Jump to content

Jiayu S3


sam28
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η τελευταία ρομ κινεζική είναι. Μόνο αγγλικά και κινέζικα έχει. Είναι η 14/7 που βγήκε. Είναι η καλύτερη ρομ που κάνανε χωρίς κανένα bug εκτός την καμερα που δεν βλέπω να διορθώνεται έτσι θα πάει. Αλλά δεν με ενδιαφέρει η καμερα καθόλου. Ούτε selfies βγάζω ούτε φώτο γενικά. Έκανα κλήση σήμερα με 4g και η γυναίκα μου έχει zopo zp998 3g cosmote και η δύο κάρτες. η ποιότητα ήταν HD μιλάμε ακούγονται και τα πουλάκια στο background ούτε περιττος θόρυβος καθαρά πολύ καθαρά. Και δεν είναι μόνο αυτό, διορθωθηκαν πολλά bugs που είχε.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς προσοχή σε διάφορες εφαρμογές που έχουν να κάνουν με taskmanager ή διαχείριση μπαταρίας. Πολλοί έχω διαβάσει πχ είχαν διάφορα περίεργα φαινόμενα μόνο και μόνο από μία εφαρμογή του enikos.gr . Δεν κάνω διαφήμιση απλά το αναφέρω ως παράδειγμα ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις από τί προκαλείται τί; Για να μη μιλήσω για κάποια παιχνίδια.

Όπως και να έχει η πρότασή μου έχει να κάνει με το εξής. Πάρε ένα backup αν θες και ξαναπέρασε την ΡΟΜ και δες πώς θα πάει.

Από εκεί και πέρα, σας ενημερώνω και γενικότερα πως έχει βγει ενα patch σχετικά με "κλείσιμο της γραμμής" και πιθανόν επανεκκινήσεις λόγω κακού baseband.

To link από το needrom (εγώ το έβαλα ήδη αλλά δεν έκανα σήμερα καμιά μεγάλης διάρκεια κλήση να το τσεκάρω, αλλά ούτε είχα δυσλειτουργία όλη μέρα), είναι εδώ

 

Ξέχασα να αναφέρω πως δεν έχω την Kit Kat αλλά την 4.4.4

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να αναφέρω πως δεν έχω την Kit Kat αλλά την 4.4.4

Όλες οι 4.4.χ είναι kit Kat.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Από εκεί και πέρα, σας ενημερώνω και γενικότερα πως έχει βγει ενα patch σχετικά με "κλείσιμο της γραμμής" και πιθανόν επανεκκινήσεις λόγω κακού baseband.

To link από το needrom (εγώ το έβαλα ήδη αλλά δεν έκανα σήμερα καμιά μεγάλης διάρκεια κλήση να το τσεκάρω, αλλά ούτε είχα δυσλειτουργία όλη μέρα), είναι εδώ

 

Το link που έδωσες λέει ROM Version: ALL LOLLIPOPS εγώ έχω Kit Kat θα μπορέσω να το περάσω;

Link to comment
Share on other sites

Το link που έδωσες λέει ROM Version: ALL LOLLIPOPS εγώ έχω Kit Kat θα μπορέσω να το περάσω;

 

όχι. Άρα σίγουρα δεν είναι αυτή η αιτία για τις επανεκκινήσεις σου.Ψάξε το κάπου αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να παραγγείλω μια μπαταρία ξέρετε πότε θα ανοίξουν οι αγορές εξωτερικού μέσω paypal

 

Από εδώ μπορείς να παραγγείλεις με ελληνική πιστωτική κάρτα (όχι με paypal).

 

http://www.banggood.com/Original-3000mAh-Replacement-Battery-For-JIAYU-S3-p-971354.html

 

Δεν ξέρω για πιο λόγο το συγκεκριμένο site είναι στις εξαιρέσεις, πάντως δουλεύει...

Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω ακομα την 4.4.Οσοι έχετε βαλει την lolipop είδατε διαφορα στο μικροφωνο?.Σε μένα οταν

μιλάω μου λένε ότι δεν με ακουνε δυνατά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω λίγη βοήθεια... Πριν καιρό είχα περάσει την 20150623 κανονικότατα χωρίς κανένα πρόβλημα... Εχθές έκανα format το PC πάλι σε win7 με αποτέλεσμα όμως να χάσω τα drivers που είχα περάσει. Τέλος πάντων αποφασίζω να του βάλω την 20150714, περνάω τα drivers πάλι μπαίνω στο flashtools τα ετοιμάζω όλα πατάω download και συνδέω το κινητό αλλά δεν το βλέπει και δεν ξεκινάει. Τι λάθος έκανα? Καμία συμβουλή? Edited by Gamion
Link to comment
Share on other sites

Να σας κάνω τη πιο απλή ερώτηση που δε βρήκα τρόπο στο lolipop ?

πως κάνω ήχο κλήσης συγκεκριμένης επαφής...

έψαξα το μενού των επαφών αλλά δεν έχει τέτοια επιλογή...

στο kitkat είχε βεβαίως.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετα απο 1 μηνα ακριβως που εχω το κινητο και το λειτουργο εντελως νορμαλ..

κατεληξα στο εξης συμπερασμα..

Δεν ειναι αυτο που περιμενα απο θεμα μπαταριας, γραφικων και κολληματων.

Συγκεκριμενα η μπαταρια αν και ακολουθησα πιστα οτι μου ειπαν για να εινα οκ.. ακομα και σημερα

μετα απο 1 μηνα πανω απο 1 μερα χωρις καθολου σχεδον χρηση..δεν αντεχει..!

Τα γραφικα οταν παιζεις παιχνιδια που εχουν μεγαλο frame rate τρωει απιστευτα κολληματα και πολλες

φορες με πεταει και εξω απο το παιχνιδι.

Τελος τρωει κολληματα στο ασχετο.. τυπου στο ασχετο να κανει reboot και μετα να τρεμοσβηνει η οθονη

για μερικα λεπτα και μετα να επανερχεται.

Εμαθα και απο γνωστους που εχουν το ιδιο ακριβως κινητο οτι τους κανει τα ιδια με εμενα σχεδον.

Επισης δεν παιζει καμια εφαρμογη (nova go, ote tv go και fox play) οτι και αν κανεις.. και δεν ειναι θεμα προγραμματιστων των εφαρμογων. Ειναι θεμα του κινητου. Ηθικο διδαγμα "φθηνη κινεζια" που για τα λεφτα του .. απλα ειναι καλα.

Looking for someone like me???:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετα απο 1 μηνα ακριβως που εχω το κινητο και το λειτουργο εντελως νορμαλ..

κατεληξα στο εξης συμπερασμα..

Δεν ειναι αυτο που περιμενα απο θεμα μπαταριας, γραφικων και κολληματων.

Συγκεκριμενα η μπαταρια αν και ακολουθησα πιστα οτι μου ειπαν για να εινα οκ.. ακομα και σημερα

μετα απο 1 μηνα πανω απο 1 μερα χωρις καθολου σχεδον χρηση..δεν αντεχει..!

Τα γραφικα οταν παιζεις παιχνιδια που εχουν μεγαλο frame rate τρωει απιστευτα κολληματα και πολλες

φορες με πεταει και εξω απο το παιχνιδι.

Τελος τρωει κολληματα στο ασχετο.. τυπου στο ασχετο να κανει reboot και μετα να τρεμοσβηνει η οθονη

για μερικα λεπτα και μετα να επανερχεται.

Εμαθα και απο γνωστους που εχουν το ιδιο ακριβως κινητο οτι τους κανει τα ιδια με εμενα σχεδον.

Επισης δεν παιζει καμια εφαρμογη (nova go, ote tv go και fox play) οτι και αν κανεις.. και δεν ειναι θεμα προγραμματιστων των εφαρμογων. Ειναι θεμα του κινητου. Ηθικο διδαγμα "φθηνη κινεζια" που για τα λεφτα του .. απλα ειναι καλα.

