Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό το βελάκι που εμφανίζεται στην οθόνη όταν κατεβάσεις κάποιο αρχείο και μετά μένει για καμιά ώρα πως γίνεται να μην εμφανίζεται γιατί μου τη σπάει πολύ Ξέρει κανείς?

Το διωχνεις με το δαχτυλο δεξια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το διωχνεις με το δαχτυλο δεξια.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά είσαι σίγουρος γιατί δεν φεύγει

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά είσαι σίγουρος γιατί δεν φεύγει

 

τουλαχιστον σε μενα φευγει ναι, και ολες οι ειδοποιησεις κτλπ που ειναι πανω.

 

το διωχνεις και δε φευγει?

Link to comment
Share on other sites

Ωραια δωσε μας εικονα οποτε μπορεις!!

Δεν είδα κάποια ορατή αλλαγή!!

Link to comment
Share on other sites

Έχετε και εσείς ένα θόρυβο στο κεντρικό κουμπί όταν κάνετε ταπ όχι να το πιέζεται πχ σαν να το χτυπάτε με το δάχτυλο ελαφρά πάνω του?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τα air gestures που υπήρχαν στο S4 και στο S5 τα αφαίρεσαν? Συγκεκριμένα λέω για την προβολή χωρίς επαφή (που σου εμφάνιζε πληροφορίες σε μηνύματα/φωτογραφίες/βίντεο κτλ) και την αποδοχή κλήσης με το πέρασμα του χεριού πάνω απ' την οθόνη. Βασικά το δεύτερο είναι must για μένα!
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να καταχωρησω στο samsung το site ,αλλα μου λεει : ο αριθμος της σειρας δεν ειναι εγκυρος... μηπως φταιει οτι το πηρα απο skroutz ? :P (επειδη βλεπω ξερω γω στο url εχει language=gr , μηπως αναμενει να εισαχθει ελληνικης αντιπροσωπειας ΙΜΕΙ?) ακυρο , ηθελε το s/n:rolleyes::lol:

 

επισης ως πρωτη φορτιση , (Δε το χω ανοιξει ακομα) το βαλα να παει 100% και αφου εφτασε μολις τωρα,θα το αφησω ενα μισαωρο ακομη ,ετσι διαβασα σε ενα φορουμ .. (το ψαξα google :P ) Ισχυει κατι τετοιο ? ηξερα οτι πρωτες φορτισεις , να αδειασει εντελως και τοτε φορτισμα ηταν στην εποχη 3310 :/

Edited by CHIEF
:superman:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τα air gestures που υπήρχαν στο S4 και στο S5 τα αφαίρεσαν? Συγκεκριμένα λέω για την προβολή χωρίς επαφή (που σου εμφάνιζε πληροφορίες σε μηνύματα/φωτογραφίες/βίντεο κτλ) και την αποδοχή κλήσης με το πέρασμα του χεριού πάνω απ' την οθόνη. Βασικά το δεύτερο είναι must για μένα!

Ναι. Δεν υπάρχουν πια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Δεν υπάρχουν πια.

κριμα , γιατι τα βγαλανε ???

 

αυτο που λεει 100 gb για το onedrive ειναι για παντα ή καμια offer και καλα γραψου και πλερωσε μετα απο ενα μηνα? :P

:superman:
Link to comment
Share on other sites

κριμα , γιατι τα βγαλανε ???

 

Γιατί έπρεπε να ελαφρύνουν το TW οπωσδήποτε γιατί δεν πήγαινε άλλο. Είχαν θέμα τα galaxy ακόμα και οι ναυαρχίδες είχαν λαγκς, καθυστερήσεις και stutters. Για παράδειγμα έπιασα τις προάλλες ένα s4 με 5.0.1 και με έπιασε ναυτία από το λαγκ που είχε.

Link to comment
Share on other sites

Αυτην ακριβως την απαντηση εψαχνα να βρω να εισαι καλα!!! . Οπως ειπα και στο προηγουμενο μήνυμα μαυ έρχομαι απο iphone και εμενα μου εβγαζε μονο 3g η 4g , αλλα δεν πειραζει εινα μαλλον προνομιο του ελληνα να κραζει και το κλεινουμε εδω.

