Jump to content

Microsoft Lumia 640 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Duc πάει το πεταξες το Ζ2 από αβαταρ ε; Ξέχασες να βάλεις το καινούργιο όμως χαχα! Το σαρ σε ποια σελίδα είναι δεν το βρίσκω ρε γμτ μην ψάχνω πεντακοσιες σελίδες...

 

Τα καινούρια, αλλά δυστυχώς μιας και κινεζιές και τα δύο που πήρα δεν υπάρχουν σαν Avatar. Έχω το 532 ως βασικό και νοΚαι νομίζω για αρκετό αναντικατάστατο και γιαγια σερφάρισμα πήρα το Blackview BV5000 με την μπαταρία τέρας, και για δεύτερο ένα Cubot note s για τον ίδιο λόγο, για την μπαταρία του. Ευχαριστημένος και με τα δύο.......

 

@algedan

Να είσαι καλά φίλε μου

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

εδώ το βγάζει (στα τεχνικά χαρακτηριστικά) 0,76 , μεγάλο δεν είναι;

 

 

 

 

Νορμάλ είναι εάν σκεφτείς ότι τα iPhone έχουν 1+ και τα κινέζικα παίζουν κοντά στο ανώτατο επιτρεπτό όριο. Βέβαια υπάρχουν και καλύτερα όπως κάτι Samsung με 0,3...

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εχω κανει και γω την αναβαθμιση και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Αλλα εχω δυο θεματακια και γιαυτο θελω τα φωτα σας

1: στο outlook εχω βαλει τον λογαριασμο του gmail και ειναι ενταξει, μετα κανω προσθηκη λογαριασμου για το hotmail κανω τα βηματα κανονικα μου γραφει ο λογαριασμος σας ρυθμιστηκε με επιτυχια αλλα δεν τον εμφανιζει.

2: η ενσωματωμενη εφαρμογη μουσικης groove δεν εμφανιζει ολλα τα τραγουδια που εχω, μονο 8 με 10 τραγουδια ενω εχω γυρο στα 4 γιγα στη καρτα sd.

Αν καποιος γνωριζει...θα ημουν ευγνωμων:):).

 

το 1 προβλημα το εχω και εγω αλλα μονο με το λογαριασμο hotmail που ειναι ο ιδιος με το λογαριασμο εισοδου στα 10ρια.Εβαλα και αλλον hotmail και τον πηρε κανονικα.

Επισης καποια στοιχεια του μενου εξακολουθει και μου τα βγαζει στα αγγλικα αν και εχω περασει ελληνικα.Γιατι γινεται αυτο.

Τελος γινεται στα 10ρια με την κληση να εχουμε ταυτοχρονα και δονηση και αν ανι πως?

Link to comment
Share on other sites

εδώ το βγάζει (στα τεχνικά χαρακτηριστικά) 0,76 , μεγάλο δεν είναι;

 

http://www.plaisio.gr/tilefona/kinita-smartphones/smartphones/Microsoft-Lumia-640-XL-DS-Orange-A00024606.htm

Μια χαρά είναι! Αφού δεν ξεπερνά το 1, αλλά εγώ δεν έχω εμπιστοσύνη αν δεν μπορώ να βρω το σαρ σε προσπέκτους! Όσοι το έχετε ανοίξτε το user manual και τσεκάρετε το σαρ αν έχετε την καλοσύνη..

 

Τα καινούρια, αλλά δυστυχώς μιας και κινεζιές και τα δύο που πήρα δεν υπάρχουν σαν Avatar. Έχω το 532 ως βασικό και νοΚαι νομίζω για αρκετό αναντικατάστατο και γιαγια σερφάρισμα πήρα το Blackview BV5000 με την μπαταρία τέρας, και για δεύτερο ένα Cubot note s για τον ίδιο λόγο, για την μπαταρία του. Ευχαριστημένος και με τα δύο.......

 

@algedan

Να είσαι καλά φίλε μου

 

Το Ζ2 τι το έκανες;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν το έχει

 

 

 

Βάλε το sysapppusher και εγκατέστησε το από εκεί.Διαφορετικά δοκίμασε Το link https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh319dm.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το sysapppusher και εγκατέστησε το από εκεί.Διαφορετικά δοκίμασε Το link https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh319dm.

 

Thanks.αλλά δεν μ' αφήνει ούτε το ένα ούτε το άλλο να κατεβάσω.βγάζει μήνυμα ότι δεν είναι διαθέσιμα αυτή την στιγμή!!!!

Link to comment
Share on other sites

Thanks.αλλά δεν μ' αφήνει ούτε το ένα ούτε το άλλο να κατεβάσω.βγάζει μήνυμα ότι δεν είναι διαθέσιμα αυτή την στιγμή!!!!

 

 

 

 

 

Δεν ξέρω τι παίζεις τότε.Εγώ έτσι την είχα κατεβάσει

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Το Ζ2 τι το έκανες;

 

Θεώρησα πως έχει παλιώσει πλέον, και θεώρησα σκόπιμο να το δώσω όσο πιο γρήγορα γίνεται γιατί θα έχανα πολλά χρήματα αν δεν το έδινα. Το έδωσα τελικά 300€ και είμαι ευχαριστημένος γιατί ουσιαστικά δεν έχασα κάτι.

