Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σιγα μην ξερει. Συνεχιζει το ιδιο βιολι εδώ και δυο χρονια.

 

Βλεπω εχεις αποψη και για το τι ξερω ή οχι ε? Χμμμ...Επι του θεματος εχεις να πεις κατι ή ετσι πετας κακιουλες παλι?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πανο ειλικρινά δεν θέλεις να καταλάβεις μαλλον οποτε δεν το συνεχίζω. Το Viber ηταν ειναι για τα μπαζα αν θες εσυ το χρησιμοποιείς εγω το πέταξα και ησύχασα.ο καθένας κάνει τις επιλογές του.
Link to comment
Share on other sites

Κατι τελευταίο ...απαρχαιωμενο το UI του WhatsApp? Ρε συ Πανο μήπως μιλάμε για άλλη εφαρμογή?Ειδικά εδω ειναι πολυ καλύτερο απο το αθλιο Viber.
Link to comment
Share on other sites

Κατι τελευταίο ...απαρχαιωμενο το UI του WhatsApp? Ρε συ Πανο μήπως μιλάμε για άλλη εφαρμογή?Ειδικά εδω ειναι πολυ καλύτερο απο το αθλιο Viber.

Κι εμένα το WhatsApp μου αρέσει περισσότερο. Αλλά τι να κάνω που εδώ οι περισσότεροι χρησιμοποιούν το Viber και το κρατάω αναγκαστικά! Το WhatsApp το έχω πιο πολύ για την αδελφή μου και την ανιψιά μου που ζουν εξωτερικό. Παλια είχα το beta που αναβαθμιζόταν συχνότερα. Λες να το ξανακατεβάσω;....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Oτι σε βολεύει ρε evris...εγω παντως το πέταξα το Viber.Πριν καμμιά βδομάδα αναβαθμίστηκε παλι η εφαρμογή .

Το ξέρω. Η beta αναβαθμιζόταν κάθε 1-2 μέρες τότε...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ έχω το Viber,μόνο για τον ένα και μονο φίλο που δεν χρησιμοποιει FB και για το bot της Vodafone,αλλιως θα το είχα σβήσει κι εγώ εδώ κι καιρό

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Κάτω του μετρίου η εφαρμογή του WhatsApp διαβάζω... Η κατά γενική ομολογία καλύτερη εφαρμογή του είδους στα WP... Μάλιστα... Ενδιαφέρον...
Link to comment
Share on other sites

Πανο ειλικρινά δεν θέλεις να καταλάβεις μαλλον οποτε δεν το συνεχίζω. Το Viber ηταν ειναι για τα μπαζα αν θες εσυ το χρησιμοποιείς εγω το πέταξα και ησύχασα.ο καθένας κάνει τις επιλογές του.

 

Νομιζω πως ουτε καν διαβαζεις αυτα που σου γραφω πραγματικα.

Ειπα στο 1 μου σχολιο και συμφωνησα μαζι σου και εγραψα κατα λεξη...<<Εγω να συμφωνησω μαζι σας πως γενικα σαν πλατφορμα το whatsApp ειναι ανωτερο απο το viber>>.

 

Εγω συγκρινω ομως αυτες τις 2 εφαρμογες και το πως εχουν υλοποιηθει - δουλευουν στο λειτουργικο μας, Τι με νοιαζει αν εσυ πεταξες το Viber για τους δικους σου λογους ή αν καποιος αλλος πεταξε το whatsApp ή το αν ειναι καλυτερο το whatsapp στο android?? (εσυ το πες πιο πανω)...γουστο σου και καπελο σου τι θα κανεις και πια εφαρμογη θα χρησιμοποιεις, ΑΛΛΑ αλλο σου λεω εγω εδω.

Σου ανεφερα αρκετους λογους πιο πανω που το viber ειναι καλυτερη εφαρμογη απο το whatsApp στα wm10.

 

Μπορεις εσυ τωρα με την σειρα σου να μου πεις γιατι το viber ειναι για τα μπαζα οπως λες??Και σε τι ειναι πολυ καλυτερο??

