Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι 100% φλασαρισμενο με ser για να μην φανει οτι ειναι branded!!ολα τα filmware για αυστρια ειναι branded για το s6
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειναι 100% φλασαρισμενο με ser για να μην φανει οτι ειναι branded!!ολα τα filmware για αυστρια ειναι branded για το s6

 

Πες μου λίγο ρε φίλε μου...Πως μπορώ να δω αν είναι branded?Γιατί κι το δικό μου από Αυστρία είναι αλλά δεν εχω καμία ένδειξη branded

Link to comment
Share on other sites

Τι σημασία έχει ρε παιδιά αν φλασαρανε άλλη ρομ. Αν θέλετε περάστε πάλι την δική του κ τερμα. Είτε πίσω το πάτε η στο service τζάμπα ταλαιπωρία κ θα μείνετε χωρίς συσκευη. Αν περνάτε branded είμαι σίγουρος ότι θα υπήρχαν απορίες για το πως να φλασαρετε καθαρή ρομ.
Link to comment
Share on other sites

Τι σημασία έχει ρε παιδιά αν φλασαρανε άλλη ρομ. Αν θέλετε περάστε πάλι την δική του κ τερμα. Είτε πίσω το πάτε η στο service τζάμπα ταλαιπωρία κ θα μείνετε χωρίς συσκευη. Αν περνάτε branded είμαι σίγουρος ότι θα υπήρχαν απορίες για το πως να φλασαρετε καθαρή ρομ.

 

Ακριβώς Άκη. Ειδικά αν το κομμάτι είναι αψεγάδιαστο το μόνο που κανεις είναι να πας γυρευοντας να πάρεις καμια φολα. Σφραγισμενο πήρατε, με όλες τις ζελατινες. Οι τύποι απλά φλασαραν μια unbranded rom. Μικρό το κακό

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς Άκη. Ειδικά αν το κομμάτι είναι αψεγάδιαστο το μόνο που κανεις είναι να πας γυρευοντας να πάρεις καμια φολα. Σφραγισμενο πήρατε, με όλες τις ζελατινες. Οι τύποι απλά φλασαραν μια unbranded rom. Μικρό το κακό

 

Μικρό το κακό?καλό μου παιδί ένα μισθό δώσαμε για να το πάρουμε. Γιατί να μην είναι όπως πρέπει να είναι?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Kaizertore. Τόσα χρόνια από kaizershop έπαιρνα και τώρα που είπα να επιλέξω το store την πάτησα..

 

Εγώ πάντως από Kaizershop ... Αυστριακο unbranded κ είμαι κομπλέ ... να τα λέμε και αυτά για τούς νέους αγοραστές. ! Πήρα τηλ.νο κ την sammy hellas για το τυπικό της υπόθεσης. !

Link to comment
Share on other sites

Μικρό το κακό?καλό μου παιδί ένα μισθό δώσαμε για να το πάρουμε. Γιατί να μην είναι όπως πρέπει να είναι?

 

Γιατι υπάρχουν σημαντικότερα πράγματα να κάνεις από το να αναλωνεις χρόνο και φαια ουσια για κατι που δεν εχει αξία. Αν το φλασαρεις με τη μαμά ρομ, σε τι θα υστερεί από ένα οποιοδήποτε Galaxy s6 απο σκρουτζομαγαζο; σφραγισμένο με ζελατινες δεν ήταν; αν όχι θα είχε κάποιο νόημα να συζητάμε.

Ρε παιδιά χαλαρώστε και απολαύστε τη ζωή, γιατί μάλλον δεν έχετε βιωσει πραγματικά προβλήματα για να αντιληφθειτε πόσο ματαια είναι όλα αυτά...

Over and out...

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν χρειαζεται να το πατε πισω....ρομ μπορειτε να του βαλετε οποια θελετε..branded unbranded..δοκιμασετε οποια ρομ θελετε...τζαπα ταλαιπωρια
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Γιατι υπάρχουν σημαντικότερα πράγματα να κάνεις από το να αναλωνεις χρόνο και φαια ουσια για κατι που δεν εχει αξία. Αν το φλασαρεις με τη μαμά ρομ, σε τι θα υστερεί από ένα οποιοδήποτε Galaxy s6 απο σκρουτζομαγαζο; σφραγισμένο με ζελατινες δεν ήταν; αν όχι θα είχε κάποιο νόημα να συζητάμε.

