Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μισώ όλες τις ραδιοφωνικές διαφημίσεις του jumbo...

ειδικά αυτήν που κάνανε διασκευή το τραγούδι του ρεμου μου ερχόταν να βγάλω το ραδιοcd και να το πετάξω από το παράθυρο.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Η καινουρια του 11888... Αμα δειτε μια διαφημιση με μια που της χαλαει το αυτοκινητο (χρωματος κοκκινου) στη μεση του πουθενα, και αρχιζει να λεει “τι ειναι αυτο που το λενε τσιμουχα...“ αλλαξτε αμεσως καναλι, και ξαναγυριστε μετα απο 30 δευτερολεπτα! Γιατι αυτο που προκειται να ακολουθησει ειναι οτι πιο χαζο εχετε δει (ναι, ειμαι σιγουρος οτι αποκλειεται να εχετε δει κατι πιο χαζο απο αυτην την διαφημιση).

 

Α, και αυτη του dirollo. Μονο και μονο για το εντελως κλισε στυλ και μουσικη.

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

Η καινουρια του 11888... Αμα δειτε μια διαφημιση με μια που της χαλαει το αυτοκινητο (χρωματος κοκκινου) στη μεση του πουθενα, και αρχιζει να λεει “τι ειναι αυτο που το λενε τσιμουχα...“ αλλαξτε αμεσως καναλι, και ξαναγυριστε μετα απο 30 δευτερολεπτα! Γιατι αυτο που προκειται να ακολουθησει ειναι οτι πιο χαζο εχετε δει (ναι, ειμαι σιγουρος οτι αποκλειεται να εχετε δει κατι πιο χαζο απο αυτην την διαφημιση).

 

Α, και αυτη του dirollo. Μονο και μονο για το εντελως κλισε στυλ και μουσικη.

 

Εγω λιωνω στα γελια και μονο στο ακουσμα της λεξης τσιμουχα... Οποτε τη βρισκω θεικη! :lol: για το dirollo αθλια οντως!

 

 

written on Tapatalk by my sexy iPad 2

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν αντεχω αυτη με τον Μαμαλακη που σαβουρωνει (δεν θυμαμαι τι τρωει ακριβως) και ειναι η κοπελα που το μαγειρεψε διπλα του.

 

και καθε μπουκια που εξαφανιζει , την ρωταει?

 

μμμμμ!! απιθανο? πες μου καλεε τι το κανει τοσο νοστιμο?

 

μηπως ειναι τα φρεσκα αυγουλακια?

μηπως ειναι η βιολογικη ντοματουλα?

μηπως ειναι το παρθενο λαδακι?

μηπως

μηπως

μηπως...

 

και συνεχως τρωει ακυρο

 

η κοπελα δε, εχει ενα χαμογελο απιστευτα αστειο

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Η καινουρια του 11888... Αμα δειτε μια διαφημιση με μια που της χαλαει το αυτοκινητο (χρωματος κοκκινου) στη μεση του πουθενα, και αρχιζει να λεει “τι ειναι αυτο που το λενε τσιμουχα...“ αλλαξτε αμεσως καναλι, και ξαναγυριστε μετα απο 30 δευτερολεπτα! Γιατι αυτο που προκειται να ακολουθησει ειναι οτι πιο χαζο εχετε δει (ναι, ειμαι σιγουρος οτι αποκλειεται να εχετε δει κατι πιο χαζο απο αυτην την διαφημιση).

 

Α, και αυτη του dirollo. Μονο και μονο για το εντελως κλισε στυλ και μουσικη.

Πιο χαζές διαφημίσεις από του 11880 δεν έχω δει.Πολύ καλύτερη αυτή από τον δήμαρχο,το παιδί του και τους φίλους του...