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάτω του μετρίου η εφαρμογή του WhatsApp διαβάζω... Η κατά γενική ομολογία καλύτερη εφαρμογή του είδους στα WP... Μάλιστα... Ενδιαφέρον...

 

Οταν μια CHAT εφαρμογη εν ετη 2017, η οποια χρησιμοποιει ξεπερασμενο api των wp8.1 και δεν ειναι Universal. Οπου δεν εχει αμεση απαντηση απο την μπαρα ειδοποιησεων και σαν μην εφτανε αυτο, δεν μενει και ΠΟΤΕ στην μνημη για να κανουμε γρηγορα και ομορφα την δουλεια μας, οπου εχει την ιδια σχεδον <<παλια>> εμφανιση απο τα wp8.

Τοτε ειναι σαφεστατα μια εφαρμογη κατω του μετριου.

Μα να απαντας σε ενα μηνυμα να βγαινεις και να ξαναμπαινεις αμεσως και να τρως στην μαπα ΠΑΝΤΑ το <<Συνεχεια>>? Ασε που συχνα χανεται απο μονο του απο την μνημη χωρις κανενα λογο και χωρις να ανοιξεις τιποτα αλλο, απλα κλεινει μονο του.

 

Ξαναλεω Χρυσο και καλο το WhatsApp αλλα η υλοποιηση του στην πλατφορμα μας το αδικει με αυτη την εφαρμογη.

Link to comment
Share on other sites

Σου είπαμε τόσους λογους γιατι ειναι καλύτερη κ εσύ μας λες συνέχεια για universal κλπ...οκ θα σου πω ακόμη έναν .ΑΣΦΑΛΕΙΑ...Και για να τελειώσει το θέμα,δεν ειναι δυνατόν Όλοι να κανουμε λάθος και να λεμε οτι ειναι οκ το whatsApp και εσύ να μην κανεις.Αν θα μπορούσε να ναι ακόμα καλυτερο ΝΑΙ το μπορούσε αλλα σε σχέση με το Viber δεν υπάρχει σύγκριση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να στο πω και διαφορετικά,δεν ειναι σωστά υλοποιημενη η εφαρμογή του νιber,για αυτο και τα τόσα προβλήματα...ειναι αυτο που λεμε"καήκαμε"στο ζέσταμα.Και μιας και το έχουν παρατήσει για εμάς των WM απορώ γιατι το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

Σου είπαμε τόσους λογους γιατι ειναι καλύτερη κ εσύ μας λες συνέχεια για universal κλπ...οκ θα σου πω ακόμη έναν .ΑΣΦΑΛΕΙΑ...Και για να τελειώσει το θέμα,δεν ειναι δυνατόν Όλοι να κανουμε λάθος και να λεμε οτι ειναι οκ το whatsApp και εσύ να μην κανεις.Αν θα μπορούσε να ναι ακόμα καλυτερο ΝΑΙ το μπορούσε αλλα σε σχέση με το Viber δεν υπάρχει σύγκριση.

 

Ποιοι ειναι οι τοσοι λογοι?? Ειπες οταν σε ρωτησα τα εξης..<<καλυτερη απόκριση ,διαχείριση πόρων,customization>>

Αποκριση μια απο τα ιδια ειναι...Σε καποια σημεια ειναι καλυετερη η μια αλλου η αλλη..

Στο διαχειρηση πορων ομως εισαι εντελως εκτος. Διοτι εδω ειναι που μετραει το universal του πραγματος που εσυ υποτιμας τοσο πολυ (αληθεια γνωριζεις τι προσφερουν οι Universal εφαρμογες ή τζαμπα μιλαμε?) Μια εφαρμογη που δεν μενει στην μνημη και που κλεινει συνεχως στα καλα καθουμενα απο το παρασκνηνιο και οταν μπαινεις σε αυτη εμφανιζει το Συνεχεια εχει ΚΑΚΙΣΤΗ διαχειριση πορων, δεν γινεται πιο ξεκαθαρο, και ξερεις γιατι?? Γιατι ειναι μια εφαρμογη με βαση της στα wp8.1 και οχι στον πυρηνα των wm10 οπως το Viber.

