Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λίγη κατανόηση ρε παιδιά, έδωσα 150€ και πήρα το τηλέφωνο εν γνώση μου, γνώση του φτωχού store και μόνο. Με τα 8.1 δεν είχα κανένα πρόβλημα, όλα ξεκίνησαν με τα 10 και την επετειακή, υποτίθεται πάμε μπροστά και όχι πίσω. Με απογοητεύσαν και θέλω βήμα να τα πω κάπου.... Και προς θεού μη μου πείτε γύρνα πίσω στα 8.1, είπαμε θέλω ότι τελευταίο μου προσφέρει αυτή η πλατφόρμα, αλλά το θέλω να δουλεύει σωστά.

Γιάννη όσο δεν φτιάχνεται κάτι να ξέρεις πως αυτά θα βλέπεις συνέχεια, δυο λύσεις υπάρχουν....ή τα διαβάζεις ή δεν τα διαβάζεις και τα προσπερνάς.....

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λίγη κατανόηση ρε παιδιά, έδωσα 150€ και πήρα το τηλέφωνο εν γνώση μου, γνώση του φτωχού store και μόνο. Με τα 8.1 δεν είχα κανένα πρόβλημα, όλα ξεκίνησαν με τα 10 και την επετειακή, υποτίθεται πάμε μπροστά και όχι πίσω. Με απογοητεύσαν και θέλω βήμα να τα πω κάπου.... Και προς θεού μη μου πείτε γύρνα πίσω στα 8.1, είπαμε θέλω ότι τελευταίο μου προσφέρει αυτή η πλατφόρμα, αλλά το θέλω να δουλεύει σωστά.

Γιάννη όσο δεν φτιάχνεται κάτι να ξέρεις πως αυτά θα βλέπεις συνέχεια, δυο λύσεις υπάρχουν....ή τα διαβάζεις ή δεν τα διαβάζεις και τα προσπερνάς.....

 

Έτσι όπως το θέτεις δε μπορώ να πω κάτι, πάω πάσο ;)

Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψα πιο πάνω φίλε μου δεν αντιμετωπίζουν όλοι αυτά τα θέματα αλλά αρκετοί. Δεν με νοιάζει ειλικρινά ποιος φταίει όπως έγραψες. Εγώ έχω στα χέρια μου μια συσκευή που δεν λειτουργεί σωστά. Γιατί στα 8.1 δεν έχω τα παραπάνω προβλήματα πέρα από τις επαφές; Γιατί κάποιος να μην μπορεί να γράψει εδώ μέσα αυτά που αντιμετωπίζει και κάποιοι εδώ μέσα ενοχλούνται; Αυτή είναι η πραγματικότητα για μερικούς από εμάς και θα την γράφουμε.

 

Να γράψεις ότι θες.

 

Κάνε μόνο τον κόπο και γράψε τα και στο "Κέντρο Σχολίων". Βοηθάει, πίστεψέ με.

 

Όχι τίποτε άλλο, αλλά εδώ πες ότι κυκλοφορούν 2-3-5 κολλημένοι. Εκεί, κυκλοφορεί η MS, μπορεί και να ανταποκριθεί.

 

Το ξαναγράφω: Το "Δεν με νοιάζει ποιός φταίει", είναι εντελώς λάθος οπτική και λογική.

 

"Κράζω" την MS για τον δέκτη ραδιοφώνου, δεν θα την κράξω για την εφαρμογή...μάντεψε τί κάνουν οι περισσότεροι χρήστες.

 

"Κράζω" την MS για την οργάνωση των αγαπημένων και για τον τρόπο εισαγωγής τους στους "Χάρτες", δεν θα την κράξω επειδή "Δεν με αφήνει να αγοράσω άλλη εφαρμογή πλοήγησης"!!!...όπως βλέπω στα "Σχόλια"...και με αρκετές επιδοκιμασίες!

 

Κάτι τελευταίο για το γράψιμο εδώ: Φιλικά πάντα, με κάθε ειλικρίνεια το γράφω. Για κάθε φορά που θα γράφεις/γράφετε για κάτι που δεν σου/σας λειτουργεί (και όχι για να βρεθεί λύση), θα γράφω ότι μου λειτουργεί (αν φυσικά ισχύει κάτι τέτοιο).

 

Να δούμε όλοι μαζί που θα καταλήξουμε.

