Jump to content

DSLnet by Vivodi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

xmmm... diabasa tis teleytaies 5-6 selides kai mou erxetai na paw na fountarw, epeidh prin mia ebdomada ekana aithsh sth vivodi gia nea syndromh ADSL 384/128 (me grammh tou OTE giati edw patra den exei akoma diktyo h vivodi)...

ta problhmata pou anaferete parathrountai se sygkekrimena DLSAMs (p.x. ths a8hnas) h einai panelladiko fainomeno (e3'aitias ths "anaba8mishs" ths grammhs me e3wteriko)??

 

na perimenw na mou energopoih8ei h syndesh h na thn kanw apo twra kai na paw se allon provider (no2 epilogh htan h forthnet)???

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

xmmm... diabasa tis teleytaies 5-6 selides kai mou erxetai na paw na fountarw, epeidh prin mia ebdomada ekana aithsh sth vivodi gia nea syndromh ADSL 384/128 (me grammh tou OTE giati edw patra den exei akoma diktyo h vivodi)...

ta problhmata pou anaferete parathrountai se sygkekrimena DLSAMs (p.x. ths a8hnas) h einai panelladiko fainomeno (e3'aitias ths "anaba8mishs" ths grammhs me e3wteriko)??

 

na perimenw na mou energopoih8ei h syndesh h na thn kanw apo twra kai na paw se allon provider (no2 epilogh htan h forthnet)???

Το πρόβλημα είναι καθαρά της Vivodi, καμία σχέση με το DSLAM σου. Βέβαια είναι πιθανό να έχει πρόβλημα και το DSLAM σου (2 σε ένα δηλαδή), οπότε με όποιον ISP και να πας θα έχεις πρόβλημα, αλλά σίγουρα θα έχεις πρόβλημα λόγω της Vivodi.

Το αν θα ακυρώσεις την αίτηση ή αν θα την αφήσεις να προχωρήσει είναι κάτι που πρέπει να αποφασίσεις μόνος σου.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το DSLphone πακέτο και τα έχω δει όλα. Το Internet "σέρνεται" και το τμήμα τεχνικής υποστήριξης της Vivodi είναι για τα πανηγύρια.¨Όσες φορές έστειλα email δεν μου απάντησαν καμία. Για να επικοινωνήσω μαζί τους τους καλώ από το κινητό μου διότι δεν υποστηρίζεται από το DSLphone η κλήση πενταψήφιου (κ.α)
Link to comment
Share on other sites

εχει ερθει λογαριασμος σε εμενα και σε αλλους 2 που ξερω και εχουν βάλει όλο το Δεκέμβρη.Δεν ξέρω ακόμα τι να κάνω και τι να τους πω.Το μόνο που είναι σιγουρο είναι ότι εχω μετανιώσει που έβαλα VIVODI,δεν περίμενα ποτέ ότι θα ήταν τόσο χάλια!!!
http://www.danasoft.com/sig/DSLinGreecesucks.jpg
Link to comment
Share on other sites

εχει ερθει λογαριασμος σε εμενα και σε αλλους 2 που ξερω και εχουν βάλει όλο το Δεκέμβρη.Δεν ξέρω ακόμα τι να κάνω και τι να τους πω.Το μόνο που είναι σιγουρο είναι ότι εχω μετανιώσει που έβαλα VIVODI,δεν περίμενα ποτέ ότι θα ήταν τόσο χάλια!!!

 

Η λύση ειναι απλή για όλους.

Μην πληρώσετε.

Οχι απο τσαμπουκά, όμως.

Όταν σας πάρουν για πρώτη φορά, πείτε οτι δεν σας έχει έρθει ο λογαριασμός.

Την δευτερη φορά πείτε οτι τον πληρώσατε.

