Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην απάντηση 2.

Στο s6 αρχίζει κανονικά ο ήχος.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στην απάντηση 2.

Στο s6 αρχίζει κανονικά ο ήχος.

Ισως είναι ανάλογα το region καί τις τοπικές νομοθεσίες. Σε ένα που έπεσε στα χέρια μου το είχε (δεν είχα ρωτήσει τι region ήταν). Δεν είναι άξιο συζήτησης όμως γιατί παρακάμπτεται πανεύκολα.
Link to comment
Share on other sites

Λετε να πεσει ακομα πιο κατω η τιμη του παιδια?Γιατι σκεφτομαι πολυ να κανω την αγορα..

 

Η επισημη τιμη των 669 € δεν προβλεπεται να πεσει αμεσα δεδομενου οτι η μειωση των 100 € εγινε στις αρχες Αυγουστου. Γενικα νωριτερα απο το τριμηνο δεν συνηθιζεται καποια αλλη αλλαγη. Προσωπικα θεωρω με τον καινουργιο χρονο και με την ανακοινωση του S7.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως μπορει καποιος να προτεινει καμια ρυθμιση για να κραταει περισσσοτερο η μπαταρια?
Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως μπορει καποιος να προτεινει καμια ρυθμιση για να κραταει περισσσοτερο η μπαταρια?

Φωτεινότητα φουλ και αυτόματη

Link to comment
Share on other sites

Έχω πολωνικό και στο δίκτυο πάνω γράφει αντί για 4g, LTE. Παρόλο που πέρασα την γαλλική αυτό συνεχίζει να δείχνει LTE.

Γίνεται να αλλάξει;

Γιατί αισθητικά είναι αλλιώς να δείχνει... 4g+ ;)

Πλέον εδώ που είμαι τώρα, Χαλκιδική με COSMOTE πιάνει σχεδόν παντού + !!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω πολωνικό και στο δίκτυο πάνω γράφει αντί για 4g, LTE. Παρόλο που πέρασα την γαλλική αυτό συνεχίζει να δείχνει LTE.

Γίνεται να αλλάξει;

Γιατί αισθητικά είναι αλλιώς να δείχνει... 4g+ ;)

Πλέον εδώ που είμαι τώρα, Χαλκιδική με COSMOTE πιάνει σχεδόν παντού + !!!

 

Βάλε vodafone που δεν έχει πουθενά 4G και δεν θα δεις ξανά LTE!!! :lol: Εγώ από τότε που η εταιρία μου πήγε από cosmote σε vodafone, σπάνια βλέπω 4G!

Link to comment
Share on other sites

"Βαράει" κάτι 150αρια ταχύτητα, που γυρίζοντας σπίτι με adsl (δεν έχει δυστυχώς ακόμα vdsl , μου φαίνεται το δίκτυο, παρόλο που πιάνω >17 ,σαν πατίνι. ;)
Link to comment
Share on other sites

Και στο auto αν προσέξεις σου γράφω

Αστειεύεσαι φαντάζομαι.

ok thank you

Χαμηλή φωτεινότητα όσο σου χρειάζεται και manual, όχι auto.

Έχοντας το στην αυτόματη λειτουργία η συσκευή χρησιμοποιεί και τον αισθητήρα οπότε λογικό είναι να σου καταναλώνει περισσότερη ενέργεια.

Επίσης κλείσε τυχόν λειτουργίες που δεν σου χρειάζονται τύπου nfc κλπ. και ψάξε για τυχόν εφαρμογές που τρέχουν στο παρασκήνιο και δεν τις χρειάζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλτατοι ,

 

Δύο σύντομες ερωτήσεις έχω. Πρώτον υπάρχει κάποιο επίσημο thread αποκλειστικά για το edge , ερωτώ καθώς βρήκα μόνο για το plus .

Δεύτερον μπορώ να δω κάπου μέσω του IMEI από ποια χώρα προέρχεται το κινητό και αν είναι κλεμμένο η απομίμηση?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλτατοι ,

 

Δύο σύντομες ερωτήσεις έχω. Πρώτον υπάρχει κάποιο επίσημο thread αποκλειστικά για το edge , ερωτώ καθώς βρήκα μόνο για το plus .

Δεύτερον μπορώ να δω κάπου μέσω του IMEI από ποια χώρα προέρχεται το κινητό και αν είναι κλεμμένο η απομίμηση?

Για το πρώτο σου ερώτημα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=411874

Link to comment
Share on other sites

Επειτα απο 1,5 μηνα που εχω το s6 ηρθε η ωρα να πω και εγω τη γνωμη μου...

 

Εχω το χρυσο,πανεμορφο,δεν εχω λογια...

 

Μπαταρια κραταει 1 μερα χρησης απο τη στιγμη που θα ξεκινησω τη μερα μεχρι το βραδυ ,εκει ομως που χανει πολυ μπαταρια και νευριαζω,ειναι οταν δεν εχω σημα καλο στο σπιτι και πεφτει αρκετα μονο και μονο που το εχω σε αναμονη ,ειδικα αν κανω και κλησεις...

 

Με το 4g για πλακα φευγει η μπαταρια..

Καμια φορα ζεσταινεται χωρις λογο αρκετα αν ανοιξω 2-3 εφαρμογες,αλλα πολυ σπανια γινεται και δε ξερω γιατι ομως.

Το multitask δε μου αρεσε γιατι τα ξαναφορτωνει ολα απο την αρχη

Η Κλασικη διαχειρηση ram,καποια μικρο κολληματα καμια φορα με τη μπαρα που δεν ανταποκρινεται οπως και οτι το κινητο με τις εφαρμογες δεν ειναι το ιδιο σφαιρα οσο περναει ο καιρος και με επανεκκινηση φτιαχνει παλι...

Επισης μου εχει κανει και 2 φορες επανεκινηση μονο του αλλα δε ξερω γιατι..:mad:

 

Σκεφτομαι να περασω το nova launcher για ακομη καλυτερη εμπειρια, αλλα αν εδω μπορει να μου πει καποιος αν θα εχω μεγαλη καταναλωση στη μπαταρια η να μην πειραξω τιποτα και να το αφησω με της samsung to TW.

 

Δεν ειμαι απολυτα ευχαριστημενος μετα απο 3 χρονια χωρις android,ειναι προσωπικη αποψη εξαλλου :) βεβαια πλεον κοιταω το s6 edge+ γιατι το ερωτευτηκα :O

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Καποιες αποριες απο μενα...

 

Η φωτεινοτητα στο αυτοματο ειναι πολυ χαμηλη γιατι ετσι;

 

Αν εχει 4g+ Καλυψη πως το καταλαβαινω;

 

Στο ipad το σημα 4g φαινεται πιο δυνατο 3-4 μπαρες ενω στο s6 1-2. Ξερουμε κατι γιαυτο;

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καποιες αποριες απο μενα...

 

Η φωτεινοτητα στο αυτοματο ειναι πολυ χαμηλη γιατι ετσι;

 

Αν εχει 4g+ Καλυψη πως το καταλαβαινω;

 

Στο ipad το σημα 4g φαινεται πιο δυνατο 3-4 μπαρες ενω στο s6 1-2. Ξερουμε κατι γιαυτο;

 

Ευχαριστω!

Αν έχει 4g+ θα στο βγάζει έτσι ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...