Off topic....Συγγνώμη από τους Mods δεν θα συνεχίσει.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα τα 10 πολυ ομορφο περιβαλλον το τηλεφωνο δεν το αλλαζω με τιποτε γρηγορο ,αξιοπιστο και σιγουρα δεν εχει να ζηλεψει τιποτε απο ακριβοτερα μοντελα
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα έχει πρόβλημα το hotmail. Το googlemail εχει συγχρονιστεί ΟΚ ενω ο βασικός μου λογαριασμός είναι στν αέρα. Επαφές, ημερολόγιο που σημειώνω τα πάντα... Θα το καταφέρω κάπως αλλά η αλήθεια ειναι ότι σαφήνει μια άσχημη γεύση ξενερώματος σ ένα κατά τα άλλα ενδιαφέρον και ποιοτικό καινούριο περιβάλλον...
Link to comment
Share on other sites

 

Τί είναι όλες αυτές οι εφαρμογές ;;; :O

Δεν ελπίζω σε τίποτα.

Δεν φοβάμε τίποτα.

Είμαι παντρεμένος.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα έχει πρόβλημα το hotmail. Το googlemail εχει συγχρονιστεί ΟΚ ενω ο βασικός μου λογαριασμός είναι στν αέρα. Επαφές, ημερολόγιο που σημειώνω τα πάντα... Θα το καταφέρω κάπως αλλά η αλήθεια ειναι ότι σαφήνει μια άσχημη γεύση ξενερώματος σ ένα κατά τα άλλα ενδιαφέρον και ποιοτικό καινούριο περιβάλλον...

 

Παντως στις ρυθμισεις/λογαριασμοι μειλ υπαρχει ο εν λογω λογαριασμος απλα δε φιανεται στα εισερχομενα (και δε συγχρονιζει βεβαια).

Και κατι ακομη .Ρε παιδια υποτιθεται οτι με τα 10ρια θα λυνοταν το bug που οταν φορτιζεις το κινητο ανοιγει μονο του.Εμενα το κανει ακομα. Λυθηκε τελικα η ακομη υφισταται?

Link to comment
Share on other sites

Παντως στις ρυθμισεις/λογαριασμοι μειλ υπαρχει ο εν λογω λογαριασμος απλα δε φιανεται στα εισερχομενα (και δε συγχρονιζει βεβαια).

Και κατι ακομη .Ρε παιδια υποτιθεται οτι με τα 10ρια θα λυνοταν το bug που οταν φορτιζεις το κινητο ανοιγει μονο του.Εμενα το κανει ακομα. Λυθηκε τελικα η ακομη υφισταται?

 

Δεν είναι bug. Έτσι είναι η λειτουργία τους, μόλις πάρουν ρεύμα ενεργοποιούνται.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Την μπαταρία πως την βλέπεται σαν να έχει πέσει?

μέχρι στιγμής τα wp10 σε όλες τις συσκευές τσιμπανε παραπάνω.

Ας ελπίσουμε να διορθωθεί με την έλευση των firmware.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο δεν μου εμφανίζει τις φωτογραφίες όλες πάρα μόνο τις τελευταίες του Μαρτίου.καμιά δεκαριά δηλαδή.γιατί?πριν το update δεν είχα θέμα.πως θα δω τις υπόλοιπες????
Link to comment
Share on other sites

τι πρόβλημα έχεις που δεν υπάρχει λύση;

 

στο outlook εχω βαλει τον λογαριασμο του gmail και ειναι ενταξει, μετα κανω προσθηκη λογαριασμου για το hotmail κανω τα βηματα κανονικα μου γραφει ο λογαριασμος σας ρυθμιστηκε με επιτυχια αλλα δεν τον εμφανιζει.Παντως στις ρυθμισεις/λογαριασμοι μειλ υπαρχει ο εν λογω λογαριασμος απλα δε φιανεται στα εισερχομενα (και δε συγχρονιζει βεβαια).

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο δεν μου εμφανίζει τις φωτογραφίες όλες πάρα μόνο τις τελευταίες του Μαρτίου.καμιά δεκαριά δηλαδή.γιατί?πριν το update δεν είχα θέμα.πως θα δω τις υπόλοιπες????

 

Ξέρει κανείς να βοηθήσει???

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς να βοηθήσει???

 

Οι φωτογραφιες υπηρχαν στην sd καρτα ή και στο one drive? Οι φακελοι στην sd καρτα φαινονται αδειοι?

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφιες υπηρχαν στην sd καρτα ή και στο one drive? Οι φακελοι στην sd καρτα φαινονται αδειοι?

 

Ναι υπήρχαν.αν μπω στο χώρο αποθηκεύσεις ρίχνει φωτο 2 γίγα.στο μενού φωτογραφίες δείχνει κάρτα SD κ εμφανίζει μόνο τις τελευταίες του Μαρτίου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...