Jump to content

XBMC/Kodi/SPMC σετάρισμα Add-ons & Repository


vagosvts7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για την απάντηση. Ποιο site είναι αυτό ;

 

 

http://www.wirelesshack.org/top-best-working-kodi-video-add-ons.html

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ναι αυτο εννοω. Οτι τελικα δεν μου εμφανιζει την ρυθμιση εκεινη για να παω μπρος πισω τους υποτιτλους.

 

??? Περίεργο μου ακούγεται... Προσπάθησε να απεγκαταστήσεις την εφαρμογή και να την ξαναεγκαταστήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παίζει προβλημα παλι με το alive?Δεν μου βρίσκει τιποτα απο υποτιτλους.Εχει γίνει κατι και δεν το πήρα πρέφα?

 

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Και χθες που δοκίμασα και σήμερα το πρωί τίποτα.πες το open ούτε subsgr.

 

Same Sh1t..Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και καλη χρονια (πως λεμε και καλη βραδια :D )

 

Μια ερωτηση για το terrarium στο οποιο ειμαι φρεσκος θεατης. Το εχω σε android box, παιζει μια χαρα με τον MX player. Χαζευω μια σειρα και οι υποτιτλοι ειναι ενα κλικ μπροστα. Απο τον MX player του κινητου σε αντιστοιχο προβλημα πηγαινα επιτοπου στις ρυθμισεις πανω δεξια και με τα βελακια μου εβγαζε μια ρυθμιση με - και + και τους πηγαινα μπρος ή πισω. Παω να κανω το ιδιο τωρα, προχωρανε τα βελακια αλλα στην οθονη δεν μου βγαζει τιποτα...

Εγώ δουλεύω το Yes player και μια χαρά όλα.

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει σπάσει τα νεύρα σήμερα.Ξήλωμα , στήσιμο απο την αρχή και τιποτα ακομη με το subtitles.gr.To opensubtitles πήρε μπρος αλλα δεν με καλύπτει πλήρως.Κανεις άλλος με το ιδιο προβλημα?Δοκιμες έχουν γίνει σε android tv box και ipad jb.

 

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

??? Περίεργο μου ακούγεται... Προσπάθησε να απεγκαταστήσεις την εφαρμογή και να την ξαναεγκαταστήσεις.

 

Το εκανα και εφτιαξε. Thanks!!

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει σπάσει τα νεύρα σήμερα.Ξήλωμα , στήσιμο απο την αρχή και τιποτα ακομη με το subtitles.gr.To opensubtitles πήρε μπρος αλλα δεν με καλύπτει πλήρως.Κανεις άλλος με το ιδιο προβλημα?Δοκιμες έχουν γίνει σε android tv box και ipad jb.

 

 

Same Sh1t...Different Day

Μόλις ειδα ταινία με υποτιτλους απο subtitles.gr και όλα καλά.Δε ξέρω τι μπορεί να σου φταίει...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ειδα ταινία με υποτιτλους απο subtitles.gr και όλα καλά.Δε ξέρω τι μπορεί να σου φταίει...

 

 

 

Ήταν πεσμενο το subztv

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Στο πισί παίζει κανονικά ενώ σε ipad και box τίποτα.Μπορώ να πάρω αρχεία από το πισί και να τα μεταφέρω μήπως και πάρει μπρος?

 

Same Sh1t..Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Με τα ελληνικά τι γίνεται; Έχει κοντά ένα μήνα που δεν έχουν μπει νέα επεισόδια... Το Alive καθάρισε;;; :cry:
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες ημέρες μέσω diamond build - covenant αντιμετωπίζω το εξής ..... ενώ μου βρίσκει σε μία σειρά πολλές πηγές και απλές και RD όταν ξεκινάει προχωράει κανονικά και μετά από λίγο μου βγάζει ΄΄μη διαθέσιμη ροή΄΄ . Είμαι στην τελευταία έκδοση του covenant 1.1.34 Eχει άποψη κανείς για το τι μπορεί να συμβαίνει ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες ημέρες μέσω diamond build - covenant αντιμετωπίζω το εξής ..... ενώ μου βρίσκει σε μία σειρά πολλές πηγές και απλές και RD όταν ξεκινάει προχωράει κανονικά και μετά από λίγο μου βγάζει ΄΄μη διαθέσιμη ροή΄΄ . Είμαι στην τελευταία έκδοση του covenant 1.1.34 Eχει άποψη κανείς για το τι μπορεί να συμβαίνει ?