Edited by Dekaohtoura
Link to comment
Share on other sites

Πες τε μου σας παρακαλω τι παραπανω κανουν τα android συγκεκριμένα όμως. 1,2,3,4,5 πραγματα.

 

Να φανταστώ δεν έχεις πότε αντρόιντ;

 

Γιατί εγω που έφυγα από αντροιντ,μου αρέσει πολύ όλο το λειτουργικό και το σκεπτικο των 10 τις αδυναμίες του και το τεράστιο πρόβλημα των εφαρμογών το βλέπω κάθε μέρα μπροστά μου.

 

Επομένως να θεωρήσω ότι δεν είχες ποτέ;

 

Για να ξέρω τι να γράψω

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Σ' αυτο καλά κανεις... :)

 

Πέρασαν 12 μέρες από τότε που οι φωτογραφίες από τις επαφές εξαφανίστηκαν! Σε μένα δεν επανήλθαν ακόμα! :(

Από μόνες τους....

 

σ εμένα είχαν επανέλθει όλες και τώρα έχει μερικές μέρες, σιγά σιγά τις χάνω πάλι λίγες λίγες.

έχουν χαθεί περίπου το 75%.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

σ εμένα είχαν επανέλθει όλες και τώρα έχει μερικές μέρες, σιγά σιγά τις χάνω πάλι λίγες λίγες.

έχουν χαθεί περίπου το 75%.

Είναι το πιο μυστήριο πρόβλημα που αντιμετωπίζω στα 10! Πως γίνετε να εξαφανίζονται οι φωτογραφίες από τις επαφές; Αν τις βάλω χειροκίνητα πάλι θα εξαφανιστούν άραγε; :worry:

Σε μένα δεν επανήλθαν ακόμα! Πόσες μέρες κανουν να επανέλθουν;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ δεν έχεις πότε αντρόιντ;

 

Γιατί εγω που έφυγα από αντροιντ,μου αρέσει πολύ όλο το λειτουργικό και το σκεπτικο των 10 τις αδυναμίες του και το τεράστιο πρόβλημα των εφαρμογών το βλέπω κάθε μέρα μπροστά μου.

 

Επομένως να θεωρήσω ότι δεν είχες ποτέ;

 

Για να ξέρω τι να γράψω

 

Πετας την μπαλα στην εξεδρα. 5 συγκεκριμένα πραγματα ζητησα και όχι γενικα και αοριστα (εφαρμογες).

Edited by st1313
Link to comment
Share on other sites

Να γράψεις ότι θες.

 

Κάνε μόνο τον κόπο και γράψε τα και στο "Κέντρο Σχολίων". Βοηθάει, πίστεψέ με.

 

Όχι τίποτε άλλο, αλλά εδώ πες ότι κυκλοφορούν 2-3-5 κολλημένοι. Εκεί, κυκλοφορεί η MS, μπορεί και να ανταποκριθεί.

 

Το ξαναγράφω: Το "Δεν με νοιάζει ποιός φταίει", είναι εντελώς λάθος οπτική και λογική.

 

"Κράζω" την MS για τον δέκτη ραδιοφώνου, δεν θα την κράξω για την εφαρμογή...μάντεψε τί κάνουν οι περισσότεροι χρήστες.

 

"Κράζω" την MS για την οργάνωση των αγαπημένων και για τον τρόπο εισαγωγής τους στους "Χάρτες", δεν θα την κράξω επειδή "Δεν με αφήνει να αγοράσω άλλη εφαρμογή πλοήγησης"!!!...όπως βλέπω στα "Σχόλια"...και με αρκετές επιδοκιμασίες!

 

Κάτι τελευταίο για το γράψιμο εδώ: Φιλικά πάντα, με κάθε ειλικρίνεια το γράφω. Για κάθε φορά που θα γράφεις/γράφετε για κάτι που δεν σου/σας λειτουργεί (και όχι για να βρεθεί λύση), θα γράφω ότι μου λειτουργεί (αν φυσικά ισχύει κάτι τέτοιο).

 

Να δούμε όλοι μαζί που θα καταλήξουμε.

