Jump to content

DSLnet by Vivodi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aυτό το forum σίγουρα το διαβάζουν κάποιοι υπεύθυνοι της vivodi.

Aυτοί όπως φαίνεται μας γράφουν στα @@ τους, ο,τι έχουν τέλος πάντων.

 

Η vivodi μας απέδειξε οτι θέλει μόνο πολλούς πελάτες και γρήγορο κέρδος.

 

1. Έχω φοβερή δυσκολία να ανοίξω σελίδες

2. Δεν μπορώ να πιάσω ταχύτητες πάνω από 4 (κυριολεκτώ)

 

Με την PSTN είχα πιο γρήγορη ταχύτητα και σίγουρα downloads. Πλέον όταν βλέπω αρχείο άνω των 5ΜΒ είναι ρίσκο να προσπαθήσω να το κατεβάσω γιατί το πιο πιθανό είναι να διακοπεί στη μέση.

Το 4 είναι η ανώτερη ταχύτητα. Σιγά σιγά πέφτει 3, 2, 1... :X

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aυτό το forum σίγουρα το διαβάζουν κάποιοι υπεύθυνοι της vivodi.

Aυτοί όπως φαίνεται μας γράφουν στα @@ τους, ο,τι έχουν τέλος πάντων.

 

Η vivodi μας απέδειξε οτι θέλει μόνο πολλούς πελάτες και γρήγορο κέρδος.

 

1. Έχω φοβερή δυσκολία να ανοίξω σελίδες

2. Δεν μπορώ να πιάσω ταχύτητες πάνω από 4 (κυριολεκτώ)

 

Με την PSTN είχα πιο γρήγορη ταχύτητα και σίγουρα downloads. Πλέον όταν βλέπω αρχείο άνω των 5ΜΒ είναι ρίσκο να προσπαθήσω να το κατεβάσω γιατί το πιο πιθανό είναι να διακοπεί στη μέση.

Το 4 είναι η ανώτερη ταχύτητα. Σιγά σιγά πέφτει 3, 2, 1... :X

Προσυπογράφω....Τα ίδια και εγώ....Ξεκινά από 80, και κάθε δευτερόλεπτο πέφτει στα μισά....Σταθεροποιείται στα 10 κάποιες φορές, ενώ τακτικότερα τα doownloads γίνονται με 5, 4....μέχρι και με 1....

 

Αυτή είναι η περίφημη αναβάθμιση....Εύγε VIVODI! Σου εύχομαι αύριο να γίνεις τσικνιστή!!!! :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Με τέτοια προσφορά (κυριολεκτικά τσακίζει τον ανταγωνισμό), να δείτε σε 2-3 μήνες πόσους νέους πελάτες θα έχει μαζέψει η Vivodi και που θα έχουν πέσει οι ταχύτητες... Και παραπονιούνταν κάποιοι ότι κατέβαζαν με 5kbps... :vava: Τα καλύτερα έρχονται!!! :rotfl:
Μα τι λες; ποια προσφορά; εδώ είχαμε free και τώρα μας περιορίζουν στα 500!

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Aυτό το forum σίγουρα το διαβάζουν κάποιοι υπεύθυνοι της vivodi.

Aυτοί όπως φαίνεται μας γράφουν στα @@ τους, ο,τι έχουν τέλος πάντων.

 

Η vivodi μας απέδειξε οτι θέλει μόνο πολλούς πελάτες και γρήγορο κέρδος.

 

1. Έχω φοβερή δυσκολία να ανοίξω σελίδες

2. Δεν μπορώ να πιάσω ταχύτητες πάνω από 4 (κυριολεκτώ)

 

Με την PSTN είχα πιο γρήγορη ταχύτητα και σίγουρα downloads. Πλέον όταν βλέπω αρχείο άνω των 5ΜΒ είναι ρίσκο να προσπαθήσω να το κατεβάσω γιατί το πιο πιθανό είναι να διακοπεί στη μέση.

Το 4 είναι η ανώτερη ταχύτητα. Σιγά σιγά πέφτει 3, 2, 1... :X

 

Μου αρέσει που ορισμένοι κοροιδεύουν εμένα που έχω βάλει ΟΤΕΝΕΤ και λενε πως πληρώνω τζάμπα λεφτά.

