Jump to content

Samsung Galaxy A7


truckman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αλλαγή από note 3 σε Α7 από εχθές. ...και δεν το έχω μετανιώσει ούτε λεπτό. ...Απλά το λάτρεψα......!!!!!

 

καλοριζικο φιλε βαλε και το noled και ολα καλα. εγω εχω και το note 4 και τα εχω διπλα διπλα και κανουν παρεουλα :lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 195
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλοριζικο φιλε βαλε και το noled και ολα καλα. εγω εχω και το note 4 και τα εχω διπλα διπλα και κανουν παρεουλα :lol::lol::lol:

 

 

Ααααα, τότε θέλουμε συγκριτικό!:D

Link to comment
Share on other sites

Παντως επειδη αναφερθηκε οτι το πισω δεν ειναι αλουμινιο, δεν εχω δει το Α7, αλλά αν ειναι ίδιο με Α3 και Α5 τότε πρεπει να είναι αλουμίνιο.

Βασικά βλέποντας βίντεο με το Α5 ανοιγμενο φαινεται απο μεσα ολο πλαστικο οποτε πραγματικα δε βγαζεις ακρη :p

Edited by nikospot
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή από note 3 σε Α7 από εχθές. ...και δεν το έχω μετανιώσει ούτε λεπτό. ...Απλά το λάτρεψα......!!!!!

 

Ευχαριστώ πολύ !!!Την καλημέρα μου :)

Link to comment
Share on other sites

Όλα υπέροχα με το τηλέφωνο. .ταχύτατο και πραγματικά ποιοτική κατασκευή ...μοναδικό bug που εντόπισα μέχρι τώρα είναι στο transparent widget του s planner το οποίο το βάζω σε κάποια σε σελίδα. ...και όταν αλλάξω κάποιο wallpaper ή φόντο. ..Αυτό εξαφανίζεται δια μαγείας ...... τι να πω ....:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω βρει στο skroutz samsung galaxy A7 duos με 470 ευρώ.

 

Λέτε αξίζει; Βλέπω ότι έχει full hd οθόνη και αρκετά καλά specs.

 

Προς το παρον έχω ένα HTC One (M7) το οποίο είναι κομπλέ απλά αργεί πολύ με τα δεδομένα να φορτώσει σελίδες - δεν έχει 4G δυστυχώς όταν φοράει δύο κάρτες.

 

Επίσης, βρήκα ότι σε ξένα sites κυκλοφορεί και το Samsung Galaxy A5 σε dual sim.

 

Η άποψή σας;;

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι δεν θα εχεις εγγυηση επειδη το dual δεν κυκλοφορει στην Ευρωπη
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω βρει στο skroutz samsung galaxy A7 duos με 470 ευρώ.

 

Λέτε αξίζει; Βλέπω ότι έχει full hd οθόνη και αρκετά καλά specs.

 

Προς το παρον έχω ένα HTC One (M7) το οποίο είναι κομπλέ απλά αργεί πολύ με τα δεδομένα να φορτώσει σελίδες - δεν έχει 4G δυστυχώς όταν φοράει δύο κάρτες.

 

Επίσης, βρήκα ότι σε ξένα sites κυκλοφορεί και το Samsung Galaxy A5 σε dual sim.

 

Η άποψή σας;;

Νομίζω εάν διαβάσεις το θέμα θα καταλάβεις πολλά. Για εμένα κέρδισε στην προσθήκη ραδιοφώνου, στην 1920 x 1080 ανάλυση και όχι παραπάνω. . Αλλά έχασε στο ότι δεν παίρνει 2 SIM και κάρτα μνήμης μαζί!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια τεράστια γύρα το τελευταίο δίμηνο αποφάσισα να πάρω και το Α7.

Έδωσα το flex 2 και αύριο το περιμένω σε Pearle white.

Είχα και το Α5 απ'το οποίο ήμουν super ευχαριστημένος εκτός την ένταση του μεγαφώνου πιστεύω να μη το μετανιώσω.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση κυριως στους κατοχους του Α7 ή σε οποιον αλλο γνωριζει σχετικα.Εχω το Α5 και η ενταση του ηχειου ειναι για ''κλαματα''.Επειδη με ενδιαφερει η ελαχιστα πιο μεγαλη οθονη του Α7 το ηχειο του πως τα παει;δηλαδη στο Α5 αν το κινητο ακουμπα με την πλατη σε μια επιφανεια δυσκολα θα το ακουσεις.Στο Α7 ισχυει το ιδιο;

Link to comment
Share on other sites

Αν δε σου απαντάει κανένα παιδί, αύριο θα έχεις την απάντηση από μένα. Είχα και το Α5 και οπως βλέπεις αυτό ήταν το μόνο κυρίως ελάττωμα του Edited by manan69t

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.εγω με το αλφα5 δεω εχω θεμα με το ηχειο.μια χαρα το ακουω και γενικως ειμαι πολυ ευχαριστημενος.ενα κλικ ποιο πανω θα μπορουσε να ειναι αλλα δεν δημιουργει προβλημα,ισως φταιει το γεγονος οτι η θηκη που φωραει του δινει εναν αερα και δεν εχει αμεση επαφη με τις επιφανειες .Ας κανει καποιος ενα συγκριτικο με το αλφα7 στην καθημερινοτητα να μας πει...:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Είμαι κι εγώ με το ένα πόδι να πάρω το a7 και με το άλλο το htc m8 και έχω πελαγώσει... :lol:

Η αλήθεια είναι ότι κλίνω προς Α7 λόγω της λίγο πιο μεγάλης οθόνης, γι' αυτό άλλωστε απέρριψα και το alpha (παρόλο που και αυτό μου αρέσει πάρα πολύ)...

Ευπρόσδεκτες γνώμες...:blink:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.δεν θα μεινεις ευχαριστημενος με το m8 στην καμερα.το εχεις φιλος.καλυτερα το α7
Link to comment
Share on other sites

Από χθές και εγώ κάτοχος ενός Α7 σε μαύρο χρώμα.

 

Είναι απλά πανέμορφο. Περιμένω προτάσεις βελτίωσης και παραμετροποίησης.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.δεν θα μεινεις ευχαριστημενος με το m8 στην καμερα.το εχεις φιλος.καλυτερα το α7

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Το αργό scrolling στον browser είναι καινούργια "μαγκιά " της Samsung στο A7 η το έχει υιοθετήσει σε όλα τα μοντέλα ; πολύ σπαστικό , θυμίζει Apple. Έχει πάρει κανείς lollipop ;
Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξέρετε πότε θα έρθει το Samsung Galaxy A7 στην Ελλάδα ?

Το έχω βρει στο Skroutz.gr για 350€. Στα μαγαζιά θα είναι πιο ακριβό ?

Link to comment
Share on other sites

Το αργό scrolling στον browser είναι καινούργια "μαγκιά " της Samsung στο A7 η το έχει υιοθετήσει σε όλα τα μοντέλα ; πολύ σπαστικό , θυμίζει Apple. Έχει πάρει κανείς lollipop ;

Βάλε uc browser και είσαι οκ :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Θα ερθει με τιμη 449

 

----- προσθήκη μηνύματος 46 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια ξέρετε πότε θα έρθει το Samsung Galaxy A7 στην Ελλάδα ?

Το έχω βρει στο Skroutz.gr για 350€. Στα μαγαζιά θα είναι πιο ακριβό ?

θα ερθει με τιμη 449
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A7

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...