 

Εμένα Πάντος φίλε από τον Φεβρουάριο που το έχω είναι ακριβώς το ίδιο δουλεύει χαρτί και όλη μέρα το σκίζω

Link to comment
Share on other sites

Εμένα Πάντος φίλε από τον Φεβρουάριο που το έχω είναι ακριβώς το ίδιο δουλεύει χαρτί και όλη μέρα το σκίζω

 

Εγώ το εχω 6 μήνες περίπου φίλε μου. Κανείς λάθος 100% για το Nova go ote go κλπ. Έχουν μεγάλα προβλήματα οι εφαρμογές αυτές. Έχω lg tablet δεν παίζει καμία εφαρμογή, έχω zte tablet δεν παίζει καμία εφαρμογή από αυτές. Έχω δοκιμάσει σε Sony samsung δεν παίζουν πουθενά. Είναι πρόβλημα των εφαρμογών και όχι των συσκευών. Εδώ ούτε στο pc μου δεν παίζουν που είναι τέρας hardware. Η μπαταρια κρατάει χαλαρά 2 μερες, παιχνίδια τι να πω Nova 3, 2 ωρες παιχνίδι τίποτα ούτε ένα κόλλημα, modern combat όλες η εκδόσεις κανένα κόλλημα. Μικρόφωνα, ένταση ηχείου, σήμα wifi, 4g καμπάνα, σήμα κινητής τηλεφωνίας καμπάνα. Γενικά δεν αντιμετώπισα ποτέ μα ποτέ κανένα πρόβλημα.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω λίγη βοήθεια... Πριν καιρό είχα περάσει την 20150623 κανονικότατα χωρίς κανένα πρόβλημα... Εχθές έκανα format το PC πάλι σε win7 με αποτέλεσμα όμως να χάσω τα drivers που είχα περάσει. Τέλος πάντων αποφασίζω να του βάλω την 20150714, περνάω τα drivers πάλι μπαίνω στο flashtools τα ετοιμάζω όλα πατάω download και συνδέω το κινητό αλλά δεν το βλέπει και δεν ξεκινάει. Τι λάθος έκανα? Καμία συμβουλή?

 

Απαντάει κάνεις εδώ? Έχω κολλήσει δεν ξέρω τι να κάνω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω το κινητό 2-3 μήνες και αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τον ήχο. Δεν ακούω καλά στις κλήσεις. Ο ήχος μολονότι είναι δυνατός δεν είναι καθαρός. Φοβάμαι ότι έχει καεί το ηχείο. Πρωτού λοιπόν παραγείλω το ηχείο ήθελα να μάθω μήπως κάποιος άλλος αντιμετώπισε ποτέ τέτοιο πρόβλημα γιατί κάτι διάβασα ότι ο ήχος είναι και θέμα firmware...
Link to comment
Share on other sites

Απαντάει κάνεις εδώ? Έχω κολλήσει δεν ξέρω τι να κάνω

 

κάποιοι έχουν επισημάνει και πρόβλημα με το καλώδιο, τις θύρες USB αν είναι οι μπροστινές σε desktop ή αν είναι μέσω usb-hub κλπ.

κοίταξέ το ξανά και δες αν γενικότερα δουλεύει ως αποθηκευτικός χώρος σε κανονική λειτουργία.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λέω εγώ τώρα να ρωτήσω μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει το NFC εφόσον έχει βάλει στην συσκευή του τη 5.1 :X

στην 4.4.4 πάντως δούλεψε και δούλευε χωρίς πρόβλημα. Τώρα στην 5.1 δεν φαίνεται να αντιδρά :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν κανω κανενα λαθος.... Στις περισσοτερες εφαρμογες με πεταει εξω η κανει reboot στο ασχετο η συσκευη..