 

Εγώ προσωπικά δεν είπα ότι φταίει η Microsoft για τις εφαρμογές κτλ. Είπα ότι έχω συγκεκριμένα προβλήματα και αυτή είναι η πραγματικότητα των 10 για μένα και πολλούς άλλους. Όσο υπάρχουν αυτά και δεν επιλύονται είτε από την Microsoft είτε από οποιοδήποτε άλλο θα υπάρχουν άτομα που θα τα γράφουμε ότι εξακολουθούν και υπάρχουν τα γνωστά προβλήματα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Είναι το πιο μυστήριο πρόβλημα που αντιμετωπίζω στα 10! Πως γίνετε να εξαφανίζονται οι φωτογραφίες από τις επαφές; Αν τις βάλω χειροκίνητα πάλι θα εξαφανιστούν άραγε; :worry:

Σε μένα δεν επανήλθαν ακόμα! Πόσες μέρες κανουν να επανέλθουν;

 

δε μπορώ να σου απαντήσω με σιγουριά, γιατί από αυτά που διαβάζω δεν ισχύουν τα ίδια για όλους.

σε μένα την πρώτη φορά που χάθηκαν επανήλθαν σε δύο μέρες, αν θυμάμαι καλά, πρέπει να ήμουν ο πρώτος που του είχαν επιστρέψει οι φωτογραφίες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ προσωπικά δεν είπα ότι φταίει η Microsoft για τις εφαρμογές κτλ. Είπα ότι έχω συγκεκριμένα προβλήματα και αυτή είναι η πραγματικότητα των 10 για μένα και πολλούς άλλους. Όσο υπάρχουν αυτά και δεν επιλύονται είτε από την Microsoft είτε από οποιοδήποτε άλλο θα υπάρχουν άτομα που θα τα γράφουμε ότι εξακολουθούν και υπάρχουν τα γνωστά προβλήματα.

 

δε βλέπω να γράφει κανένας τίποτα για το πρόβλημα με τον ήχο κλήσης, μόνο εγώ το έχω το πρόβλημα;

όταν συνδέσω ακουστικά με καλώδιο ή bluethooth, ο ήχος κλήσης ακούγεται μόνο από τα ακουστικά

αυτό θεωρώ πως είναι από τα μεγαλύτερα προβλήματα και, τι να πω το έχω μόνο εγώ;

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Πετας την μπαλα στην εξεδρα. 5 συγκεκριμένα πραγματα ζητησα και όχι γενικα και αοριστα (εφαρμογες).

 

Να σου πω εγώ αυτά που κάνουν τα Android και δεν κάνει το δικό μου;

Δεν έχω την εφαρμογή

 

cyta4u για να χρησιμοποιώ τους χρόνους του σταθερού μου από το κινητό

Cyta mobile app για να βλέπω το υπόλοιπο μου από την εταιρική σύνδεση

Δεν έχω την εφαρμογή για το κλιματιστικό μου και επίσης δεν έχω κλήσεις από το messenger που έχουν όλοι οι άλλοι. Δεν λέω ότι φταίει η Microsoft για αυτά αλλά εγώ δεν μπορώ να τα χρησιμοποιήσω στο κινητό μου με windows.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω εγώ αυτά που κάνουν τα Android και δεν κάνει το δικό μου;

Δεν έχω την εφαρμογή

 

cyta4u για να χρησιμοποιώ τους χρόνους του σταθερού μου από το κινητό

Cyta mobile app για να βλέπω το υπόλοιπο μου από την εταιρική σύνδεση

Δεν έχω την εφαρμογή για το κλιματιστικό μου και επίσης δεν έχω κλήσεις από το messenger που έχουν όλοι οι άλλοι. Δεν λέω ότι φταίει η Microsoft για αυτά αλλά εγώ δεν μπορώ να τα χρησιμοποιήσω στο κινητό μου με windows.

Δηλαδη εσυ κραζεις τα 10 για δυο εφαρμογες της cyta και το messenger.

Α και το κληματιστικο. Ενταξει καταλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Πετας την μπαλα στην εξεδρα. 5 συγκεκριμένα πραγματα ζητησα και όχι γενικα και αοριστα (εφαρμογες).

 

Άλλο είπα αλλα τέλος πάντων.

 

Δεν ειναι vs το θέμα για αυτο θα αναφέρω μείον του συγκεκριμένου λειτουργικού τα οποία δεν ειναι στα αντροιντ τσεκαρισμένο και σε πολύ φτηνές συσκευές.