Link to comment
Share on other sites

Η καινουρια του 11888... Αμα δειτε μια διαφημιση με μια που της χαλαει το αυτοκινητο (χρωματος κοκκινου) στη μεση του πουθενα, και αρχιζει να λεει “τι ειναι αυτο που το λενε τσιμουχα...“ αλλαξτε αμεσως καναλι, και ξαναγυριστε μετα απο 30 δευτερολεπτα! Γιατι αυτο που προκειται να ακολουθησει ειναι οτι πιο χαζο εχετε δει (ναι, ειμαι σιγουρος οτι αποκλειεται να εχετε δει κατι πιο χαζο απο αυτην την διαφημιση).

 

Α, και αυτη του dirollo. Μονο και μονο για το εντελως κλισε στυλ και μουσικη.

 

οντως...αυτη του 11888 ειναι μην πω τι..κοψανε τον αριθμολογο και αρχισανε αυτα...ω ρε που παμε:mad::mad::p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Η καινουρια του 11888... Αμα δειτε μια διαφημιση με μια που της χαλαει το αυτοκινητο (χρωματος κοκκινου) στη μεση του πουθενα, και αρχιζει να λεει “τι ειναι αυτο που το λενε τσιμουχα...“ αλλαξτε αμεσως καναλι, και ξαναγυριστε μετα απο 30 δευτερολεπτα! Γιατι αυτο που προκειται να ακολουθησει ειναι οτι πιο χαζο εχετε δει (ναι, ειμαι σιγουρος οτι αποκλειεται να εχετε δει κατι πιο χαζο απο αυτην την διαφημιση).

 

+1000000

Το ιδιο ακριβως κανω κι εγω οταν βλεπω την συγκεκρειμενη διαφημιση.Παρα πολυ αθλια και κακογουστη.Νοσταλγησα τον τυπο με το "Τυχαιο?Δεν νομιζω."

Link to comment
Share on other sites

οντος οταν τη βλεπω θελω να της βουτηξω το κεφαλι μεσα σε μια κατσαρολα με καυτο λαδι....:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου τη σπαει η αυτη που φωναζει-τραγουδαει-τσιριζει...dirollo dirollo dirollo dirollo,μου ερχεται να σπασω τη τηλεοραση
makiaveli27:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Όλες οι διαφημίσεις του Jumbo στο ραδιόφωνο! ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ! Σπαστικές όσο δεν πάει και κάθε φορά κλείνω τον ήχο! Μα καλά πληρώνουν διαφημιστή εκεί στα Jumbo για αυτές τις αηδίες;;; :fool:
Owned HandSets: Nokia 3330- Nokia 6510- Nokia 6600- Samsung D830- Nokia E51- iPhone 3G- Nokia E5- Nokia N9
Link to comment
Share on other sites

Όλες οι διαφημίσεις του Jumbo στο ραδιόφωνο! ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ! Σπαστικές όσο δεν πάει και κάθε φορά κλείνω τον ήχο! Μα καλά πληρώνουν διαφημιστή εκεί στα Jumbo για αυτές τις αηδίες;;; :fool:

 

Απο τις ραδιοφωνικες των jumbo μονο οι Χριστουγεννιατικες μου αρεσουν.Οι υπολοιπες(σχολικα,πασχα κ.τ.λ.) ειναι να κλεινεις τον ηχο.

Link to comment
Share on other sites

ακομα και στο καραισκακη που μπηκα ακουσα την διαφημηση...τι ειναι αυτο......... του 11888 ποσο σπαστικιααααα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Χαλασαν οι διαφημισεις του 11888.Οι προηγουμενες με τον αριθμολογο ηταν πολυ καλυτερες.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τραγικη η διαφημιση της βονταφον που χρησιμοποιει σε ολη την διαφημιση greeknglish,θα επρεπε σε τετοιες εποχες να την κοψουν αμεσα......Μπορει οι πιτσιρικαδες να γραφουν οπως θελουν αναμεταξυ τους,αλλα καποιος πρεπει να προστατευει την Ελληνικη γλωσσα οταν ειναι στα μμε.....

