Jump to content

Microsoft Lumia 640


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πανο κ εγω έχω αντροιντ πια κ το messenger ειναι πολυ πιο γρήγορο αλλα εχει προβλήματα σε αποστολή φωτογραφιών κλπ πολλές φορές.Το ίδιο κ σ αλλα πιο ακριβά αντροιντ φίλων .Ειναι θεμα εφαρμογής κ το Messenger όπως κ το FB ειναι κακες εφαρμογές ανεξαρτητου πλατφόρμας.Το ίδιο κ το Viber.Το ξανάβαλα...(λόγω αδερφης )παρόλα αυτα τα θέματα που λες δεν τα είχα ποτε στο 640 δεν αποκλείω ομως στο μελλον να υπάρξουν λίγη μη υποστήριξης..Εν κατακλείδι...επειδη χρησιμοποιώ κ τα δυο λειτουργικά θα ξαναπώ οτι υπαρχει μεγάλη διαφορά υπέρ του αντ στο κομματιεφαρμογές αλλα αυτο δεν σημαίνει κατι κακό για και αυτό το λειτουργικό των Windows. Πια δεν εχει νόημα τίποτα απ αυτα βέβαια... Edited by rafalef1
Link to comment
Share on other sites

Πανο κ εγω έχω αντροιντ πια κ το messenger ειναι πολυ πιο γρήγορο αλλα εχει προβλήματα σε αποστολή φωτογραφιών κλπ πολλές φορές.Το ίδιο κ σ αλλα πιο ακριβά αντροιντ φίλων .Ειναι θεμα εφαρμογής κ το Messenger όπως κ το FB ειναι κακες εφαρμογές ανεξαρτητου πλατφόρμας.Το ίδιο κ το Viber.Το ξανάβαλα...(λόγω αδερφης )παρόλα αυτα τα θέματα που λες δεν τα είχα ποτε στο 640 δεν αποκλείω ομως στο μελλον να υπάρξουν λίγη μη υποστήριξης..Εν κατακλείδι...επειδη χρησιμοποιώ κ τα δυο λειτουργικά θα ξαναπώ οτι υπαρχει μεγάλη διαφορά υπέρ του αντ στο κομματιεφαρμογές αλλα αυτο δεν σημαίνει κατι κακό για και αυτό το λειτουργικό των Windows. Πια δεν εχει νόημα τίποτα απ αυτα βέβαια...

Να συμπληρώσω εδώ ότι το κανονικό Messenger στα Windows δεν αποθηκεύει τη φωτογραφία που σε στέλνουν και ούτε μπορείς εσύ να στείλεις φωτογραφία από τις φωτογραφίες του κινητού. Ενώ η beta έκδοση του Messenger τα κάνει όλα αυτά κανονικά, όντως περιέργως!

Όλα αυτά τα δοκίμασα χθες! ;)

Βέβαια στις άλλες δύο πλατφόρμες ενημερώνονται τακτικά τα Messenger και Facebook και πάλι έχουν ψιλοπροβλήματα. Στα Windows είναι στο έλεος του θεού και τα δύο!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πανο κ εγω έχω αντροιντ πια κ το messenger ειναι πολυ πιο γρήγορο αλλα εχει προβλήματα σε αποστολή φωτογραφιών κλπ πολλές φορές.Το ίδιο κ σ αλλα πιο ακριβά αντροιντ φίλων .Ειναι θεμα εφαρμογής κ το Messenger όπως κ το FB ειναι κακες εφαρμογές ανεξαρτητου πλατφόρμας.Το ίδιο κ το Viber.Το ξανάβαλα...(λόγω αδερφης )παρόλα αυτα τα θέματα που λες δεν τα είχα ποτε στο 640 δεν αποκλείω ομως στο μελλον να υπάρξουν λίγη μη υποστήριξης..Εν κατακλείδι...επειδη χρησιμοποιώ κ τα δυο λειτουργικά θα ξαναπώ οτι υπαρχει μεγάλη διαφορά υπέρ του αντ στο κομματιεφαρμογές αλλα αυτο δεν σημαίνει κατι κακό για και αυτό το λειτουργικό των Windows. Πια δεν εχει νόημα τίποτα απ αυτα βέβαια...