Και αν θεωρεις αυτη την μαυριλα που δεν αλλαζει μολις μπαινεις στην εφαρμογη σοβαρο customization τοτε τι να πω...

Το μονο που δεχομαι ειναι η ασφαλεια, και αυτο λογω των αναβαθμισεων που εχουν σταματησει στο viber.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να στο πω και διαφορετικά,δεν ειναι σωστά υλοποιημενη η εφαρμογή του νιber,για αυτο και τα τόσα προβλήματα...ειναι αυτο που λεμε"καήκαμε"στο ζέσταμα.Και μιας και το έχουν παρατήσει για εμάς των WM απορώ γιατι το συζητάμε.

 

Ακριβως το αντιθετο συμβαινει αλλα δεν θες να καταλαβεις. Το whatsApp ειναι φτιαγμενο για τα WM 8.1 και ΟΧΙ για τα wm10.

Μιλαμε για εφαρμογες CHAT ναι ή οχι? Οταν δεν εχεις αμεση απαντηση απο την μπαρα ειδοποιησεων ΧΩΡΙΣ να μπαινεις στην εφαρμογη(οπως το πολυ καλο skype) ωστε να γλυτωνεις χρονο και μπαταρια Και οταν δεν καθεται καλα στην μνημη και ολο φορτωνει απο την αρχη τοτε πως θα κανω γρηγορα και καλα την δουλεια μου?

Χιλιοι δυο εχουν παρατησει τα wm10 αλλα αυτο ειναι αλλη κουβεντα.

Link to comment
Share on other sites

Απόκριση απείρως καλύτερη το WhatsApp, άνοιγμα έτη φωτός πιο γρήγορο το WhatsApp. Τώρα για την άμεση απάντηση από τη μπάρα ειδοποιήσεων του viber, δε λέγατε ότι όταν απαντάς από εκεί, δεν εμφανίζεται το μήνυμα στην εφαρμογή; Λάθος θυμάμαι;
Link to comment
Share on other sites

Απόκριση απείρως καλύτερη το WhatsApp, άνοιγμα έτη φωτός πιο γρήγορο το WhatsApp. Τώρα για την άμεση απάντηση από τη μπάρα ειδοποιήσεων του viber, δε λέγατε ότι όταν απαντάς από εκεί, δεν εμφανίζεται το μήνυμα στην εφαρμογή; Λάθος θυμάμαι;

 

Δεν εχω κανενα σκοπο να σου αλλαξω γνωμη για κατι, αλλα τωρα βρισκεις διαφορα ανοιγματος μεταξυ αυτων των 2 εφαρμογων ε,?? Αλλα τοτε που μιλουσαμε για το messenger που κανει 15 δευτερα να ανοιξει ελεγες οτι ειναι οκ και σιγα την καθυστερηση ..Πιο αρνητικα προκατηλημενος προς το τι γραφω δυσκολα να γινεις..Αληθεια σου λεω.

Το οτι δεν μενει στην μνημη ποτε το whatsapp το περνας στο ντουκου και αυτο? Οσο για το θεμα του viper που χανονταν μηνυματα ειχε διορθωθει αρκετο καιρο πριν το τελευταιο Update, αλλα ειπες και εσυ να πεις κατι αρνητικο κι οτι κατσει, ετσι δεν ειναι?

Επισης το whatsApp ειναι εφαρμογη των wp8.1 και στηριζεται στο παμπαλαιο πλεον silverlight, το ξερεις πως σε λιγακι δεν θα υποστηριζεται απο τις πιο μετεπειτα αναβαθμισεις του λειτουργικου?? Η΄ουτε αυτο εχει σημασια?