Ρε παιδιά χαλαρώστε και απολαύστε τη ζωή, γιατί μάλλον δεν έχετε βιωσει πραγματικά προβλήματα για να αντιληφθειτε πόσο ματαια είναι όλα αυτά...

Over and out...

 

Σίγουρα συμφωνώ σε κάποια πράγματα από αυτά που λες..

Αν ήταν unbranded ευχαρίστως να φλασαρα την μαμά ρομ και να το προσπερνουσα...

Αυτό το branded στο λαιμό μου κάθεται.

Αν το ήξερα θα πήγαινα στο επόμενο κατάστημα.

Κάτι που με ενδιαφέρει είναι και η μετάπώληση, σκέψου αν έβλεπες μια αγγελία branded s6 και unbranded s6, πόσα άτομα θα διαλεγαν το δεύτερο? Πολλά φαντάζομαι!

Το τηλέφωνο εκτός το αλλαγμενο λογισμικό ήταν στην πένα! Αν πήγαινε σε ένα μεγάλο μέρος των καταναλωτών δεν θα το καταλαβαιναν καν.

Όσο να ναι όμως με χαλούσε, ήθελα ότι πλήρωσα να πάρω.

Δεν ήταν ούτε δώρο ούτε συσκευή μικρής αξίας.

Τέλος πάντων ελπίζω οι εξελίξεις αύριο να είναι καλές και να μου το αντικαταστησουν το συντομότερο..!

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

φιλε αμα δε στο αλλαξουν κανε το ενα πακετακι για Κρητη με 450 ευρω αντικαταβολη να το παρω εγω που δεν εχω προβλημα με τα branded.

χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

φιλε αμα δε στο αλλαξουν κανε το ενα πακετακι για Κρητη με 450 ευρω αντικαταβολη να το παρω εγω που δεν εχω προβλημα με τα branded.

χαχαχα

460 Εγώ! :-)

 

Πέρα από την πλάκα και εγώ τρελαίνομαι όταν δεν μου πούλαν αυτό που θέλω.....

Link to comment
Share on other sites

Γιατι υπάρχουν σημαντικότερα πράγματα να κάνεις από το να αναλωνεις χρόνο και φαια ουσια για κατι που δεν εχει αξία. Αν το φλασαρεις με τη μαμά ρομ, σε τι θα υστερεί από ένα οποιοδήποτε Galaxy s6 απο σκρουτζομαγαζο; σφραγισμένο με ζελατινες δεν ήταν; αν όχι θα είχε κάποιο νόημα να συζητάμε.

Ρε παιδιά χαλαρώστε και απολαύστε τη ζωή, γιατί μάλλον δεν έχετε βιωσει πραγματικά προβλήματα για να αντιληφθειτε πόσο ματαια είναι όλα αυτά...

Over and out...

 

Σωστός και ωραίος :)

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα συμφωνώ σε κάποια πράγματα από αυτά που λες..

Αν ήταν unbranded ευχαρίστως να φλασαρα την μαμά ρομ και να το προσπερνουσα...

Αυτό το branded στο λαιμό μου κάθεται.

Αν το ήξερα θα πήγαινα στο επόμενο κατάστημα.

Κάτι που με ενδιαφέρει είναι και η μετάπώληση, σκέψου αν έβλεπες μια αγγελία branded s6 και unbranded s6, πόσα άτομα θα διαλεγαν το δεύτερο? Πολλά φαντάζομαι!

Το τηλέφωνο εκτός το αλλαγμενο λογισμικό ήταν στην πένα! Αν πήγαινε σε ένα μεγάλο μέρος των καταναλωτών δεν θα το καταλαβαιναν καν.

Όσο να ναι όμως με χαλούσε, ήθελα ότι πλήρωσα να πάρω.

Δεν ήταν ούτε δώρο ούτε συσκευή μικρής αξίας.

