Jump to content

Xiaomi Mi Note Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 669
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολυ ωραιο τηλεφωνο, δεν απεκτησε ποτε δημοτικοτητα, ισως λογω μεγεθους.

Οταν παραλαβετε, γραψτε εντυπωσεις

Link to comment
Share on other sites

Μπααα....λόγω τιμής το πιθανότερο.....στο 500αρικο έπαιζε μέχρι πριν πολύ λίγο καιρό ΑΚΑΤΕΒΑΤΑ ΠΑΝΤΟΥ!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπααα....λόγω τιμής το πιθανότερο.....στο 500αρικο έπαιζε μέχρι πριν πολύ λίγο καιρό ΑΚΑΤΕΒΑΤΑ ΠΑΝΤΟΥ!!!

Θα συμφωνησω!με τα 500-600 που κοστιζε αγοραζες ναυαρχιδα απο ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

Αύριο παραλαμβάνω το δικό μου, για να δούμε :)

 

 

Περιμενουμε εντυπωσεις αδερφε.......εγω ειδικα εχω ιδιαιτερο ενδιαφερον!!! :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα συμφωνησω!με τα 500-600 που κοστιζε αγοραζες ναυαρχιδα απο ελλαδα...

 

 

 

Τωρα στα 300 βεβαια, ενοψη ξεστοκαρισματος για τον ερχομο του mi5, ειναι σουπερ deal ασυζητητί!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου!:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σας έχει τύχει η οθόνη να έχει "κιτρινίλες"; Και αν ναι από που έχει γίνει η αγορά

Edited by AlexS3
Link to comment
Share on other sites

Έτσι λένε. Αλλά μην βιάζεσαι. Και το g4 που είχα και την πήρε τι κατάλαβε? Η μάλλον εγώ τι κατάλαβα?μοα από τα ίδια. Οπότε ψυχολογικό είναι το θέμα.

 

Lg g4 ή το note pro? (έχω το g3 και δεν έχω εμπειρία με xiaomi... Roms κτλ)

 

 

Νομιζω υπαρχει σιγουρα ενας εδω μεσα που τα ειχε και τα δυο και μπορει να απαντησει αν θελει (μπορει να υπαρχουν κι αλλοι βεβαια:p) μιας και ειναι ενδιαφερουσα ερωτηση!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

G4?τι σημαινει αυτο?
LG G4 βρε Σάκης ....

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα γιατί άλλες εταιρείες θεωρητικά κατώτερες, δες Oppo, το προσφέρουν. Double tap και ανοίγει η οθόνη, double tap στο κεντρικό κουμπί και κλείνει, σχηματίζεις κύκλο με το δάχτυλο και ανοίγει η κάμερα, με 2 δάχτυλα σύρεις προς τα πάνω και ανεβάζεις την ένταση και πολλά άλλα.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα απ'το Fastcard, τέλεια συσκευσασία και στην εντέλια όλα.

Πανέμορφο είναι το άτιμο. Τώρα θα περάσω μια την Ελληνική γιατί είναι γεμάτο με κινέζικα apps.

Προσωπικά δεν με τρομάζει καθόλου το μέγεθος και το αισθάνομαι και πιο βολικό απ'το iphone 6s plus που έχω.

Πραγματικά αν είχε βάλει εξ'αρχης μια καλή τιμή η συσκευή θα είχε κάνει πάταγο.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα απ'το Fastcard, τέλεια συσκευσασία και στην εντέλια όλα.

Πανέμορφο είναι το άτιμο. Τώρα θα περάσω μια την Ελληνική γιατί είναι γεμάτο με κινέζικα apps.

Προσωπικά δεν με τρομάζει καθόλου το μέγεθος και το αισθάνομαι και πιο βολικό απ'το iphone 6s plus που έχω.

Πραγματικά αν είχε βάλει εξ'αρχης μια καλή τιμή η συσκευή θα είχε κάνει πάταγο.

