Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βίμπεκεεε don't go...I will give you FAMILY!!! :angry:

 

:kill: Παρτσαλακης

 

Creta Farm :rocket:

 

:mad:

 

η ραδιοφωνικη διαφήμιση των KFC ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

 

de ksero an exoun anafer8ei oi nees diafhmiseis ths milko-nomizo-

"fiiileee,pernao aparathrhtos"

"de mporo na sunxroniso to stoma moy"

"se strooonei"

xalia xalia xalia!

 

'Oλες οι διαφιμήσεις του Soho Radio :shoot:

 

Και οι τέσσερις ΧΑΛΙΑ ! :mad:

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

Πάντος αυτή η διαφήμιση με το CAPILARINE καλά κρατεί :mad: μου τη δίνει στα νεύρα όποτε τη βλέπω( :angry: , πέρα του ότι κάθε τρεις και λίγο βγάζουν και διαφορετική η οποία κρατάει μια ώρα η καθεμία :wacko: τώρα μας έχουν και την Άντζελα Δημητρίου στη διαφήμιση...

Επίσης όπως έχουν αναφερθεί, μου τη σπάνε και οι διαφημίσεις της amstel, (ρε μας κλέψαν το χιονάνθρωπο--- εμείς τον βάλαμε μέσα για να μη κρυώνει... :X ΝΤΟΥΦ :blink: ) α και η άλλη--> (ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου είναι ο σκύλος--- όχι, ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου είναι ένα βιβλίο--- κατα τη γνώμη μου ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου είναι ένα βιβλίο με σκύλους)... :blink: :fool:

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

emena tis amstel mou aresoun

pantos eida xtes mia pargmatika a8lia diafhmish thn opoia eseis de 8a exete thn timh na deite ka8os thn eida se kseno kanali..

paraplhsia me tis palies tis amstel alla se poly xali edition

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Είναι φοβερή αυτή η κυρία της capilarine! Δεν αντέχεται με τίποτα. 1000 φορές η Δημητρίου παρά αυτό το αντιπαθητικό πλάσμα, που ούτε να μιλήσει δε μπορεί, τι τη βάλανε? Να μαθ πείθει ότι δε θα χάθουμε τα μαλλλιά μαθ αλλά την ικανότητα του λέγειν????
Link to comment
Share on other sites

Άθλια η νέα διαφήμιση της vodafone!!! Μα μας είπατε να μη μιλάμε μεταξύ μας :lol: :lol:

 

Συμφωνώ μαζί σου και άθλια σαν διαφήμιση και οι φάτσες που έχει είναι άκρως αντιπαθητικές (σου χαλάνε την αισθητική!!! :D )

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα εμενα μου την σπαει αυτη με τα 2 παρτσακλα που εχουν αραξει και τρωνε κρουασαν και ακουλουθει ο σοβαρος διαλογος:-"ρε συ σοκολατοθηκα πολυ;;;"(σκ@τα εχεις γινει φιλε :rolleyes: )

-"σοκολαση!!!"

 

:wacko: :wacko: :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα εμενα μου την σπαει αυτη με τα 2 παρτσακλα που εχουν αραξει και τρωνε κρουασαν και ακουλουθει ο σοβαρος διαλογος:-"ρε συ σοκολατοθηκα πολυ;;;"(σκ@τα εχεις γινει φιλε :rolleyes: )

-"σοκολαση!!!"

 

:wacko: :wacko: :wacko:

 

εντελως μπουρδα ομως :mad:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Η καινουρια της βοδιαφον με την τυπισσα που ζηταει "ασφαλεια,σιγουρια & εγγυηση πιστοτητας για 2 χρονια" στο γκομενο της... :rolleyes: Ε-Λ-Ε-Ο-Σ Το σκεφτηκανε πολυ??? :mad:

 

Επισης ολες της τιμ σχετικα με τη μεταφορα του υπολοιπου "δωρεαν" χρονου ομιλιας στον επομενο μηνα...κοινοτυπες,με εκνευριστικο τονισμο της λεξης "δωρρρρεεαααννν!!!" :rolleyes: & φτιαγμενες στο ποδι...

Link to comment
Share on other sites

Μια συμβουλή. Κλείστε τον ήχο όταν βλέπετε διαφημίσεις, και δε θα πιστεύετε πόσο πιο ανόητες δείχνουν πλέον...
Αντιδογματισμός: http://www.antidogma.gr
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σιχαίνομαι αυτή με το Μάγκνουμ

δε μπορω να καταλάβω πως τους αρέσει σε μερικούς και που την βρίσκουνε την έμπνευση... έλεος πια....