Με το λογιστήριο που έχουν, δεν θα το πάρουν χαμπάρι ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλ στη vivodi και ρωτησα συγκεκριμενα για το αν θα πληρωσουμε για αυτον τον καιρο που η συνδεσεις μας γαμ....νται, και μου ειπαν οτι θα υπαρξει αποζημιωση. Δηλαδη; Απο Δεκεμβριο-Ιανουαριο τι θα πληρωσω;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλ στη vivodi και ρωτησα συγκεκριμενα για το αν θα πληρωσουμε για αυτον τον καιρο που η συνδεσεις μας γαμ....νται, και μου ειπαν οτι θα υπαρξει αποζημιωση. Δηλαδη; Απο Δεκεμβριο-Ιανουαριο τι θα πληρωσω;

 

Μάλλον δε ρώτησες και τόσο συγκεκριμένα για να αξακολουθείς να απορείς.Ή τουλάχιστον δε σου απάντησαν και τόσο συγκεκριμένα. Απορώ πάντως ανπράγματικά έχουν αποφασίσει τι θα πράξουν ή απλά είμαστα στη φάση πουεμείς βολιδοσκοπούμε αυτούς κι εκείνοι εμάς. Όπως επίσης αναρωτιέμαιεάν είναι σε θέση να γνωρίζουν πότε θα λήξουν επιτέλους τα προβλήματα.

 

Κάτι συμφορουμίτες που μας είχαν δώσει στο παρελθόν δυο στάλες πληροφοριών "εκ των έσω" (πόσο έσω δεν γνωρίζω) τι απέγιναν;

Εγκαταλείψτε την ελπίδα για ένα καλύτερο παρελθόν!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μιλήστε λίγο. Λογαριασμός δεν έχει έρθει σε κανέναν; Πότε ήρθε ο τελευταίος σας λογαριασμός; Μου φαίνεται πρέπει να ανοίξουμε νέο θρεντ με κεντρικό θέμα "Πότε σας έχει έρθει τελευταία φορά λογαριασμός από Vivodi;" με αυτά που ακούμε εδώ!! :p
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το DSLphone πακέτο και τα έχω δει όλα. Το Internet "σέρνεται" και το τμήμα τεχνικής υποστήριξης της Vivodi είναι για τα πανηγύρια.¨Όσες φορές έστειλα email δεν μου απάντησαν καμία. Για να επικοινωνήσω μαζί τους τους καλώ από το κινητό μου διότι δεν υποστηρίζεται από το DSLphone η κλήση πενταψήφιου (κ.α)
κάλεσε από το dsl phone 2108893777 που είναι το cs τους.

 

 

όσο για τους λογαριασμούς και τις αποζημειώσεις, μην βιάζεστε. Δεν νομίζω οτι ποτέ εννοούσαν ότι δεν θα μας έρθει λογαριασμός για τον Δεκέμβρη. Απλά κάποια στιγμή θα μας αφαιρέσουν αυτά που θα πληρώσουμε.

Άλλωστε δεν μπορεί να μην έρθει λογαριασμός καθόλου επειδή:

α) μερικοί έχουμε dsl phone, αυτό θα χρεωθεί, το ίδιο και οι τηλεφωνικές συνδιαλέξεις.

β) μάλλον θα μας αποζημειώσουν μόνο για το πάγιο του provider και όχι της γραμμής.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μιλήστε λίγο. Λογαριασμός δεν έχει έρθει σε κανέναν;Πότεήρθε ο τελευταίος σας λογαριασμός; Μου φαίνεται πρέπει ναανοίξουμε νέοθρεντ με κεντρικό θέμα "Πότε σας έχει έρθει τελευταίαφορά λογαριασμόςαπό Vivodi;" με αυτά που ακούμε εδώ!! :p

 

Μου έχει έρθει με ημερομηνία έκδοσης 30/11, περίοδο χρέωσης 1-30/11 καικανονικότατες χρεώσεις. Σύνδεση (και προβλήματα) έχω από 3-11.

Εγκαταλείψτε την ελπίδα για ένα καλύτερο παρελθόν!
Link to comment
Share on other sites

Μου έχει έρθει με ημερομηνία έκδοσης 30/11, περίοδο χρέωσης 1-30/11 καικανονικότατες χρεώσεις. Σύνδεση (και προβλήματα) έχω από 3-11.

