Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

την καινουρια της wind με το ποδοσφαιροο την ειδατε...τι σπαστικια...και η καινουρια της βοντα με αυτον που απανταει αμεσως...:mad::mad:

ελεος

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

την καινουρια της wind με το ποδοσφαιροο την ειδατε...

ελεος

Εμενα μ' αρεσε. Μονο και μονο για τις αττακες του προπονητη :lol:

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

το νουνου με το ανοιγει-κλεινει. ΕΛΕΟΣ πολυ βλακεια!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Η καινουρια του Ariel, με τις ακομα πιο ρεαλιστικες ερμηνείες: "Ή θα εβαζα περισσοτερο προϊόν..." (ναι ρε τσακαλια, "προϊόν" το λεει ο κοσμος, οχι "απορρυπαντικό").
Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

Η καινουρια του Ariel, με τις ακομα πιο ρεαλιστικες ερμηνείες: "Ή θα εβαζα περισσοτερο προϊόν..." (ναι ρε τσακαλια, "προϊόν" το λεει ο κοσμος, οχι "απορρυπαντικό").

 

Κανει καραμπαμ οτι ειναι στημενη η διαφημιση και οι νοικοκυρες δεν ειναι καθολου τυχαιες.Ειναι ολα σκηνοθετημενα.

Link to comment
Share on other sites

Κανει καραμπαμ οτι ειναι στημενη η διαφημιση και οι νοικοκυρες δεν ειναι καθολου τυχαιες.Ειναι ολα σκηνοθετημενα.

Σωωπαα... Γι αυτο και πουθενα στην διαφημιση δεν θα δεις να λεει οτι “διαλεξαμε στην τυχη εναν πελατη του σουπερ μαρκετ“, γιατι πολυ απλα δεν ισχυει και θα πεσουν καμπανες, αλλα υπονουν οτι ειναι πελατης διαλεγμενος στην τυχη.

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

Σωωπαα... Γι αυτο και πουθενα στην διαφημιση δεν θα δεις να λεει οτι “διαλεξαμε στην τυχη εναν πελατη του σουπερ μαρκετ“, γιατι πολυ απλα δεν ισχυει και θα πεσουν καμπανες, αλλα υπονουν οτι ειναι πελατης διαλεγμενος στην τυχη.

 

εξαλλου ποιος θα καθοταν μια ωρα για να ολοκληρωθει η πλυση; αλλες δουλειες δεν εχει;:lol:

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

την καινουρια της wind με το ποδοσφαιροο την ειδατε...τι σπαστικια...και η καινουρια της βοντα με αυτον που απανταει αμεσως...:mad::mad:

ελεος

 

Της wind εχει πλακα.

 

ΑΛΛΑ αυτη την vodafone οταν την βλεπω, ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ :knife:

Link to comment
Share on other sites

Την ακυρη διαφημιση της εταιρειας ρευματος hellas power την εχετε δει?Που καθε φορα που ενεργοποιουν μια ηλεκτρικη συσκευη ακουγεται "ΕΛΛΑΣ" λες και παιζει η εθνικη.Ελεος ποιοι τα σκευτονται?
Link to comment
Share on other sites

Η νέα διαφήμιση του 11 8 80, με τα παιδάκια που παίζουν κρυφτό, η οποία συνεχίζει ευλαβικά την παράδοση μιας σειράς ηλίθιων διαφημίσεων από το 11 8 80.
Link to comment
Share on other sites

γιατι αυτη που ειναι οι μαναβιδες με τα comments και τα like...του connx...πολυ σπαστικιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα την διαφημιση της ξεπατωμενης παττυς :lol: τι ακυρη???

Που τα βρηκαν ολα αυτα τα κοριτσακια??? Τι αμαρτιες πληρωνουν??? :p

 

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα την διαφημιση της ξεπατωμενης παττυς :lol: τι ακυρη???