 

1: ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ. Και άσε το ρημάδι το φβ αλλα δεν έχω και χίλιες δυο άλλες ή τις έχω σε εποχές 2011 και ναι τα smartphone έχουν λόγο υπάρξης την ευκολία των εφαρμογών,χωνέψτε το και κατάλαβε το γιατί ο browser δεν ειναι για όλα.

 

2: Φοβάμαι να κάνω update γιατί δεν είναι ότι βαριεμαι να κανω χαρντ ρεσετ για να φτιάξει κάτι το οποίο δεν έκατσε καλά αλλα εδώ χαλάν και πράγματα.Πχ μετα απο χαρντ ρεσετ δεν είχα εγγραφή φωνής απο την επίσημη εφαρμογή γιατί η εφαρμογή έδειχνε εγκαταστημένη αλλα δεν δούλευε και δεν μπορούσα να κάνω και επανεγκατάσταση.

 

3: Το πήρα με fm radio και τωρα δεν έχω κανονικά αλλα μπορώ να κατεβάσω εφαρμογή απο στορ αν και δεν μπορώ να ακούσω απο το μεγάφωνο έτσι γιατί τους ήρθε εκει στην μς

 

4: Βγάζω φωτογραφία και παλεύω να την δω απ την συλλογή με τα ζομ ξεζουμ και μαυρισμα οθόνης από τη πρώτη μέρα των10 ή αν έχω βγάλει hdr μπορεί και με το έτσι θέλω να μην την αποθηκεύσει και μα ψάχνομαι μετά.

 

5: Έχω το καλύτερο λειτουργικό κατ εμέ και το βλέπω κάθε μέρα να αργοπεθαίνει,να παλεύω να το ευχαριστηθώ και τελικά να γυρίσω εκεί απ όπου έφυγα(και τωρα πια καταλαβαίνω και τους χρηστες των blackberry ).

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εσυ κραζεις τα 10 για δυο εφαρμογες της cyta και το messenger.

Α και το κληματιστικο. Ενταξει καταλαβα.

 

Δεν κράζω τα 10 για τις 2 εφαρμογές που λες αλλά για το χάλι του λειτουργικού πλέον. Και ναι αν είχα αυτές τις εφαρμογές κάποια πράγματα θα μου ήταν πιο εύκολα. Και ξεχνάς μάλλον ότι όλοι δεν έχουμε τις ίδιες ανάγκες. Με τις εφαρμογές της cyta θα μιλούσα πολύ περισσότερο και με το κλιματιστικό που σου φάνηκε και αστείο από την στιγμή που υπάρχει κατοικίδιο(ενυδρείο) μέσα στο σπίτι ο έλεγχος της θερμοκρασίας όταν λείπεις πολλές ώρες ή σε διακοπές, ειδικά το καλοκαίρι επιβάλλεται και αυτό είναι πολύ χρήσιμο για μερικούς. Είδες λοιπόν που το 640 δεν μπορεί να τα κάνει; Οπότε μερικοί εδώ μέσα σταματήστε να ζείτε στον μικρόκοσμο σας και αντιληφθείτε ότι δεν έχουμε όλοι τις ίδιες απαιτήσεις.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω εγώ αυτά που κάνουν τα Android και δεν κάνει το δικό μου;

Δεν έχω την εφαρμογή

 

cyta4u για να χρησιμοποιώ τους χρόνους του σταθερού μου από το κινητό

Cyta mobile app για να βλέπω το υπόλοιπο μου από την εταιρική σύνδεση

Δεν έχω την εφαρμογή για το κλιματιστικό μου και επίσης δεν έχω κλήσεις από το messenger που έχουν όλοι οι άλλοι. Δεν λέω ότι φταίει η Microsoft για αυτά αλλά εγώ δεν μπορώ να τα χρησιμοποιήσω στο κινητό μου με windows.

 

πρόσθεσε και τα δικά μου.

έχω μια φωτογραφική μηχανή Canon G7X η οποία έχει τη δυνατότητα ασύρματης λειτουργίας από απόσταση, δυνατότητα μεταφορά αρχείων, αλλά και δεδομένων gps, όμως δυστυχώς ΔΕΝ υπάρχει εφαρμογή για winphone.

επίσης δε μπορώ να βάλω εφαρμογή για να παρακολουθώ τις κάμερες παρακολούθησης που θέλω για τα φωτοβολταϊκά.