Δηλαδή και κερατάς και δαρμένος φίλε; :p Και γενικά για όλους. Αν είναι να πληρώσετε πάντως υποθέτω ότι θα υπάρχουν μαζικά σπασίματα συμβολαίων... Γιατί δεν τους παίρνετε τηλ να τους το :X ; Τόση κοροϊδία πια; Εγώ σε άλλη εταιρεία που είμαι δεν έχω κανένα παράπονο απολύτως, δεν χρειάστηκε καν να τους καλέσω. Δεν ξέρω καν το τηλ του cs. Εσείς υποθέτω το έχετε στο "πάτημα με ένα πλήκτρο". :o

Δεν την βλέπω καλά την εταιρεία. Πρέπει να σας δουλεύει, όσοι δεν δεσμεύεστε από συμβόλαιο καλό είναι να την κάνετε με ελαφρά... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Η Vivodi Telecom παρέχει την υπηρεσία DSLnet, την Μόνιμη Υπεροχή! Δώστε τέλος στις χαμηλές ταχύτητες, την αστάθεια , τη χρονοβόρα διαδικασία σύνδεσης και απαλλαγείτε από τα επιπρόσθετα τηλεπικοινωνιακά κόστη του απαρχαιωμένου Dial Up Internet.

 

Τα πακέτα υπηρεσιών DSLnet της Vivodi Telecom προσφέρουν:

 

* Πολύ υψηλές ταχύτητες

* Μόνιμη σύνδεση

* Ανταγωνιστικές χρεώσεις

* Εγγυημένης ποιότητας υπηρεσίες μέσω του ιδιόκτητου DSL δικτύου της Vivodi Telecom

* Διάθεση εξοπλισμού σε ανταγωνιστικές τιμές

* 'Άρτια τεχνική υποστήριξη

 

Και όλα αυτά ... χωρίς χρονικές δεσμεύσεις!

 

 

 

 

Auto sto site tous giati to exoun akoma arage???Den stekei tipota apo osa grafoun,auto den einai paraplanish kai eksapatish???

http://www.danasoft.com/sig/DSLinGreecesucks.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από τότε χοντρικά έχω πρόβλημα.

Παραμένω πάντως στη vivodi 1. επειδή το DSLAM του ΟΤΕ στην περιοχή μου έμαθα ότι δεν πάει καλά, και 2. για να την κάνω μια και καλή όταν παράσχει υπηρεσίες μέσω LLU η Forthnet (φήμες θέλουν αυτό να συμβαίνει μέσα στο 2005).

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μια και δεν υπαρχει το καρμα, ειπα να τα χωσω στους απανταχου βιβοντιτες.

 

Οι ταχυτητες που εχετε οι περισσοτεροι ειναι απογοητευτικες. Καμια φορα φτανουν και επιπεδο Dial-up και χαμηλοτερα.

 

Η εξυπηρετηση :lol: προς εσας ειναι χαλια, το cc απαρτιζεται απο ανθρωπους ασχετους με το αντικειμενο.Η κοροιδια παει συννεφο.

 

Υποσχεθηκαν οτι δεν θα πληρωσετε τους μηνες που υπαρχει προβλημα, οπως βλεπετε πιο πανω οσοι εχουν παραλαβει λογαριασμο καλουνται κανονικα να πληρωσουν τις υπηρεσιες που τους παρεχει η βιβοντι.

 

 

Αξιζει ρε μαλ****α ελληνα για 1.5 καφε το μηνα να τραβας ολα αυτα? Να σας κοροιδευουν συνεχως και χωρις ιχνος ντροπης?

 

Δε λεω οτι ο πΟΤΕ ειναι Αγιος, αλλα σιγουρα στον τομεα της εξυπηρετησης-τεχνογνωσιας και γενικα στις ταχυτητες ειναι ετη φωτος μπροστα. Προσωπικα θα προτιμουσα να μεινω χωρις ιντερνετ (αν και το DSLAM του πΟΤΕ ειναι για τα μπαζα), ή εστω με dial-up απο το να πληρωνω τοσα πολλα χρηματα για να με κοροιδευουν και να μην εχω αυτο που πληρωνω. Σορρυ αν τα λεω χυμα αλλα πρεπει να ξυπνησουμε καποτε :o

Link to comment
Share on other sites

Μια και δεν υπαρχει το καρμα, ειπα να τα χωσω στους απανταχου βιβοντιτες.