 

Καλημερα Ραφαηλ...Σεβαστη η αποψη σου αλλα αυτα τα προβληματα που αναφερω τα θεωρω Δεδομενα απο την πλευρα μου..Τα εβλεπα σε 3 διαφορετικα 640..Και τα βλεπω ακομα σε 2..Τα διαβαζα σε forum του εξωτερικουκαι τα διαβαζω εδω μεσα συνεχως και αδιαλλειπτως..Η MS Ποτε δεν ασχοληθηκε σοβαρα ωστε να στρωσει τα wm10 στα 640 ρια..Στα πιο μοσχοπουλημενα της κινητα που επερναν τα wm10 ετσι? Εδω τις πηρε κατι εξαμηνα για να στρωσει τα 950 ρια(αν θυμασαι) στα ταπεινα 640 θα κολαγε??..χαχαχα

Οι ανθρωποι ειχαν αποφασισει απο πριν να κλεισουν την κανουλα και τους πορους για το Mobile λειτουργικο..Δεν υπαρχει ουδεμια αμβφισβητηση για αυτο..Κριμα για αυτους που περιμενανε σοβαρη αντιμετωπιση απο δαυτους..

Τεσπα ολα αυτα λιγη αξια εχουν πλεον..Απλα καμια φορα πρεπει να τα λεμε μιας και σε λιγο καιρο τα θεματα εδω περα θα μπουν στο χρονοντουλαπο..

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν μας είπες ποιά συσκευή Android έχεις στα 160€ όμως;...

 

Evris δεν εχει καποια σημασια τι συσκευες εχω και ουτε τις συγκρινω και ουτε διαφημιζω εταιρειες.. Απλα θα σου πω το εξης..Πως με τα ιδια μου τα ματια βλεπω εφαρμογες της MS που ειχαμε στα lumia μας να λειτουργουν σαφως καλυτερα στο android...Το θεωρω ξεφτιλα οσο δεν παει..Αν δεν αλλαξουν μυαλα εκει στην MS καλυτερα να μην ξαναβγαλουν smartphone διοτι γινονται ρεζιλι..Δεν ξερω πως αλλιως να στο πω.:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτα ειναι ακαδημαϊκα πια...καλο μεσημερι σε ολους

ΥΓ.Πανο πριν απο λιγο έστειλα photo απο messenger ξανα.Ολα οκ.Το πρόβλημα ειναι στην εφαρμογή λόγω της απαίτησης για πολλή ram που δεν εχει το 640.Αν κανεις "καθαρή "εκκίνηση του messenger η τον εχεις δουλέψει λιγο με αποτέλεσμα να εχει περιθώρια να φορτώσει σωστά τις φωτός εισαι οκ.Αλλιως τρως σκάσιμο της εφαρμογής...το 950 δεν εχει τέτοιο θέμα τα τηλ ομως με λίγη ram....κ εδω ειναι που η ms τα κάνε ροιδο...

Edited by rafalef1
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς καμία διάθεση για trolling/flaming και καθαρά απο θέμα απογοήτευσης θα πω τα εξής.

Αυτα που ειπώθηκαν για την ram και το οτι κάποιες εφαρμογές είναι κακογραμμένες ισχύουν εν μερη. Στο μυαλό του καθενός το 1g ram σου λέει δεν φτάνει ούτε για το boot που λέμε :lol:

Όμως κοιτάζοντας ένα οτι να`ναι android 3+χρόνων, με kitkat (inew v3) 1gb ram και εναν 4πυρηνο mediatek της πλάκας ,το οποίο έχω παραχωρήσει στη μάνα μου πλέον, λειτουργεί instagram, facebook, messenger, viber, skype κλπ ΑΨΟΓΑ και απίστευτα πιο γρήγορα (και με όλα τα χαρακτηριστικά) σε σχέση με το 640 της γυναίκας μου που την βλέπω να παιδεύεται και πραγματικά τη λυπάμαι :( .

Αυτό που είπε κάποιος άλλος πιο πάνω οτι πλέον είναι μόνο για τηλέφωνο αντε και κανένα μήνυμα στο viber δεν είναι καθόλου υπερβολή.

Άρα το πρόβλημα τελικά δεν είναι ούτε στο 1gb ram ουτε στην cpu ούτε στις εφαρμογές. Eίναι στα windows 10 και ειδικότερα στο optimization που (δεν) έγινε για το 640 και το 640XL.

