Jump to content

UMI Hammer 4G LTE


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μακρια απο umi. Μα καλα δεν υπαρχουν αλλά τηλέφωνα για αγορα στην τιμή αυτή? Οποιο τηλέφωνο ψιλο-χοντρο διαφημίζεται 'η διαβάσουμε κάνα review για αυτό, το παραγγελνουμε κατευθείαν? Έλεος ρε παιδιά. Αφού τα αγοράζουμε καλα κανουνε και μας τα πουλάνε σαν σαπακια. Αυτό που χρειαζεται είναι γενικό ξεφωνητο στα διεθνείς φορουμ, επιστροφη των τηλεφώνων και refund άμεσο.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 249
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μακρια απο umi. Μα καλα δεν υπαρχουν αλλά τηλέφωνα για αγορα στην τιμή αυτή? Οποιο τηλέφωνο ψιλο-χοντρο διαφημίζεται 'η διαβάσουμε κάνα review για αυτό, το παραγγελνουμε κατευθείαν? Έλεος ρε παιδιά. Αφού τα αγοράζουμε καλα κανουνε και μας τα πουλάνε σαν σαπακια. Αυτό που χρειαζεται είναι γενικό ξεφωνητο στα διεθνείς φορουμ, επιστροφη των τηλεφώνων και refund άμεσο.

Ποσο δικιο φιλε μου.

Το καταλαβα στο πετσι μου πανω

επιστροφη των τηλεφώνων και refund άμεσο

 

Το τηλεφωνο πρεπει να το επιστρεψεις αφου πρωτα παρεις τη συγκαταθεση τους? (του store/efox)

Την PayPal την βαζεις αμεσα στο παιχνιδι γiα refund? (βλεπω οτι το ψιλοκαθυστερουν στην efox και κατι ειπαν αρχικα για repair αν κρινουν βεβαια οτι η ζημια δεν οφειλεται στον χρηστη!!)

 

Δυστυχως δεν γνωριζω την διαδικασια, πρωτη φορα - ειλικρινα - μου συμβαινει.

Και ποτε δεν ετυχε να ζητησω επιστροφη χρηματων ως τωρα.

Εννοειται θα το απαιτησω.

δεν νοειται μια εταιρια να ¨κρυβει¨" την καπασιτι μιας μπαταριας με ..περιτυλιγμα που γραφει οτι ειναι παραπανω, απ οτι πραγματικα ειναi!

Επι πλεον:

-Να "σπαει" το ακρο της οθονης του UMI Hammer χωρις να πεσει στο εδαφος η΄αλλου τo κινητο, - - να σταματησει στα καλα καθουμενα να φορτιζει εντελως και μια για παντα το κινητο!

Edited by Mick22
Link to comment
Share on other sites

οι εταιρειες σαν την umi που κατ εξακολουθηση βγαζουν προβληματικά κινητά πρεπει να κλεινουν.

θελω να προτεινω να δημιουργησει καποιος ενα σχετικό thread στο my phone.

στην πρωτη σελιδα να υπαρχουν ολες οι "υποπτες"κινεζικες εταιρειες,να ψηφιζουμε την χειροτερη αναλογα με την προσωπικη μας εταιρεια,και απο κατω να γραφουμε ο καθενας τα προβληματα που ειχε.

ετσι τα μελη του φορουμ θα μπορουν να αποφευγουν άσκοπες και ψυχοφθόρες περιπέτειες,και πεταμένα λεφτά!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

dimikord πολυ σωστα! πρεπει να γινει ετσι

 

Αα και κατι αλλο. Προσπαθηστε να γραφτειτε στο φορoυμ της UMI.

 

http://umidigi.com/forums/topic/replacement-screen-for-hammer/

 

No way! Και ειναι καιρο τωρα απ οτι μου ειπαν κι αλλοι. Κατι λεει και αυτο. Ακοοοομα περιμενω email μετα απο μερες για activarion link! :

ERROR: Your account has not been activated. Check your email for the activation link.

Link to comment
Share on other sites

οι εταιρειες σαν την umi που κατ εξακολουθηση βγαζουν προβληματικά κινητά πρεπει να κλεινουν.

