Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν βλέπω την διαφήμιση με τον μ@λ@κ@ που τρώει εκείνη τη πουτίγκα-μ@λ@κι@ του Γιώτη με στέλνει για τακούνια! :wacko:

 

"Μα εγώ θέλω μόνο μίίίία...μόνο μίίίία...μάμμα μίίίίία"......

 

Πάρτα μ@λ@κ@ να μην στα χρωστάω!!!:hunter:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα εκεινη που λεει ο μεσος ανθρωπος...

 

Με την πιτσα λες??Αν ναι οντος ειναι βλακεια!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Της Cosmote με το netbook που του φερονται σαν να ειναι μωρο.Μπρρρρ:down:.Και αυτες με το μεσο ανθρωπο που δεν υπαρχει.
Link to comment
Share on other sites

Οι καινούργιες διαφημίσεις του Υπουργείου Οικονομικών για την φορολογική συνείδηση. Ο ορισμός του ξενέρωτου και του γλυκανάλατου. Προσπαθούν να μας πείσουν ότι είναι καλό να είμαστε φορολογικά εντάξει μπλα μπλα μπλα... Ναι εντάξει, έγινε παιδιά, με πείσατε, από Δευτέρα θα αρχίσω να τα δηλώνω όλα!... :w00t:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Η καινούρια της Tellas με τον τύπο με το μαγνητοφωνάκι, ψυχάκιας εντελώς και η διαφήμιση ΕΜΕΤΙΚΗ
Link to comment
Share on other sites

Η αηδία με τον Άη Βασίλη στη Media Markt.

Η μπούρδα με το Ηλεκτράκι που θέλει ένα άλογο... καφέ.

 

Ειλικρινά μου σπάνε τα νεύρα και οι δύο :mad:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Δύο από τις πιο καινούργιες της Vodafone. Η μία με το νονό, τους μαφιόζους και τα οικονομικά προγράμματα ( απλά εμετική) και η άλλη με τους τρεις μάγους που πήραν δώρο home cinema από τη Vodafone και φεύγοντας θα παρκάρουν λέει τις καμήλες και θα πάνε στου Βαλτάσαρ για DVD. Μα πού πάνε και τα σκέφτονται, πραγματικά απορώ... :wacko:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

καλα αυτη με τη media markt ''μη σας περασουν και για χτεσινο'' και τον Αη Βασιλη ντυμενο μωρο ειναι αθλια...
Link to comment
Share on other sites

H vodafone εξιλεωθηκε κατ εμε με τα σποτακια της SpotJWT και της CU land.

 

Αυτοι από τα Jumbo: No redeeming qualities whatsoever!!

 

Ειδικα αυτες οι "ολοι μιλανε τη γλωσσα μας" ειναι χαλια.

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

η νεα alfa romeo mito...

 

με το σπαστικο...

"technology... technology... technology... "

 

Βασικα λεει "technologic... technologic... technologic..."

 

Eιναι τραγουδι των Daft Punk

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Η διαφήμιση της Vodafone με τους μάγους που λέει ο ένας:''Αφήνουμε τις καμήλες και πάμε στου Βαλτάσαρ για DVD'' και η διαφήμιση της Tellas με το κασετοφωνάκι.Σπαστική.:mad:
Link to comment
Share on other sites

Δε μου αρέσει καθόλου αυτή με τη φορολογική συνείδηση. Η κοπέλα φαίνεται σαν να την έχουν βάλει να τα πει υπό την απειλή όπλου.
Link to comment
Share on other sites

Δε μου αρέσει καθόλου αυτή με τη φορολογική συνείδηση. Η κοπέλα φαίνεται σαν να την έχουν βάλει να τα πει υπό την απειλή όπλου.

 

ma etsi ki allios einai apolytos akyrh h diafhmish..

toso poy katanta geloia!:confused:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

η διαφημιση της coca-cola light απλα εμετικη και αθλια μεταγλωτιση μου ταραζει το νευρικο συστημα τοσο που σκεφτομαι να στιςλω e-mail στην coca-cola Ελλας και την βαζουν συχνα στο ραδιοφωνο
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

η διαφημιση της coca-cola light απλα εμετικη και αθλια μεταγλωτιση μου ταραζει το νευρικο συστημα τοσο που σκεφτομαι να στιςλω e-mail στην coca-cola Ελλας και την βαζουν συχνα στο ραδιοφωνο

Όντως...την πρόταση "χαρωπά τα δυο μου χέρια τα χτυπώ" την έχουν κάνει πρόοοοοταση μέχρι τα United Emirates

Link to comment
Share on other sites

η διαφημιση της coca-cola light απλα εμετικη και αθλια μεταγλωτιση μου ταραζει το νευρικο συστημα τοσο που σκεφτομαι να στιςλω e-mail στην coca-cola Ελλας και την βαζουν συχνα στο ραδιοφωνο

