Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα !!!

Το s 7 διάβασα ότι παρουσιάζεται 21 Φλεβάρη μετά από πόσο καιρό περίπου έρχεται στα καταστήματα ??

 

11 Μαρτίου νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

11 Μαρτίου νομίζω...

 

Ωραία !!!!! Θέλω να πουλήσω αυτο και λέω να το κάνω τώρα αν βγει άμεσα ..

Λογικά στο σκρουτζ μέχρι μέσα Απρίλη θα έχει πέσει λιιιγο η τιμή .. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία !!!!! Θέλω να πουλήσω αυτο και λέω να το κάνω τώρα αν βγει άμεσα ..

Λογικά στο σκρουτζ μέχρι μέσα Απρίλη θα έχει πέσει λιιιγο η τιμή .. :rolleyes:

 

Και εγώ το ίδιο θα κάνω αλλά.....

Τώρα το πουλάς περίπου 350 και λιγότερο μιας και στο skroutz έχει 420 και όταν θα βγει να μην έχει 550;; το λιγότερο. Οπότε για να πέσει η τιμή θα πρέπει να μπούμε καλοκαίρι.

Όπως και να έχει από την τσέπη σου 250 θα τα δώσεις.. Περίπου

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει lag όταν κάνετε scroll στις ρυθμίσεις, στο tapatalk και αλλού?

 

ναι σε ολα στην 5.1.1,οχι σε ολα στην beta 6.0.1.αλλο κινητο βασικα,αντε να ερθει και η επισημη

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο θα κάνω αλλά.....

Τώρα το πουλάς περίπου 350 και λιγότερο μιας και στο skroutz έχει 420 και όταν θα βγει να μην έχει 550;; το λιγότερο. Οπότε για να πέσει η τιμή θα πρέπει να μπούμε καλοκαίρι.

Όπως και να έχει από την τσέπη σου 250 θα τα δώσεις.. Περίπου

 

Αν είναι 550 είναι καλά δεν έχω πρόβλημα ...

Αντε να βγει γιατί το έχω βαρεθεί λίγο αυτό και είμαι στο τσακ να γυρίσω ξανά σε iPhone. .. αν και τελικά καταλήγω ότι τα galaxy είναι ιδανικά για εμένα .. το s6 είναι το μόνο τηλέφωνο που έχω κρατήσει καιρό !!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πιστεύω ότι πρώτη μέρα που θα εμφανιστεί στο skroutz θα έχει τιμή άνω των 700€(το απλο s7 όχι το edge).

Σίγουρα μέρα με τη μέρα βδομάδα με την βδομάδα θα πέφτει αλλά η εκκίνηση θα είναι στα 700€σίγουρα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι 550 είναι καλά δεν έχω πρόβλημα ...

Αντε να βγει γιατί το έχω βαρεθεί λίγο αυτό και είμαι στο τσακ να γυρίσω ξανά σε iPhone. .. αν και τελικά καταλήγω ότι τα galaxy είναι ιδανικά για εμένα .. το s6 είναι το μόνο τηλέφωνο που έχω κρατήσει καιρό !!:rolleyes:

 

Όλοι θα ήθελαν το S7 χωρίς αμφιβολία. Προσωπικά ίσως πάω κατά τον Οκτώβρη που θα έχει πέσει πολύ. Ως τότε δεν αποχωρίζομαι το πανέμορφο S6 μου <3 <3 <3

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Ολη η σειρα s6 ειναι πανεμορφη..νομιζω και απο την s7!!να δουμε ποτε θα ερθει ευρωπη,να δουμε αν θα βγει και το s7 edge plus γιατι δεν ακουγεται για φετος εφοσον πηγε στις 5.5 το s7 edge!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάνεις κανένα Antivirus ή δεν χρειάζεται?

 

Δεν χρειάζεται αν κάνεις ασφαλές browsing και κατεβαζεις ασφαλείς εφαρμογές σαν apk αλλά καλύτερη σιγουριά το play store

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα!! Νομίζω έχει αναφερθεί και στο παρελθόν στο φόρουμ, αλλά παρατήρησα πως το s6 μου, όταν το κουνάω, ακούγεται ένας ήχος από την κάμερα, σαν να κουνιεται η κάμερα ή κάτι τέτοιο.. Είναι φυσιολογικό;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα!! Νομίζω έχει αναφερθεί και στο παρελθόν στο φόρουμ, αλλά παρατήρησα πως το s6 μου, όταν το κουνάω, ακούγεται ένας ήχος από την κάμερα, σαν να κουνιεται η κάμερα ή κάτι τέτοιο.. Είναι φυσιολογικό;

 

ναι φυσιολογικό είναι... Ο μηχανισμός του QIS αν δεν απατώμαι είναι

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξεκίνησε η αναβάθμιση πιο επίσημα δε γίνεται! https://news.samsung.com/global/samsung-offers-android-6-0-marshmallow-update-for-galaxy-devices
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξεκίνησε η αναβάθμιση πιο επίσημα δε γίνεται! https://news.samsung.com/global/samsung-offers-android-6-0-marshmallow-update-for-galaxy-devices

 

Αυτά είναι ευχάριστα νέα! :)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

ποτε θα ανεβούνε links στο sammobile???? η τουλάχιστον ας ενημερώσει κάποιος σε πια χωρα την έδωσε πρώτη....
Link to comment
Share on other sites

ποτε θα ανεβούνε links στο sammobile???? η τουλάχιστον ας ενημερώσει κάποιος σε πια χωρα την έδωσε πρώτη....

 

Εγώ που έχω την beta btu τίποτα ακόμα σε ota.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

πρέπει να μάθουμε πια χωρα πήρε την αναβάθμιση.... ώστε να φλασαρουμε με odin να πάρουμε και εμείς... γιατί εδώ ελλάδα θα κάνει πάνω από 1 εβδομάδα...
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι όποιος την λάβει ενημερώνει χώρα, παροχο κτλ

Και φυσικά εντυπώσεις

 

Από την ανακοίνωση μέχρι να γίνει πράξη κάντε υπομονή:lol: η σαμι είναι εταιρία για πελάτες με γερά νεύρα. :lol:

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G920F/

 

Δεν ξεκίνησε ακόμα ...

Link to comment
Share on other sites

για να δουμε.και στο γνωστο site παντως,δεν εχει ανεβει τιποτα για το SM-G920F

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας ημέρα,

 

Μια ερώτηση γιατί κόλλησα. Θέλω να αποθηκεύσω μια φωτογραφία από το facebook φίλου και μου γράφει "η φωτογραφία δεν αποθηκεύτηκε" ενώ από το τάμπλετ ή το προηγούμενο κινητό μου (Samsung galaxy s3) την ίδια φωτογραφία μπορώ να την κατεβάσω. Τι μπορεί να φταίει; Τι ρύθμιση πρέπει να κάνω;

Edited by LELELO
Link to comment
Share on other sites

Καλή σας ημέρα,

 

Μια ερώτηση γιατί κόλλησα. Θέλω να αποθηκεύσω μια φωτογραφία από το facebook φίλου και μου γράφει "η φωτογραφία δεν αποθηκεύτηκε" ενώ από το τάμπλετ ή το προηγούμενο κινητό μου (Samsung galaxy s3) την ίδια φωτογραφία μπορώ να την κατεβάσω. Τι μπορεί να φταίει; Τι ρύθμιση πρέπει να κάνω;

 

Μου το χει κάνει και μένα μερικές φορές. Τυχαίο είναι. Δοκίμασε να ξαναμπεις στο fb και να την κατεβάσεις πάλι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...