μιλησα με καταστημα που επιδιωρθωνει αποκλειστικα κινεζικα κινητα και μου ειπε οτι ο λογος που ανοιξε τετοιου ειδους

καταστημα ηταν αυτος.. οτι δλδ παρουσιαζουν ΤΡΕΛΑ προβληματα και οτι δεν μενει ποτε απο δουλεια.. Οσο δε για τα jiayu εχει στειλει στο εξωτερικο καμια 30αρια στο τελευταιο 3μηνο.. Απλα βιαστηκα να δωσω λεφτα σε κατι που γνωριζα οτι αν εχει προβλημα απλα τον ηπια!!!!

Looking for someone like me???:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Δεν κανω κανενα λαθος.... Στις περισσοτερες εφαρμογες με πεταει εξω η κανει reboot στο ασχετο η συσκευη..

μιλησα με καταστημα που επιδιωρθωνει αποκλειστικα κινεζικα κινητα και μου ειπε οτι ο λογος που ανοιξε τετοιου ειδους

καταστημα ηταν αυτος.. οτι δλδ παρουσιαζουν ΤΡΕΛΑ προβληματα και οτι δεν μενει ποτε απο δουλεια.. Οσο δε για τα jiayu εχει στειλει στο εξωτερικο καμια 30αρια στο τελευταιο 3μηνο.. Απλα βιαστηκα να δωσω λεφτα σε κατι που γνωριζα οτι αν εχει προβλημα απλα τον ηπια!!!!

 

δοκιμασε να flashaρεις μια καινουρια ρομ.Ειδικα η τελευταια lollipop δεν εχει κανενα προβλημα.

Συνηθως τα προβληματα που αναφερεις οφειλονται σε προβληματικη ρομ.

Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετα απο 1 μηνα ακριβως που εχω το κινητο και το λειτουργο εντελως νορμαλ..

κατεληξα στο εξης συμπερασμα..

Δεν ειναι αυτο που περιμενα απο θεμα μπαταριας, γραφικων και κολληματων.

Συγκεκριμενα η μπαταρια αν και ακολουθησα πιστα οτι μου ειπαν για να εινα οκ.. ακομα και σημερα

μετα απο 1 μηνα πανω απο 1 μερα χωρις καθολου σχεδον χρηση..δεν αντεχει..!

Τα γραφικα οταν παιζεις παιχνιδια που εχουν μεγαλο frame rate τρωει απιστευτα κολληματα και πολλες

φορες με πεταει και εξω απο το παιχνιδι.

Τελος τρωει κολληματα στο ασχετο.. τυπου στο ασχετο να κανει reboot και μετα να τρεμοσβηνει η οθονη

για μερικα λεπτα και μετα να επανερχεται.

Εμαθα και απο γνωστους που εχουν το ιδιο ακριβως κινητο οτι τους κανει τα ιδια με εμενα σχεδον.

Επισης δεν παιζει καμια εφαρμογη (nova go, ote tv go και fox play) οτι και αν κανεις.. και δεν ειναι θεμα προγραμματιστων των εφαρμογων. Ειναι θεμα του κινητου. Ηθικο διδαγμα "φθηνη κινεζια" που για τα λεφτα του .. απλα ειναι καλα.

 

Εμένα πάντως δεν μου κολλάει πουθενά και το έχω 4,5 μήνες και το έχω φουλ φορτωμένο.

 

Επίσης όσο αφορά τα Novago, OteTvgo κλπ που λες, το γράψαμε και παραπάνω ότι δεν είναι θέμα κινητού.

Δεν παίζουν σε rooted κινητά γενικά.

Μόνο αν έχεις παλιότερη έκδοση τους

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν μου κολλάει πουθενά και το έχω 4,5 μήνες και το έχω φουλ φορτωμένο.

 

Επίσης όσο αφορά τα Novago, OteTvgo κλπ που λες, το γράψαμε και παραπάνω ότι δεν είναι θέμα κινητού.

Δεν παίζουν σε rooted κινητά γενικά.