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Πολλές οι αντιπαθητικές διαφημίσεις που παίζουν αυτό τον καιρό, αλλά αυτή που μου τη δίνει πραγματικά στα νεύρα πιο πολύ απ' όλες είναι αυτή με το καρτοσυμβόλαιο της Cosmote, με τον «σούπερ-ανεξάρτητο» γιο που έβαλε ένα χώρισμα στη σκάλα της μεζονέτας και ζει μόνος του από πάνω. Και κατεβαίνει στη μαμά για φαγητό και για πλυμένα-σιδερωμένα ρούχα. Εμετικό concept... :wacko: :chair: :knife:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

αυτη του 11888 με τους μεθυσμενους την εχει δει κανεις...σπαστικιααααααααααα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Απο τις ραδιοφωνικες των jumbo μονο οι Χριστουγεννιατικες μου αρεσουν.Οι υπολοιπες(σχολικα,πασχα κ.τ.λ.) ειναι να κλεινεις τον ηχο.

 

και οι καινουργιες χριστουγεννιατικες των jumbo συμπαθητικιες ειναι!!!στην τηλεοραση πως και δεν εβγαλε ακομη;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με εξοργίζει εκείνη του Jackobs. Που τους φέρνουν τον καφέ και στο πιατάκι καραμέλα, βανίλια, σοκολάτα...

Έλεος! Τι ιδέα! Τι αστείο! Ο γκαρσόνος δεν κατάλαβε ότι θέλουν καφέ με γεύσεις και τους έφερε καφέ και δίπλα τη γεύση :knife:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και οι καινουργιες χριστουγεννιατικες των jumbo συμπαθητικιες ειναι!!!στην τηλεοραση πως και δεν εβγαλε ακομη;

 

Nαι θα επρεπε να ειχε ηδη βγαλει τις τηλεοπτικες διαφημισεις με την αντιστροφη μετρηση.Ισως να μην τις βγαζουν φετος επειδι στα jumbo με καθε αγορα μοιραζουν ατομικα μικρα ατομικα "ρολογια" αντιστροφης μετρησης για τα Χριστουγεννα.Ελπιζω να βγαλει καινουρια διαφημιση η coca cola φετος γιατι ειναι κορυφη στο θεμα των Χριστουγεννιατικων διαφημισεων.

Link to comment
Share on other sites

Τραγικη η διαφημιση της βονταφον που χρησιμοποιει σε ολη την διαφημιση greeknglish,θα επρεπε σε τετοιες εποχες να την κοψουν αμεσα......Μπορει οι πιτσιρικαδες να γραφουν οπως θελουν αναμεταξυ τους,αλλα καποιος πρεπει να προστατευει την Ελληνικη γλωσσα οταν ειναι στα μμε.....

 

και γω αυτο ειπα μολις την ειδα! Μετα φταιει το ESC της ΕΤ-1!!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Τραγικη η διαφημιση της βονταφον που χρησιμοποιει σε ολη την διαφημιση greeknglish,θα επρεπε σε τετοιες εποχες να την κοψουν αμεσα......Μπορει οι πιτσιρικαδες να γραφουν οπως θελουν αναμεταξυ τους,αλλα καποιος πρεπει να προστατευει την Ελληνικη γλωσσα οταν ειναι στα μμε.....

 

εχεις λινκ?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Απο τις ραδιοφωνικες των jumbo μονο οι Χριστουγεννιατικες μου αρεσουν.Οι υπολοιπες(σχολικα,πασχα κ.τ.λ.) ειναι να κλεινεις τον ηχο.

μια πουα κουω τωρα τελευταια παντως που πολλοι καλλιτεχνες τραγουδουν για καποιο κοινφελες...ε οχι...δεν παλευεται!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

στο star πριν λίγο...

Τραγικο....

μια πουα κουω τωρα τελευταια παντως που πολλοι καλλιτεχνες τραγουδουν για καποιο κοινφελες...ε οχι...δεν παλευεται!

 

Εχει βγει καινουρια των Jumbo?Η μονη που εχω ακουσει για φετος ειναι μια που διαφημιζει τα "μαγικα" ρολογια αντιστροφης μετρησης για τα Χριστουγεννα που δινουν δωρο στα jumbo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...