 

Οι ταχυτητες που εχετε οι περισσοτεροι ειναι απογοητευτικες. Καμια φορα φτανουν και επιπεδο Dial-up και χαμηλοτερα.

 

Η εξυπηρετηση :lol: προς εσας ειναι χαλια, το cc απαρτιζεται απο ανθρωπους ασχετους με το αντικειμενο.Η κοροιδια παει συννεφο.

 

Υποσχεθηκαν οτι δεν θα πληρωσετε τους μηνες που υπαρχει προβλημα, οπως βλεπετε πιο πανω οσοι εχουν παραλαβει λογαριασμο καλουνται κανονικα να πληρωσουν τις υπηρεσιες που τους παρεχει η βιβοντι.

 

 

Αξιζει ρε μαλ****α ελληνα για 1.5 καφε το μηνα να τραβας ολα αυτα? Να σας κοροιδευουν συνεχως και χωρις ιχνος ντροπης?

 

Δε λεω οτι ο πΟΤΕ ειναι Αγιος, αλλα σιγουρα στον τομεα της εξυπηρετησης-τεχνογνωσιας και γενικα στις ταχυτητες ειναι ετη φωτος μπροστα. Προσωπικα θα προτιμουσα να μεινω χωρις ιντερνετ (αν και το DSLAM του πΟΤΕ ειναι για τα μπαζα), ή εστω με dial-up απο το να πληρωνω τοσα πολλα χρηματα για να με κοροιδευουν και να μην εχω αυτο που πληρωνω. Σορρυ αν τα λεω χυμα αλλα πρεπει να ξυπνησουμε καποτε :o

Συμφωνώ και επαυξάνω με τον φίλο Nrg. Έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση για την εταιρεία. Δε νομίζω ότι μπορεί να επιβιώσει πλέον. Δεν αξίζει για 5 ευρώ το μήνα να μένετε σε αυτήν. Θα ήταν δικαιολογημένη μια δυσλειτουργία για μια μέρα, άντε δυο, άντε τρεις, άντε χοντρά-χοντρά για μια βδομάδα! Όχι όμως για ενάμιση μήνα και ποιος ξέρει μέχρι και πότε. Α και πού είστε... Ο τελευταίος να κλείνει την πόρτα :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα με την ταχύτητα έχεις από 3/11; Γιατί έχω την αίσθηση ότι ξεκίνησαν στις 10/12;

 

Στα πατήσια είχαμε συχνά πολυ μικρές ταχύτητες όταν ακόμα τοδίκτυο δεν είχε γενικά προβλήματα. Στην αρχή μάλιστα είχα και αρκετέςδιακοπές, ενώ ήταν αδύνατο να μιλήσω στο DSL phone (ακόμα έχωπροβλήματα με διακοπές στον ήχο).

Ο lewton τότε (εάν δεν κάνω λάθος), είχε ανοίξει ξεχωριστό thread. Εκείγράφω πως, σύμφωνα με την εξυπηρέτηση πελατών, όσοι είμασταν στους 2κόμβους που περιοριζόταν το πρόβλημα τότε δε θα χρεωνόμασταν. Δεν τοτίρησαν! Το πρόβλημα όπως είναι γνωστό δεν ξεπεράστηκε, αλλάγενικεύτηκε. Όπως και οι υποσχέσεις μη χρέωσης/έκπτωσης.

Εγκαταλείψτε την ελπίδα για ένα καλύτερο παρελθόν!
Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν δικαιολογημένη μια δυσλειτουργία για μια μέρα, άντε δυο, άντε τρεις, άντε χοντρά-χοντρά για μια βδομάδα! Όχι όμως για ενάμιση μήνα και ποιος ξέρει μέχρι και πότε. Α και πού είστε... Ο τελευταίος να κλείνει την πόρτα :whistle:

Σε ενημερώνω ότι και η forthnet πέρυσι είχε πάθε ακριβώς το ίδιο πράγμα και της πήρε περίπου ένα μήνα να το διορθώσει.

