Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πηρα σημερα στο make it work και μου ειπαν οτι για να το φτιαξουν θελουν κανα 100σταρι...μηπως ξερετε κανενα αλλο μαγαζι;;

Από χτες σου είπα να το πας στην smartec το επίσημο service φιλε. Το διαβασες?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το να κολλάει ο dialer και να κάνει restart εν μέσο κλήσης επειδή η μνήμη χτυπάει 95% σου φαίνεται minor?.. Το να θέλω να ανοίξω το maps και να κρασάρει το σύμπαν?

Γιατί το moto maxx (5.0.2), με 3 gb ram και ακριβώς ίδιο αριθμό apps, έχει ελεύθερη 2 gb?

Γιατί το M7 με 5.0.2 και 2gb ram έχει ελεύθερο 1gb?

Η ram, από τότε που βγήκε το ρημάδι το lollipop, είναι η μάστιγα των κινητών και κάποιοι, όπως η samsung, αγρών ηγόραζε.

 

Καθολου minor, ισα ισα φαινεται πως εχεις τεραστιο προβλημα. Εγω δεν αντιμετωπιζω τπτ απο αυτα παντως μεχρι στιγμης

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Από χτες σου είπα να το πας στην smartec το επίσημο service φιλε. Το διαβασες?

 

Τους ειχα στειλει mail την προηγουμενη βδομαδα και δεν μπορουν να το επιδιορθωσουν επειδη ειναι αγορασμενο εκτος Ε.Ε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για συσκευη με τοσα χρηματα και 3GB ram ειναι τουλαχιστον απαραδεκτο να ανοιγεις το τηλεφωνο απο το κουτι για πρωτη φορα και να χρισημοποιει το 80% της ram. Ας φροντισουν εκει στη σαμμυ να το φτιαξουν συντομα. Αν εξαιρεσουμε και την μπαταρια που την καταπινει σαν νερο ειδικα με 3G ανοιχτο, το τηλεφωνο ειναι αστερι, πεταει, οτι καλυτερο εχω δουλεψει ως τωρα!!! Edited by geokostas
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι με αυτά πού βλέπω με restarts και κολλήματα,μάλλον με κάνουν να αναρωτιέμαι μήπως τελικά έχουν θέμα οι συσκευές των παιδιών?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το να κολλάει ο dialer και να κάνει restart εν μέσο κλήσης επειδή η μνήμη χτυπάει 95% σου φαίνεται minor?.. Το να θέλω να ανοίξω το maps και να κρασάρει το σύμπαν?

Γιατί το moto maxx (5.0.2), με 3 gb ram και ακριβώς ίδιο αριθμό apps, έχει ελεύθερη 2 gb?

Γιατί το M7 με 5.0.2 και 2gb ram έχει ελεύθερο 1gb?

Η ram, από τότε που βγήκε το ρημάδι το lollipop, είναι η μάστιγα των κινητών και κάποιοι, όπως η samsung, αγρών ηγόραζε.

 

Μήπως είναι αλλού το πρόβλημα; Εγώ αρκετές φορές είμαι στο αυτοκίνητο με ενεργή πλοήγηση, συνδεμένο στο car kit με ΒΤ και μιλάω, χωρίς κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έλαβα μια αναβάθμιση αλλά δεν κατάλαβα κάποια διαφορά

Την έλαβε κανείς άλλος ?

Πάντως η ram συνεχίζει στο 82% με 500 περίπου ελευθερα

Link to comment
Share on other sites

Η λειτουργία προβολής οθόνης κινητού στην τηλεόραση,

Η λεγόμενη screen mirroring που υπάρχει στο κινητο μας?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Η λειτουργία προβολής οθόνης κινητού στην τηλεόραση,

Η λεγόμενη screen mirroring που υπάρχει στο κινητο μας?

Εδώ http://www.samsung.com/levant/support/skp/faq/1077442

Link to comment
Share on other sites

 

Ποιο καλά κρυμμένο δεν θα μπορούσε να είναι...

:(

Ευχαριστω

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για συσκευη με τοσα χρηματα και 3GB ram ειναι τουλαχιστον απαραδεκτο να ανοιγεις το τηλεφωνο απο το κουτι για πρωτη φορα και να χρισημοποιει το 80% της ram. Ας φροντισουν εκει στη σαμμυ να το φτιαξουν συντομα. Αν εξαιρεσουμε και την μπαταρια που την καταπινει σαν νερο ειδικα με 3G ανοιχτο, το τηλεφωνο ειναι αστερι, πεταει, οτι καλυτερο εχω δουλεψει ως τωρα!!!

