Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ, το υπεραναλύεις νομίζω :p Προσωπικά με αφήνει αδιάφορο :)

 

Την άποψή μου είπα. Αν σε αφήνει αδιάφορο δε χρειάζεται να το συζητήσουμε άλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την άποψή μου είπα για τη δική σου άποψη. Δεν είχα σκοπό έτσι κι αλλιώς να το συζητήσω παραπάνω.

Ηρέμησε :p

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την άποψή μου είπα για τη δική σου άποψη. Δεν είχα σκοπό έτσι κι αλλιώς να το συζητήσω παραπάνω.

Ηρέμησε :p

 

Μα είμαι απόλυτα ήρεμη... Τι σε κάνει να πιστεύεις το αντίθετο; :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ύφος γραφής σου. Τεσπά, ας μην συνεχίσουμε το off-topic.
Link to comment
Share on other sites

Αυτή με το γιαούρτι βέλβετ.διαδόθηκε το νέο παντού κτλ.

 

Ο οτινανισμός σε όλο το μεγαλείο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή με το γιαούρτι βέλβετ.διαδόθηκε το νέο παντού κτλ.

 

Ο οτινανισμός σε όλο το μεγαλείο.

 

Δηλαδή θες να μας πεις ότι εσύ όταν δοκιμάζεις ένα πεντανόστιμο γιαούρτι δεν παίρνεις τηλέφωνο όλους τους φίλους σου να τους το πεις; :lol::lol::lol:

 

Μόλις είδα τη διαφήμιση της cocacola με την τύπισσα που τραγουδάει. Και μετά έδειξε και τα φιλαράκια να τραγουδάνε. Έκοψα την cocacola για πάντα. Και σκέφτομαι να τους μηνύσω για τους εφιάλτες που μου δημιούργησαν. :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατοικούμε μόνο εμείς σε αυτή τη χώρα.

 

Δυστυχως :)

και πιο πολυ για το ποσοστο που μεγαλωνει,δεν εχω προβλημα με ολες τις εθνικοτητες.. τεσπα,ας μην το αναλυουμε εδω,εγω πιστευω αρκουν λιγα περιπτερα στην ομονοια για να αγοραζουν αλβανικες(ρωσικες,ρουμανικες κτλ) εφημεριδες αυτους που τους ενδιαφερουν, οι διαφημισεις στην tv παραειναι..

;)

Link to comment
Share on other sites

κι ο ίδιος είναι κ σαν Ταμτάκος:p

 

Κανένας σεβασμός για το Βασίλη Χατζηπαναγή :rolleyes:

 

Αλλά είναι πραγματικά τραγικό το θέαμά και δεν τον ξέρει και κανείς από μια ηλικία και κάτω οπότε πραγματικά απορώ πως τον διάλεξαν.

 

@ Billys PR: αφού ενοχλείσαι τόσο πολύ πια, υπάρχει και το Τηλεάστυ που δεν δείχνει τέτοια πράγματα.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

@ Billys PR: αφού ενοχλείσαι τόσο πολύ πια, υπάρχει και το Τηλεάστυ που δεν δείχνει τέτοια πράγματα.

 

Το ΤΗΛΕΑΣΤΥ δεν είναι που δείχνει σύντομα δελτία ειδήσεων σε όλες τις γλώσσες; Να τον κάψεις θες; :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@ Billys PR: αφού ενοχλείσαι τόσο πολύ πια, υπάρχει και το Τηλεάστυ που δεν δείχνει τέτοια πράγματα.

 

ενοχληθηκα στην αρχη οσο επρεπε να εχοχληθει ο οποιοσδηποτε στη θεση μου :),

τα επομενα μηνυματα ηταν απογοητευση απο καποιες απαντησεις ,που δεν θεωρησα φυσιολογικη αντιδραση,καλη ωρα.

Link to comment
Share on other sites

ναι όνως, πάντως τονίζει την ελληνικότητα και την ποιότητα. Για τις νέες διαφημίσεις του Voda CU & Culand τι λέτε? Εγώ πέθανα στο γέλιο με τον Δρυίδη.....
Link to comment
Share on other sites

η νεα alfa romeo mito...

 

με το σπαστικο...

"technology... technology... technology... "

F1fan.gr

Καθημερινά νέα στα Ελληνικά, αναλύσεις αγώνων, τεχνικά θέματα, και όλες οι σημαντικές πληροφορίες που πρέπει να γνωρίζει ο φανατικός της Formula1.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως :)

και πιο πολυ για το ποσοστο που μεγαλωνει,δεν εχω προβλημα με ολες τις εθνικοτητες.. τεσπα,ας μην το αναλυουμε εδω,εγω πιστευω αρκουν λιγα περιπτερα στην ομονοια για να αγοραζουν αλβανικες(ρωσικες,ρουμανικες κτλ) εφημεριδες αυτους που τους ενδιαφερουν, οι διαφημισεις στην tv παραειναι..