Που τα βρηκαν ολα αυτα τα κοριτσακια??? Τι αμαρτιες πληρωνουν??? :p

 

Κατα την διαρκεια του καλοκαιριου προβαλλοταν στο Mega μια διαφημιση που καλουσε τα μικρα κοριτσια να δηλωσουν συμμετοχη για να παρουν μερος στο νεο trailer της patty.Ετσι βρηκαν καμια 20αρια ηλιθια κοριτσια που πηγαν για να ντυθουν patty και να γελοιοποιηθουν παιζοντας σε αυτο το ακυρο trailer

Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα την διαφημιση της ξεπατωμενης παττυς :lol: τι ακυρη???

Που τα βρηκαν ολα αυτα τα κοριτσακια??? Τι αμαρτιες πληρωνουν??? :p

 

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

 

επρεπε να συμετασχει η παττυ στο τρειλερ..οχι αυτη...εμενα δεν μου αρεσε καθολου της ζωης της αλλης...τρομακτικη ρε παιδι μου:wacko:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Και ομως της ζωης της αλλης εχει κατι που με αρεσει... με μια φορα που ετυχε να το δω, δε μπορεσα να καταλαβω τι ειναι

 

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και ομως της ζωης της αλλης εχει κατι που με αρεσει... με μια φορα που ετυχε να το δω, δε μπορεσα να καταλαβω τι ειναι

 

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

 

η ξενια θα χτυπησει στον λαιμο την ελπιδα με ψαλιδι...;)

για αυτο και τα αιματα πανω στο ψαλιδι

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν μου αρεσε καθολου της ζωης της αλλης...τρομακτικη ρε παιδι μου:wacko:

 

Ωραία είναι τα τρέιλερ της Ζωής της Άλλης! Και το σύντομο και το μεγαλύτερο σε διάρκεια με τις σκηνές από τον νέο κύκλο.

Ταιριάζουν απόλυτα στο κλίμα της σειράς...

Link to comment
Share on other sites

To συντομο δεν μου αρεσε και τοσο.Μου φαινεται ακυρο που ολοι πανε πισωπλατωντας.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Η καμπανια του ant1 για το νεο προγραμμα δεν σας φαινεται λιγο ακυρη?Σημερα ειδα ενα διαφημιστικο που εδειχνε καποιον να αλλαζει παπουτσια και να βαζει αθλητικα(δεν εδειχνε προσωπο) και μετα εγραφε "Ερχεται στον ant1".Ειδα επισεις και αλλο ενα τρεϊλερ που ηταν για το νεο πρωϊνο του ant1 οπου ηταν ενας τυπος που ελεγε κατι ασυναρτησιες για μαρμελαδες.
Link to comment
Share on other sites

Ο Παπαδάκης είναι εκείνος με τα αθλητικά παπούτσια.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Tελικα αυτο με τα παπουτσια ηταν το τρεϊλερ για το νεο πρωϊνο του ant1 με τον Παπαδακη και τον Φερεντινο που αρχιζει απο 17/10.Σημερα το δειξανε ολοκληρο.Τελικα ειναι ωραιο και προτοτυπο τρεϊλερ.Πριν το δειχνανε κομμενο και δεν καταλαβαινα τι ηθελε να διαφημισει,για'υτο μου φαινοταν ακυρο.
Link to comment
Share on other sites

Το είδα κι εγώ το τρέιλερ με τη σκυταλοδρομία και μου φάνηκε φοβερά κακόγουστο. Αυτά τα κοντινά σε slow motion έδειχναν όλες τις ατέλειες των παρουσιαστών. Προγούλια να τρέμουν, μπάμπαλα να τρέμουν, γάμπες να τρέμουν... ίου!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν αντεχω αυτη που διαφημιζει τις φετες για τοστ γκουντα!!μου ρχεται οταν λεει το «το τοστακι σου δεν θες να ειναι αλλουνου» να της ριξω απερκατ

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η καινουρια διαφημιση του Pummaro οπου μιλαει μια .... ντοματα.Ελεος τι εμπνευσεις εχουν αυτοι οι διαφημιστες?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...