 

offtopic: Λύση στη δική μου κατάσταση ήταν ένα android tablet το οποίο έχει μάλιστα πενιχρά χαρακτηριστικά icube 8 play (οτι να`ναι μάρκα από μπανγκγκουντ) στα 60 ευρώ και οι αντίστοιχες apps τρέχουν μέρα με την νύχτα.

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώντας να κατεβάσω τα τέλη κυκλοφορίας απο το ggps και πατώντας εκτύπωση, διαπίστωσα ότι δεν φορτώνει την σελίδα. Στον υπολογιστή και σε τηλέφωνο Android φορτώνεται κανονικά! Το έχει παρατηρήσει κανείς; μήπως είναι θέμα κάποιας ρύθμισης ή λίγο λίγο το λειτουργικό βαδίζει στο τέλος
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς καμία διάθεση για trolling/flaming και καθαρά απο θέμα απογοήτευσης θα πω τα εξής.

Αυτα που ειπώθηκαν για την ram και το οτι κάποιες εφαρμογές είναι κακογραμμένες ισχύουν εν μερη. Στο μυαλό του καθενός το 1g ram σου λέει δεν φτάνει ούτε για το boot που λέμε :lol:

Όμως κοιτάζοντας ένα οτι να`ναι android 3+χρόνων, με kitkat (inew v3) 1gb ram και εναν 4πυρηνο mediatek της πλάκας ,το οποίο έχω παραχωρήσει στη μάνα μου πλέον, λειτουργεί instagram, facebook, messenger, viber, skype κλπ ΑΨΟΓΑ και απίστευτα πιο γρήγορα (και με όλα τα χαρακτηριστικά) σε σχέση με το 640 της γυναίκας μου που την βλέπω να παιδεύεται και πραγματικά τη λυπάμαι :( .

Αυτό που είπε κάποιος άλλος πιο πάνω οτι πλέον είναι μόνο για τηλέφωνο αντε και κανένα μήνυμα στο viber δεν είναι καθόλου υπερβολή.

Άρα το πρόβλημα τελικά δεν είναι ούτε στο 1gb ram ουτε στην cpu ούτε στις εφαρμογές. Eίναι στα windows 10 και ειδικότερα στο optimization που (δεν) έγινε για το 640 και το 640XL.

 

offtopic: Λύση στη δική μου κατάσταση ήταν ένα android tablet το οποίο έχει μάλιστα πενιχρά χαρακτηριστικά icube 8 play (οτι να`ναι μάρκα από μπανγκγκουντ) στα 60 ευρώ και οι αντίστοιχες apps τρέχουν μέρα με την νύχτα.

Xωρις διαθεση υπερβολης κλπ και απο μερους μου φιλε αλλα μαλλον η μαμα δεν χρησιμοποιει και πολυ τις εφαρμογες που αναφερεις και μαλλον κ καθολου το τηλεφωνο :D γιατι επειτα απο καποιο διαστημα χρησης και καποιες αναβαθμισεις σε τηλεφωνα android με τα χαρακτηριστικα που αναφερεις τα πραγματα δεν ειναι καθολου ροδινα,το λεω πολυ απλα γιατι εχω 3 android με τα αυτα χαρακτηριστικα και... Απο την αλλη χθες ακουγα και μουσικη κ σερφαρα με τον edge χωρις κανενα απ τα θεματα που αναφερονται εδω. Καποιοι μεγαλοποιειτε πραγματα κ καταστασεις , ειμαι πεπεισμενος για αυτο οσο κι αν ακουγεται καπως. Δεν εχω μονο Windows εχω και android και το 640 τα βασικα πραγματα τα κανει ακομη οπως τα εκανε :lol: λογω κακων εφαρμογων τουλαχιστων και πριν.