 

kala den eiparxei pio athlia k spastiki diafimisi....na steileis e-mail

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αυτη της cosmote με τον μαγο που λεει οτι δεν κρατας το παλιο σου νουμερο.Τελειως κακογουστη και βλακωδης διαφημιση.Μ'αυτον τον τροπο βρηκαν να μας πουν οτι μπορεις να μην αλλαξεις νουμερο?
Link to comment
Share on other sites

η διαφημιση της coca-cola light απλα εμετικη και αθλια μεταγλωτιση μου ταραζει το νευρικο συστημα τοσο που σκεφτομαι να στιςλω e-mail στην coca-cola Ελλας και την βαζουν συχνα στο ραδιοφωνο

 

kala den eiparxei pio athlia k spastiki diafimisi....na steileis e-mail

 

 

AN ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΑΙΛ-ΓΙΑ-ΝΑ-ΜΗ-ΔΕΙΣ-ΠΟΤΕ-ΞΑΝΑ-ΤΗ-ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

ΝΤΙΝ-ΝΤΑΝ

AN ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΑΙΛ-ΓΙΑ-ΝΑ-ΜΗ-ΔΕΙΣ-ΠΟΤΕ-ΞΑΝΑ-ΤΗ-ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

ΝΤΙΝ-ΝΤΑΝ

ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ

ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΙΑ ΜΗΝ ΦΟΒΗΘΕΙΣ

ΦΩΝΑΞΕ ΤΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΩΣ-ΘΕΣ-ΝΑ-ΣΤΕΙΛΕΙΣ-ΜΑΙΛ-ΓΙΑ-ΝΑ-ΜΗ-ΔΕΙΣ-ΠΟΤΕ-ΞΑΝΑ-ΤΗ-ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ!!!!

 

COCA COLA...

 

 

 

 

:lol::lol:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

AN ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΑΙΛ-ΓΙΑ-ΝΑ-ΜΗ-ΔΕΙΣ-ΠΟΤΕ-ΞΑΝΑ-ΤΗ-ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

ΝΤΙΝ-ΝΤΑΝ

AN ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΑΙΛ-ΓΙΑ-ΝΑ-ΜΗ-ΔΕΙΣ-ΠΟΤΕ-ΞΑΝΑ-ΤΗ-ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

ΝΤΙΝ-ΝΤΑΝ

ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ

ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΙΑ ΜΗΝ ΦΟΒΗΘΕΙΣ

ΦΩΝΑΞΕ ΤΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΩΣ-ΘΕΣ-ΝΑ-ΣΤΕΙΛΕΙΣ-ΜΑΙΛ-ΓΙΑ-ΝΑ-ΜΗ-ΔΕΙΣ-ΠΟΤΕ-ΞΑΝΑ-ΤΗ-ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ!!!!

:lol::lol:

 

:lol::lol::χαχα ακριβως!

πρεπει να ομολογήσω οτι παρολο που κι εμενα μου φαινεται σπαστική, προσφέρεται για πολύ δημιουργικές παρωδίες! και αυτες του Bellas tv ειχαν γελιο τις εχετε δει?

"αν πιστευεις πως το-2009-θα-ναι-σκατα-γιατι-καθε-φετος ειναι και χειρότερα

ντιν-ντιν:p

αν πιστευεις πως το-2009-θα-ναι-σκατα-γιατι-καθε-φετος ειναι και χειρότερα

ντιν-ντιν

ηρθε η ώρα να το πεις κι αλλο να μην κρατηθεις

πες πως το 2009-θα-ναι-σκατά--γιατί-κάθε-φέτος είναι και χειρότερα!!":lol:

 

edit: http://www.youtube.com/watch?v=FfLLeX_koVU&feature=related εδώ είναι όλες μαζεμένες στα ισπανικά! Τις 2 πρωτες δν τις εχω δει στην ελλαδα, λενε "αν δε θες να γίνεις οφθαλμίατρος όπως ο πατέρας σου (ντιν ντιν κλπ)" και "αν θες να παιζεις ολη νυχτα play station κ να πας κατευθείαν στη δουλεια χωρις να χεις κοιμηθεί" (lol) κ μια αλλη λεει "αν θες να παραδεχτείς οτι δε θες να κανεις παιδια μεχρι να φτασεις τα 40"...καλες ειναι μωρε...χαριτωμενες!

Link to comment
Share on other sites

Οι καινούργιες της wind με τους 2 τύπους που λένε διάφορα. :chair:

Μετά τις 2000 φορές που τις έχουν βάλει θέλω να τους δείρω. :knife:

Link to comment
Share on other sites

Οι καινούργιες της wind με τους 2 τύπους που λένε διάφορα. :chair:

Μετά τις 2000 φορές που τις έχουν βάλει θέλω να τους δείρω. :knife:

 

Καλά, ο γυαλάκιας είναι ό,τι να 'ναι, αλλά ο άλλος ο σαγόνιας με τα μούσια και το ηλίθιο στυλάκι είναι εντελώς έλεος, σαν πιθηκάνθρωπος είναι...

 

Και απ' ό,τι έμαθα, το όλο concept είναι copy+paste ολόκληρης σειράς διαφημίσεων της Apple (Mac vs PC)... :X

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...