Jump to content

Microsoft Lumia 640


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nαι ξέρουμε.

Ξέρουμε ότι το fb είναι ψιλοχάλι στα wp.

Προς το παρόν έχει περιορισμένες δυνατότητες η εφαρμογή.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ?

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμένα όχι,αλλά άνοιξη μεριά.

Επίσης γράφε με μικρά,κανονισμοί του φόρουμ.

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοήθεια, εκανα hard reset με 25% αγνοησα τα μυνηματα απο την βιασύνη μου και τωρα δεν ανοιγει καν, δεν βγαζει καμια ένδειξη. Εβγαλα-εβαλα την μπαταρια ποσες φορες, το βαλα στην πριζα, δοκιμασα με τα κουμπιά να κανω ξανα hardreset τιποτα δεν έπιασε, ουτε δοναει. Κανει δονηση μονο οταν το εχω στην πριζα και παταω το power πατημενο, αλλα δεν αναβει τιποτα στην οθονη. Τι λύσεις εχω;;;
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα χρειαστεί να ξαναπεράσεις το λειτουργικό στο τηλέφωνο με την βοήθεια του υπολογιστή σου και του microsoft recovery tool.

 

https://www.microsoft.com/el-gr/mobile/support/faq/?action=singleTopic&topic=FA142987

 

Δεν έχω κάνει προσωπικά ποτέ αυτή την διαδικασία οπότε περίμενε γνώμη και κανενός άλλου μέλους.

Link to comment
Share on other sites

το παρηγγειλα και αυριο και με το καλο μπαινω στην παρεα σας.ηθελα το XL για την καμερα του αλλα δεν εφτανε το μπατζετ.αλλα πιστευω καλα ειμαι και εδω ;)
Link to comment
Share on other sites

Στα στοιχεία αποθήκευσης στο τηλέφωνο στα "αλλά" είναι 408MB. Ξέρουν τι είναι και αν μπορούμε να τα διαγραψουμε;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι διαγράφονται και πρέπει να είναι αρχεία που αποθηκεύουν οι εφαρμογές...

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνοντας σε ξένα φόρουμ κάποιοι λένε ότι το κινιτο κανει reboots, κάποιοι λένε ότι τους ξεκινισε αφού κάνανε το σχετικο update κάποιοι πριν κάνουν το update. Οπότε δεν ξέρω τι να πιστέψω. Επειδή η συσκευή μου είναι καινούρια και δεν εχω κανει καμία ενημέρωση λογισμικού ακόμα, ποια είναι η γνώμη σας για το θέμα με τα reboots?
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνοντας σε ξένα φόρουμ κάποιοι λένε ότι το κινιτο κανει reboots, κάποιοι λένε ότι τους ξεκινισε αφού κάνανε το σχετικο update κάποιοι πριν κάνουν το update. Οπότε δεν ξέρω τι να πιστέψω. Επειδή η συσκευή μου είναι καινούρια και δεν εχω κανει καμία ενημέρωση λογισμικού ακόμα, ποια είναι η γνώμη σας για το θέμα με τα reboots?

 

Πρώτη φορά το ακούω. 7 μήνες το κινητό λειτουργεί άψογα!!! Έχω λάβει ότι ενημέρωση έχει βγει.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αν γράψεις restart problem του κινητού θα βρεις αρξετα Θέματα. Το κινητο το ειχα 10 μερες και χθες αρχισε τα ρεσταρτ δεν σταματουσε ουτε με σοφτ ρεσετ, ετσι του εκανα hard reset και κόλλησε και δεν ανοιγε. Σημερα το εδωσα πισω και πειρα καινουριο και εχω σταματησει τις αυτοματες ενημερωσεις στο καινουριο με αυτα που διάβασα στα ξενα φορουμ. Αλλα δεν ξερω τι ισχυει πραγματικα. Στο προηγουμενο κινητό δεν γνωριζω αν ειχαν γινει οι ενημερωσεις ή οχι, διοτι δεν γνωριζα για το θεμα μέχρι χθες που ξεκίνησα να ψαχνω για το προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Αν γράψεις restart problem του κινητού θα βρεις αρξετα Θέματα. Το κινητο το ειχα 10 μερες και χθες αρχισε τα ρεσταρτ δεν σταματουσε ουτε με σοφτ ρεσετ, ετσι του εκανα hard reset και κόλλησε και δεν ανοιγε. Σημερα το εδωσα πισω και πειρα καινουριο και εχω σταματησει τις αυτοματες ενημερωσεις στο καινουριο με αυτα που διάβασα στα ξενα φορουμ. Αλλα δεν ξερω τι ισχυει πραγματικα. Στο προηγουμενο κινητό δεν γνωριζω αν ειχαν γινει οι ενημερωσεις ή οχι, διοτι δεν γνωριζα για το θεμα μέχρι χθες που ξεκίνησα να ψαχνω για το προβλημα.