Edited by panos9553
Link to comment
Share on other sites

Πανο περιμένω να με μάθεις εσύ για τα καλα των universal εφαρμογων!Δεν εχει νόημα η κουβέντα ...και σου λέω για τελευταία φορα όταν μια εφαρμογή δεν ειναι γραμμένη σωστά κ εχει χίλια μυρια θέματα ΟΛΑ τα αλλα που λες πάνε περίπατο .Δεν στο λέω μόνο εγω στο λένε Όλοι όσοι εχουν γράψει μεχρι τωρα.Εφοσον ΔΕΝ θες να καταλάβεις τι λεμε δεν το συνεχίζω και προτείνω και στους άλλους να σταματήσει η κουβέντα εδω γιατι απο οτι προβλέπεται θα χούμε παλι εντάσεις κ ανιπαραθεσεις άνευ ουσίας.Άντε καλο απόγευμα .
Link to comment
Share on other sites

Πανο περιμένω να με μάθεις εσύ για τα καλα των universal εφαρμογων!Δεν εχει νόημα η κουβέντα ...και σου λέω για τελευταία φορα όταν μια εφαρμογή δεν ειναι γραμμένη σωστά κ εχει χίλια μυρια θέματα ΟΛΑ τα αλλα που λες πάνε περίπατο .Δεν στο λέω μόνο εγω στο λένε Όλοι όσοι εχουν γράψει μεχρι τωρα.Εφοσον ΔΕΝ θες να καταλάβεις τι λεμε δεν το συνεχίζω και προτείνω και στους άλλους να σταματήσει η κουβέντα εδω γιατι απο οτι προβλέπεται θα χούμε παλι εντάσεις κ ανιπαραθεσεις άνευ ουσίας.Άντε καλο απόγευμα .

 

Ακομα περιμενω να μου πεις σε τι ειναι καλυτερα γραμμενο το (WP 8.1) whatsApp, με τοσα ελαττωματα που εχει κιολας και πια ακριβως ειναι τα ΧΙΛΙΑ ΜΥΡΙΑ θεματα του Viber...Ετσι στον αερα λεμε οτι θελουμε. Οταν δεν θα υποστηριζεται σε επομενες αναβαθμισεις αυτη η παλιατζουρα λογω api ελα να το κουβεντιασουμε ξανα.

https://www.windowscentral.com/microsofts-next-attempt-windows-phone-wont-include-silverlight-apps

Καλο απογευμα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην ανοίγει η μπάρα για να γράψεις μήνυμα, σε πάει όμως στο τελευταίο μήνυμα της επαφής και γράφεις εκεί το μήνυμα. Δεν με ενοχλεί καθόλου. Το πολύ να κατεβάσω τη beta έκδοση και να συνεχίσω μ' αυτήν.

Ρε παιδιά τι χτυπιέστε, σε κανένα εξάμηνο θα έχουν σχόλασει τα windows mobile

Σχολάνε αυτά τα Windows Mobile για να πιάσουν δουλειά τα επόμενα!

Δεν απολύονται... ;)

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Διορθώθηκε το πρόβλημα στο viber; Πότε έγινε αυτό; Δε θυμάμαι να το ανέφερες... Αλλά τι λέω, εσύ μόνο τα αρνητικά αναφέρεις... Πάνο, η συμπεριφορά σου δικαιολογείται μόνο αν είσαι 17 χρονών. Αν δεν είσαι, προβληματίσου... Καλή συνέχεια και καλό κουράγιο στους υπολοίπους...
Link to comment
Share on other sites

Διορθώθηκε το πρόβλημα στο viber; Πότε έγινε αυτό; Δε θυμάμαι να το ανέφερες... Αλλά τι λέω, εσύ μόνο τα αρνητικά αναφέρεις... Πάνο, η συμπεριφορά σου δικαιολογείται μόνο αν είσαι 17 χρονών. Αν δεν είσαι, προβληματίσου... Καλή συνέχεια και καλό κουράγιο στους υπολοίπους...

 

17 χρονων ε? Βλεπω απο προσβολες εισαι Αρχηγος και εσυ...

