Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι,με πάει στο store,αλλά τώρα σου μιλάω από το laptop, o edge δεν ανοίγει στο κινητό.

 

Πας για επαναφορά λοιπόν, Οι επαφές θα συγχρονιστούν αυτόματα μόλις περάσεις το email σου.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι,με πάει στο store,αλλά τώρα σου μιλάω από το laptop, o edge δεν ανοίγει στο κινητό.

 

Δοκίμασες να βγάλεις την sd card?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα κι εγώ το update και όλες οι εφαρμογές που είχα στην sd card έδειχναν σε εκκρεμότητα. Δυστυχώς περνά αρκετή ώρα μέχρι η συσκευή να διαβάσει την κάρτα και κάντε όλοι υπομονή αν σας συμβεί, μην προβείτε σε κάποια άλλη ενέργεια, θα επανέλθουν.
Link to comment
Share on other sites

Εκανα επαναφορά,τώρα έχω windows 8.1,άντε πάλι από την αρχή να βάλω τα windows 10.Θυμάτε κανείς με ποιο τρόπο τα κατεβάζαμε;

 

Με το upgrade advisor. Πως όμως το γύρισες στα 8? Η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων περνάει τα 10. Δεν χρειαζοταν να το φλασαρεις με λαπτοπ.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα επαναφορά,τώρα έχω windows 8.1,άντε πάλι από την αρχή να βάλω τα windows 10.Θυμάτε κανείς με ποιο τρόπο τα κατεβάζαμε;

 

Οκ,θυμήθηκα,το upgrade advisor, στο μεταξ;y η επιφάνεια εργασίας έχει look των w8.1,όμως στις πληροφορίες λέει ότι έχω ήδη τα w10.To store κάνει ενημέρωση των εφαρμογών που είχα χάσει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με το upgrade advisor. Πως όμως το γύρισες στα 8? Η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων περνάει τα 10. Δεν χρειαζοταν να το φλασαρεις με λαπτοπ.

 

Οντως , λέει πως έχω τα w10, όμως η επιφάνεια εργασίας είναι των w8.Iσως όταν ενημερωθούν οι εφαρμογές να έρθει το look των w10.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλους εσάς που δώσατε τα φώτα σας.Αν μπορούσα να επαναφέρω και τις φωτό-βίντεο που χάθηκαν όταν έκανα τη διαμόρφωση της κάρτας...

Link to comment
Share on other sites

και λιγο on topic.... έχουμε ενημέρωση 14393.448

Την περνάω τώρα. Έχει καταντήσει κουραστικό πάντως κάθε φορά να πρέπει να κάνω uninstall μεγάλες εφαρμογές για να αδειάσω χώρο. Για το παραμικρό update ζητάει 750ΜΒ. Είπαν ότι θα το στρώσουν αυτό, για να δούμε...

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Την περνάω τώρα. Έχει καταντήσει κουραστικό πάντως κάθε φορά να πρέπει να κάνω uninstall μεγάλες εφαρμογές για να αδειάσω χώρο. Για το παραμικρό update ζητάει 750ΜΒ. Είπαν ότι θα το στρώσουν αυτό, για να δούμε...

 

δυστυχώς αυτό έγινε σοβαρό πρόβλημα για μας με 8gb.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν περνατε τις εφαρμογές στην sd??γιατί και εγώ έχω το 730(8gb)και εκτος από κάποιες που δεν πάνε στην sd όπως fb νομίζω, οι άλλες είναι στην κάρτα και περνάω τις "αναβαθμίσεις" χωρίς πρόβλημα τουλάχιστον μέχρι τώρα... μ φαίνεται περίεργο πως γεμίσατε την μνήμη του κινητού..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν περνατε τις εφαρμογές στην sd??γιατί και εγώ έχω το 730(8gb)και εκτος από κάποιες που δεν πάνε στην sd όπως fb νομίζω, οι άλλες είναι στην κάρτα και περνάω τις "αναβαθμίσεις" χωρίς πρόβλημα τουλάχιστον μέχρι τώρα... μ φαίνεται περίεργο πως γεμίσατε την μνήμη του κινητού..

