Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με Γαλλική XEF μόλις μου ήρθε update 200+ mb. Έγραφε ότι βελτιώνει τη μπαταρία, την ταχύτητα και την ασφάλεια. :cool:

 

Τι PDA έχεις τώρα και τι changelist ;

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πες μας τις επόμενες μέρες αν βελτιώνει την μπαταρία και αν ρίχνει το ποσοστό στο σύστημα android.

και στο δικό μου ήρθε και την περνάω τώρα...πάντως δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με τη μπαταρία από εποχής 5.1 μέχρι σήμερα

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν υπαρχει ενας ανθρωπος να μου απαντησει σε μια απλη ερωτηση που κανω επανειλημμένα εδω και τοσες μερες?? Αναγκαζομαι καθημερινα να παταω "αργοτερα" στην ειδοποιηση του update 18mb! ΔΕΝ υπαρχει τροπος να μην κανω την αναβαθμιση,γιατι ενω εχω απενεργοποιησει την αυτοματη ενημερωση απο την πρωτη ημερα,αυτο συνεχιζει και κατεβαζει καινουριες?????
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν υπαρχει ενας ανθρωπος να μου απαντησει σε μια απλη ερωτηση που κανω επανειλημμένα εδω και τοσες μερες?? Αναγκαζομαι καθημερινα να παταω "αργοτερα" στην ειδοποιηση του update 18mb! ΔΕΝ υπαρχει τροπος να μην κανω την αναβαθμιση,γιατι ενω εχω απενεργοποιησει την αυτοματη ενημερωση απο την πρωτη ημερα,αυτο συνεχιζει και κατεβαζει καινουριες?????

Δεν χρειάζεται ούτε κεφαλαια να γράφεις, ούτε να νευριαζεις φιλε.

Για να μην σου απανταει κάποιος σημαίνει οτι ξέρει ή δεν θελει να σου πει κατι που δεν ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά.Εκπέμπω sos.Πριν απο λιγο στο κινητο η εικονα κολλησε και δεν ξεκολαει με τιποτα!Ουτε home button δουλευει ούτε κλεινει ούτε απο τον φορτιστη δίνει ρεύμα τιποτα.Μια παγωμένη εικόνα ακόμα και στην ενδειξη της στάθμης της μπαταρίας δειχνει το ιδιο.Νομιζω ότι ειναι σαν ψευτικο.Τι κανω;Καμια λύση πριν το παω για σερβις;

 

 

Y.Γ Ενταξει το βρήκα.Εναρξη και μειωση εντασης.Τι κουφο πρώτη φορά το έπαθα

Edited by kirdou
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!!

 

Η συσκευή δεν εχει πια γρήγορη φόρτιση μετα την τελευταία αναβάθμιση ;

 

Πήγαινε στις ρυθμίσεις της μπαταρίας και ενεργοποίησέ το

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις της μπαταρίας και ενεργοποίησέ το

 

Το έκανα και μόλις το βάζω στην φόρτιση απενεργοποιήτε η ρύθμιση πως γίνεται αυτο ;

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και μόλις το βάζω στην φόρτιση απενεργοποιήτε η ρύθμιση πως γίνεται αυτο ;

 

 

Δεν απενεργοποιειται απλα γκριζαρει καινδεν σε αφηνει να το αλλαξεις αν δεν βγαλεις τον φορτιστη...τουλαχιστον αυτο εδα σε μενα τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό λέω κάποια εφαρμογή που άφησε κατάλοιπα αλλά που να την βρω..να κάνω επαναφορά και να περάσω ξανά όλα από την αρχή?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες και καλη ανασταση να εχουμε....θυμαμαι πριν την 6 εκδοση ειχαμε στην καμερα στο βιντεο οταν τραβαγαμε κατι σε αργη κινηση μετα επιλογη να αλλαξουμε τηνταχυτητα παιξιματος αυτο που μεταφερθηκε; ευχαριστω εκ των προτερων. Καλη ανασταση

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το βρηκα...συγνωμη.