Καλο θα ηταν ομως, πριν μιλησεις τοσο ασχημα σε καποιον να μην περνεις στο λαιμο σου τους αλλους Οπως τοτε στο θεμα του lumia 650 αν θυμασαι, στην ερωτηση καποιου για τις εφαρμογες Facebook-messenger, που ενω του ειπα πως οι εφαρμογες αυτες ειναι απαραδεκτες εσυ εναντιωθηκες μαζι μου(καθολου παραξενο) και τελικα ο ανθρωπος το πηρε. Μετα απο λιγες μερες παραπονιοταν για τις εφαρμογες αυτες σε συσκευη lumia 950 xl, φαντασου ποσο χειροτερες ειναι στα 650 ρια. Αλλα εκανες Τουμπεκι ψιλοκομμένο οταν ανεφερε τον προβληματισμο του.

Δεν πειραζει ομως..

Και μιας και ΔΕΝ θυμασαι καλα εχω αναφερει την ΘΕΤΙΚΗ αποψη μου για το Viper απο τον 11 Απριλιου..Για δες εδω τι γραφω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7147892#post7147892

Το Viber ειναι καλο γενικα..το χρησιμοποιω καθημερινα και δεν εχω καποιο θεμα με τις ειδοποιησεις, ειναι αξιολογο..απλα εχει μεινει πισω σε Updates και απο οτι εγινε γνωστο πριν μερες δεν θα παρει και αλλο..αρα δεν ξερεις τους επομενους μηνες τι μπορει να προκυψει.

Διαβασε το αλλη μια λοιπον να το χωνέψεις και καλο σου βραδυ.

Edited by panos9553
Link to comment
Share on other sites

17 χρονων ε? Βλεπω απο προσβολες εισαι Αρχηγος και εσυ...

Καλο θα ηταν ομως, πριν μιλησεις τοσο ασχημα σε καποιον να μην περνεις στο λαιμο σου τους αλλους Οπως τοτε στο θεμα του lumia 650 αν θυμασαι, στην ερωτηση καποιου για τις εφαρμογες Facebook-messenger, που ενω του ειπα πως οι εφαρμογες αυτες ειναι απαραδεκτες εσυ εναντιωθηκες μαζι μου(καθολου παραξενο) και τελικα ο ανθρωπος το πηρε. Μετα απο λιγες μερες παραπονιοταν για τις εφαρμογες αυτες σε συσκευη lumia 950 xl, φαντασου ποσο χειροτερες ειναι στα 650 ρια. Αλλα εκανες Τουμπεκι ψιλοκομμένο οταν ανεφερε τον προβληματισμο του.

Δεν πειραζει ομως..

Και μιας και ΔΕΝ θυμασαι καλα εχω αναφερει την ΘΕΤΙΚΗ αποψη μου για το Viper απο τον 11 Απριλιου..Για δες εδω τι γραφω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7147892#post7147892

Το Viber ειναι καλο γενικα..το χρησιμοποιω καθημερινα και δεν εχω καποιο θεμα με τις ειδοποιησεις, ειναι αξιολογο..απλα εχει μεινει πισω σε Updates και απο οτι εγινε γνωστο πριν μερες δεν θα παρει και αλλο..αρα δεν ξερεις τους επομενους μηνες τι μπορει να προκυψει.

Διαβασε το αλλη μια λοιπον να το χωνέψεις και καλο σου βραδυ.

 

Πάνο , ελπίζω να είδες ( για το θέμα με το Bluetooth εδώ και μερικές μέρες ) γιατί λέμε ότι οι αναβαθμίσεις χρειάζονται. Η Google θα πρέπει να επιβάλλει στους κατασκευαστές να δίνουν ενημερώσεις ασφαλείας τουλάχιστον για μερικά χρόνια , όσο και αν κοστίζουν οι συσκευές τους.