ακόμη δε γνωρίζω αγγλικά και το viber στα win δεν υποστηρίζει ελληνικά, εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=342955

(android) θα δεις πολύ πάνω από 1.000 εφαρμογές στα ελληνικά, το αντίστοιχο θέμα για τα win πού είναι;

Το ίδιο ισχύει και με, τηλεοράσεις, ασύρματες πρίζες, κλιματιστικά, κ.α. έχουν εφαρμογές για τη διαχείριση τους με android και iPhone αλλά όχι με winphone.

Edited by kakos
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Δεν κράζω τα 10 για τις 2 εφαρμογές που λες αλλά για το χάλι του λειτουργικού πλέον. Και ναι αν είχα αυτές τις εφαρμογές κάποια πράγματα θα μου ήταν πιο εύκολα. Και ξεχνάς μάλλον ότι όλοι δεν έχουμε τις ίδιες ανάγκες. Με τις εφαρμογές της cyta θα μιλούσα πολύ περισσότερο και με το κλιματιστικό που σου φάνηκε και αστείο από την στιγμή που υπάρχει κατοικίδιο(ενυδρείο) μέσα στο σπίτι ο έλεγχος της θερμοκρασίας ειδικά το καλοκαίρι επιβάλλεται και αυτό είναι πολύ χρήσιμο για μερικούς. Είδες λοιπόν που το 640 δεν μπορεί να τα κάνει;

 

Αμα ειχε υπέρυθρες θα το εκανε και το 640. Είναι θεμα συσκευης και όχι λειτουργικου(εφαρμογες για αυτό υπαρχουν).

Για την cyta τους περνεις τηλ. και μαθαίνεις το υπολοιπο.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσει η παραμετροποίηση και οι δυνατότητες στο Android είναι σχεδόν απεριόριστες. Από εικονίδια, γραμματοσειρές και launcher, μέχρι kernel, rom, undervolt, profiles και ότι άλλο σχεδόν μπορείς να φανταστείς. Πάλι για εφαρμογές θα μιλήσουμε. Ξέρεις τι είναι πχ το tasker;

Διάβασε λίγο και θα πάρεις μία ιδέα.

Έχεις δει ποτέ, τι μπορεί να κάνει ένα Android με το NFC; Πάλι θα χρειαστεί λίγο να διαβάσεις.

Αυτό μετράει;

 

Επίσης, το αναφέρω ξανά για να μην ξεχαστεί, έχει και browser.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Αμα ειχε υπέρυθρες θα το εκανε και το 640. Είναι θεμα συσκευης και όχι λειτουργικου(εφαρμογες για αυτό υπαρχουν).

Για την cyta τους περνεις τηλ. και μαθαίνεις το υπολοιπο.

 

Δεν θέλω να το κάνω τηλεχειριστήριο το κινητό. Θελω να χειρίζομαι το κλιματιστικό όταν δεν είμαι σπίτι. Απλά πράγματα που τα κάνουν οι συσκευές με Android. Επίσης για να μαθαίνω το υπόλοιπο μου όπως λες να τους καλώ κάθε φορά, εγώ λέω να πάρω μια τηλεκάρτα του ΟΤΕ και να καλώ εκεί που θέλω να μιλήσω και να βλέπω live τις μονάδες που πέφτουν. Έχετε καταλάβει την έννοια του smartphone;

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

πρόσθεσε και τα δικά μου.

έχω μια φωτογραφική μηχανή Canon G7X η οποία έχει τη δυνατότητα ασύρματης λειτουργίας από απόσταση, δυνατότητα μεταφορά αρχείων, αλλά και δεδομένων gps, όμως δυστυχώς ΔΕΝ υπάρχει εφαρμογή για winphone.

επίσης δε μπορώ να βάλω εφαρμογή για να παρακολουθώ τις κάμερες παρακολούθησης που θέλω για τα φωτοβολταϊκά.