Μόνο αν έχεις παλιότερη έκδοση τους

 

Κανενα προβλημα με αυτο οκ.. Θα κοιταξω με παλιες εκδοσεις... αν και ο οτε δεν εχει παλαιοτερη απ οσο ξερω.. το θεμα ειναι οτι rom δεν ξερω να περναω και εκει ειναι που κολαω καπως...

Looking for someone like me???:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Δε διαφωνώ με τους προβληματισμούς σου.Αλλά από τη στιγμή που αποφάσισες να πάρεις ένα no-name (κινέζικο) κινητό θα μάθεις σιγά σιγά να περνάς και ρομ και όλα.και εγώ δεν ήξερα να περνάω τπτ αλλά με τη βοήθεια των πιο έμπειρων του φόρουμ έμαθα Όπως και πολύ άλλοι εδώ μέσα.Για αυτό είμαστε εδώ για να βοηθάμε Ο καθένας όπως Μπορεί.Δεν μπορείς όμως να καταδικάζεις ένα τηλ το οποίο στην κατηγορία του είναι το καλύτερο value for money κινητό.και εγώ το έχω 3 μήνες περίπου και Έχω πάθει την πλάκα μου.Θα σου πρότεινα λοιπόν και εγώ με τη σειρά μου να αλλάξεις ρομ και να δοκιμάσεις με μια άλλη.καλύτερα κάντο όμως μετά τις 20 του μηνός που θα έχουν γυρίσει οι περισσότεροι από τις διακοπές τους για να μπορούν να σε βοηθήσουν όσο το δυνατό περισσότερα άτομα.Αλλιώς υπήρχε και η ακριβή-σίγουρη μέθοδος να πας σε ένα branded κινητό και να σκάσεις το λιγότερο 400€ και θα έχεις ota updates έτοιμα στο τηλ σου.Το συγκεκριμένο τηλ είναι πολύ καλό και δεν το λέω μόνο εγώ αλλά πάρα πολλοί από εδώ μέσα και όχι μόνο.Το ότι δεν παίζει κάποιες εφαρμογές δε σημαίνει ότι θα το θάψουμε κιόλας.Γνώμη μου πάντως είναι να πειραματιστεις και να περάσεις μια άλλη ρομ και Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε.

Αυτά είχα να σου πω εκφράζοντας πάντα τη δική μου προσωπική γνώμη.Από εκεί και πέρα τα υπόλοιπα .... Δικά σου.

Link to comment
Share on other sites

Δε διαφωνώ με τους προβληματισμούς σου.Αλλά από τη στιγμή που αποφάσισες να πάρεις ένα no-name (κινέζικο) κινητό θα μάθεις σιγά σιγά να περνάς και ρομ και όλα.και εγώ δεν ήξερα να περνάω τπτ αλλά με τη βοήθεια των πιο έμπειρων του φόρουμ έμαθα Όπως και πολύ άλλοι εδώ μέσα.Για αυτό είμαστε εδώ για να βοηθάμε Ο καθένας όπως Μπορεί.Δεν μπορείς όμως να καταδικάζεις ένα τηλ το οποίο στην κατηγορία του είναι το καλύτερο value for money κινητό.και εγώ το έχω 3 μήνες περίπου και Έχω πάθει την πλάκα μου.Θα σου πρότεινα λοιπόν και εγώ με τη σειρά μου να αλλάξεις ρομ και να δοκιμάσεις με μια άλλη.καλύτερα κάντο όμως μετά τις 20 του μηνός που θα έχουν γυρίσει οι περισσότεροι από τις διακοπές τους για να μπορούν να σε βοηθήσουν όσο το δυνατό περισσότερα άτομα.Αλλιώς υπήρχε και η ακριβή-σίγουρη μέθοδος να πας σε ένα branded κινητό και να σκάσεις το λιγότερο 400€ και θα έχεις ota updates έτοιμα στο τηλ σου.Το συγκεκριμένο τηλ είναι πολύ καλό και δεν το λέω μόνο εγώ αλλά πάρα πολλοί από εδώ μέσα και όχι μόνο.Το ότι δεν παίζει κάποιες εφαρμογές δε σημαίνει ότι θα το θάψουμε κιόλας.Γνώμη μου πάντως είναι να πειραματιστεις και να περάσεις μια άλλη ρομ και Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε.