θελω να προτεινω να δημιουργησει καποιος ενα σχετικό thread στο my phone.

στην πρωτη σελιδα να υπαρχουν ολες οι "υποπτες"κινεζικες εταιρειες,να ψηφιζουμε την χειροτερη αναλογα με την προσωπικη μας εταιρεια,και απο κατω να γραφουμε ο καθενας τα προβληματα που ειχε.

ετσι τα μελη του φορουμ θα μπορουν να αποφευγουν άσκοπες και ψυχοφθόρες περιπέτειες,και πεταμένα λεφτά!

Επειδή πολλές εταιρείες βγάζουν τηλέφωνα, είναι λογικό κάποια απο αυτά να έχουν προβληματα. Το θέμα είναι να τα διορθώνουν. Φανταζεστε τι θα γίνει απο χρήστες που θα έχουν πρόβλημα με καποιο τηλέφωνο να βγαίνουν και να κραζουν ο καθένας ξεχωριστά την κάθε εταιρεια? Κάποια στιγμη όλες οι εταιρείες θα μπουν στην black list γιατί δεν θα μπορείς να ελέγχεις ο καθένας τι γράφει και τι είναι αλήθεια η ψέμα. Εγώ νομιζω οτι πρεπει να γίνει ξεχωριστό thread για κάθε εταιρεια και τα προβλήματα που παρουσιάζουν οι συσκευές τους, και μάλιστα στα αγγλικά, για να καταλάβουν οτι δεν αστειευομαστε και οτι τα σαπάκια που μας πουλάνε θα τα μάθουν και άλλοι χρήστες εκτός Ελλάδος ώστε να σταματήσει η αγορά τους. Μπας και βάλουν μυαλό δηλαδή...!

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Good day dears

 

any news about spedition of battery ? Are you have any prediction about ?

 

Thank in advance for you cooperation

 

Evghenii <russiaforum@91umi.com>

08:34 (7 hours ago)

 

to me

My friend, I would gladly tell you, if I knew.

I will inform you as soon as the battery will be sent!

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no comment !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες αλλο φορτιστη ?

Μολις δοκιμασα ενα αλλο φορτιστη και δουλευει!.

Επομενως δεν κανει καλη επαφη ο original φορτιστης στο κινητο!

 

Το κινητο επαναφορτιζεται με τον αλλο φορτιστη και δουλευει. Καποιο προβλημα ειχε ο οριτζιναλ φορτιστης του Umi Hammer.

 

Επομεννως παραμενει το αρχικο προβλημα με την κατω αριστερη γωνιουλα της οθονης που εκανε ενα μικρο σπασιμο (αδικαιολογητα και χωρις να χτυπηθει το κινητο).

 

Διαβαζω στο φορουμ εδω ποσο απιστευτο χρονο χρειαζεται να στειλεις το κινητο στην Κινα, να γινει το τσεκαρισμα, επιστροφη :blink: (μπορει να κανει και 2 μηνες ?)

 

Αφου το κινητο λειτουργει οκ, σκεφτομαι μηπως ειναι πιο βολικο να τους ζητησω να μου στειλουν μια νεα οθονη? Ειναι δυσκολη η αντικατασταση της οθονης?

Link to comment
Share on other sites

Η αντικατάσταση είναι εύκολη υπόθεση αν το έχεις ξανακάνει ή αν έχεις κάποιο video με οδηγίες. Τώρα video με οδηγίες σε τόσο νέο κινητό χλωμό το βλέπω. Το γιατί έσπασε χωρίς να έχει πέσει οφείλεται σε δύο λόγους:

 

1. Στο άκαμπτο το σκελετού (πολλές φορές σνομπάρουμε τα πλαστικά αλλά αυτά με προστασία σιλικόνης αντέχουν περισσότερο στις κρούσεις)

 

2. Στο ότι το εργοστάσιο που τα φτιάχνει έχει κακό quality control και αυτό προφανώς για οικονομικούς λόγους.

 

Αν επομένως μας κάτσει, μας έκατσε και αυτό είναι το τίμημα με τις μικρές εταιρίες. Για αυτό περιμένουμε γενικά να δούμε την συμπεριφορά της συσκευής στο χρόνο και μετά αποφασίζουμε.