ακόμη δε γνωρίζω αγγλικά και το viber στα win δεν υποστηρίζει ελληνικά, εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=342955

(android) θα δεις πολύ πάνω από 1.000 εφαρμογές στα ελληνικά, το αντίστοιχο θέμα για τα win πού είναι;

Το ίδιο ισχύει και με, τηλεοράσεις, ασύρματες πρίζες, κλιματιστικά, κ.α. έχουν εφαρμογές για τη διαχείριση τους με android και iPhone αλλά όχι με winphone.

home remote

win ip camera

και πολλες άλλες

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμένα μου αρέσει η παραμετροποίηση και οι δυνατότητες στο Android είναι σχεδόν απεριόριστες. Από εικονίδια, γραμματοσειρές και launcher, μέχρι kernel, rom, undervolt, profiles και ότι άλλο σχεδόν μπορείς να φανταστείς. Πάλι για εφαρμογές θα μιλήσουμε. Ξέρεις τι είναι πχ το tasker;

Διάβασε λίγο και θα πάρεις μία ιδέα.

Έχεις δει ποτέ, τι μπορεί να κάνει ένα Android με το NFC; Πάλι θα χρειαστεί λίγο να διαβάσεις.

Αυτό μετράει;

 

Επίσης, το αναφέρω ξανά για να μην ξεχαστεί, έχει και browser.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Αμα σου αρεσει η παραμετροποιηση εισαι σε λαθος λειτουργικο.

Link to comment
Share on other sites

Φοβερός φίλε!

Νόμιζα πως πραγματικά ήθελες να μάθεις τι μπορεί να κάνει ένα Android.

Πριν έγραψες "πετάς την μπάλα στην κερκίδα".

Νομίζω πως κάποιος κάνει θέατρο και θέλει πέναλτυ!

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να το κάνω τηλεχειριστήριο το κινητό. Θελω να χειρίζομαι το κλιματιστικό όταν δεν είμαι σπίτι. Απλά πράγματα που τα κάνουν οι συσκευές με Android. Επίσης για να μαθαίνω το υπόλοιπο μου όπως λες να τους καλώ κάθε φορά, εγώ λέω να πάρω μια τηλεκάρτα του ΟΤΕ και να καλώ εκεί που θέλω να μιλήσω και να βλέπω live τις μονάδες που πέφτουν. Έχετε καταλάβει την έννοια του smartphone;

 

Και για αυτά υπαρχουν εφαρμογες Αμα εψαχνες θα το εβλεπες.

οσο για την εφαρμογή της cyta σοβαρη ελλειψη τι να σου πω τωρα.

Παω να δω τωρα πως θα συνδεσω το κλιματιστικο σε δικτυο για να το βλεπουν τα εξυπνα τηλεφωνα.

Μου φαινεται άλλο κλιματιστικο χρειαζομαι και όχι τηλεφωνο.

Edited by st1313
Link to comment
Share on other sites

home remote

win ip camera

και πολλες άλλες

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αμα σου αρεσει η παραμετροποιηση εισαι σε λαθος λειτουργικο.

 

έχω την εντύπωση (ίσως να κάνω λάθος) πως πήρες το θέμα προσωπικά-εγωιστικά.

απάντησες σε ένα μόνο από τα θέματα που ανέφερα και σ αυτό απάντησες απλά για να απαντήσεις.

όπως έγραψα και πριν δε γνωρίζω αγγλικά και οι εφαρμογές που έγραψες δεν υποστηρίζουν ελληνικά.

ελπίζω να μη με πεις να πάω να μάθω αγγλικά!

υπ όψιν δεν έχεις να αποδείξεις κάτι, όμως μη γίνεσαι βασιλικότερος του βασιλέως.

και στο θέμα των εφαρμογών πονάει πολύ η ms και δυστυχώς τώρα και στο λειτουργικό, για τις εφαρμογές γνώριζα όταν το αγόρασα πως έχει θέμα και έλπιζα να βελτιωθεί, είχα διαβάσει και ότι με κάποιο τρόπο θα τρέχουν και οι εφαρμογές android, κάτι που τελικά δεν έγινε.

χάλασε και το λειτουργικό σε σχέση με πως ήταν με τα 8,1 και υπάρχει όλη αυτή η δικαιολογημένη γκρίνια.

εσύ γιατί θέλεις ντε και καλά να μας πείσεις, ότι όλα είναι καλά;

Edited by kakos
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Αμα σου αρεσει η παραμετροποιηση εισαι σε λαθος λειτουργικο.

 

Λοιπόν, για τελευταία φορά από μένα θα δείτε μήνυμα με γκρίνια κλπ.

 

Όχι, είμαι στο σωστό λειτουργικό. Αυτό που μου αρέσει και θα έμενα πολύ ευχαρίστως, αφήνοντας το Android.

