Jump to content

Microsoft Lumia 640


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ σε γενικές γραμμές δεν έχω προβλήματα ούτε με viber ούτε με άλλες εφαρμογές. Το τηλ πάει πολύ καλά. Έβαλα νέα sd και ενώ ξεκίνησε χωρίς θέμα τώρα μου έβγαλε και εμένα σφάλμα. Γιατί το κάνει άραγε; πέρα από αυτό, δεν έχω άλλο πρόβλημα. Είμαι ευχαριστημένος με καλύπτει σαν συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

Στο κάνει όταν το κάνεις επανεκκίνηση; Γιατί πολλές φορές διαβάζει την κάρτα εκείνη την ώρα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι στην επανεκκίνηση σίγουρα. Δεν θυμάμαι για εκκίνηση γιατί δεν το κλείνω συχνά. Αλλά η κάρτα είναι καινούργια. Γιατί βγάζει σφάλμα και τι σφάλμα είναι. Και ζητά να γίνει έλεγχος της κάρτας Edited by vaggoshr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,μόλις πήρα το 640 4g για δωράκι στην μητέρα μου, είναι με τα 8.1 και σκοπευα να αναβαθμίσω στα 10 αλλά τώρα με αυτά που διαβάζω το ξανασκέφτομαι. Τα προβλήματα είναι τόσο εμφανή που το κάνουν αδύνατο στην χρήση;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

όχι βέβαια και πιστεύω πως με την χρήση που κάνουν οι μαμάδες μας,δεν θα έχεις προβλήματα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,μόλις πήρα το 640 4g για δωράκι στην μητέρα μου, είναι με τα 8.1 και σκοπευα να αναβαθμίσω στα 10 αλλά τώρα με αυτά που διαβάζω το ξανασκέφτομαι. Τα προβλήματα είναι τόσο εμφανή που το κάνουν αδύνατο στην χρήση;

Καλησπερα, γιατί χρήση προορίζεται; Γιατι αν η μητέρα σου το θέλει εντελώς για απλα πραγματα ας το αφήσει στα 8.1 για να έχεις εντελώς το κεφάλι σου ήσυχο..βεβαια δεν χάνεις και τιποτα να δοκιμάσεις τα 10 διότι μπορεις να τα επαναφέρεις στα 8.1 αρκετά εύκολα αν κατι δεν σου αρεσει..απλα θα πάρει λιγο χρόνο..

Edited by panos9553
Link to comment
Share on other sites

Όλα δουλευουν αψογα στα 10 εκτος το messenger που είναι μια κακογραμενη εφαρμογή η οποια παει σβαρνα και σε υπολογιστη με

8giga ram.

Αν εχετε προβλήματα μπορει απλα να μην εχετε στησει σωστα τα τηλεφωνα σας.

Χρονια πολλα σε ολους με υγεια.

Edited by st1313
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά παιδιά και ευχαριστω για τις γρήγορες απαντήσεις.Για πολύ απλά πράγματα,είναι το πρώτο της smartphone. Viber skype για να μιλά με εμάς όταν δεν είμαστε Ελλάδα ,browsing και καμιά φωτογραφία τίποτα περισσότερο αρχικά.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένα player για μουσική που να υποστηρίζει αναπαραγωγή .Flac στα 8.1 Υπάρχει;
The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά παιδιά και ευχαριστω για τις γρήγορες απαντήσεις.Για πολύ απλά πράγματα,είναι το πρώτο της smartphone. Viber skype για να μιλά με εμάς όταν δεν είμαστε Ελλάδα ,browsing και καμιά φωτογραφία τίποτα περισσότερο αρχικά.

 

Μια χαρα αυτά τα δυο ειδικα το skype δεν παιζεται. Το browsing αψογο.

Αν θελεις messenger απλα παρε κατι άλλο.

Το facebook είναι πολύ καλο μεσο browser με αμεσες ειδοποιήσεις η στο mail η με sms

Edited by st1313
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά παιδιά και ευχαριστω για τις γρήγορες απαντήσεις.Για πολύ απλά πράγματα,είναι το πρώτο της smartphone. Viber skype για να μιλά με εμάς όταν δεν είμαστε Ελλάδα ,browsing και καμιά φωτογραφία τίποτα περισσότερο αρχικά.