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν υπαρχει ενας ανθρωπος να μου απαντησει σε μια απλη ερωτηση που κανω επανειλημμένα εδω και τοσες μερες?? Αναγκαζομαι καθημερινα να παταω "αργοτερα" στην ειδοποιηση του update 18mb! ΔΕΝ υπαρχει τροπος να μην κανω την αναβαθμιση,γιατι ενω εχω απενεργοποιησει την αυτοματη ενημερωση απο την πρωτη ημερα,αυτο συνεχιζει και κατεβαζει καινουριες?????

Εάν πατήσεις παρατεταμένα επάνω στην ειδοποίηση λογικά θα σε παραπέμψει σε ένα μενού για να απενεργοποιήσεις τις ειδοποιήσεις.

Δεν μου έχει τύχει αλλά δοκίμασε μήπως σου δουλέψει αυτός ο τρόπος.

Η ειδοποίηση βγαίνει γιατί έχει κατέβει ήδη το update και σου υπενθυμίζει να το κάνεις εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας..ειμαι καινουριος στο forum αυτο..Μια ερωτηση να κανω..αγορασα στο δεκεμβριο το samsung galaxy s6 και ενω ολοι οι φιλοι που εχουν το ιδιο κινητο μ μενα..τους ηρθε η αναβαθμιση,εμενα δεν μ εχει ερθει τιποτα..παταω την επιλογη ενημερωση λογισμικου...κ μ λεει οτι εχεις τις ποιο προσφατες ενημερωσεις... κ η εκδοση μ ειναι 5.1.1 ενω κανονικα πρεπει ν μ ερθει η αναβαθμηση 6.0.1..μηπως ξερει καποιος τι συμβαινει?θα ηθελα την βοηθεια σας!!ευχαριστω ..καλη ανασταση να εχουμε!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας..ειμαι καινουριος στο forum αυτο..Μια ερωτηση να κανω..αγορασα στο δεκεμβριο το samsung galaxy s6 και ενω ολοι οι φιλοι που εχουν το ιδιο κινητο μ μενα..τους ηρθε η αναβαθμιση,εμενα δεν μ εχει ερθει τιποτα..παταω την επιλογη ενημερωση λογισμικου...κ μ λεει οτι εχεις τις ποιο προσφατες ενημερωσεις... κ η εκδοση μ ειναι 5.1.1 ενω κανονικα πρεπει ν μ ερθει η αναβαθμηση 6.0.1..μηπως ξερει καποιος τι συμβαινει?θα ηθελα την βοηθεια σας!!ευχαριστω ..καλη ανασταση να εχουμε!

Καλή Ανάσταση φίλε μήπως έχεις Ελβετική συσκευή νομίζω δεν έχει πάρει update ακόμα

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχα! Ναι φιλε αν έχεις AUT κωδικό χώρας είσαι ενας απο εμας που τελικα σουβλιζουμε με 5.1.1. Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη σε ολους.
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν μου δουλευει η αυτοματη φωτεινοτητα, ξερουμε κατι γι αυτο??
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

αληθως παιδια!! ευχαριστω που μου απαντησατε..και πως θα το καταλαβω αν ειναι ελβετικη συσκευη? κ το AUT που ειπε ενας φιλος απο εδω τι ειναι?κ ποτε θα ερθει τελικα ξερουμε?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Σε XEF έχει ήδη έρθει νέα αναβάθμιση περίπου 200ΜΒ αν θυμάμαι καλά; Σε BTU τίποτα ακόμα. Δυστυχώς δε βλέπω βελτίωση στο drain από το Android System. Το βράδυ έφαγε 12% σε airplane mode μέσα σε 6-7 ώρες. Πίστευα ότι θα στρώσει αλλά τίποτα... Είναι μεγάλο πρόβλημα αυτό, τι κάνουμε;;
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δοκιμάστε στις ρυθμίσεις wifi να απενεργοποιησετε την μόνιμη σάρωση για δίκτυα. Εγώ κανονικά την είχα Off αλλά πήγα να ρίξω μια ματιά και το είδα στο On, μάλλον έγινε μετά την αναβάθμιση. Από εκείνη τη στιγμή το Android system παραμένει στα ίδια επίπεδα. Μη το ματιάξω θα δω πως θα πάει συνολικά και θα σας πω.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Sorry εχει μεταφερθεί στην τοποθεσία, στο improve accuracy μενού.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...