Δυστυχώς όμως, πίστεψα σε αυτό που δήθεν ερχόταν και φοβάμαι δεν θα έρθει ποτέ.

Μακάρι να κάνω λάθος και θα είμαι ο πρώτος που θα χαρεί.... Αν πέσω έξω.

Τέλος από μένα η γκρίνια.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχω την εντύπωση (ίσως να κάνω λάθος) πως πήρες το θέμα προσωπικά-εγωιστικά.

απάντησες σε ένα μόνο από τα θέματα που ανέφερα και σ αυτό απάντησες απλά για να απαντήσεις.

όπως έγραψα και πριν δε γνωρίζω αγγλικά και οι εφαρμογές που έγραψες δεν υποστηρίζουν ελληνικά.

ελπίζω να μη με πεις να πάω να μάθω αγγλικά!

υπ όψιν δεν έχεις να αποδείξεις κάτι, όμως μη γίνεσαι βασιλικότερος του βασιλέως.

και στο θέμα των εφαρμογών πονάει πολύ η ms και δυστυχώς τώρα και στο λειτουργικό, για τις εφαρμογές γνώριζα όταν το αγόρασα πως έχει θέμα και έλπιζα να βελτιωθεί, είχα διαβάσει και ότι με κάποιο τρόπο θα τρέχουν και οι εφαρμογές android, κάτι που τελικά δεν έγινε.

χάλασε και το λειτουργικό σε σχέση με πως ήταν με τα 8,1 και υπάρχει όλη αυτή η δικαιολογημένη γρίνια.

εσύ γιατί θέλεις ντε και καλά να μας πείσεις, ότι όλα είναι καλά;

Όχι φιλε μου καθολου εγωιστικα η προσωπικα.

Εφαρμογες υπαρχουν στα 10 απλα είναι πολύ λιγοτερες.

Επιμενω τοσο πολύ γιατι δεν δεχομαι αυτή την απαξιωση των windows που επικεντρώνεται αποκλιστικα πανω στο facebook.

Link to comment
Share on other sites

Όχι φιλε μου καθολου εγωιστικα η προσωπικα.

Εφαρμογες υπαρχουν στα 10 απλα είναι πολύ λιγοτερες.

Επιμενω τοσο πολύ γιατι δεν δεχομαι αυτή την απαξιωση των windows που επικεντρώνεται αποκλιστικα πανω στο facebook.

 

Πριν το facebook δεν ειχαμε παραπονα?

Βρε ανθρωπε μου..εδω δεν δουλευουν ημερολογια, δεν συγχρονιζονται οι επαφες, τα email βγαζουν σφαλματα και κωδικους(το hotmail της ms και οχι το gmail σε εμενα να φανταστεις), το video σε παρα πολλους κολλαει το ιδιο και η ληψη φωτογραφιων με hdr, η εφαρμογη των φωτογραφιων αλλες φορες δεν ζουμαρει δεν καταλαβαινει το double tap και δεν σε αφηνει να αλλαξεις φωτο και βγαζει και μαυρο φοντο λες και μπερδευεται...φυσικα παει το lag και το Load μεσα στις φωτογραφιες συννεφο..πολλες φορες οι φακελοι και τα εικονιδια χανονται και ξαναφορτωνουν.. Αν με παρει καποιος τηλ και το σηκωσω αλλα κατα την διαρκεια της κλησης θελω να βαλω ακουστικα δεν ακουγομαι καθολου και αλλα που ξεχνω.

Ολα αυτα που σου εγραψα παραπανω( 7 σε αριθμο) και δεν μιλησα ακομα για εφαρμογες αλλα για βασικες λειτουργιες του λειτουργικου δεν υπηρχαν στα 8,1 το ξερεις αυτο? Τραβουσα φωτογραφια και εμπαινα στην συλλογη μου με τις φωτο και ολα πηγαινα smooth ΒΟΥΤΥΡΟ, χαιρομουν να περιηγουμε!! Το αντιλλαμβανεσαι τι σου λεω? Ολα αυτα ηταν τα θετικα των 8,1 και ο Βασικοτερος λογος για να παμε σε wp. Ηταν ΛΟΓΟΣ ΑΓΟΡΑΣ των wp σε σχεση με τα lagdroid της εποχης τοτε..

Αυτα τα κατανοεις? Εχω αδικο σε ολα αυτα βρε st1313?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...