Το Viber δεν πάει στην sd όχι το Facebook!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πέρα του ότι μερικές εφαρμογές δεν επιτρέπουν μεταφορά τους στην SD, το Facebook για παράδειγμα κάνει που κάνει μία ώρα να ανοίξει, αν πάει στην SD θα πάρει πάνω από 2 μέρες. Στην εσωτερική μνήμη έχω μόνο εφαρμογές, καμιά 80αριά μαζί με του συστήματος. Από αυτές περίπου 15 είναι πάνω από 50ΜΒ και οι μισές είναι συστήματος και δεν μεταφέρονται/σβήνονται. Όλες μαζί πιάνουν 3GB. Για να ελευθερώσω χώρο κάθε φορά σβήνω Facebook, Messenger και Viber τα οποία δεν κρατάνε τοπικά δεδομένα. Γενικότερα στην κάρτα δεν θέλω να έχω εφαρμογές διότι όταν είχα στο παρελθόν αντιμετώπιζα προβλήματα και μου την έβγαζε corrupted.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία άρχισε να μου καθυστερεί κι εμένα το fb (beta). Ίσως επιστρέψω στο "κανονικό".

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία άρχισε να μου καθυστερεί κι εμένα το fb (beta). Ίσως επιστρέψω στο "κανονικό".

 

το beta το εβγαλα,τρεχει πιο καλα το κανονικο,βγαλτο...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σ`ολους,θελω να προσθεσω δικα μου ringtones,προσθετω με το pc στον αναλογο φακελο,αλλα δεν μπορει να τα δει απο τις ρυθμισεις.Παλιοτερα το ειχα κανει αλλα τωρα δεν τα καταφερα.Υπαρχει καποιος σιγουρος τροπος?
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

το beta το εβγαλα,τρεχει πιο καλα το κανονικο,βγαλτο...

Ε ναι, μόνο στο 950! Στα υπόλοιπα αναγκαστικά την beta! Η κανονική μας πετάει συχνά! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σ`ολους,θελω να προσθεσω δικα μου ringtones,προσθετω με το pc στον αναλογο φακελο,αλλα δεν μπορει να τα δει απο τις ρυθμισεις.Παλιοτερα το ειχα κανει αλλα τωρα δεν τα καταφερα.Υπαρχει καποιος σιγουρος τροπος?

 

 

 

Πρέπει να κατεβάσεις εφαρμογή. Για κάνε μια αναζήτηση για ringtone maker.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατεβάσεις εφαρμογή. Για κάνε μια αναζήτηση για ringtone maker.

 

Οκ,ευχαριστω θα το ψαξω

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα τα ξημερώματα έφαγε τρελό σκάλωμα και έκανε reboot μόνο του.

Κλείνω ξυπνητήρι και αυτό ήταν,μαύρισε το σύμπαν.Ευτυχώς που δεν με κρέμασε να μην ξυπνήσω:p

Καιρό είχε να μου κάνει τέτοιο σκηνικό το κινητό...:wacko:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μετά την χθεσινή αναβάθμιση το viber δε λειτουργούσε, όπως με ενημέρωσαν, μιας και δεν με έβλεπαν ως συνδεδεμένο. Με soft reset έστρωσε.:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα τα ξημερώματα έφαγε τρελό σκάλωμα και έκανε reboot μόνο του.

Κλείνω ξυπνητήρι και αυτό ήταν,μαύρισε το σύμπαν.Ευτυχώς που δεν με κρέμασε να μην ξυπνήσω:p

Καιρό είχε να μου κάνει τέτοιο σκηνικό το κινητό...:wacko:

Ωπα τι συσκευή είναι αυτη στο αβαταρ; :(

Δεν το πηγες για service;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...