Για αυτά μόνο,είναι μια χαρά.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τι γράφετε στον άνθρωπο; Λειτουργεί το Skype, στα wp8.1; Δε σταμάτησε η υποστήριξή του;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=439018

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Τι γράφετε στον άνθρωπο; Λειτουργεί το Skype, στα wp8.1; Δε σταμάτησε η υποστήριξή του;

Για τα 10 άρια λέμε.Εγω τουλάχιστον

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Για τα 10 άρια λέμε.Εγω τουλάχιστον

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ααα.. Πάντως, για άτομα 45-50φευγα, τα 8.1 είναι μια χαρά.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει.Αλλα από τις ζητούμενες εφαρμογές τι παίζει;

 

Tapatalk@Redmi Note 4

 

Μόνο για το skype γνωρίζω, για τις άλλες ούτε που ξέρω τι ισχύει...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μόνο για το skype γνωρίζω, για τις άλλες ούτε που ξέρω τι ισχύει...

Άρα τα 10 είναι μονόδρομος.

Αν και με μόνο με viber και skype,θα είναι κομπλέ.

Διαφορετικά μόνο ρόδινα δεν είναι.

 

Tapatalk@Redmi Note 4

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Άρα τα 10 είναι μονόδρομος.

Αν και με μόνο με viber και skype,θα είναι κομπλέ.

Διαφορετικά μόνο ρόδινα δεν είναι.

 

Tapatalk@Redmi Note 4

....και το WhatsApp μια χαρά είναι! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

....και το WhatsApp μια χαρά είναι! ;)

 

εφαρμογές που δεν απαιτούν δύναμη,λογικό να τρέχουν καλά.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,μόλις πήρα το 640 4g για δωράκι στην μητέρα μου, είναι με τα 8.1 και σκοπευα να αναβαθμίσω στα 10 αλλά τώρα με αυτά που διαβάζω το ξανασκέφτομαι. Τα προβλήματα είναι τόσο εμφανή που το κάνουν αδύνατο στην χρήση;

 

Πέρασε τα 10 και μη το σκέφτεσαι. Κι εγώ στη μάνα μου το χω πάρει δώρο εδώ και ένα χρόνο. Κομπλέ με δεκάρια.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Τι γράφετε στον άνθρωπο; Λειτουργεί το Skype, στα wp8.1; Δε σταμάτησε η υποστήριξή του;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=439018

 

Εγώ μόλις τώρα δοκίμασα το Skype και λειτουργεί μια χαρά στα 8.1. Αυτό που κατάλαβα είναι ότι θα συνεχίσει να λειτουργεί απλά δεν θα παίρνει τις τελευταίες αναβαθμίσεις. Μικρό το κακό. Έως τώρα η εφαρμογή λειτουργεί άψογα!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις τώρα δοκίμασα το Skype και λειτουργεί μια χαρά στα 8.1. Αυτό που κατάλαβα είναι ότι θα συνεχίσει να λειτουργεί απλά δεν θα παίρνει τις τελευταίες αναβαθμίσεις. Μικρό το κακό. Έως τώρα η εφαρμογή λειτουργεί άψογα!

 

Καλησπερα snapp, έκανες βιντεοκληση κανονικα; Γιατί σε 820 με την τελευταία 10.586 μπαίνει κανονικα στην παλια εφαρμογή του skype, ,οπου φαινεται να λειτουργεί κανονικα αλλα δεν μου επιτρέπει βίντεο κλήση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα snapp, έκανες βιντεοκληση κανονικα; Γιατί σε 820 με την τελευταία 10.586 μπαίνει κανονικα στην παλια εφαρμογή του skype, ,οπου φαινεται να λειτουργεί κανονικα αλλα δεν μου επιτρέπει βίντεο κλήση.

 

Δοκίμασα βιντεοκληση και δείχνει ότι καλεί. Θα δοκιμάσω αύριο με άλλο άτομο ώστε να μου απαντήσει στην κλήση και θα επανέλθω να σας πω.

 

Edit:Επιβεβαιώνω ότι λειτουργεί κανονικά η βιντεοκλήση σε 8.1. Μόλις έκανα!

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...