Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η διαφήμηση της Eurobank με την περήφανη μαμά που ο γιος της δεν κάρφωνε στο σχολείο, αλλά μόνο στο καλάθι.
Εχω την εντύπωση οτι "χρησιμοποίησαν" την μάνα του Κακιούζη και δείχνουν και τον ίδιο στην συνέχεια της διαφήμησης.:confused:
Link to comment
Share on other sites

HΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ :mad:

 

(και της υπομονης μου ηρθε το τελος με αυτη τη γελοιοτητα καθε τρεις και λιγο)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

HΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ :mad:

 

(και της υπομονης μου ηρθε το τελος με αυτη τη γελοιοτητα καθε τρεις και λιγο)

Τι λες? :lol: Εμένα μ'αρέσει. Σκάω στα γέλια κάθε φορά που το λέει :D

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντύπωση οτι "χρησιμοποίησαν" την μάνα του Κακιούζη και δείχνουν και τον ίδιο στην συνέχεια της διαφήμησης.:confused:

Kαι του Κακιουζη και του Τσαρτσαρή.;)

Link to comment
Share on other sites

Η διαφήμηση της Eurobank με την περήφανη μαμά που ο γιος της δεν κάρφωνε στο σχολείο, αλλά μόνο στο καλάθι.

Aytoleksei o gios ths karfone mono sta dialeimmata,oxi sto kalathi.

 

Den mporo na po pos h parapano diafhmish einai apo tis agaphmenes moy.Dystyxos oi mhteres ton dyo kalathosfairiston den exoyn ypokritikes ikanothtes.

Link to comment
Share on other sites

Aytoleksei o gios ths karfone mono sta dialeimmata,oxi sto kalathi.

 

Den mporo na po pos h parapano diafhmish einai apo tis agaphmenes moy.Dystyxos oi mhteres ton dyo kalathosfairiston den exoyn ypokritikes ikanothtes.

 

Μα δεν προσπαθούν να "παίξουν" κάποιον ρόλο..Αυτό που είναι στην πραγματικότητα αυτό δείχνουν και στην διαφήμιση,ότι είναι μητέρες των πρωταθλητών Ευρώπης.

Link to comment
Share on other sites

H γνωστη σπαστικη ηλικιωμενη 11 8 80 με το τριγωνο να τραγουδαει 11 8 80. Καποιος να την πυροβολησει αμεσα. :mad:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Η νέα διαφήμιση της Εθνικής Τραπέζης. let's go...και λένε συνέχεια το ίδιο και το ίδιο... :angry:

 

Πω!! πω!!! πολυ σπαστικη ειναι!!!!!!:w00t: ....αλλα αυτη με το 11 8 80 δεν παιζεται με τιποτα!!!!!

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Ας μαζεψει καποιος την γρια...την εχουν ξεφτελισει τελειως.Ειδα την διαδημιση μετα τις 00.00 που εχει στο κεφαλ σαν ενα στεμα φωτισμενο που γραφει 11 9 80 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Η χειρώτερη των ημερών λέει.... "μόνο οι ολυμπιακοί βλέπουν μπάλλα τα Χριστούγεννα". Εαν άκουγα τουλάχιστον την φωνή του Τσουκαλά, δεν θα με ξένιζε. Αλλα νορμάλ διαφήμιση με τέτοιο κείμενο;

 

Και ενα αλλο σπαστικό ειναι το τρέιλερ του dream show. Ο Ψινάκης και η ξανθιά γνωστή τεκνατζού, απαράδεκτοι και οι 2. Ο άλλος κάπως τρώγεται. Καβαθάς λέγεται νομίζω; Τέλος πάντων. (μάλλον λάθος λέω το όνομα του τελευταίου)

Ελεος, αλλάξτε τρέιλερ.

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

H γνωστη σπαστικη ηλικιωμενη 11 8 80 με το τριγωνο να τραγουδαει 11 8 80. Καποιος να την πυροβολησει αμεσα. :mad:

 

I'll do that. Και στο ραδιόφωνο που την ακούω αλλάζω σταθμό.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Ας μαζεψει καποιος την γρια...την εχουν ξεφτελισει τελειως.Ειδα την διαδημιση μετα τις 00.00 που εχει στο κεφαλ σαν ενα στεμα φωτισμενο που γραφει 11 9 80 :happy:

Πράγματι, παράγινε το κακό. Αυτή η τελευταία ειναι η χειρώτερη όλων, με την υπερήλικη πρωταγωνίστρια.:wacko:

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια τι χαλια ειναι αυτα πια! προχειροφτιαγμενες και κακογουστες διαφημισεις απο την συγκεκριμενη εταιρεια με το 11 8 80
Link to comment
Share on other sites

Βρε, δε χαιρόσαστε που τώρα που τελειώνουν οι γιορτές θα σταματήσουμε να τρώμε στη μάπα τα παιχνιδομάγαζα με τις πραμάτειες τους???:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Η χειρώτερη των ημερών λέει.... "μόνο οι ολυμπιακοί βλέπουν μπάλλα τα Χριστούγεννα". Εαν άκουγα τουλάχιστον την φωνή του Τσουκαλά, δεν θα με ξένιζε. Αλλα νορμάλ διαφήμιση με τέτοιο κείμενο;

Tην διαφημιση για τα 7+1 λες;:confused:

Link to comment
Share on other sites

την είδα τη γιαγια με το 12880 στο κεφάλι και ψυλλιάζομαι ότι θα γίνει καλτ σαν την άλλη με τη ζελατίνα που τυλίγεσαι και αδυνατίζεις :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Ζήλεψε και ο ΟΤΕ και έβαλε κι αυτός γριά στο 11888.

 

Ναι αλλα αν λες τη διαφημιση με τον καλλικατζαρο, ειναι πολυ καλογουστη και πρωτοτυπη.

 

Καμια σχεση με την σπαστικη γρια του 11 8 80.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Ας μαζεψει καποιος την γρια...την εχουν ξεφτελισει τελειως.Ειδα την διαδημιση μετα τις 00.00 που εχει στο κεφαλ σαν ενα στεμα φωτισμενο που γραφει 11 9 80 :happy:

Ο ορισμός της παρακμής :lol: Απίστευτη διαφήμιση :up:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως, ενω οι πρώτες της μου τσακίζαν το νευρικό σύστημα, η τελευταία είναι τόσο απιστευτα γελοία που με πιάνουν τα γέλια με το που τη βλέπω. Αν δε είναι και κανένας δικος μου μπροστά εκείνη την ωρα που προβάλλεται, νευριάζει τόσο πολύ, που αρχίζει και βρίζει τη γιαγιά και είναι διπλά αστείο το θέαμα!:lol: :p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...