Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα δεν μου αρέσει η διαφήμιση του Conn-X Tv για τα αθλητικά.Μου τη σπάει ο τύπος που μπαίνει στο λεωφορείο και λέει:"Μπόχουμ (; ) δέρνουμε;".:down:

 

Γιατι ρε συ? Εμενα μαρεσει αυτη η διαφημιση.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε συ? Εμενα μαρεσει αυτη η διαφημιση.

Δεν μου αρέσει γιατί ο τύπος το παίζει μάγκας και είναι έτοιμος να δείρει.:down:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε συ? Εμενα μαρεσει αυτη η διαφημιση.

 

Κι εμένα μου αρέσει αυτή.

Και ο τύπος είναι έτοιμος να δείρει γιατί αυτό είναι το concept...

 

 

Επισης με τσατιζει η διαφημιση που εχουμε εδω στο myphone ο διαγωνισμος για το Ν97. Περνας το ποντικι πανω απο την διαφημιση και σε κυνιγαει ενα Ν97 απο πισω.

Και δεν ειναι αυτο βγαινει και ενα πλαισο και καλυπτει καποια σημεια του φορουμ οπως πινακα ελεγχου συντομευσεις κτλ!

 

Όντως, αλλά η χειρότερη είναι αυτή που λέει "Κάνε το test για να δεις πότε θα πεθάνεις"! Κάθε φορά που περνάει από πάνω το ποντίκι και κάνει αυτό το εκνευριστικό γέλιο, μου κόβεται το αίμα..!

Link to comment
Share on other sites

Όντως, αλλά η χειρότερη είναι αυτή που λέει "Κάνε το test για να δεις πότε θα πεθάνεις"! Κάθε φορά που περνάει από πάνω το ποντίκι και κάνει αυτό το εκνευριστικό γέλιο, μου κόβεται το αίμα..!

 

Mολις εβαλα το addon του firefox για τις διαφημισεις γιατι δεν το χα βαλει σαυτο το pc για να ησυχασω!

Link to comment
Share on other sites

Mολις εβαλα το addon του firefox για τις διαφημισεις γιατι δεν το χα βαλει σαυτο το pc για να ησυχασω!

 

Ωπ, δεν το ήξερα αυτό... Για πέσε κάνα link να ησυχάσουμε κι εμείς..! :p

Link to comment
Share on other sites

Έλεος τελευταία με το μέγκα.Μας έχει πρήξει στις διαφημίσεις τελεμάρκετινγκ και μουσικών δισκογραφιών.Απορώ δεν πληρώνουν για άλλες διαφημίσεις?Έλεος:down:
Link to comment
Share on other sites

Έλεος τελευταία με το μέγκα.Μας έχει πρήξει στις διαφημίσεις τελεμάρκετινγκ και μουσικών δισκογραφιών.Απορώ δεν πληρώνουν για άλλες διαφημίσεις?Έλεος:down:

 

Oντως εκεινη την συλλογη GOLD εχω μαθει απ εξω την σειρα των τραγουδιων!

 

@Thodoris_gt oριστε: https://addons.mozilla.org/el/firefox/addon/1865

Link to comment
Share on other sites

Έλεος τελευταία με το μέγκα.Μας έχει πρήξει στις διαφημίσεις τελεμάρκετινγκ και μουσικών δισκογραφιών.Απορώ δεν πληρώνουν για άλλες διαφημίσεις?Έλεος:down:

Ε ναι.Παντα το καλοκαιρι πεφτουν πολλες διαφημισεις του Compact disc club και της telemarketing.

Link to comment
Share on other sites

Έλεος τελευταία με το μέγκα.Μας έχει πρήξει στις διαφημίσεις τελεμάρκετινγκ και μουσικών δισκογραφιών.Απορώ δεν πληρώνουν για άλλες διαφημίσεις?Έλεος:down:

 

Πράγματι...Εμ είναι άθλιες,εμ τις βάζει και συνέχεια!

Με τόσες φορές που την είδα έχω μάθει απ'εξω τα πάντα για την belform sauna,το αμπ ρόκετ,το άλλο το παλιομηχάνημα που μετατρέπει τους δίσκους σε mp3.Έλεος! :down:

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι...Εμ είναι άθλιες,εμ τις βάζει και συνέχεια!