Τέλος πάντων ελπίζω οι εξελίξεις αύριο να είναι καλές και να μου το αντικαταστησουν το συντομότερο..!

Παντως φιλε μου επειδη παρακαλουθω το θεμα σου,αφου το εστειλες πισω νομιζω οτι μπορεις να διεκδικησεις επιστροφη χρηματων και να τελειωνεις....

 

http://www.ekpizo.gr/activities/%CE%BD%CE%AD%CE%BF%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CF%8C%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%B5%CE%BC%CF%80%CF%8C%CF%81%CE%B9%CE%BF

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Γιατι υπάρχουν σημαντικότερα πράγματα να κάνεις από το να αναλωνεις χρόνο και φαια ουσια για κατι που δεν εχει αξία. Αν το φλασαρεις με τη μαμά ρομ, σε τι θα υστερεί από ένα οποιοδήποτε Galaxy s6 απο σκρουτζομαγαζο; σφραγισμένο με ζελατινες δεν ήταν; αν όχι θα είχε κάποιο νόημα να συζητάμε.

Ρε παιδιά χαλαρώστε και απολαύστε τη ζωή, γιατί μάλλον δεν έχετε βιωσει πραγματικά προβλήματα για να αντιληφθειτε πόσο ματαια είναι όλα αυτά...

Over and out...

 

+1000 μακαρι να σκεφτονταν ολοι σαν εσενα

Link to comment
Share on other sites

:!: Ενημέρωση

Να υπενθυμίσω ότι ειρωνικά και προσβλητικά σχόλια δεν αρμόζουν και δεν έχουν θέση στο φόρουμ. Διαγράφηκαν τα ανάλογα μηνύματα και θα παρακαλέσω να προσέχετε ορισμένοι τις εκφράσεις σας για να μην προσβάλετε τους συνομιλητές σας.

Link to comment
Share on other sites

Τι σημασία έχει ρε παιδιά αν φλασαρανε άλλη ρομ. Αν θέλετε περάστε πάλι την δική του κ τερμα. Είτε πίσω το πάτε η στο service τζάμπα ταλαιπωρία κ θα μείνετε χωρίς συσκευη. Αν περνάτε branded είμαι σίγουρος ότι θα υπήρχαν απορίες για το πως να φλασαρετε καθαρή ρομ.

παιδια δεν χρειαζεται να το πατε πισω....ρομ μπορειτε να του βαλετε οποια θελετε..branded unbranded..δοκιμασετε οποια ρομ θελετε...τζαπα ταλαιπωρια

 

Δεν πάνε ετςι τα πράγματα.

Απο που και ως που θα πουλάνε "σφραγισμένη"συσκευη που της έχουν αλλάξει το firmware;;

Αυτα ειναι εξωφρενικά πράγματα.;)

Δεν έχουν καμία δικαιολογία ούτε και το δικαίωμα.

Μονο η ιδια η Samsung αν στο εκανε θα δικαιολογούνταν μετέπειτα σε περιπτωςη service αυςτηρα οχι σε υποτιθέμενη σφράγισμενη συσκευη που παραλαμβανεις απο το ταμείο.

Μην γράφουμε οτι θελουμε.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

θέλετε να μας πείτε πως αν πληρώνατε ένα μεγάλο ποσό, 600 ευρώ (π.χ.) κι αυτό που πήρατε αποδειχθεί πως τελικώς δεν ήσασταν οι πρώτοι που το βγάλατε από το κουτί και πως είναι "πειραγμένο" χωρίς να το γνωρίζετε, όλα μέλι γάλα?
Link to comment
Share on other sites

Εδω αλλο παιδί κάτοχος κατέβηκε απο επαρχία μονο και μονο μην του πλασάρουν branded για unbranded

Δυστυχώς εκμεταλλεύονται διαφορά καταστημστα οτι πολλοί ενδιαφερόμενοι ειναι απο επαρχία και κάνουν του κεφαλιού τους.

