Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Η απάντηση του καταστήματος σήμερα ήταν ότι θέλουμε να κάνουμε ότι μπορούμε για να μείνει ο πελάτης ευχαριστημένος. Χρήματα πίσω, αντικατάσταση, οτι θέλω εγώ. Τώρα το ξανά σκέφτομαι να μπω στην ίδια διαδικασία?

 

Καλημερα.Γνωμη μου ειναι να κρατησεις την συσκευη αν ειναι απροβληματιστη δεν παιζει και τρομερα σημαντικο ρολο οτι ειναι branded.

Αν είχα πάρει branded και το είχα πληρώσει 200 ευρώ δεν θα με πείραζε.

ΑΛΛΑ να δώσω 560+ ευρώ (και να τους το έχω τονίσει επανειλημμένως) και να μου στείλουν branded ε αυτό παραπαίει!!!!

 

 

(Sent from iPad Air 2)

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε τα 3 τελευταία γράμματα εμενα πχ είναι στην ODG για να δούμε ποια αναβάθμιση πηρατε

 

CSC:G920FDBT1AODQ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ανακάλυψα ένα bug με το power saving mode. Το είχα βάλει να ενεργοποιείται στο 20%. Είχα κλείσει το κινητό κάπου στο 5% και μετά το έβαλα σβηστό να φορτίσει. Όταν το άνοιξα full 100% κάτι δεν πήγαινε καλά... Δεν άναβαν τα κουμπιά, χαμηλότερη φωτεινότητα, δηλαδή ότι κάνει το power saving mode. Μόνο που δεν πήγε αμέσως το μυαλό μου εκεί και άρχισα να ανησυχώ. Μετά από λίγο ψάξιμο στο ίντερνετ και δικά μου πειράματα πήγα το άλλαξα από 20% σε immidiately και μετά πάλι 20% και έφτιαξε. Οπότε όλα οκ! ;)

 

Σημείωση: Δεν μου έχει έρθει το τελευταίο update!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω μια διευκρίνηση είδα από κοντά το s6 και ήθελα να αλλάξω wallpaper αλλά δεν είδα πουθενά επιλογή για live wallpaper, δεν το υποστηρίζει πλέον η δεν είχε καμία εγκατεστημένη στο τηλέφωνο?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στην εξοικονόμηση ενέργειας δεν είδα τίποτα πού να με κάνει να το έχω ρυθμισμένο εκεί.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δύο πράγματα με προβληματιζουν..

Πρώτον οι δύο μέρες αναμονή πάλι χωρίς 100%σιγουριά,

Και δεύτερον το nillkin Amazing H + που το πλήρωσα 21 ευρώ συνολικά, τοποθετήθηκε τέλεια και θα το χάσω...

Φιλε μου εχεις βαλει στο πισω μέρος μεμβράνη αυτό εννοείς η μόνο μπροστά στην οθονη ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα να ρωτησω nano sim παιρνει?

 

Ναι nano sim.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Βλέπετε καμία διαφορά με το νέο update ? Γιατί εγώ δε βλέπω καμία απολύτως , ούτε στη ram management ούτε πουθένα . Έχει κάποιος το change log του συγκεκριμένου update ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω μια διευκρίνηση είδα από κοντά το s6 και ήθελα να αλλάξω wallpaper αλλά δεν είδα πουθενά επιλογή για live wallpaper, δεν το υποστηρίζει πλέον η δεν είχε καμία εγκατεστημένη στο τηλέφωνο?

 

Εγώ έχω κατεβάσει από το playstore δύο live wallpapers και επιλέγονται κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το dual sim βλεπω το εχει μονο ενα μαγαζι. Ειναι βεβαια πολυ ακριβο, αλλα σαν συσκευη ειναι ιδια ακριβως με το single sim??
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Κατοχος s5 και σκεφτομαι να παρω το s6 ή το s6 edge. Επειδη η διαφορα τους στα χρηματα ειναι αρκετη,200€ περιπου, εχουν μεγαλη διαφορα λογο τις edge οθονης ή ειναι σχεδον τα ιδια σε λειτουργικοτητα; δεν τα εχω δει ακομα απο κοντα. Αν κ ξερω πως οταν δω το edge θα παθω πλακα.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ξέρουμε τι s6 θα αγοράσουμε ? εγω θέλω αυτο με τη κάμερα της Sony και όχι με την κάμερα της σαμυ...υπάρχει κάποια λύση ?
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ξέρουμε τι s6 θα αγοράσουμε ? εγω θέλω αυτο με τη κάμερα της Sony και όχι με την κάμερα της σαμυ...υπάρχει κάποια λύση ?

Νομίζω πως οχι. Λαχειο.

Δεν έχει και τόση διαφορά παντως εγώ που τα έιχα και τα δυο.

Link to comment
Share on other sites

έιμαι κατοχος εδω και μια εβδομαδα με το s6 ειμαι αρκετα ικανοποιημενος πολυ καλο τηλεφωνο και γρηγορο αν και δεν ειχα παραπονο ουτε απο το s5 που ειχα πριν.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ξέρουμε τι s6 θα αγοράσουμε ? εγω θέλω αυτο με τη κάμερα της Sony και όχι με την κάμερα της σαμυ...υπάρχει κάποια λύση ?

 

Οι πρωτες παρτιδες ειχαν Sony...απο δω και περα μονο Samsung

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ξέρουμε τι s6 θα αγοράσουμε ? εγω θέλω αυτο με τη κάμερα της Sony και όχι με την κάμερα της σαμυ...υπάρχει κάποια λύση ?

Από κατάστημα όχι αλλά από ιδιώτη μεταχειρισμένο ναι.

Πάντως αν δεν είσαι ψείρας μη σε απασχολεί το θέμα. Και οι 2 κάμερες είναι απλά κορυφαίες στο κόσμο του Android.

Το πρώτο S6 (gold) που είχα είχε Samsung αισθητήρα, το edge είχε Sony, στα μάτια μου (που ασχολούμαι και λιγάκι) ήταν σχεδόν τα ίδια, με ελάχιστα πιο φωτεινή του gold (Samsung sensor) στα δύσκολα και ελάχιστα πιο καλή του edge(Sony)μέρα.

Μιλάμε για κορυφαίες κάμερες αυτή τη στιγμή, σε μια κορυφαία συσκευή.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εγώ και τα δύο (ένα που έστειλα πίσω στο kaizerstore, και ένα που κράτησα και έχω από kaizershop) και τα δύο με Sony ήταν.
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Νιώθω έτοιμος λοιπόν να φύγω από το iphone 6 plus και να πάω στο s6 .... μέχρι και την τελευταία στιγμή υπάρχει το δίλημμα της αλλαγης αυτής...
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Νιώθω έτοιμος λοιπόν να φύγω από το iphone 6 plus και να πάω στο s6 .... μέχρι και την τελευταία στιγμή υπάρχει το δίλημμα της αλλαγης αυτής...

Θα ήμουν πολύ περίεργος να ακούσω αποτελέσματα και εντυπώσεις, αν κάνεις τελικά τη μετάβαση! ;)

Με "ψήνει" αρκετά και μένα το S6, αλλά εγώ από LG G2.......

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...