 

Εγώ γενικά δεν ρίχνω κινητά στο πάτωμα και σπάνια μου πέφτουν. Όμ,ως με αυτό δεν ξέρω τι έχει γίνει όλο κάτω μου πέφτει και κάθε φορά έχω καρδιακή προσβολή ! Όμως το ξαναπιάνω και είναι χωρίς ούτε γρατζουνιά.

 

Επομένως η τύχη μαζί μας :)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απατεωνες.μου επεσε το κινητο απο κομοδινο με την οθονη.και εσπασε η οθονη.τρελαθηκα..αυτο ειναι το hαmmer που αντεχει;μουφες.εστειλα στο to2c και τους εκραξα.ζητησα οθονη να μου στειλουν διοτι δεν πληρουν αυτα που υποσχονται.δεν λεω να το πετας κατω αλλα με το πρωτο πεσιμο χαλασε.τελικα δεν εβγαλα ακρη και μαλλον θα παραγγειλω οθονη.σχετικα ευκολα μπαινει απο οτι ειδα.50 ευροπουλα ....γαμ....τα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οσο τους ελεγα για το προβλημα καναν τους κινεζους.τους ενοιαζε να πουλησουν.κ να το στειλω εκει για φτιαξιμο.μονο 45 ευρω το φτιαξιμο +την οθονη 45ευρω+την αποστολη κανα 10ευρω+2μηνες αναμονη.ασε ρε.τομαρια ειναι.μονο οθονη κ μακρια απο αυτο το κινητο.του φιλου μου που πηραμε μαζι το ιδιο.καμενα pixel στο κεντρο της οθονης και θολη καμερα.αισχος μακρια μαγκες.εγω θα το φτιαξω διοτι το χω ενα μηνα Μονο.50 ευρω θα σκασω κ τελος.

Link to comment
Share on other sites

[...]

Διαβαζω στο φορουμ εδω ποσο απιστευτο χρονο χρειαζεται να στειλεις το κινητο στην Κινα, να γινει το τσεκαρισμα, επιστροφη :blink: (μπορει να κανει και 2 μηνες ?)

[...]

Μόνο; 3-4 μήνες συνήθως.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι απατεωνες.μου επεσε το κινητο απο κομοδινο με την οθονη.και εσπασε η οθονη.τρελαθηκα..αυτο ειναι το hαmmer που αντεχει;μουφες.εστειλα στο to2c και τους εκραξα.ζητησα οθονη να μου στειλουν διοτι δεν πληρουν αυτα που υποσχονται.δεν λεω να το πετας κατω αλλα με το πρωτο πεσιμο χαλασε.τελικα δεν εβγαλα ακρη και μαλλον θα παραγγειλω οθονη.σχετικα ευκολα μπαινει απο οτι ειδα.50 ευροπουλα ....γαμ....τα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οσο τους ελεγα για το προβλημα καναν τους κινεζους.τους ενοιαζε να πουλησουν.κ να το στειλω εκει για φτιαξιμο.μονο 45 ευρω το φτιαξιμο +την οθονη 45ευρω+την αποστολη κανα 10ευρω+2μηνες αναμονη.ασε ρε.τομαρια ειναι.μονο οθονη κ μακρια απο αυτο το κινητο.του φιλου μου που πηραμε μαζι το ιδιο.καμενα pixel στο κεντρο της οθονης και θολη καμερα.αισχος μακρια μαγκες.εγω θα το φτιαξω διοτι το χω ενα μηνα Μονο.50 ευρω θα σκασω κ τελος.