Στα forums όλοι την έβριζαν.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σε ενημερώνω ότι και η forthnet πέρυσι είχε πάθε ακριβώς το ίδιο πράγμα και της πήρε περίπου ένα μήνα να το διορθώσει.

Στα forums όλοι την έβριζαν.

 

Επειδη δεν το θυμαμαι,ποια ηταν η συμπεριφορα της Forthnet?Χρεωσε τους πελατες για εκεινο το μηνα? Ηταν προβλημα σε ολη την χωρα οπως της vivodi ή μονο σε μερικα dslam?

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω γραπτή βεβαίωση του "υπεύθυνου dsl" της Ακατανόμαστης ότι δεν είμαι υποχρεωμένη να πληρώσω για τον Νοέμβρη. Την βεβαίωση αυτή θα την κοινοποιήσω με φαξ στην ΕΕΤΤ [μαζί με τον λογαριασμό]. Κι αυτό γιατί όταν έκανα καταγγελία στην ΕΕΤΤ στις 19/11 ζητούσα από την Ακατανόμαστη διαβεβαίωση ότι δεν θα πληρώσω και στην επίσημη απάντηση της η Ακατανόμαστη έκανε την πάπια [παπαπαπαπααααα].

Όσοι είναι συνδεδεμένοι με τον κόμβο Πατησίων [Πατήσια, Κυψέλες κλπ] έχουν πρόβλημα απο αρχές Νοέμβρη [λόγω βλάβης απ'ότι έχω καταλάβει] οι υπόλοιποι από Δεκέμβρη [λόγω αναβάθμισης , του ΟΤΕ αρχικώς, του εξωτερικού τελευταίως].

Φωνάζω να κάνετε καμία καταγγελία στην ΕΕΤΤ μπας και σοβαρευτούν. Κάποιος από το call center μου είπε οτι απο 15/1 θα έχει νομικό πρόβλημα η Ακατανόμαστη αν δεν φτιάξει το πρόβλημα. Βομβαρδίστε την ΕΕΤΤ[προς Θεού, όχι κυριολεκτικά], αλλιώς δεν γίνεται τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ενημερώνω ότι και η forthnet πέρυσι είχε πάθε ακριβώς το ίδιο πράγμα και της πήρε περίπου ένα μήνα να το διορθώσει.

Στα forums όλοι την έβριζαν.

Ούτε εγώ θυμάμαι αλλά δεν το αμφισβητώ για να το λες. :cool:

Όμως ήταν σε τέτοια έκταση;Με τέτοια άθλια εξυπηρέτηση απόσα λέτε;Και με υποσχέσεις ότι σήμερα-αύριο-μεθαύριο θα λυθεί; :confused:

Εγώ το έχω πει από την αρχή, γιατί κι εγώ αρχικά Vivodi ήθελα να έρθω (όμως λόγω οπτικών δεν έγινε κλπ κλπ κλπ). Όταν πρωτοείδα πού ήταν τα κεντρικά κτίριά της (κάπου στην Γ'Σεπτεμβρίου - αλήθεια ακόμα εκεί είναι;Γιατί λέγανε ότι θα μετακομίσουν σε υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις! :p :lol: ) και την κατάσταση που επικρατούσε στα γραφεία (ο ένας υπάλληλος πάνω στον άλλον[ή και στην άλλη ενίοτε :cool: ]) κατάλαβα με τι σκοπό μπήκε η εταιρεία στην αγορά... Το κτίριο είναι ουσιαστικά ένα δυάρι 40 το πολύ 50 τετραγωνικών μιας πολυκατοικίας τουλάχιστον 30-40 ετών με ασανσέρ που σηκώνει-δε σηκώνει 2 ευτραφείς ανθρώπους :geek: και το λογιστήριο επειδή δεν χωρούσε φυσικά στην "γκαρσονιέρα" το είχαν σε παράπλευρη γκαρσονιέρα κλπ κλπ...