 

Εγώ τουλάχιστον χτυπάω τα 40αρια μου καθημερινά,και δεν περιμένω για αναβαθμίσεις και ιστορίες για Αγρίους

 

Αν μου παρουσιάσει προβλήματα η ΟΤΕΝΕΤ μόνο τότε θα την αλλάξω.

:shifty: :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που ορισμένοι κοροιδεύουν εμένα που έχω βάλει ΟΤΕΝΕΤ και λενε πως πληρώνω τζάμπα λεφτά.

 

Εγώ τουλάχιστον χτυπάω τα 40αρια μου καθημερινά,και δεν περιμένω για αναβαθμίσεις και ιστορίες για Αγρίους

 

Αν μου παρουσιάσει προβλήματα η ΟΤΕΝΕΤ μόνο τότε θα την αλλάξω.

:shifty: :shifty:

Και πολύ καλά κάνεις! Έχει όμως αυτό καμία σχέση με τη Vivodi, για την οποία κουβεντιάζουμε εδώ;

:)

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά κάνεις! Έχει όμως αυτό καμία σχέση με τη Vivodi, για την οποία κουβεντιάζουμε εδώ;

:)

 

Έμμεσα ναι...

 

Έτσι σχολιάζω την πολιτική της βιβόντι με αυτό το παράδειγμα

;)

 

Σόρυ για το οφ-τοπικ σχόλιο

:O

Link to comment
Share on other sites

Μα τι λες; ποια προσφορά; εδώ είχαμε free και τώρα μας περιορίζουν στα 500!

 

Τα free ήταν προσφορά για περιορισμένο χρονικό διάστημα. Εδώ μιλάμε για standard 500 λεπτά από 150 που ήταν πριν... ;)

 

Κατά τα άλλα... θέλω να φτιαχτούν τα pings!!! Κι επίσης και οι ταχύτητες που έπεσαν λίγο τις τελευταίες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Τα free ήταν προσφορά για περιορισμένο χρονικό διάστημα. Εδώ μιλάμε για standard 500 λεπτά από 150 που ήταν πριν... ;)

 

Κατά τα άλλα... θέλω να φτιαχτούν τα pings!!! Κι επίσης και οι ταχύτητες που έπεσαν λίγο τις τελευταίες μέρες.

ναι αλλά τα χαμε συνηθίσει μια χαρά για πάνω από μισό χρόνο, δε θα χαρούμε για τα 500! αυτό λέω!

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ρε παιδια θελετε να πειτε οτι δεν υπαρχει πλεον το απεριοριστο που υπηρχε σε χρονοχρεωση και ογκοχρεωση?

Και κατι ακομα ποσο καιρο περιμενετε Αυτη την αναβαθμιση?

Ado racing team

...for these ten seconds or less,I'm free...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ρε παιδια θελετε να πειτε οτι δεν υπαρχει πλεον το απεριοριστο που υπηρχε σε χρονοχρεωση και ογκοχρεωση?

Και κατι ακομα ποσο καιρο περιμενετε Αυτη την αναβαθμιση?

 

Για το dslphone λενε τα παιδια, για το dsl (χαχα καλο αυτο) δεν υπαρχει οριο ανεβοκατεβασματος. Θα γινω κακος,αλλα δεν ηξερες,δεν ρωταγες πριν πας στη βιβοδι? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

les na diorthothike to provlima stin perioxi mou?

:X

perioxi : ilion

 

se kana dio meres tha sas ksanapo

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα (Βεροια) σαν να surfαρω με κανονικες τωρα :confused: . Οχι ρε συ, λες να το διορθωσαν;;; :w00t: :yahoo: :hunter:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχει ενεργοποιήσει κανείς τους 5 e-mail λογαριασμούς όπως λέει ότι δικαιούμαστε στο http://www.vivodi.gr/site/content.php?artid=247 ;;;

Στο http://mail.vivodinet.gr/customer (qmail admin) μπορείς να πειράξεις μόνο 1 λογαριασμό.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ενεργοποιήσει κανείς τους 5 e-mail λογαριασμούς όπως λέει ότι δικαιούμαστε στο http://www.vivodi.gr/site/content.php?artid=247 ;;;

Στο http://mail.vivodinet.gr/customer (qmail admin) μπορείς να πειράξεις μόνο 1 λογαριασμό.