Ανέβασε φωτό του κινητού να έχουμε να την δείχνουμε.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απατεωνες.μου επεσε το κινητο απο κομοδινο με την οθονη.και εσπασε η οθονη.τρελαθηκα..αυτο ειναι το hαmmer που αντεχει;μουφες.εστειλα στο to2c και τους εκραξα.ζητησα οθονη να μου στειλουν διοτι δεν πληρουν αυτα που υποσχονται.δεν λεω να το πετας κατω αλλα με το πρωτο πεσιμο χαλασε.τελικα δεν εβγαλα ακρη και μαλλον θα παραγγειλω οθονη.σχετικα ευκολα μπαινει απο οτι ειδα.50 ευροπουλα ....γαμ....τα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οσο τους ελεγα για το προβλημα καναν τους κινεζους.τους ενοιαζε να πουλησουν.κ να το στειλω εκει για φτιαξιμο.μονο 45 ευρω το φτιαξιμο +την οθονη 45ευρω+την αποστολη κανα 10ευρω+2μηνες αναμονη.ασε ρε.τομαρια ειναι.μονο οθονη κ μακρια απο αυτο το κινητο.του φιλου μου που πηραμε μαζι το ιδιο.καμενα pixel στο κεντρο της οθονης και θολη καμερα.αισχος μακρια μαγκες.εγω θα το φτιαξω διοτι το χω ενα μηνα Μονο.50 ευρω θα σκασω κ τελος.

!!!

Προτιμοτερο δηλαδη να αλλαξω οθονη και εγω?

Εμενα μου ειπαν να το στειλω Κινα και να το τσεκαρουν και αν κρινουν οτι οντως δεν προκληθεικε το σπασιματακι απο πτωση κλπ (αυτο με ανησυχει. Αν και οντως το κινητο δεν εχει την παραμικρη γρατζουνιτσα (περα απο το σπασμενο κατω σημειο της οθονης), γιατι οντως ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ κλπ) , θα μου το αντικαταστησουν.

 

Βλεποντας τους χρονους αποστολης, τεσκαρισματος, επιστροφης....:blink: δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο γιατι κατα τ'αλλα το κινητο προς το παρον δουλευει οκ.

Μόνο; 3-4 μήνες συνήθως.

Μηπως ειναι προτιμοτερο απο το να περιμενω 2+3 μηνες και αν, να παω για αλλαγη οθονης?

(Στο μεταξυ στο τελευταιο ιμεηλ τους, σημερα, μου ειπαν να το στειλω μεσα σε 2 μερες απο τωρα, για να ισχυει , σε περιπτυωση, η πιθανη αντικατασταση. Καλα 22 Μαιου ελαβα το κινητο... )

 

Μηπως να ζητησω να μου στειλουν ανταλακτικο οθονης, για αντικατασταση?

 

Φιλε alex33, που ειδες για ανταλακτικο οθονης?

ΚΑΙ ΟΔΗΓΙΕΣ??

ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ??

"σχετικα ευκολα μπαινει απο οτι ειδα"

ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ?

 

Ευχαριστω!

Edited by Mick22
Link to comment
Share on other sites

Mike ρε φιλε σιγα το σπασιμο που εχεις.εμενα εγινε το μεσα κρυσταλλο κοματια.κοφα τελειος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οριστε το σφυρι

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Απο τo Umi Zero/Hammer/eMax group στο Facebook

Alexander Wolff

June 4 at 1:07pm

Just discovered that the Umi Hammer does not have a 13 MP Camera.

It uses the Omnivision ov8858 which only has 8MP. So you get the best image qualitiy if you set the image size to 8MP.

But sad to see that Umi doesn't tell the truth

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

....................

Να και η οθονη ενος Ιταλου που οπως λεει στο ιταλικο support της UMI, το ειχε απλα στην τσαντα του και οταν το τραβηξε εξω το βρηκε ετσι το .."αθανατο" display UMI του Hammer

 

Link to comment
Share on other sites

Απο τo Umi Zero/Hammer/eMax group στο Facebook

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

....................

Να και η οθονη ενος Ιταλου που οπως λεει στο ιταλικο support της UMI, το ειχε απλα στην τσαντα του και οταν το τραβηξε εξω το βρηκε ετσι το .."αθανατο" display UMI του Hammer

 

 

Δεν βρήκα το link που λεει για την κάμερα μπορεις να το βάλεις ?