Αυτά είχα να σου πω εκφράζοντας πάντα τη δική μου προσωπική γνώμη.Από εκεί και πέρα τα υπόλοιπα .... Δικά σου.

 

Σ ευχαριστω για τις συμβουλες σου.. εισαι πολυ σωστος σε ολα οσα ειπες.. Βασικα ημουν απο τους πρωτους που ειπα οτι το κινητο κανει παπαδες πριν μερικους μηνες :D .. τωρα αυτα που ειπα τα ειπα εν βρασμο γιατι μου παρουσιαστηκαν ξαφνικα ολα μαζι και φρικαρα... Σιγουρα θ αλλαξω rom και θα βαλω την lollipop και ελπιζω να πανε ολα καλα.. επισης οποιος με ρωταει για το κινητο του λεω τι παιζει και τον παροτρυνω να αγορασει και εκεινος !! Αρα κατι δεν παει καλα με εμενα... :blink: Περιεργο δεν το ειχα σκεφτει ετσι.... :shock:

Looking for someone like me???:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω και εγώ κάτι...

Έχει τώρα δύο μέρες που μου "πετάει" συνέχεια διαφημίσεις η google.

Δεν έχω εγκαταστήσει κάποια νέα εφαρμογή.

Υποθέτω έγινε με την ενημέρωση μιας από τις υπάρχουσες εφαρμογές.

Πώς μπορώ να εντοπίσω ποια?

Επίσης είχα πάντα μία επιφάνεια εργασίας και ξαφνικά δημιουργήθηκε μία δεύτερη με το εικονίδιο του play store.

Όσες φορές και να έκανα διαγραφή μετά από λίγη ώρα εμφανίζετε πάλι και το εικονίδιο και η δεύτερη επιφάνεια εργασίας.

Γνωρίζει κανείς κάτι?

 

Thanks

 

Υ.Γ. Η αναβάθμιση σε λολιποπ γίνετε αυτόματα από το τηλ ή πρέπει να την κάνω εγώ?

Edited by stambolos
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Η αναβάθμιση σε λολιποπ γίνετε αυτόματα από το τηλ ή πρέπει να την κάνω εγώ?

 

Για την 2η ερωτηση σου μπορω να σου πω με 100% σιγουρια οτι πρεπει μονος σου να περασεις την νεα rom και αν δεν ξερεις καλυτερα να το κανεις με καποιον που ξερει.

Looking for someone like me???:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω και εγώ κάτι...

Έχει τώρα δύο μέρες που μου "πετάει" συνέχεια διαφημίσεις η google.

Δεν έχω εγκαταστήσει κάποια νέα εφαρμογή.

Υποθέτω έγινε με την ενημέρωση μιας από τις υπάρχουσες εφαρμογές.

Πώς μπορώ να εντοπίσω ποια?

Επίσης είχα πάντα μία επιφάνεια εργασίας και ξαφνικά δημιουργήθηκε μία δεύτερη με το εικονίδιο του play store.

Όσες φορές και να έκανα διαγραφή μετά από λίγη ώρα εμφανίζετε πάλι και το εικονίδιο και η δεύτερη επιφάνεια εργασίας.

Γνωρίζει κανείς κάτι?

 

Thanks

 

Υ.Γ. Η αναβάθμιση σε λολιποπ γίνετε αυτόματα από το τηλ ή πρέπει να την κάνω εγώ?

 

Θα κατεβάσεις το adaway και πίστεψέ σώθηκαν.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Γενικα ψηνομαι αμα ενδιαφερετε κανεις να το σπρωξω το τηλεφωνακι μιας που μας εχουν πιασει και τα capital controls.. Ουτε ενα μησι μηνα δεν το εχω.λιγες μερες πανω απο το 45αρι
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...