 

 

Πιθανό να έπεσες σε ελαττωματική συσκευή. Μήπως έχεις βάλει κομμένη κάρτα sim; Γιατί έχει αναφερθεί άπειρες φορές στο φόρουμ ότι προκαλούν επανεκκινήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ελλατωματικό.

Reboot δεν μου έχει κάνει ποτέ και του έχω αλλάξει τα φώτα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο θα πω. Σε εμένα έκανε μια με δυο φορες restart αλλα το θεωρώ τυχαίο.. Είναι πολύ σταθερό τηλέφωνο.
Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Αν γράψεις restart problem του κινητού θα βρεις αρξετα Θέματα. Το κινητο το ειχα 10 μερες και χθες αρχισε τα ρεσταρτ δεν σταματουσε ουτε με σοφτ ρεσετ, ετσι του εκανα hard reset και κόλλησε και δεν ανοιγε. Σημερα το εδωσα πισω και πειρα καινουριο και εχω σταματησει τις αυτοματες ενημερωσεις στο καινουριο με αυτα που διάβασα στα ξενα φορουμ. Αλλα δεν ξερω τι ισχυει πραγματικα. Στο προηγουμενο κινητό δεν γνωριζω αν ειχαν γινει οι ενημερωσεις ή οχι, διοτι δεν γνωριζα για το θεμα μέχρι χθες που ξεκίνησα να ψαχνω για το προβλημα.

 

Ποτέ δεν είχα κι εγώ reboot. Μόνο πάγωμα μια φορά, που κατέβαζα ένα app. Μήπως να το ξαναπήγαινες πίσω; Ξέρω, ταλαιπωρία, αλλά καλύτερα αυτή να είναι τελευταία σου και το πρόβλημα να είναι του καταστήματος, παρά να έχεις εσύ μετά διάφορα προβλήματα.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εχω τωρα το εχω μια μερα, ευχομαι να παει καλα. Πρόσεξα το κουτι λεει made in Taiwan εκει φτιαχνονται πλεον?
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εχω τωρα το εχω μια μερα, ευχομαι να παει καλα. Πρόσεξα το κουτι λεει made in Taiwan εκει φτιαχνονται πλεον?

 

Το δικό μου Βιετνάμ.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εχω τωρα το εχω μια μερα, ευχομαι να παει καλα. Πρόσεξα το κουτι λεει made in Taiwan εκει φτιαχνονται πλεον?

 

Και το δικό μου made in VIETNAM γράφει.

 

P.S.: Sorry...

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο explorer σε ένα 640 ενός φίλου όταν πάει να μπει στο e class της σχολής του εμφανίζει " αναζήτηση εφαρμογής στο store " αν επιλέξει ναι, πρώτη στη λίστα εφαρμογών είναι το file downloader και όταν ανοίξει ζητάει έναν κωδικό σε URL και κάτι άλλο που δεν το θυμάμαι. Μπορεί να με βοηθήσει κάνεις; Είχε κανείς παρόμοιο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ γερμανικό.οπως το περίμενα κάμερα πολύ καλή για την τιμή του ηχείο δυνατό και καθαρό μπαταρία καλή και ποιότητα Nokia εεεεε Microsoft ήθελα να πω
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ γερμανικό.οπως το περίμενα κάμερα πολύ καλή για την τιμή του ηχείο δυνατό και καθαρό μπαταρία καλή και ποιότητα Nokia εεεεε Microsoft ήθελα να πω
Microsoft, οπως το ειπες...
Link to comment
Share on other sites

μια χαρά ποιότητα σαν της nokia έχει.

 

δεν αντιλεγω.μια φορα τον χρονο κανω αποτοξινωση απο το android και να μαι!!!αν ειχε καλυτερο store πολυ πιθανον να γινοταν το αντιθετο!ειναι πιο "τηλεφωνο" απο τα ανδροιδη :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...