 

 

 

Πρεπει να τους στειλεις mail με το user name και το Pass που θελεις για τον καθε λογαριασμο (α, μη χρησιμοποιησεις κεφαλαια γραμματα ομως). Εχω ενεργοποιησει τους τρεις.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει ενας ( δεν μπορω να τον αποκαλεσω υπαλληλο ) στην εξηπηρετηση πελατων με ονομα Θεση 54 ( πραγματι αυτο ειναι το ονομα του ) που οχι μονο δεν λεει το ονομα του αλλα σου μιλαει με ενα υφακι λες και εισαι κανενας Αλβανος!!

 

εσβησε το παπακι το σαββατο το βραδυ , δινω βλαβη , σημερα ειναι πεμπτη , και παιρνω τηλεφωνο να μαθω τι εγινε με την βλαβη και μου λεει ο κυριος 54 ε ενταξει μωρε και τι θες να κανουμε; να το φτιαξεις ρε ( εδω βαλτε οτι χαρακτιριζμο θελετε ).

 

δεν μπορω εγω λεει , πρεπει να ερθει τεχνικος , ωραια του λεω θελω μεσα σε μια ωρα να με παρει τηλεφωνο καποιος υπευθηνος να μου εξηγησει τι ακριβως ειναι το προβλημα, καλως μου λεει και το κλεινω , δια μαγειας μεσα σε ενα λεπτο ακριβως το παπακι αναβει και καπακι τηλεφωνο στο κινητο απο 21175..... η γραμμη σας ειναι ενταξει αλλα θα πρεπει να ξαναρυθμιστει το μοντεμ σας για να δουλευει το DSLPhone :wacko:

 

 

τελικα μονο με φωνες και βρησιμο βγαζουμε ακρη με αυτην την εταιρεια :mad:

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

και μου λεει ο κυριος 54 ε ενταξει μωρε και τι θες να κανουμε;

 

 

Αδυνατω να πιστεψω οτι μιλησε ετσι. :w00t:

Link to comment
Share on other sites

και ομως ετσι μιλησε ο Κυριος 54.........

 

ειχε και συνεχεια η ιστορια..... το παπακι εμεινε πρασινο για ακριβως 8 λεπτα ( συμφωνα με το log του speedtouch ) αφου εφτασα σπιτι κατα της 11 παιρνω τηλεφωνο, και να σπασει το ποδι του ο διαολος πεφτω στον ιδιο και παλι , του λεω εγω ειμαι παλι μου λεει ναι σας καταλαβα ( σωπα!! παρακολουθεις δηλαδη ε;;; ) αφου κανουμε κατι τρελλα μαγικα με το φιλτρο ( επρεπε να το ξεθαψω απο την ντουλαπα - δεν το ειχα βαλει απο την αρχη στην γραμμη ) μου λεει θα στειλουμε οπωσδηποτε αυριο το πρωι τεχνικο να δει την γραμμη σας και να αλλαξει το speedtouch.

 

οπως ειδατε εσεις τεχνικο ειδα και εγω, φτανω αποψε σπιτι πριν κανα μισαωρο, νεκρο το παπι , παιρνω τηλεφωνο ( λεω του σουστη δεν θα πεσω στον ιδιο ) και ευτηχως πεφτω σε εκεινο το τσακαλι που αγαπαει ο surfer τοσο πολυ - του λεω την ιστορια απο την αρχη , μου λεει μισο λεπτο - μετα απο ακριβως 40 δευτερολεπτα αναβει το παπακι και καπακι βγαινει το τσακαλι στην γραμμη - εισαι ετοιμος μου λεει πρεπει να εχει αναψει - τον ευχαριστησα και τον ρωταω τι εφταιγε; , εμεις μου λεει , καναμε ενα reset στην πορτα σας στο DSLAM και εφτιαξε :shock: ευχαριστω του λεω και να χαρειτε τα τσακαλια σαν τον 54 ( γελιο στην αλλη ακρη της γραμμης - δεν ειστε ο μονος που παραπονεθηκε για τον συγκεκριμενο μου λεει - ε νομιζω ηρθε η ωρα του τοτε )

 

 

τι να πει κανεις

 

 

για να δουμε ποσο θα κρατησει το παπακι αναμενο.............