Link to comment
Share on other sites

ακομα να στειλουν την μπαταρια ειπαν οτι απο βδομαδα ξεκιναει απο κινα γτ στην ευρωπη δεν υπαρχει .το κινητο το δουλευω πολυ σκληρα μεσα σε νερα και λαδια σε χωραφια και σε θαλασσα και ευτυχως τα παει πολυ καλα.ρε παιδια γτ δεν ζητατε απο το paypal refund να τελειωνετε?περαν της μπαταριας που οντως ειναι μ...α αν και αλλα κινητα με ιδιες δυνατοτητες μη νομιζετε οτι τα πανε καλυτερα αν προσεξετε μονο 2 ατομα εδω μεσα εχουν προβλημα αν και το εχουν αγορασει εκατονταδες.

καταννοω απολυτα πως νιωθουν αλλα και η samsung kai h mls δεν ειναι "αγιες "

το πολυδιαφημισμενο τοτε s3 της samsung( 700 ευρω παρακαλω) μολις ακουμπουσε λιγο στο νερο εβγαζες απο μεσα ενα κουβα και εκτος αυτου το usb κατευθειαν σκουριαζε και ηθελε 20 ευρω για να αλλαχθει χωρια του οτι δεν κουμπωνε καλα και μη μου πει kανεις για το κουμπωμα του umi που ειναι τελειο και σφιχτο εκανε και καμια πενηνταρια ωρες για να γεμισει και μαλιστα με οθονη μικροτερη απο του umi

το αλλο πολυδιαφημισμενο mls iq talk πηγαινες να γραψεις και το γραμμα πατιοταν 3 φορες επαιρνε μονο του τηλεφωνα μιας και πατιοταν μονο του ενα σημειο της οθονης η μπαταρια τελειωνε πολυ γρηγοροτερα απο το umi και οταν ζητησα αλλαγη οθονης οταν ξαφνικα εσπασε μου ζητησαν 80 ευρω μονο για την οθονη με το περασμα 100!!!!για ενα κινητο 180 ευρω.στο τελος και ευτυχως πριν αλλαξω οθονη επρεπε να το ξεκλειδωνω.....2 φορες ακουσον ακουσον απο το πλαινο κουμπι για να ανοιγει η οθονη οταν πηρα το σερβις να ρωτησω μου ειπε δεν ξερει λεει τι συμβαινει

υγ η οθονη που αλλαξα στο s3 κοστισε 140 ευρω οσο δηλαδη ενα umi.

πρωτη φορα πηρα κινητο απο κινα και ειλικρινα το πηρα με επιφυλαξη αλλα και με την αυτογνωσια της δοκιμης απογοητευμενος απο τις 2 πατσαβουρες κινητα που ανεφερα πριν

 

υγ οπωσδηποτε κατα τη γνωμη μου tempered glass και προαιρετικα θηκη.φτηνα ειναι.σε καμμια περιπτωση δεν στηριζομαι σε τεστ του youtube.

Edited by darth1976
Link to comment
Share on other sites

.ρε παιδια γτ δεν ζητατε απο το paypal refund να τελειωνετε

Φιλε μου σορρυ την αγνοια, αλλα μπορω να κανω αιτηση για refund απο το paypal, πριν να στειλω το προιον πισω στην Κινα?

Εγω να σου πω πολυ ευχαριστως θα το προτιμουσα.

Στα 140 ευρω που το αγορασα απο Ευρωπη + 20 ευρω ασφαλεια για την αποστολη..... Kαι μετα συν το glass , βαλε και την θηκη + τα εξοδα αποστολης τωρα για Κινα...εεε ...φτανει σχεδον τα 200 ευρω!! Νομιζω οτι πλεον βρισκκω και αλλα κινητα αξιολογα στα 160-170(?)

 

(ειμαι ετοιμος να το στειλω πισω Κινα την Δευτερα, χωρις να ειναι σιγουρο 100% οτι θα (απο)δεχτουν οτι το ελαττωμα ειναι του κινητου. αυτοι θα αποφανθουν αν η βλαβη εινα του χαρντγουερ, αν και ΟΝΤΩΣ το κινητο δεν επεσε ποτε κατω ουτε χτυπησε καπου και δεν εχει παραμικρη γρατζουνια που να αποδεικνυει πτωση κλπ)

Edited by Mick22
Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω ότι βάση των Ο.Π.Χ. η γραφή τύπου sms, και κυριότερο οι άσεμνες εκφράσεις, απαγορεύονται. Εκφραζόματε κόσμια και με πολιτσμένο τρόπο. Διαγράφηκαν ποστ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σορρυ την αγνοια, αλλα μπορω να κανω αιτηση για refund απο το paypal, πριν να στειλω το προιον πισω στην Κινα?