Κάνε clear cache να δεις μήπως φτιάξει

Link to comment
Share on other sites

Κάνε clear cache να δεις μήπως φτιάξει

 

έκανα....δεν .......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μέσα από το covenant clear providers

 

και αυτό έκανα ...............δεν........

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

και αυτό έκανα ...............δεν........

 

Και όμως... είναι κάτι που δεν έκανες... απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση.

Μήπως ρε φίλε έληξε η συνδρομή σου στην RD?

Link to comment
Share on other sites

Και όμως... είναι κάτι που δεν έκανες... απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση.

Μήπως ρε φίλε έληξε η συνδρομή σου στην RD?

 

και αυτό το έκανα και η συνδρομή μου είναι ενεργή.

 

edit

Τους πόντους που μαζεύουμε από τις συνδρομές στο RD που και πως μπορούμε να τους χρησιμοποιήσουμε ?

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Με τα ελληνικά τι γίνεται; Έχει κοντά ένα μήνα που δεν έχουν μπει νέα επεισόδια... Το Alive καθάρισε;;; :cry:
Ποια επεισόδια λες;

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ ένα κανάλι του youtube που μεταδίδει συνέχεια βιντεάκια μόδας (Fashion Channel) με κάποιο τρόπο να το επιλέγω μέσα από το Kodi με έναν ποιο εύκολο τρόπο;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

και αυτό το έκανα και η συνδρομή μου είναι ενεργή.

 

edit

Τους πόντους που μαζεύουμε από τις συνδρομές στο RD που και πως μπορούμε να τους χρησιμοποιήσουμε ?

 

 

Εχω την εντύπωση οτι μπορείς να τους κανεις συνδρομή σε κάποια φάση.Πανω απο 900-1000 ποντους σου δίνει ενα μήνα αν δεν κανω λαθος¨.

 

 

Same Sh1t...Different Day

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποια επεισόδια λες;

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

 

 

Μαλλον για τους υποτιτλους στα νέα επεισόδια των σειρών που παρακολουθεί αναφέρεται ο φίλος.

 

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Για ταινίες περασμένων δεκαετιών (70s-80s) ποιό πρόσθετο είναι το πιό αξιόλογο;

Το oculus δυστυχώς-δεν ξέρω γιατί-στοπάρει ανά πάροχο και σε περίπτωση αστοχίας σταματά εκεί. Δεν σκρολάρει αυτόματα στους επόμενους και θέλει χειροκίνητη επιλογή συνδέσμου.

 

Κάτι άλλο για το ενοχλητικότατο pair. Κάποια πρόσθετα το κάνουν αυτόματα. Το έχει δοκιμάσει κάποιος στην πράξη να μας πει αν δουλεύει; Οι θεατές παλιών ταινιών αναγκαζόμαστε να το δεχτούμε αλλά πρόκειται για μεγάλο καψόνι σε android. Διότι πρέπει να βγαίνουμε απ το περιβάλλον του kodi και να ανοίγουμε sites με το ακατάλληλο χειριστήριο του κουτιού. Εκτός κι αν ανοίξω τα windows στα pc αλλά αυτο προϋποθέτει να σηκωθώ απ το κρεββάτι και να αλλάξω δωμάτιο και θερμοκρασία και να περιμένω και...να αρχίσω να ψέλνω γνωστά τραγουδάκια.

Το cerebro διαθέτει autopairing αλλά δεν μου έχει πετύχει ως ώρας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...