Τεσπα δεν εχουν νοημα το ξαναλεω αυτα...ας μην ειμαστε ομως υπερβολικοι κ αφοριστικοι. Ολα εχουν + κ - και τα WM και το android.;)

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι τα περισσότερα προβλήματα του λειτουργικού ή των εφαρμογών πέσανε και συνεχίζουν να πέφτουν ακόμα, πάνω στα 640/XL.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Xωρις διαθεση υπερβολης κλπ και απο μερους μου φιλε αλλα μαλλον η μαμα δεν χρησιμοποιει και πολυ τις εφαρμογες που αναφερεις και μαλλον κ καθολου το τηλεφωνο :D γιατι επειτα απο καποιο διαστημα χρησης και καποιες αναβαθμισεις σε τηλεφωνα android με τα χαρακτηριστικα που αναφερεις τα πραγματα δεν ειναι καθολου ροδινα,το λεω πολυ απλα γιατι εχω 3 android με τα αυτα χαρακτηριστικα και... Απο την αλλη χθες ακουγα και μουσικη κ σερφαρα με τον edge χωρις κανενα απ τα θεματα που αναφερονται εδω. Καποιοι μεγαλοποιειτε πραγματα κ καταστασεις , ειμαι πεπεισμενος για αυτο οσο κι αν ακουγεται καπως. Δεν εχω μονο Windows εχω και android και το 640 τα βασικα πραγματα τα κανει ακομη οπως τα εκανε :lol: λογω κακων εφαρμογων τουλαχιστων και πριν.

Τεσπα δεν εχουν νοημα το ξαναλεω αυτα...ας μην ειμαστε ομως υπερβολικοι κ αφοριστικοι. Ολα εχουν + κ - και τα WM και το android.;)

 

στο πλαίσιο της χαλαρής κουβεντούλας πλέον μιας και από μέρους μου ό,τι και αν μου πει ο οποιοσδήποτε η γνώμη μου για τα wp10 σε 640/640XL δεν αλλάζει (κρίνοντας από 3 διαφορετικούς χρήστες στις εν λόγω συσκευές).

Τώρα στις γιορτές θα έχω την δυνατότητα να τις έχω δίπλα δίπλα και τις δύο συσκευές, αν μπορέσω να κρύψω κάπως τα ευαίσθητα δεδομένα στις εφαρμογές που προείπα θα προσπαθήσω να τραβήξω ένα βίντεο να δεις και εσύ τι χάσμα υπάρχει.

 

Δεν είμαι αφοριστικός ούτε απόλυτος ότι τα android είναι καλύτερα απο wp ή ios κλπ, το 640 όταν έπαιζε στα w8.1 ήταν σφαίρα αλλά όλες οι εφαρμογές ήταν beta-πλάκας με πετσοκομμένα χαρακτηριστικά, στα win10 τα πράγματα έγιναν κάαααααπως καλύτερα από θέμα εφαρμογών αλλά όλο το περιβάλλον λαγκάρει μέχρι αηδίας. Εννοείται οτι υπάρχουν και android με ίδια και καλύτερα χαρακτηριστικά που δουλεύουν χάλια, όπως επίσης και iphone 4s που κάποτε έκανε 600+ ευρώ και τώρα αγκομαχάνε να ανοίξουν ένα email, αλλά όπως είπα το θέμα optimization παίζει μεγάλο ρόλο. και εκει ναι, μαλλον είμαι απόλυτος, στο 640 (τουλάχιστον) η MS τα έκανε ρόιδο.

Τώρα αν θεωρείς το να ακούς μουσική ενώ σερφάρεις κάτι το οποίο πρέπει να αναφέρεται σε ένα smartphone ...:wacko::wacko::wacko:

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί απο τότε που έκανα μετάβαση στο 640 με 2 κάρτες sim τα SMS της πρώτης sim έρχονται με καθυστέρηση 20" με 1 λεπτό;Συμβαίνει γενικά οταν έχεις κινητο με 2 κάρτες ή ειδικά στο 640;
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Μου καθυστερούνε και μένα μερικές φορές από κοτέ τώρα τελευταία. Πρέπει να είναι φορτωμένο το δίκτυο.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Παιδιά.

 

Έχω ένα περίεργο πρόβλημα.

Έχω το 640 DS 3G με δυο Sim. (10.0.15063.786)

Ξαφνικά και μετά την τελευταία ενημέρωση, μου έχει "εξαφανίσει"

ή θα έλεγα καλύτερα "σύνδεση" τις δυο επιλογές (Πλακίδια)

Τηλέφωνο - Sim1

Τηλέφωνο - Sim2

σε μια επιλογή Τηλέφωνο, αλλά χωρίς δυνατότητα αποσύνδεσης.

Έκανα και Hard Reset (δυο φορές) χωρίς να αλλάξει κάτι !