 

νομιζω οτι κατι αλλο σου συμβαινει γιατι εμενα εχει 1giga ram ελευθερα συνεχεια και με 4g ανοιχτο και η μπαταρια μια χαρα κραταει . πιθανον να μην εχεις παρει την τελευταια αναβαθμιση

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι κατι αλλο σου συμβαινει γιατι εμενα εχει 1giga ram ελευθερα συνεχεια και με 4g ανοιχτο και η μπαταρια μια χαρα κραταει . πιθανον να μην εχεις παρει την τελευταια αναβαθμιση

Πως μπορω να δω σε ποια εκδοση ειμαι για να δω αν εχω την τελευταια αναβαθμιση??

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Softwareiκο είναι το θέμα, δεν τη παλευα άλλο και φλασαρα ιταλική, ήρθαν τα updates και πλεον είμαι με 800 free σταθερά.

 

Και τα 800mb, παλι πολυ λιγα ειναι, απο τα 3GB που εχει.

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε καμια καλη εφαρμογη που να συνεργαζεται καλα με το τηλεφωνο για να το κλεινουμε απο εκει και οχι απο το power button??
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε καμια καλη εφαρμογη που να συνεργαζεται καλα με το τηλεφωνο για να το κλεινουμε απο εκει και οχι απο το power button??

 

Γιατί δεν θέλεις να χρησιμοποιήσεις το power button;

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε καμια καλη εφαρμογη που να συνεργαζεται καλα με το τηλεφωνο για να το κλεινουμε απο εκει και οχι απο το power button??

 

Υπάρχει η εφαρμογή screen off and lock στο playstore, την οποία μπορείς να την βάλεις συντόμευση σε κάποια αρχική οθόνη ή μέσω αυτής να ορίσεις στο κεντρικό κουμπί να κλείνει τη συσκευή με παρατεταμένο πάτημα. (Αν βάλεις custom launcher, π.χ. nova, μπορείς να σβήνεις τη συσκευή με κάποια χειρονομία, π.χ. με διπλό πάτημα)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν θέλεις να χρησιμοποιήσεις το power button;

Απλά μου φαίνεται πιο εύκολο για κανέναν άλλο λόγο.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος φιλος που να ειχε εμπειρια απο το note 4F..και να εχει τωρα το s6 να μεταφερει την γνωμη του για την μπαταρια μεταξυ των δυο?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος φιλος που να ειχε εμπειρια απο το note 4F..και να εχει τωρα το s6 να μεταφερει την γνωμη του για την μπαταρια μεταξυ των δυο?

 

Μεγάλη διαφορά υπέρ το νοτε!! Το σ6 είναι το χειρότερο που είχα ποτέ από άποψη μπαταρίας !!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν βγαζω SOT με το note απο 4 ωρες και πανω....στο s6 τι να περιμενω?

Με φυσιολογικη χρηση και οχι σκισιμο...

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν βγαζω SOT με το note απο 4 ωρες και πανω....στο s6 τι να περιμενω?

Με φυσιολογικη χρηση και οχι σκισιμο...

 

Με ίδια χρήση και ίδιες εφαρμογές σε μένα 40% πιο λίγο το s6

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη διαφορά υπέρ το νοτε!! Το σ6 είναι το χειρότερο που είχα ποτέ από άποψη μπαταρίας !!

+1 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν βγαζω SOT με το note απο 4 ωρες και πανω....στο s6 τι να περιμενω?

Με φυσιολογικη χρηση και οχι σκισιμο...

 

Με wifi 6 Ωρες οθονη με νορμαλ χρηση

με 3g γυρω στις τρεις με τρεισημιση

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος φιλος που να ειχε εμπειρια απο το note 4F..και να εχει τωρα το s6 να μεταφερει την γνωμη του για την μπαταρια μεταξυ των δυο?

το note εχει καλυτερη μπαταρια αλλα ως εκει.εχει αρκετα αλυτα θεματα ως τωρα που στο s6 δεν υπαρχουν

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...