α ναι τον τσακαλο τον λενε Θεση 48 :p

 

 

EDIT: κατι που θυμηθηκα . αυτη η αναβαθμιση τελικα εχει τελειωσει; γιατι ο τσακαλος μου ειπε οτι συνεχιζει μεχρι 29 Μαρτιου :blink: :confused:

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

και ομως ετσι μιλησε ο Κυριος 54.........

 

ειχε και συνεχεια η ιστορια..... το παπακι εμεινε πρασινο για ακριβως 8 λεπτα ( συμφωνα με το log του speedtouch ) αφου εφτασα σπιτι κατα της 11 παιρνω τηλεφωνο, και να σπασει το ποδι του ο διαολος πεφτω στον ιδιο και παλι , του λεω εγω ειμαι παλι μου λεει ναι σας καταλαβα ( σωπα!! παρακολουθεις δηλαδη ε;;; ) αφου κανουμε κατι τρελλα μαγικα με το φιλτρο ( επρεπε να το ξεθαψω απο την ντουλαπα - δεν το ειχα βαλει απο την αρχη στην γραμμη ) μου λεει θα στειλουμε οπωσδηποτε αυριο το πρωι τεχνικο να δει την γραμμη σας και να αλλαξει το speedtouch.

 

οπως ειδατε εσεις τεχνικο ειδα και εγω, φτανω αποψε σπιτι πριν κανα μισαωρο, νεκρο το παπι , παιρνω τηλεφωνο ( λεω του σουστη δεν θα πεσω στον ιδιο ) και ευτηχως πεφτω σε εκεινο το τσακαλι που αγαπαει ο surfer τοσο πολυ - του λεω την ιστορια απο την αρχη , μου λεει μισο λεπτο - μετα απο ακριβως 40 δευτερολεπτα αναβει το παπακι και καπακι βγαινει το τσακαλι στην γραμμη - εισαι ετοιμος μου λεει πρεπει να εχει αναψει - τον ευχαριστησα και τον ρωταω τι εφταιγε; , εμεις μου λεει , καναμε ενα reset στην πορτα σας στο DSLAM και εφτιαξε :shock: ευχαριστω του λεω και να χαρειτε τα τσακαλια σαν τον 54 ( γελιο στην αλλη ακρη της γραμμης - δεν ειστε ο μονος που παραπονεθηκε για τον συγκεκριμενο μου λεει - ε νομιζω ηρθε η ωρα του τοτε )

 

 

τι να πει κανεις

 

 

για να δουμε ποσο θα κρατησει το παπακι αναμενο.............

α ναι τον τσακαλο τον λενε Θεση 48 :p

 

 

EDIT: κατι που θυμηθηκα . αυτη η αναβαθμιση τελικα εχει τελειωσει; γιατι ο τσακαλος μου ειπε οτι συνεχιζει μεχρι 29 Μαρτιου :blink: :confused:

 

Τελος καλο ολα καλα λοιπον. Οχι πως θα του κανουν τπτ του 54 αλλα τεσπα. Εσυ θα μας πεις για την αναβαθμιση,απο ταχυτητες πως παει? Κατι μου λεει πως θα συνεχισει μεχρι τις 30 Απριλιου-Ιουνιου-Ιουλιου κλπ κλπ .Απο το Δεκεμβριο αυτα λενε.

Link to comment
Share on other sites

απο ταχυτητα ειμαι μια χαρα , μιλαω και στις δυο γραμμες του DSLPhone και κατεβαζω ταυτοχρονα με 50 / 54 kbps με DC++ με 512 γραμμη - ειμαι Αμπελοgardens
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

 

EDIT: κατι που θυμηθηκα . αυτη η αναβαθμιση τελικα εχει τελειωσει; γιατι ο τσακαλος μου ειπε οτι συνεχιζει μεχρι 29 Μαρτιου :blink: :confused:

Κρατά χρόνια...αυτή η κολόνια!!! :cool:

 

Για δύο πράγματα μιλά η ιστορία για αέναη παρθενογέννηση...Το ένα τα κεφάλια της λερναίας ύδρας και το άλλο οι αναβαθμίσεις της Vivodi....Της προτέινω μάλιστα να την βάλει σαν trade mark να ξεπετάγεται μέσα από την διχάλα του V....Ποιός είδε τις αναβαθμίσεις της Vivodi και δεν φοβήθηκε.... :cry: :lol:

 

Τέτοιο δούλεμα από εταιρεία ούτε ο Αίσωπος δεν θα μπορούσε να φανταστεί.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

... ε νομιζω ηρθε η ωρα του τοτε

 

Κατά πρώτον, άφησε αυτό να το κρίνουν άλλοι... αν ήρθε η δλδ η "ώρα του". ΔΕΝ έπραξε σωστά ο 48 που χαμογέλασε και σου είπε ότι παραπονέθηκαν ξανά γι' αυτόν. Τεσπα... ακόμα & γι' αυτό κρατάω φυσικά επιφύλαξη γιατί δεν ξέρουμε πότε διαβάζουμε αλήθειες σε forums.

 

Το ότι δε σου είπε το όνομά του ο κ. στη θέση 54 είναι πολιτική της εταιρίας.

 

Όταν βλέπεις το παπάκι να σβήνει στο modem σου, πλέον ξέρεις... "could you please reset me"? :p Δε νομίζω να έχεις ξανά αυτή την ένδειξη. Μην ανησυχείς.

 

Παρακάτω τώρα... πάντοτε εκτιμούσα & θα εκτιμώ στελέχη που ξέρουν να κάνουν σωστά τη δουλειά τους είτε είναι στη Vivodi είτε στη Voda είτε στην easyMobile etc. Hunter αποκλείεται να σε εξυπηρέτησε το τσακάλι ( δε νομίζω ότι θα τον πετύχεις απόγευμα - για άλλο τσακάλι μιλάς εσύ :p )

 

Πώς είσαι τόσο σίγουρος, για ποιον μιλούσα εγώ λέγοντας πριν κάτι μήνες "τσακάλι" (ΕίΧα γράψει, να ζητάτε να του μιλάτε, όταν δε βρίσκεται άκρη με τον representative στο 13880? Σωστά θυμάμαι Hunter?). Το τσακάλι αυτό σπάνια απ' ότι αργότερα έμαθα απαντά στα τηλέφωνα. Μια φορά με εξυπηρέτησε ο άνθρωπος, συμπεριφέρθηκε ΑΨΟΓΑ - σας το μετέφερα στο forum & έγινε θέμα σε άλλα forums ( Ανέφεραν ειρωνικά: "Τα τσακάλια της Vivodi" :lol: Τελικά, βγάζω ατάκες, ε? :p )

 

Αλήθεια... επειδή με μπέρδεψες... στείλε σε ένα p.m. για ποιον μιλάς, ΟΧΙ στο forum (αν ξέρεις το όνομά του) - ποιος δλδ σε εξυπηρέτησε. Γενικότερα το επίπεδο του cc έχει ανέβει...

 

---> Αναβάθμιση Loading.... 29/3

---> Απρίλη ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ, ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ!!!! :w00t: ΠΕΤΑΜΕ! ( Μισό να μην ξεχάσω το αλεξίπτωτο :lol: )

---> Vivodi 's Reloading :: SECTION A - B - C - D

---> Vivodi 's Revolution

---> Further News @ myPhone.gr

 

Cya.

Link to comment
Share on other sites

Κατά πρώτον, άφησε αυτό να το κρίνουν άλλοι... αν ήρθε η δλδ η "ώρα του". ΔΕΝ έπραξε σωστά ο 48 που χαμογέλασε και σου είπε ότι παραπονέθηκαν ξανά γι' αυτόν. Τεσπα... ακόμα & γι' αυτό κρατάω φυσικά επιφύλαξη γιατί δεν ξέρουμε πότε διαβάζουμε αλήθειες σε forums.

 

Το ότι δε σου είπε το όνομά του ο κ. στη θέση 54 είναι πολιτική της εταιρίας.

 

Όταν βλέπεις το παπάκι να σβήνει στο modem σου, πλέον ξέρεις... "could you please reset me"? :p Δε νομίζω να έχεις ξανά αυτή την ένδειξη. Μην ανησυχείς.