Ε οχι και να τους επιβραβεύουμε απο πάνω.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σας χαλάσω τον μύθο σας αλλά κατά ένα μεγάλο ποσοστό τα σκρουτζομαγαζα πουλάνε πολλές φορές ανοιγμενες συσκευές κ μετά βάζουν ταινίες σαν να μην έγινε τιποτα. Ειδικά στα samsung.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σας χαλάσω τον μύθο σας αλλά κατά ένα μεγάλο ποσοστό τα σκρουτζομαγαζα πουλάνε πολλές φορές ανοιγμενες συσκευές κ μετά βάζουν ταινίες σαν να μην έγινε τιποτα. Ειδικά στα samsung.

Αν το αποδέχεται αυτο η Samsung να λερώνετε το όνομα της η φήμη της και να μην προσπαθεί να προςτατεψει την περιουσία της και κατ επέκταση τους καταναλωτές που την τιμούν πάω πάσο.

Απο εμένα τρώνε άκυρα τα σκουτζομαγαζα αν κάνουν τέτοια σε Samsung απο εδω εως την Ανδρομέδα.

Δεν δέχομαι μύγα στο σπαθί μου σε τέτοια ζητήματα.

 

Πάντως 2 alpha πήρα που μου είπαν οτι unbranded ηταν,τα επέστρεψα εντός μισής ώρας διοτι branded ηταν(απο 2 διαφορετικά καταστήματα)

Ποςο μάλλον να έχουν πειράξει την συςκευη εκεί θα γινόμουν ταύρος.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο η Sony HTC k Apple είναι σωστές εταιρίες σε αυτό το θεμα. Samsung έχω τύχει πολλές συσκευές με διπλές ταινίες στο κουτι. Ανοιγμενες κ ξανά κλείσιμο
Link to comment
Share on other sites

Μόνο η Sony HTC k Apple είναι σωστές εταιρίες σε αυτό το θεμα. Samsung έχω τύχει πολλές συσκευές με διπλές ταινίες στο κουτι. Ανοιγμενες κ ξανά κλείσιμο

Ναι όντως το εχω παρατηρήσει και εγω με τις πρώτες εταιρίες σε πολλες συσκευές τους που εχω παρει.

Προσωπικά Samsung θα έπαιρνα μονο απο κανα Amazon-fnac-expansys να εχω μεγαλύτερη ασφάλεια και ας δωςω παραπάνω λεφτά.

Δεν θα το διακινδύνευα απο εδω,εκτός αν γνωρίζεις προσωπικά το οποίο κατάστημα και τους υπεύθυνους τους.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σας χαλάσω τον μύθο σας αλλά κατά ένα μεγάλο ποσοστό τα σκρουτζομαγαζα πουλάνε πολλές φορές ανοιγμενες συσκευές κ μετά βάζουν ταινίες σαν να μην έγινε τιποτα. Ειδικά στα samsung.

 

Το παραπάνω με τις ανοιγμένες συσκευασίες το έχω παρατηρήσει και εγώ, σε μία περίπτωση που πήγα με ενα φίλο μου και το παραλάβαμε μαζί όταν ρωτήσαμε τον υπάλληλο γιατί έχει ανοιχθεί και έχουν βάλει άλλο αυτοκόλητο απο πάνω μας είπε το κορυφαίο ότι τα ανοίγουν για έλεγχο στο τελωνείο και όταν του είπα για ποιο τελωνείο μιλάει η απάντηση ήταν ότι οι ηλεκτρονικές συσκευές ανοιγόνται απο όπου και αν έρχονται πάντα (το παραμύθι το έχουν έτοιμο).

Στα υπόψιν οτι αυτό έχει συμβεί στα λεγόμενα μεγάλα σκρουτζομάγαζα.

Οπότε να είστε λίγο προσεκτικοί.

Link to comment
Share on other sites

άρα καλά έλεγα πως αντιγράφουν τις ετικέτες και τις κολλάνε (χειρουργικά να προσθέσω) στο κουτί. το να βάλουν διαφορετική ετικέτα είναι καραμπινάτη λαμογιά.

 

ρίσκο το οποίο πιστεύω πως είναι και σε μεγάλο ποσοστό και θέμα μαγαζιού που υποτίθεται περνάει από έλεγχο το προς εισαγωγή εμπόρευμα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...