Jump to content

Ulefone Be X


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο κουπόνι; Αυτό που δίνετε λίγο πιο πάνω;

 

οχι εκανα νεα εγγραφη και ως νεο χρηστη μου εδωσε ενα εκπτωτικο κουπονι 12% που εληγε στις 5 Μαρτιου αλλα με το που το χρησιμοποιησα για την αγορα το εβγαλε off

επισης δινει 50 δολλαρια εκπτωση με 10 κουπονια των 5 δολλαριων για 10 αγορες που ισχυουν για ενα ετος απ οτι διαβασα

Edited by admen
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 751
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οχι εκανα νεα εγγραφη και ως νεο χρηστη μου εδωσε ενα εκπτωτικο κουπονι 12% που εληγε στις 5 Μαρτιου αλλα με το που το χρησιμοποιησα για την αγορα το εβγαλε off

επισης δινει 50 δολλαρια εκπτωση με 10 κουπονια των 5 δολλαριων για 10 αγορες που ισχυουν για ενα ετος απ οτι διαβασα

 

Και εγω εελεγα να αγορασω απο everbuying.net αλλα τους εχω στειλει 2-3 φορες μειλ και δεν εχουν απαντησει σε κανενα!!!Εσενα σου απανταγαν ή την εκανες ετσι χυμα την παραγγελεια χωρια να τους πεις τα "απαρετητα"?

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εελεγα να αγορασω απο everbuying.net αλλα τους εχω στειλει 2-3 φορες μειλ και δεν εχουν απαντησει σε κανενα!!!Εσενα σου απανταγαν ή την εκανες ετσι χυμα την παραγγελεια χωρια να τους πεις τα "απαρετητα"?

 

ετσι χυμα δεν τους ενοχλησα ακομη, ελπιζω να μην χρειαστει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε ticket που είχα ανοίξει 24/2 για το ποτε θα πάρω tr.number,κι ενω 25/2 μου δώσανε tr.number μόλις χτες μου απαντησανε στο ticket που ειχα ανοίξει!
Link to comment
Share on other sites

Ακολουθησα αυτο που γραφει ο φιλος απο κατω

απο το mobile site του everbuying

(2% εκπτωση + κουπονακι "v43k71" 8%)

βγαινει 81$

με την ευκαιρία ευχαριστω για το κουπονι :)

Εκανα και εγω παραγγελια (στοιχεια στο paypal----> Feb 27, 2015 01:08:52 GMT+02:00) απο το mobile site του everbuying με Promotion Code Offers : 8% Off στα 81.13 δολαρια και μου ηρθε mail στις (στοιχεια απο το mail) 28 Φεβρουαρίου 2015 - 2:54 μ.μ.

θέμα: Your order has been shipped out: check inside for your tracking number.

 

Στο site του everbuying--> my order εχουν βαλει φωτογραφια με το δεμα που γραφει τα στοιχεια μου

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η μπαταρία του με σκληρή χρήση (YT, FB, games, ατελείωτο σερφάρισμα), πόσο κρατάει?

 

Με τέτοια χρήση όπως τα περισσότερα... οριακά θα σου βγάλει την ημέρα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε ενημερωτικό για το Ulefone Be X από το Coolicool. Με τον κωδικό CICNEW valid till Mar. 6 το κινητό πέφτει στα 80$ !!!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα κι εγω... :D

Ωραίο τηλ... το μέτρησα αφού πρώτα το έστησα όπως θέλω & έβγαλε σκορ 28628. Για κάμερα λέει οτι ειναι 8.3mp ανάλυσης

Link to comment
Share on other sites

Με τέτοια χρήση όπως τα περισσότερα... οριακά θα σου βγάλει την ημέρα.

Το θεωρείς καλύτερο από το Valencia σε αυτονομία σύμφωνα με τα προσωπικά δεδομένα που έχω από δική μου χρήση?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5989087#post5989087

Σκέφτομαι να το αγοράσω απλά φοβάμαι μήπως το φορτίζω κι αυτό κάθε 6-7 ώρες σαν το Doogee!