Τωρα εχω αλλη μια απορια και αν ξερει καποιο παιδι την απανταει, διαβασα στο μενου του οτι αν περασεις το χερι σου πανω απο την οθονη αυτη αναβει χωρις να χρειαστει να πατήσεις το home button ισχυει? για να σας προλαβω εχω ενεργοποίησή την ρυθμιση που λεει κινηση παλαμης για ληψη αυτο ειναι? γιατι οσο και περναω το χερι μου απο πανω η οθονη παρραμενει σβηστη , επισης οταν εχω μια εισερχομενη κληση ενω οταν το γυρισω αναποδα σταματαει να χτυπαει οταν βαζω το χερι μου πανω στην οθονη δεν κανει τιποτα και συνεχιζει να κουδουνιζει μηπωσ εχει προβλημα ο αισθητηρασ?

ΕΥΧΑΡΙΣΩ

Πρέπει να είναι σε επίπεδο σημείο το s6. Αν το κρατάς προς το όρθιο δεν δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε και εσείς ένα θόρυβο στο κεντρικό κουμπί όταν κάνετε ταπ όχι να το πιέζεται πχ σαν να το χτυπάτε με το δάχτυλο ελαφρά πάνω του?

 

 

Εναν ελαχιστο θορυβο μου το κανει κ εμενα.αλλα δεν το εχω δωσει σημασια.

Link to comment
Share on other sites

Πας ρυθμίσεις ->προσβασιμοτητα->κινητικές δυνατότητες -> και ενεργοποιείς το αφύπνιση με χειρονο

μία. Η κίνηση παλάμης για λήψης είναι για να

Βγάζει screen.

Edited by antonios81
Link to comment
Share on other sites

Εναν ελαχιστο θορυβο μου το κανει κ εμενα.αλλα δεν το εχω δωσει σημασια.

 

Και μένα, ένα ανεπαίσθητο κλατς το κάνει αλλά το έκανε και στο S4 οπότε με ενοχλεί.

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν το κινητο πανω απο μηνα, απο lag τι λεει το κινητο μετα απο καποιο διαστημα χρησης; Επισης επειδη σκεφτομαι να αγορασω το 32GB μοντελο, ξερουμε ποσος χωρος ειναι ελευθερος για χρηση απο αυτα τα 32 και ποσο χωρο πιανει περιπου καθε φωτογραφια που βγαζει το κινητο; Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν το κινητο πανω απο μηνα, απο lag τι λεει το κινητο μετα απο καποιο διαστημα χρησης; Επισης επειδη σκεφτομαι να αγορασω το 32GB μοντελο, ξερουμε ποσος χωρος ειναι ελευθερος για χρηση απο αυτα τα 32 και ποσο χωρο πιανει περιπου καθε φωτογραφια που βγαζει το κινητο; Ευχαριστω!

 

Ειναι χωρίς lag και ειναι πολυ γρήγορο. Στο 32 έχει περίπου 25 ελεύθερα, οι φωτογραφίες ειναι περίπου 4_ 5 mb σε φουλ ανάλυση

Link to comment
Share on other sites

Πήρα προ 5ημερου το s6 σε λευκό.. Ουγγρικο λέει το Phone info, για Σλοβενία προοριζόταν μου λένε από Samsung Hellas.

Έχω παρατηρήσει όταν είναι κλειστό το κινητό πατάω το κεντρικό πλήκτρο ώστε να φωτίσει η οθόνη και να συρω το δάχτυλο για να ξεκλειδωσει. 1 στις 10 το κεντρικό πλήκτρο δεν ανταποκρινεται.. Είχα πριν το s6 ιταλικό και δεν το είχα παρατηρήσει ποτέ αυτό.. 1 στις 10 δεν είναι τίποτα αλλά παρόλο αυτά το κάνει.. Να χρησιμοποιήσω DOA;;

Edited by panoramix77
Link to comment
Share on other sites

Πήρα προ 5ημερου το s6 σε λευκό.. Ουγγρικο λέει το Phone info, για Σλοβενία προοριζόταν μου λένε από Samsung Hellas.

Έχω παρατηρήσει όταν είναι κλειστό το κινητό πατάω το κεντρικό πλήκτρο ώστε να φωτίσει η οθόνη και να συρω το δάχτυλο για να ξεκλειδωσει. 1 στις 10 το κεντρικό πλήκτρο δεν ανταποκρινεται.. Είχα πριν το s6 ιταλικό και δεν το είχα παρατηρήσει ποτέ αυτό.. 1 στις 10 δεν είναι τίποτα αλλά παρόλο αυτά το κάνει.. Να χρησιμοποιήσω DOA;;

 

Αν μπορείς να το αποδείξεις εύκολα και χωρίς να σου βγάλουν την ψυχή να πας οπωσδήποτε.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να το αποδείξεις εύκολα και χωρίς να σου βγάλουν την ψυχή να πας οπωσδήποτε.

Ναι εφοσον το δικαιουσαι χωρις σκεψη!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...