 

Τελικά ο λαός είναι σοφός... "Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται..." :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ θυμάμαι αλλά δεν το αμφισβητώ για να το λες. :cool:

Όμως ήταν σε τέτοια έκταση;Με τέτοια άθλια εξυπηρέτηση απόσα λέτε;Και με υποσχέσεις ότι σήμερα-αύριο-μεθαύριο θα λυθεί; :confused:

Εγώ το έχω πει από την αρχή, γιατί κι εγώ αρχικά Vivodi ήθελα να έρθω (όμως λόγω οπτικών δεν έγινε κλπ κλπ κλπ). Όταν πρωτοείδα πού ήταν τα κεντρικά κτίριά της (κάπου στην Γ'Σεπτεμβρίου - αλήθεια ακόμα εκεί είναι;Γιατί λέγανε ότι θα μετακομίσουν σε υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις! :p :lol: ) και την κατάσταση που επικρατούσε στα γραφεία (ο ένας υπάλληλος πάνω στον άλλον[ή και στην άλλη ενίοτε :cool: ]) κατάλαβα με τι σκοπό μπήκε η εταιρεία στην αγορά... Το κτίριο είναι ουσιαστικά ένα δυάρι 40 το πολύ 50 τετραγωνικών μιας πολυκατοικίας τουλάχιστον 30-40 ετών με ασανσέρ που σηκώνει-δε σηκώνει 2 ευτραφείς ανθρώπους :geek: και το λογιστήριο επειδή δεν χωρούσε φυσικά στην "γκαρσονιέρα" το είχαν σε παράπλευρη γκαρσονιέρα κλπ κλπ...

 

Τελικά ο λαός είναι σοφός... "Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται..." :whistle:

Aμ...γιά την reception...τί έχεις να πεις; :p

Link to comment
Share on other sites

Aμ...γιά την reception...τί έχεις να πεις; :p

Ποια ρεσεψιόν; :lol: :lol:

Μόλις ακούνε το ασανσέρ να φτάνει στον όροφό τους ακούγεται ένα "Άνοιξε κάποιος!", "πάλι εγώ;", "έλα μωρέ Τάκη σειρά σου!" και κάτι τέτοια! Και ξαφνικά βλέπεις ένα χέρι να ανοίγει την πόρτα και να επιστρέφει τροχάδην στην θέση του!!! :lol: :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

egw tous esteila email kai tous apilisa oti an den me enimerwsei kapoios ypeu8unos amesa mazi mou(tous vlepw na erxontai trexontas) 8a tous katageilw gia ton 1.5 mina mexri twra,gia to mpaxalo ston logariasmo mou(72,5 gia 1-30 noembrh leei o logariasmos kai exw 256 FULL LLU) kai gia tin entolh pou exoun kanei gia xrewsh ths Visa mou xwris na tous thn exw dwsei para mono gia ta telh energopoihshs.Eilikrina 8a tous parei kai 8a tous sikwsei!!!
http://www.danasoft.com/sig/DSLinGreecesucks.jpg
Link to comment
Share on other sites

egw tous esteila email kai tous apilisa oti an den me enimerwsei kapoios ypeu8unos amesa mazi mou(tous vlepw na erxontai trexontas) 8a tous katageilw gia ton 1.5 mina mexri twra,gia to mpaxalo ston logariasmo mou(72,5 gia 1-30 noembrh leei o logariasmos kai exw 256 FULL LLU) kai gia tin entolh pou exoun kanei gia xrewsh ths Visa mou xwris na tous thn exw dwsei para mono gia ta telh energopoihshs.Eilikrina 8a tous parei kai 8a tous sikwsei!!!

Ναι και ξέρεις φίλε θα σε φοβηθούν... Προφανώς τέτοιες απειλές θα δέχονται με το τσουβάλι καθημερινά. Τους λυπάμαι τους καημένους τους τηλεφωνητές... :(

Δεν φταίνε για τα λάθη της εταιρείας... Μαζικές αποχωρήσεις είναι η μόνη λύση.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...