Με τόσες φορές που την είδα έχω μάθει απ'εξω τα πάντα για την belform sauna,το αμπ ρόκετ,το άλλο το παλιομηχάνημα που μετατρέπει τους δίσκους σε mp3.Έλεος! :down:

Συμφωνώ, γιατί διαρκούν και μισή ώρα και λένε τα ίδια και τα ίδια. Το Doctor Sound μετατρέπει εκτός απο δίσκους και κασέτες σε mp3... Το ξέχασες :p. Αυτή με το test του θανάτου είναι όντως ΑΘΛΙΑ. Και μερικές φορές είναι η μάνα μου και τυχένει να περάσω το ποντίκι από πάνω και γελάει αυτό το πράγμα και μετά που να της το εξηγώ...:mad:

Μια καινούρια βλακεία για μένα που δεν έχει αναφερθεί ακόμα, είναι αυτή που δείχνουν εδώ και δύο μέρες, νομίζω με τον ΟΤΕ. Που είναι δύο γέροι σε ένα ταξιδιωτικό γραφείο και τους λέει ο άλλος για κάτι ανθρωποφάγους και ξαφνικά πετάγετε το πρόγραμμα του ΟΤΕ. Εντελώς άσχετο...:down:

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Για το τεστ αλήθειας στείλε μήνυμα στο 54466!

Για τις πεταλουδίτσες στείλε μήνυμα στο 54466!

Να μη μιλήσω για το telemarketing... Που μεταφράζει τους τίτλους προϊόντων στα ελληνικά, π.χ. από easy combs - ίζι κομπς...

ΕΛΕΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Να μη μιλήσω για το telemarketing... Που μεταφράζει τους τίτλους προϊόντων στα ελληνικά, π.χ. από easy combs - ίζι κομπς...

ΕΛΕΟΣ.

Το "Ντόκτορ Σάουντ" είναι καλύτερο :lol::p.Και ο ANT1,τα απογεύματα βάζει τέτοιου είδους διαφημίσεις.Η χειρότερη είναι αυτή με το "Slim Waist Extra".Και δείχνει βλακείες και κρατάει πάνω από 5 λεπτά.:mad::down:

 

Υ.Γ:Στις φωτογραφίες του "Slim Waist Extra" μας δείχνουν πόσο καλά ξέρουν να χειρίζονται το Photoshop;:p:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Το "Ντόκτορ Σάουντ" είναι καλύτερο :lol::p.Και ο ANT1,τα απογεύματα βάζει τέτοιου είδους διαφημίσεις.Η χειρότερη είναι αυτή με το "Slim Waist Extra".Και δείχνει βλακείες και κρατάει πάνω από 5 λεπτά.:mad::down:

 

Υ.Γ:Στις φωτογραφίες του "Slim Waist Extra" μας δείχνουν πόσο καλά ξέρουν να χειρίζονται το Photoshop;:p:whistle:

 

Ναι σιγα μην ασχοληθουν με Photoshop..:shifty:

 

Αλλος ειναι το πριν αλλος το μετα!!:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Μην μου το θυμίζεις!

Ά-θ-λ-ι-α πραγματικά!

 

Εγω γελαω πολυ με αυτην που αρχιζει έτσι:

 

Κάνετε γυμναστική και διαιτα για να φυγει το σωσίβιο? ΛΑΘΟΣ...(ισως ειναι του slim waist) , το σωστο ειναι να παρετε την βλακεια μηχανημα που διαφημιζουμε...

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Να μη μιλήσω για το telemarketing... Που μεταφράζει τους τίτλους προϊόντων στα ελληνικά, π.χ. από easy combs - ίζι κομπς...

ΕΛΕΟΣ.

Γιατί το Iron Gym... Άιρον Τζιμ... :lol::lol:. Όταν το είδα θυμήθηκα το ποστ σου...

 

Άσχετο 1: Δεν φαντάζεστε πόσο χάρηκα όταν βγάλατε τη διαφήμηση με το Ν97 από τα φόρουμ...

Άσχετο 2: Αυτό είναι το διακοσιοστό (200) ποστ μου... Να τα χιλιώσω :p...

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Άμα πετύχω στο δρόμο αυτόν του 11888 με τη μπανάνα θέλω να του σπάσω το κεφάλι.

Του 11880 είναι και προς τί τέτοιο μίσος?:p

Έχει γέλιο ο άνθρωπος.Ειδικά εκεί με τη σαμπρέλα και το δράκο.Διαφήμιση-ώαση μέσα στις κουραστικές διαφημίσεις του τελεμάρκετινγκ.

Link to comment
Share on other sites

Άμα πετύχω στο δρόμο αυτόν του 11888 με τη μπανάνα θέλω να του σπάσω το κεφάλι.

να τον κοπανας με την μπανανα ειναι:lol:

Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

Αρχισαν παλι οι σπαστικες διαφημισεις των ΙΕΚ-ΤΕΕ:X.Και το χειροτερο:αρχισαν οι διαφημισεις των σχολικων ειδων.Ειναι αναγκη να μας θυμιζουν συνεχεια οτι αρχιζουν τα σχολεια???
Link to comment
Share on other sites

αυτη με το μωρακι που απομνημονευει φατσες επειδη φοραει την ταδε πανα..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...