Τέλος στο τρίτο Hard Reset πέρασα όλες τις ενημερώσεις εκτός αυτής του

"Τηλέφωνο Microsoft" και τώρα δουλεύει καλά !

wp_ss_20171219_0001.png

 

Φοβάμαι πως αργά ή γρήγορα η ενημέρωση θα περάσει από μόνη τις.

Τι στο καλό μπορεί να συμβαίνει πάλι ?

Έχει/Είχε κανείς παρόμοιο πρόβλημα ?

Microsoft Lumia 640 Dual Sim 3G

Πάσχει ακόμα από "Παιδικές" ασθένειες.. ;)

Link to comment
Share on other sites

έχει χαθεί το εικονίδιο για την δεύτερη γραμμή τηλεφώνου. Το εικονίδιο για τα μηνύματα είναι εκεί, αλλά όχι για το τηλέφωνο.

Αυτό έγινε μετά από ενημέρωση της εφαρμογής και μου το έχει κάνει σε 2-3 κινητά. Δεν φτιάχνει και μάλλον σε νέα ενημέρωση της εφαρμογής ελπίζω να φτιάξει.

Αν κάνεις hard reset μην ενημερώσεις την εφαρμογή "Τηλέφωνο Microsoft"

Edited by cameranek
Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι πως αργά ή γρήγορα η ενημέρωση θα περάσει από μόνη τις.

Ελπίζω να έχει διορθωθεί έως τότε !

Στην νέα ενημέρωση τις εφαρμογής δεν υπάρχει επιλογή "Link-unlink" στις δυο Sim.

Η αλήθεια είναι πάντως, πως είναι πολύ "χοντρό" αυτό το λάθος.

Εκτός φυσικά εάν είναι ""Νέα δυνατότητα"" ! !

:lol:

Microsoft Lumia 640 Dual Sim 3G

Πάσχει ακόμα από "Παιδικές" ασθένειες.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα μου το έχει κάνει σε 2-3 κινητά η τελευταία ενημέρωση της εφαρμογής, ενώ στα άλλα 5-6 όχι. Απ' ότι κατάλαβα η εφαρμογή νομίζει λάθος ότι το δίκαρτο κινητό έχει μια σιμ και σβήνει το εικονίδιο και την δυνατότητα για δυο διαφορετικά τηλέφωνα. Αν αλλάξει κάτι θα το γράψω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εδώ και δυο μέρες δεν μπορώ να ενημερώσω εφαρμογές στην κάρτα μνήμης. Μου εμφανίζει σφάλμα και παλι απο την αρχή. Στη μνήμη του τηλεφώνου ενημερώνω κανονικά αλλά δεν μπορώ μετα να μεταφέρω παλι την εφαρμογή στην κάρτα γιατί εμφανίζεται ξανά σφάλμα...Οι εφαρμογές είναι World, Excel, PowerPoint, msn news. Είμαι στην τελευταία έκδοση που μπορούσε να πάρει το τηλέφωνό μου την 124. Να περιμένω διόρθωση; Το πρόβλημα με την δεύτερη γραμμή δεν το έχω πάντως.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα .....

Έχει ένας θείος μου το εν λόγω κινητό κι εχτές το βράδυ του κάηκε η Sd card όπου είχε όλες τις εφαρμογές......

Πήγε σήμερα και πήρε καινούργια ....προσπαθεί να κάνει επανεγκατάσταση αλλά αδυνατεί...αν κάνει κάποια που δεν είχε πριν την εγκαθιστά κανονικά.....

Τι μου προτείνετε να κάνω για να γλυτώσει το φορμάτ....

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by geo29
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα Παιδιά.

 

Έχω ένα περίεργο πρόβλημα.

Έχω το 640 DS 3G με δυο Sim. (10.0.15063.786)

Ξαφνικά και μετά την τελευταία ενημέρωση, μου έχει "εξαφανίσει"

ή θα έλεγα καλύτερα "σύνδεση" τις δυο επιλογές (Πλακίδια)

Τηλέφωνο - Sim1

Τηλέφωνο - Sim2

σε μια επιλογή Τηλέφωνο, αλλά χωρίς δυνατότητα αποσύνδεσης.

Έκανα και Hard Reset (δυο φορές) χωρίς να αλλάξει κάτι !