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία κατέληξε το θέμα ροντεο παλι...εν κατακλείδι ακριβώς για να μην παραπλαναται ο κόσμος.Η συμπεριφορά του WhatsApp σε σχέση με του Viber ειναι ανώτερη σε ολους τους τομείς. επι του παροντοςΥποστηριζετε άψογα,εχει καλύτερη ποιότητα βιντεοκλησης και ηχου ,ειναι πιο γρήγορο κ αξιόπιστο απο το Viber το οποίο ειναι μεν universal αλλα η συμπεριφορά της εφαρμογής γενικώς σε μικρομεσαια WP ειναι μέτρια δεν υποστηρίζεται με updates με αποτέλεσμα να μην ειναι καν ασφαλες.Οσο για το τι θα γίνει όταν και αν πάψει να υποστηριζετε το silverlight να θυμίσω οτι σύμφωνα με τα λεγόμενα πολλών εδω μέσα η όλη πλατφορμα ειναι στον αέρα οποτε...Δεύτερη λύση χρησιμοποιειστε παλι νιber αναγκαστικά η κάποιο αλλο αντίστοιχο αν υπάρχει και ο θεός βοηθος.Μεχρι τότε ο χρήστης WP όμως θα πρέπει να εχει ως πρώτη επιλογή το WhatsApp..oλα αυτά για να μην περεξηγηθω είναι γραμμενα χωρις ιχνος ειρωνείας προς τον Πανο με τον οποιο καποιες φορες τυχαινει να συμφωνούμε και άλλες να διαφωνούμε. Edited by rafalef1
Link to comment
Share on other sites

Καλά, νταξ.. δεν είναι κρυφό μυστικό πως οι εφαρμογές στο windows store παραπέουν.

 

Η λογική λέει πως αφού ο Developer σταμάτησε την όποια ανάπτυξη στην Anniversary, τυχόν αλλαγές που έφερε στο OS η Creators (ή θα φέρει η τελευταία το φθινόπωρο), δεν λήφθησαν υπόψη του και γι'αυτό υπάρχει κάποιο κενό -όπως η αδυναμία να κάνει κανείς Share από τον Εdge στο Viber, λέμε τώρα.. -

Άρα, ή θα πρέπει να πορευθεί κανείς με τα κουσούρια αυτά, ή να βρεί εναλλακτικές.

Το Whatsapp το βρίσκω συμπαθητικό και αξιόπιστο αν και δεν έχει τα πολλά τζίτζιλι-μιτζιλι του viber :lol:

 

Προσωπικά βρήκα μία συμβιβαστική λύση -όχι με τους δανειστές :p μα με την εμπειρία χρήσης του 930- και παρέμεινα στην Anniversary.

Μου λείπουν πράγματα από την Creators? Όχι.. Και τους χάρτες μου με δεδομένα HERE έχω, και οι εφαρμογές μου δουλεύουν αξιόπιστα (αν και αργάααα- messenger εσένα κράζω ρε!) και το Continuum μου έχω, και τα security updates μου, και όλα φεεεετα..

 

Τώρα αν θα πεθάνει ή όχι η πλατφόρμα.. νον με ιμπόρτα. Εναλλακτικές υπάρχουν, δόξα τω Θεώ και τα windows στον υπολογιστή αργούν να παραδώσουν πνεύμα. :ninja:

Αλλά καλό θα ήταν να μην παιδιαρίζουμε και να παραδεχθούμε το παρόν καθεστώς, το οποίο δε θα αλλάξει μέχρι και ΑΝ, έρθει ποτέ εκείνο το Surface Phone που επί της ουσίας θα είναι διαφορετικό OS από αυτό που έχουμε συνηθίσει να βρίζουμε.

Μέχρι τότε, γνωρίζουμε που βαδίζουμε.

How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω τι τις θέλετε ολες αυτές τις εφαρμογές που υπολειτουργουν

απο τη στιγμή που υπαρχει ο Skype! Γιατί θέλουμε 10 εφαρμογές που όλες σχεδόν κάνουν τα ιδια....

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω τι τις θέλετε ολες αυτές τις εφαρμογές που υπολειτουργουν

απο τη στιγμή που υπαρχει ο Skype! Γιατί θέλουμε 10 εφαρμογές που όλες σχεδόν κάνουν τα ιδια....

 

Γιατί είμαστε στο 2017 και αυτές χρησιμοποιεί πλέον όλος ο κόσμος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...