Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή με το viakal, με το άντρα που ξέρει γιατί το viakal δεν φθείρει τα πλακάκια.

Λες και υπάρχει straight άντρας που νοιαζεται για τα άλατα, ξέρει πως να τα καθαρίσει, και νοιάζεται κιόλας αν θα το καθαριστικο θα φθείρει τα πλακάκια.

Θα μου πείτε, πουθενά στην διαφήμιση δεν υποσχέθηκαν ότι ο πρωταγωνιστής είναι straight.

 

Όντως τραγική αυτή με το molto. Και δυστυχώς τα molto είναι καλά κρουασάν, οπότε θα έχουν λεφτά να την δείχνουν. Λέτε να στείλουμε γράμμα στην εταιρία ότι θα τους κάνουμε μποϊγκοταζ αν δεν σταματήσουν να δείχνουν αυτην την ηλίθια διαφήμιση;

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που θεωρώ τον Κουρή καλό ηθοποιό, ομολογώ ότι στη διαφήμιση αυτή παίζει φρικτά. Ελπίζω να πήρε καλά λεφτά για να αξίζει τουλάχιστον τον κόπο του πόσο ρόμπα γίνεται κάθε φορά που παίζεται το σποτάκι... Γενικά, δεν ξέρω ποιος φταίει, ο ηθοποιός, το σενάριο, ο σκηνοθέτης, αλλά είναι κακή η διαφήμιση παρόλη την καλή παραγωγή.

 

Καλα εγω καν δεν τον ξερω,αν ειναι ηθοποιος το λεει το σποτακι,ο ιδιος δεν πειθει ουτε την μητερα του.

Αποδειξη ποσο αταλαντος ειναι ΟΤΙ ΞΑΝΑΣΤΗΣΑΝΕ ΤΟ ΣΠΟΤΑΚΙ,η κανανε αλλαγες και κοψιματα.

Αυτος πρεπει να πληρωσει,οχι να πληρωθει,και η εταιρια σαμπουαν να του κανει μηνυση για δυσφημηση.

Δεν εχω σε καμμια εκτιμηση πλεον αυτο το προιον.....

Τι να πουνε αλλοι ηθοποιοι που πραγματικα το κατεχουν και δινουν το στυλ τους σε μια διαφημιση?

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

του Jumbo..στο ραδιο!η χειροτερη!!δν παλευεται με τπτ...!!

αν κ ειναι πλ εξυπνη απο θεμα μαρκετινκ.

no turbo..no life
Link to comment
Share on other sites

του Jumbo..στο ραδιο!η χειροτερη!!δν παλευεται με τπτ...!!

αν κ ειναι πλ εξυπνη απο θεμα μαρκετινκ.

 

σε ολους δεν αρεσουν αυτες μονο στα παιδια...για αυτο τις κανουν ετσι για να ακουνε τα παιδια και να λενε θελω δωρο:p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Οι νεες καραακυρες διαφημισεις της cyta.Ειναι λες πηραν οποιους βρηκαν στον δρομο και τους εβαλαν να κανουν διαφημιση
Link to comment
Share on other sites

Οι νεες καραακυρες διαφημισεις της cyta.Ειναι λες πηραν οποιους βρηκαν στον δρομο και τους εβαλαν να κανουν διαφημιση

 

αυτο ακριβως θελει να παρουσιασει....απλους ανθρωπους!!!αλλα ουτε εμενα μ αρεσουν

Link to comment
Share on other sites

Οι νεες καραακυρες διαφημισεις της cyta.Ειναι λες πηραν οποιους βρηκαν στον δρομο και τους εβαλαν να κανουν διαφημιση

 

ειναι σαν του multirama

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτή η διαφήμιση του multirama Τάκη tech it easy, ήμαρτον δηλαδή.Ο φίλος του πάει να του βάλει μυαλό και αυτός στον κόσμο του."Έχω κάποιες ανάγκες." άκου εκεί. χαχαχα !!!

Να δω τι θα βγάλουν ακόμα για να κάνουν πλύση εγκεφάλου στον κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτή του Multirama μπορεί να χαρακτηριστεί επιτυχημένη καθώς το "Δε νομίζω Τάκη" κόλλησε σε πολλούς και έχει χρησιμοποιηθεί και ως λογοπαίγνιο από εφημερίδες κτλ.
Link to comment
Share on other sites

Η σαχλαμάρα με το "κάποιοι" στη νέα διαφήμιση της Wind για το νέο πρόγραμμα "Wind to All". Έχουν αλλάξει το "όλοι" με το "κάποιοι", όπως "γύρω-γύρω κάποιοι", "ένας για κάποιος και κάποιοι για έναν", "πάμε κάποιοι μαζί" κλπ κλπ. Το αποτέλεσμα είναι εμετικό και κιτς. Μου έρχεται να σπάσω την τηλεόραση... :mad: :knife:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Η σαχλαμάρα με το "κάποιοι" στη νέα διαφήμιση της Wind για το νέο πρόγραμμα "Wind to All". Έχουν αλλάξει το "όλοι" με το "κάποιοι", όπως "γύρω-γύρω κάποιοι", "ένας για κάποιος και κάποιοι για έναν", "πάμε κάποιοι μαζί" κλπ κλπ. Το αποτέλεσμα είναι εμετικό και κιτς. Μου έρχεται να σπάσω την τηλεόραση... :mad: :knife:

 

Πρέπει να περνάει κρίση έμπνευσης η Wind. Είναι το δεύτερο κρούσμα μετά το "α-μπε-μπα-μπλομ τι να χρησιμοποιήσω; Κινητό ή σταθερό;" :sick:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

του Jumbo..στο ραδιο!η χειροτερη!!δν παλευεται με τπτ...!!