;)

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω καλύτερα... Από την πρώτη μέχρι και την τελευταία λέξη...:clap::clap: :):)

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

οι καινουργιες των always_ζησε καθε περιοδο της ζωης σου)

και αυτη του γιαουρτιου που ερωτευτηκε τα φρουτα

 

 

πφφφ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτή με τη σερβιέτα που βάζει πριν από ΚΑΘΕ διαφήμιση στα φιλαράκια,της q και της frog γενικά,αυτή που είπε η freak_of_nature με το total,αυτή που λέει βους α βους α βους α βουουους,κ άάάάλεεεες πολλέέέές...
Link to comment
Share on other sites

αυτή με τη σερβιέτα που βάζει πριν από ΚΑΘΕ διαφήμιση στα φιλαράκια,της q και της frog γενικά,αυτή που είπε η freak_of_nature με το total,αυτή που λέει βους α βους α βους α βουουους,κ άάάάλεεεες πολλέέέές...

 

Απλά κορυφή! "Εσύ έχεις πει στα φιλαράκια σου πόσο άνετα νιώθεις 'εκείνες' τις μέρες;".

Όχι, λυπάμαι, προτιμώ να συζητάμε τίποτα πιο σοβαρό :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

"Δεν... έχω... ΧΡΟΝΟ"

 

Δεν... μας... ΝΟΙΑΖΕΙ! ΣΚΑΣΕ, ΣΚΑΣΕ, ΣΚΑΣΕ!!

 

Και να σκεφτείς ότι μου άρεσαν οι περισσότερες διαφ. του ΟΤΕ/Cosmote...

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Η καινούργια ραδιοφονική του Jumbo... :chair::rocket::knife:

Απαίσια, οι διαφημιστές αυτής της σειράς διαφημίσεων είναι για ΣΚΟΤΩΜΑ.

 

Επίσης μου τη δίνει στα νεύρα και η ραδιοφωνική διαφήμιση του νέου Colt.

"Πατέρα, πάμε να δούμε το νέο Colt? Βγαίνει στα 1100 και 1300 κυβικά, έχεις μπλα μπλα μπλα, μπλα μπλα μπλα, είναι το πιο δυνατό και οι γερμανοί το βγάλανε πρώτο." ΣΚΑΣΕ, ΣΚΑΣΕ, ΣΚΑΣΕ, SHUT UP, SHUT UUUUUUUUUPPPP... :dash:

Link to comment
Share on other sites

"Δεν... έχω... ΧΡΟΝΟ"

 

Δεν... μας... ΝΟΙΑΖΕΙ! ΣΚΑΣΕ, ΣΚΑΣΕ, ΣΚΑΣΕ!!

 

Και να σκεφτείς ότι μου άρεσαν οι περισσότερες διαφ. του ΟΤΕ/Cosmote...

 

Πω πω ρε φιλε,αυτη πραγματικα δεν παλευεται.Και το χειροτερο ειναι οτι τη βαζουν συχνα,οπως ολες τις διαφημισεις του ΟΤΕ δηλαδη αλλα αυτη ειναι τραγικη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

"Δεν... έχω... ΧΡΟΝΟ"

 

Δεν... μας... ΝΟΙΑΖΕΙ! ΣΚΑΣΕ, ΣΚΑΣΕ, ΣΚΑΣΕ!!

 

Και να σκεφτείς ότι μου άρεσαν οι περισσότερες διαφ. του ΟΤΕ/Cosmote...

 

Το χρόνο να μας σπάσει τα νεύρα τον βρήκε όμως ε; Έχω μισήσει τόσο τον τύπο που άμα τον πετύχω στο δρόμο θα του ρίξω κλωτσιά. :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Οι διαφημισεις της coca-cola light ειναι σουπερ σπαστικες και φρικτες:mad:.Αλλαζω αμεσως καναλι μολις τις βλεπω.Επισεις μου την σπαει αυτη η καινουρια διαφημιση για ενα φαρμακο για την καουρα.Παιζει και στους δωροθετες του fifty-fifty και ετσι αναγκαζομαι και την τρωω στην μαπα καθε μερα.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί, αυτή η νέα η χριστουγεννιάτικη των Jumbo πάει πίσω; "Αγαπημένε μου Άγιε Βασίλη, είμαι το Ηλεκτράκι. Φέτος θέλω, και θέλω και θέλω και θέλω...". Έλεος πια με τη σαχλαμάρα, και ειναι και εκείνος ο γελοίος που υποδύεται τον πατέρα της μικρής που ανοίγει το γράμμα με τον ατμό (άτιμο! εσύ κι ο Μαγκάιβερ με τις εφευρέσεις...) και όλη την ώρα μασουλάει αηδιαστικά.

Πάρτε δρόμο επιτέλους. :mad:

 

Οι διαφημιστές του Jumbo έχουν δημιουργήσει πλέον σχολή, δεν τους πάει κόντρα κανένας στην ηλιθιότητα... :wacko:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...