Link to comment
Share on other sites

Τα πλήκτρα αφής στις φωτογραφίες φαίνονται σαν να φωτίζονται με κόκκινα led. Δεν ισχύει;

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Τα πλήκτρα αφής στις φωτογραφίες φαίνονται σαν να φωτίζονται με κόκκινα led. Δεν ισχύει;

Δεν ισχύει, είναι κοκκινα ζωγραφισμένα, Όχι φωτιζομενα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το θεωρείς καλύτερο από το Valencia σε αυτονομία σύμφωνα με τα προσωπικά δεδομένα που έχω από δική μου χρήση?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5989087#post5989087

Σκέφτομαι να το αγοράσω απλά φοβάμαι μήπως το φορτίζω κι αυτό κάθε 6-7 ώρες σαν το Doogee!

 

δεν χτυπας ενα thl4000 να εχεις μπαταρια καλη?αλλωστε παρομοια ειναι εκτος οτι ειναι τετραπυρηνο και πιο βαρυ(το thl)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα παρακαλέσω να μη βγαίνουμε εκτός θέματος. Στο παρόν θέμα συζητάμε αποκλειστικά για τη συσκευή του τίτλου. Υπάρχουν διαφορετικά θέματα για προτάσεις και συγκρίσεις συσκευών.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Με την καρτα sd έχετε βρει άκρη. Το κινητό την αναγνωρίζει κανονικά, αλλά όταν βάζω να αποθηκεύονται τα αρχεία στη κάρτα δεν μου το κάνει.
Link to comment
Share on other sites

Με την καρτα sd έχετε βρει άκρη. Το κινητό την αναγνωρίζει κανονικά, αλλά όταν βάζω να αποθηκεύονται τα αρχεία στη κάρτα δεν μου το κάνει.

 

εγώ δεν έχω τέτοιο θέμα, για κάνε ένα φορματ στην κάρτα και δες ξανά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Να το κάνω ρουτ...

έχουμε κανέναν τολμηρό να μας δώσει τα φώτα του για ρικοβερι; ρουτ χωρίς να μπορείς να πάρεις μπακαπ είναι αυτ/το χωρίς φρένα.

Link to comment
Share on other sites

Να το κάνω ρουτ...

έχουμε κανέναν τολμηρό να μας δώσει τα φώτα του για ρικοβερι; ρουτ χωρίς να μπορείς να πάρεις μπακαπ είναι αυτ/το χωρίς φρένα.

 

δεν έχω βρει πουθενά image , οπότε μέχρι στιγμής ο μόνος τρόπος είναι με iroot

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εδωσα το cubot s200 υπολογιζα να παρω κανα meizu m1 note αλλα δεν το βλεπω πριν το πασχα και σκεφτομαι αυτο μιας και μου φαινεται μια χαρα!αμα δεν ειναι τραγικη η μπαταρια του και εχει καλα ηχεια θα το χτυπησω μαλλον
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκανα απο everbuying.net 2 παραγγελειες για 2 ulefone be x.Το μαυρο δεν το εχουν σε στοκ!!Οποτε προσοχη για οποιον παει να κανει παραγγελεια απο αυτο το σαιτ(το διχνει σε στοκ).Ομως απο εκει που δεν μου απανταγαν στα εμειλ μου 2 προβληματα που δημιουργηθηκαν οπως αυτο με το χρωμα του κινητου μου εστειλαν κατευθιαν μειλ για να δουμε τι θα γινει.Οποτε εμεινα ικανοποιημενος μεχρι στιγμης απο την συμπερηφορα τους αφου εκανα τις παραγγελειες :)
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το μπλέ...

και το άσπρο όμως ειναι πολύ ωραίο, το είδα μιας και πέρασε από τα χέρια μου και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση της ulefone στο ερώτημα μου πει θηκων...

 

Because*Chinese*New*Year*holidays,*i*didn't*respond*promptly*to*you.*I*apologized*for*the*inconvience*for*you.*Official*accessories*also*planned.*This*message*will*be*announced*after*the*listing,*you*can*follow*our*facebook*page*and*the*official*website.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ωραία γιατί και εγώ την περιμένω, πόσες μέρες έκανε να σου έρθει;

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...