αν κ ειναι πλ εξυπνη απο θεμα μαρκετινκ.

 

την ακουσα εχθες και επεσα. κατι για στρακαστρουκας που λεει αυτη δεν λες ?

απιστευτη βλακεια

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

μου την σπαει οσο δεν παει ο γελοιος που ζοριζεται και φωναζει σαν δυσκοιλιο κοαλα,στις ραδιοφωνικες διαφημισεις της media markt στα ραδιοφωνα της θεσσαλονικης.Ξερει κανεις το "ταλεντο"?
Link to comment
Share on other sites

Αυτή με το viakal, με το άντρα που ξέρει γιατί το viakal δεν φθείρει τα πλακάκια.

Λες και υπάρχει straight άντρας που νοιαζεται για τα άλατα, ξέρει πως να τα καθαρίσει, και νοιάζεται κιόλας αν θα το καθαριστικο θα φθείρει τα πλακάκια.

Θα μου πείτε, πουθενά στην διαφήμιση δεν υποσχέθηκαν ότι ο πρωταγωνιστής είναι straight.

 

Πρώτον οι σεξουαλικές προτιμήσεις του καθενός είναι προσωπική του υπόθεση και δεν έχει να κάνει με την καθαριότητα.Δεύτερον αρκετοί straight που μένουν μόνοι τους και νοιάζονται και ξέρουν να τα καθαρίζουν ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτή με το viakal, με το άντρα που ξέρει γιατί το viakal δεν φθείρει τα πλακάκια.

Λες και υπάρχει straight άντρας που νοιαζεται για τα άλατα, ξέρει πως να τα καθαρίσει, και νοιάζεται κιόλας αν θα το καθαριστικο θα φθείρει τα πλακάκια.

Θα μου πείτε, πουθενά στην διαφήμιση δεν υποσχέθηκαν ότι ο πρωταγωνιστής είναι straight.

 

Πλάκα μας κάνεις, έτσι; Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση... :wacko:

Το ότι υπάρχουν straight άντρες που γράφουν - άντε να μην πω πού γράφουν - κάθε έννοια καθαριότητας αυτό δεν τους κάνει τα "απόλυτα αρσενικά" και όλους τους υπόλοιπους "φλώρους" ή οτιδήποτε άλλο. Το ότι κάποιοι είναι βρωμιάρηδες δε σημαίνει ότι οι υπόλοιποι είναι gay. Συνέλθετε ορισμένοι. :offtopic:

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω τον τίτλο του θέματος. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Η σαχλαμάρα με το "κάποιοι" στη νέα διαφήμιση της Wind για το νέο πρόγραμμα "Wind to All". Έχουν αλλάξει το "όλοι" με το "κάποιοι", όπως "γύρω-γύρω κάποιοι", "ένας για κάποιος και κάποιοι για έναν", "πάμε κάποιοι μαζί" κλπ κλπ. Το αποτέλεσμα είναι εμετικό και κιτς. Μου έρχεται να σπάσω την τηλεόραση... :mad: :knife:

Εμένα, πιο πολύ από το καρακιτς της διαφήμισης, μου την σπάει ότι έμμεσα προσπαθεί να λοιδωρησει τις συγκεντρώσεις διαμαρτυρίας (με τον άλλο να φωνάζει μόνος του) ενώ τα μπουζούκια παρουσιάζονται ως ο πλέον αριστοκρατικός χώρος διασκέδασης (και όχι τα καταγώγια που είναι στην πραγματικότητα).

Από την άλλη, μπορεί να τους βγήκε τυχαία.

 

Επίσης, νέα μεγάλη επίθεση από τον gummy bear με ποδοσφαιρικό θέμα. Και διαρκεί και πολύ.

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εσπασε λιγακι τα νευρα αυτα με τα μικρα παιδια που λενε για gps και wifi

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εσπασε λιγακι τα νευρα αυτα με τα μικρα παιδια που λενε για gps και wifi

Σε 60-70 χρόνια με την εξέλιξη της τεχνολογίας και αφού θα έχουν μυηθεί όλοι πια μπορεί να γίνει κ αυτό.. Ευτυχώς δεν θα ζω τότε :blink:

 

Ακόμα μου τη σπάει αυτή με τους βλάκες των Multirama..

Edited by Pitsikoulina
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το gummi bear οταν το βλεπω μου'ρχεται να σπασω την τηλεοραση.Εβγαλε και νεα ακρως σπαστικη και εκνευριστικη διαφημιση.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το gummi bear οταν το βλεπω μου'ρχεται να σπασω την τηλεοραση.Εβγαλε και νεα ακρως σπαστικη και εκνευριστικη διαφημιση.

 

ναι αυτη με το ποδοσφαιρο

πρωτος στα γκολ παντα νικητης αρκει το παριζακι μου να ειναι ιφαντης....ας σταματησουν να βγαζουν αλλες:mad:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Όλο μαζί: ***** τυχαίο; Δεν νομίζω!

 

 

 

 

 

Έ Λ Ε Ο Σ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν θες να κάνεις κάποιον φίλο σου

άκου με προσοχή τους καημούς του

και δίνε του ελπίδες...

Link to comment
Share on other sites

H διαφημιση της ΙΟΝ αμυγδαλου οπου ειναι ενας τυπος στο αεροδρομιο και ετοιμαζεται να πεταξει.

Του λεει η κοπελα του: -Στελνε και κανενα μυνημα,μην με ξεχασεις.

Και λεει αυτος: -Να σε ξεχασω?Αποκλειεται.Αφου ΕΙΣΑΙ ΙΟΝ ΑΜΥΓΔΑΛΟΥ:wacko::confused::eek: Ελεοςςςςςςςςςς......Απορω ποιος εγκεφαλος σκεφτηκε αυτην την ακυρη απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...