flashαρες τγν ρομ;

 

EDIT: κατσε ρε συ, δεν σου την διαβαζει καθολου, ή σου βγαζει invalid IMEI και δεν μπορεις να κανεις κλησεις; Γιατι αν ειναι το δευτερο, κατεβασε και εγκατεστησε το chamelmac απο εδω (http://www.mediafire.com/download/roiukdxq5zl9tuz/Cry_IMEI.zip), βαλε τα κανονικα σου IMEI, (ειναι κατω απο την μπαταρια), κανε ενα reboot και πες μου.

Edited by THD
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ρε παιδια ενω λειτουργουσε κανονικα το ΦΒ κ το messenger κατα την διαρκεια της βραδιας,σημερα το πρωι παλι μαυρη η οθονη και δεν μπαινει ΦΒ κ messenger.Πρεπει να εκανε και ενημερωση στο messenger σημερα το πρωι.Λετε να συνεβει λογω της ενημερωσεις?Απογοητευτηκα παντως.Τι αλλο θα μπορουσα να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ρε παιδια ενω λειτουργουσε κανονικα το ΦΒ κ το messenger κατα την διαρκεια της βραδιας,σημερα το πρωι παλι μαυρη η οθονη και δεν μπαινει ΦΒ κ messenger.Πρεπει να εκανε και ενημερωση στο messenger σημερα το πρωι.Λετε να συνεβει λογω της ενημερωσεις?Απογοητευτηκα παντως.Τι αλλο θα μπορουσα να κανω?

 

Λογικο. Απενεργοποιησε τις αυτοματες ενημερωσεις απο το playstore, απεγκαταστασε το facebook, ξανακατεβασε το απο εκει που σου ειπα, και αφησε το ετσι. Μην το ξαναενημερωσεις.

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...