 

Παρακάτω τώρα... πάντοτε εκτιμούσα & θα εκτιμώ στελέχη που ξέρουν να κάνουν σωστά τη δουλειά τους είτε είναι στη Vivodi είτε στη Voda είτε στην easyMobile etc. Hunter αποκλείεται να σε εξυπηρέτησε το τσακάλι ( δε νομίζω ότι θα τον πετύχεις απόγευμα - για άλλο τσακάλι μιλάς εσύ :p )

 

Πώς είσαι τόσο σίγουρος, για ποιον μιλούσα εγώ λέγοντας πριν κάτι μήνες "τσακάλι" (ΕίΧα γράψει, να ζητάτε να του μιλάτε, όταν δε βρίσκεται άκρη με τον representative στο 13880? Σωστά θυμάμαι Hunter?). Το τσακάλι αυτό σπάνια απ' ότι αργότερα έμαθα απαντά στα τηλέφωνα. Μια φορά με εξυπηρέτησε ο άνθρωπος, συμπεριφέρθηκε ΑΨΟΓΑ - σας το μετέφερα στο forum & έγινε θέμα σε άλλα forums ( Ανέφεραν ειρωνικά: "Τα τσακάλια της Vivodi" :lol: Τελικά, βγάζω ατάκες, ε? :p )

 

Αλήθεια... επειδή με μπέρδεψες... στείλε σε ένα p.m. για ποιον μιλάς, ΟΧΙ στο forum (αν ξέρεις το όνομά του) - ποιος δλδ σε εξυπηρέτησε. Γενικότερα το επίπεδο του cc έχει ανέβει...

 

---> Αναβάθμιση Loading.... 29/3

---> Απρίλη ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ, ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ!!!! :w00t: ΠΕΤΑΜΕ! ( Μισό να μην ξεχάσω το αλεξίπτωτο :lol: )

---> Vivodi 's Reloading :: SECTION A - B - C - D

---> Vivodi 's Revolution

---> Further News @ myPhone.gr

 

Cya.

 

 

μα δεν μου ειπε το ονομα του το τσακαλι στην 48 , και ναι ξερω οτι ειναι πολιτικη της εταιρειας να μην τα δινουν , αλλοστε δεν μπορουν να κανουν και τιποτα αλλο για να καλυψουν τα προβληματα που εχουν, και δεν μιλαω μονο για το δικο μου αλλα και για αλλον που κατα καιρους εχουν προβλημα.

 

και ναι δεν τον κρινω εγω τον 54 για την συμπεριφορα του σε ΠΕΛΑΤΗ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ας τον κρινουν αλλοι οπως λες εσυ.

 

 

σημερα το πρωι παλι εσβησε το παπακι , παιρνω τηλεφωνο και μιλαω με μια κυρια ( δεν μου ειπε ουτε ονομα ουτε θεση - αλλα ηξερε το δικο μου με την μια ) και ζητησα και παλι να κανουν reset αλλα μου λεει οτι υπαρχει βλαβη στην γραμμη μου , και ρωταω εγω τωρα ποσες μερες ακομα θα εχω προβλημα; μου ειπε οτι θα δωσουν την βλαβη στον πΟΤΕ και απο τριτη θα με ενημερωσει, για να δουμε τι θα δουμε ( αλλα δεν βλεπω φως στο τουνελ )

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

 

 

σημερα το πρωι παλι εσβησε το παπακι ...

Γειά σου ρε Θόδωρε...Βάλε επιτέλους φωτιά σ΄αυτό το γ@μ---ο παπάκι μήπως και ανάψει μόνιμα και δεις άσπρη μέρα...Πάντως όταν λειτουργεί γ@μ@ και δέρνει.... :X

 

Υπάρχουν κάτι άλλα παπιά που ανάβουν ακόμα και αν τους κόψεις και τα δύο(παρά κάτι!) πόδια και σέρνονται όμως ανελέητα!!! Μόνιμο download με 5-+ KB/sec....Εσύ με 50 plus μάλλον είσαι σε καλύτερη κατάσταση....άρα μη μιλάς!!! Απλώς περίμενε τον κτηνίατρο για να την θεραπέυσει (ή να της αλλάξει τα μάτια!!!)... :p

Link to comment
Share on other sites

Μαματο :w00t: . Εγω δεν καταλαβα ενα πραγμα. "1) Προχώρησε σε αναβάθμιση της χωρητικότητας, της Ιnternet διασύνδεσης, κατά 155Μbps και αντίστοιχης χωρητικότητας για τη διασύνδεση με το ADSL δίκτυο του ΟΤΕ (ΟΚΣΥΑ)" Τι σημαινει αυτο;;; :confused:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...