Εγω να σου πω πολυ ευχαριστως θα το προτιμουσα.

Στα 140 ευρω που το αγορασα απο Ευρωπη + 20 ευρω ασφαλεια για την αποστολη..... Kαι μετα συν το glass , βαλε και την θηκη + τα εξοδα αποστολης τωρα για Κινα...εεε ...φτανει σχεδον τα 200 ευρω!! Νομιζω οτι πλεον βρισκκω και αλλα κινητα αξιολογα στα 160-170(?)

 

(ειμαι ετοιμος να το στειλω πισω Κινα την Δευτερα, χωρις να ειναι σιγουρο 100% οτι θα (απο)δεχτουν οτι το ελαττωμα ειναι του κινητου. αυτοι θα αποφανθουν αν η βλαβη εινα του χαρντγουερ, αν και ΟΝΤΩΣ το κινητο δεν επεσε ποτε κατω ουτε χτυπησε καπου και δεν εχει παραμικρη γρατζουνια που να αποδεικνυει πτωση κλπ)

 

Μελέτησε αυτό θα σε βκηθήσει

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

Link to comment
Share on other sites

Thanx!

Παντως ζυγισα τα πραγματα και σημερα το αποφασισα και το εστειλα...

 

Crossing fingers.. :O και περιμενουμε...

 

Υγ για τον φιλο πιο πανω που ελεγε για "2 χρηστες" με θεματα με το κινητο.

Φιλε μου δεν ειναι 2 μονο. Ειναι πολυ περισοτεροι με την "ευαισθητη" οθονη που ραγιζει/σπαει χωρις πτωση!

Και σε φοουμς της Ιταλιας και αλλου αλλα και στο οφισιαλ την UMI υπαρχουν αρκετοι χρηστες με το "θεματακι" στην οθονη, Μετα την μπαταρια ..εχουμε αυτο τωρα.

Οκ μπορει να ειναι σε μια παρτιδα απο τα πρωτα κινητα ισως. Ομως δεν το ξεραμε και ουτε και φταιμε!.

Η UMI εξαλλου με την μπαταρια (αλλα και την camera) αλλα δηλωνει και α΄λλα ειναι!.

δεν ειναι λοιπον και το μαξιμουμ αξιοπιστιας σαν εταιρια...

Link to comment
Share on other sites

Thanx!

Παντως ζυγισα τα πραγματα και σημερα το αποφασισα και το εστειλα...

 

Crossing fingers.. :O και περιμενουμε...

 

Υγ για τον φιλο πιο πανω που ελεγε για "2 χρηστες" με θεματα με το κινητο.

Φιλε μου δεν ειναι 2 μονο. Ειναι πολυ περισοτεροι με την "ευαισθητη" οθονη που ραγιζει/σπαει χωρις πτωση!

Και σε φοουμς της Ιταλιας και αλλου αλλα και στο οφισιαλ την UMI υπαρχουν αρκετοι χρηστες με το "θεματακι" στην οθονη, Μετα την μπαταρια ..εχουμε αυτο τωρα.

Οκ μπορει να ειναι σε μια παρτιδα απο τα πρωτα κινητα ισως. Ομως δεν το ξεραμε και ουτε και φταιμε!.

Η UMI εξαλλου με την μπαταρια (αλλα και την camera) αλλα δηλωνει και α΄λλα ειναι!.

δεν ειναι λοιπον και το μαξιμουμ αξιοπιστιας σαν εταιρια...

Ο φίλος mick έχει δίκαιο.το ξερουμε οτι πήραμε κινεζικό κινητό αλλά τουλαχιστον μην διαφημιζουν αναληθειες.είναι ενα πολύ μέτριο κινητό.ναι μεν γρήγορο αλλά με πολλά προβληματα.τελος.όσο για κάποιους τύπους που με σχολιασαν αρνητικά αμα πάθαιναν το ίδιο να δω τι θα λέγαν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...