Τέλος στο τρίτο Hard Reset πέρασα όλες τις ενημερώσεις εκτός αυτής του

"Τηλέφωνο Microsoft" και τώρα δουλεύει καλά !

Φοβάμαι πως αργά ή γρήγορα η ενημέρωση θα περάσει από μόνη τις.

Τι στο καλό μπορεί να συμβαίνει πάλι ?

Έχει/Είχε κανείς παρόμοιο πρόβλημα ?

 

-- Τελικά την πέρασε την ενημέρωση (την επόμενη μέρα) και όλα καλά.

Απλά δεν έπρεπε να κάνω την ενημέρωση τις εφαρμογής

αμέσως μετά την επαναφορά του τηλεφώνου.

wp_ss_20171220_0001.png

-- Το περίεργο τώρα είναι ότι το "Skype" δεν χτυπά όταν με καλούν και η εικόνα μου

(αυτή που στέλνω δηλαδή) είναι ανάποδα στην μπροστά κάμερα αλλά η πίσω δουλεύει καλά.

 

-- Αυτό που έπαθε ο φίλος geo29 με την microSD το έπαθα δυο φορές.

Και τις δυο έπρεπε να κάνω επαναφορά του τηλεφώνου στις εργοστασιακές ρυθμίσεις,

και Format την καινούργια microSD !

ΠΡΟΣΟΧΉ πρέπει να έχεις ενεργοποιήσει το "Αντίγραφο ασφαλείας" στης ρυθμίσεις

και κατά την επαναφορά να επιλέξεις να επαναφέρει και το αντίγραφο ασφαλείας από το "Cloud" .

 

Καλή Χρονιά σε Όλους με υγεία !

Edited by Sakis_TS
Ευχές.....

Microsoft Lumia 640 Dual Sim 3G

Πάσχει ακόμα από "Παιδικές" ασθένειες.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους.

Τώρα τελευταία τρώει μεγάλο κόλλημα ο edge, μετά από λίγη χρήση καθυστερεί αισθητά αλλά κατά την έξοδο βγάζει μαύρη οθόνη μέχρι και ένα λεπτό!!!

Με σβήσιμο των cookies βελτιώνεται για λίγο η κατάσταση αλλά γρήγορα "ξανακυλάει". Υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνει γρήγορος και ακμαίος όπως ήταν πριν από λίγο καιρό;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακάλυψα ένα πολύ ενοχλητικό 'bug'. Σε ομιλία τα πρώτα 3 δεπτερόλεπτα ακούγονται κανονικά, μετά ο ήχος κάνει fade out για τα επόμενα 3 δεπτερόλπετα μέχρι που δεν ακούγεται τίποτα και μετά ξανακάνει κύκλους. Συμβαίνει και σε κανέναν άλλο αυτό;

 

Με το bluetooth δεν το κάνει.

Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακάλυψα ένα πολύ ενοχλητικό 'bug'. Σε ομιλία τα πρώτα 3 δεπτερόλεπτα ακούγονται κανονικά, μετά ο ήχος κάνει fade out για τα επόμενα 3 δεπτερόλπετα μέχρι που δεν ακούγεται τίποτα και μετά ξανακάνει κύκλους. Συμβαίνει και σε κανέναν άλλο αυτό;

 

Με το bluetooth δεν το κάνει.

Με ενσύρματα ακουστικά στο κάνει;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω αυτό το προϊόν. Φυσικά δεν μπορώ να το βρω -τι ζητάω κ εγω...:lol:- Υπάρχει κάποιο λινκ?

https://www.ibattery.gr/images/detailed/43/Genuine-Microsoft-CC-3089-Flip-Case-with-Card-Holder-for-Lumia-640-Dual-SIM-LTE-Black-01062015-04-p.jpg

Σε μαύρο χρώμα.

Edited by vaggoshr
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω αυτό το προϊόν. Φυσικά δεν μπορώ να το βρω -τι ζητάω κ εγω...:lol:- Υπάρχει κάποιο λινκ?

https://www.ibattery.gr/images/detailed/43/Genuine-Microsoft-CC-3089-Flip-Case-with-Card-Holder-for-Lumia-640-Dual-SIM-LTE-Black-01062015-04-p.jpg

Σε μαύρο χρώμα.

Το έχω σε πορτοκαλί :D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...