:X
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωι ειδα την εξής αηδία (η οποία παρεμπιπτόντως παιρνει όλα τα βραβεια της σαχλαμάρας): τρέχουν πιτσιρικια να μπουν σε αυτοκίνητα καρτ και αφου μπαινουν, βλέπουμε μια μαμα με τη σημαια εκκίνησης. Τα πιτσιρικια ομως αντι να ξεκινήσουν, βγαινουν απο τα αυτοκινητα καρτ και τρέχουν σ' ένα μπαρ διπλα, όπου μιά άλλη μαμά τους σερβίρει χυμο ήβη.

Ισως όπως ακούγεται να μην είναι πολυ κακό, αλλά αν τη δειτε ΜΠΛΙΑΧΧΧ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σιχαίνομαι αυτή με το Μάγκνουμ

δε μπορω να καταλάβω πως τους αρέσει σε μερικούς και που την βρίσκουνε την έμπνευση... έλεος πια....

 

η πρωτη με το "εεε φανταστικε πατερα;;" ηταν συμπαθητικη. Αυτη που παιζει 2 μερες τωρα με τον πατερα να παρακαλαει το γιο ειναι επιεικως για τα μπαζα. :mad:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Mια αρκετά παλιά διαφήμηση είναι με ένα αποσμητικό που ο άνδρας φιλάει τη μασχάλει της κοπέλας και μετά γίνεται το αντίθετο.Μου ερχόταν να .... :X όταν την έβλεπα.
http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

gia kante mia perigrafh ths 2hs giati den thn exo dei...

 

Aκριβως δεν τη θυμαμαι αλλα ειναι παλι ο γιος με τον πατερα στους καναπεδες αλλα τωρα μιλαει ο πατερας και προσπαθει να πεισει το γιο να τον παει βολτα με το καμπριο-το οποιο οπως μαθαινουμε κερδισε στο διαγωνισμο Μαγκνουμ- κλεινοντας με το "εεε φανταστικε γιε;;"

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Ολες οι διαφημισεις με τα εταιρικα προγραμματα κινητης τηλεφωνιας."Αφεντικουλη " "μην μου κανεις εμενα φστ" κλπ.Μου φαινονται τελειως χαζες.
Link to comment
Share on other sites

Emena mou tin spaei i diafimisi tis cosmote pou einai oi oikogeneia kai koitazei ena rolo'i'. ''Den perimenoume tin wra na ginoume syndromites cosmote... PRAGMATIKA GIA SKOTWMA!!! :whip: :rocket: :kill: :hunter: :shoot: :kill:

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Exete δει πιο γελοία διαφημιση απο αυτή του cosmote με την Τουτουνζή να ξυλώνει τη μπλουζα της και να λεει "θα βγω απο τα ρουχα μου?"

Γκρρρρρρ!!!

Link to comment
Share on other sites

Exete δει πιο γελοία διαφημιση απο αυτή του cosmote με την Τουτουνζή να ξυλώνει τη μπλουζα της και να λεει "θα βγω απο τα ρουχα μου?"

Γκρρρρρρ!!!

οντως :down: , όπως και όλες οι διαφημίσεις που έχουν να κάνουν με κέντρα αδυνατίσματος , αποτριχώσεις κτλ κτλ :hunter: :whip:

Link to comment
Share on other sites

Exete δει πιο γελοία διαφημιση απο αυτή του cosmote με την Τουτουνζή να ξυλώνει τη μπλουζα της και να λεει "θα βγω απο τα ρουχα μου?"

Γκρρρρρρ!!!

Χάλια ήταν αυτή η διαφήμιση...

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που είπατε για διαφημίσεις κέντρων αδυνατίσματος, με εκνευρίζουν οι διαφημίσεις του Bodyline με τις 4 κοκόνες (με την καλή έννοια πάντα).

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

genikws liges einai oi diafimiseis pou den mou aresoun....

eida proxtes mia kainourgia me to complet to giourti tis delta pou einai ena zeugari pou trigurnaei me mia mixani gia na vrei to idaniko meros na faei ena giaourti...... MPOUUUUU xalia

 

kai auti me tin toutountzi einai psiloxalia alla iparxei i rea pou swzei ligo tin diafimisi... xexe :O :O :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

eida proxtes mia kainourgia me to complet to giourti tis delta pou einai ena zeugari pou trigurnaei me mia mixani gia na vrei to idaniko meros na faei ena giaourti...... MPOUUUUU xalia

 

μόλις την είδα :X ναι σωστά...για να φάω το γιαουρτάκι μου πρέπει να ξενιτευτώ...πως δεν το είχα σκεφτεί :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...