Καλοριζικο!!γραψε και κανα δυο λογακια για το κινητο,το περιμενω και εγω μετα απο ενα γρηγορο περασμα απο lenovo vibe z2 pro και δεν ξερω τι προσδοκιες να εχω...

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο!!γραψε και κανα δυο λογακια για το κινητο,το περιμενω και εγω μετα απο ενα γρηγορο περασμα απο lenovo vibe z2 pro και δεν ξερω τι προσδοκιες να εχω...

 

Εμφανισιακά είναι πανέμορφο ( έχω δώσει το iphone στην γυναίκα και τώρα ζηλεύει το xiaomi ), προς το παρόν δεν του χω περάσει την Ελληνική και απλά τσεκάρω την συσκευή μέχρι να την δουλέψω. Όλα κυλάνε ρολόι κι ας έβλεπα να γράφουν ότι με την Κινέζικη κολλάνε πολλά κτλπ.

Αύριο θα μπορώ να πω περισσότερα για τα πάντα μιας και θα το λιώσω σήμερα :)

Λίγο το θέμα με την θερμοκρασία κάπως με έχει κάνει περίεργο αλλά θα δείξει ως αύριο.

Ότι θέλετε ρωτάτε εως ότου γράψω την γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ο 810 οτι και να του κανεις μου φαινεται (υποχρονισμενος ειναι στο pro)....φολα για φολα!!!

 

 

Μιλαμε για μεγαλο fail της qualcomm της διαλυσε την καλη φημη που ειχε φτιαξει τοσα χρονια και παραλληλα χαντακωσε κατα τα αλλα υπερτουμπανα συσκευες!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμφανισιακά είναι πανέμορφο ( έχω δώσει το iphone στην γυναίκα και τώρα ζηλεύει το xiaomi ), προς το παρόν δεν του χω περάσει την Ελληνική και απλά τσεκάρω την συσκευή μέχρι να την δουλέψω. Όλα κυλάνε ρολόι κι ας έβλεπα να γράφουν ότι με την Κινέζικη κολλάνε πολλά κτλπ.

Αύριο θα μπορώ να πω περισσότερα για τα πάντα μιας και θα το λιώσω σήμερα :)

Λίγο το θέμα με την θερμοκρασία κάπως με έχει κάνει περίεργο αλλά θα δείξει ως αύριο.

Ότι θέλετε ρωτάτε εως ότου γράψω την γνώμη μου.

 

Λίγο θα σου ζεστένεται (810....)αλλα μην ανησυχείς...το κινητό ειναι πανέμορφο...οθόνη οτι πιο όμορφο...βάλε ακουστικά να πάθεις την πλάκα σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμφανισιακά είναι πανέμορφο ( έχω δώσει το iphone στην γυναίκα και τώρα ζηλεύει το xiaomi ), προς το παρόν δεν του χω περάσει την Ελληνική και απλά τσεκάρω την συσκευή μέχρι να την δουλέψω. Όλα κυλάνε ρολόι κι ας έβλεπα να γράφουν ότι με την Κινέζικη κολλάνε πολλά κτλπ.

Αύριο θα μπορώ να πω περισσότερα για τα πάντα μιας και θα το λιώσω σήμερα :)

Λίγο το θέμα με την θερμοκρασία κάπως με έχει κάνει περίεργο αλλά θα δείξει ως αύριο.

Ότι θέλετε ρωτάτε εως ότου γράψω την γνώμη μου.

Λιγο την μπαταρια πες μας τι πουλια πιανει...η οθονη εχει θεμα με την γωνια θεασης?

Link to comment
Share on other sites

Λιγο την μπαταρια πες μας τι πουλια πιανει...η οθονη εχει θεμα με την γωνια θεασης?

 

Η οθόνη είναι τέλεια σε όλα της, πολύ καλές γωνίες θέασης επίσης.

Στον ήλιο δεν την έχω δοκιμάσει μιας και την έπιασα στα χέρια μου τώρα το απογευματάκι. ( ήρθε με 5% μπαταρία )

Για μπαταρία δεν μπορώ να σου πω ακόμα.

 

Λίγο θα σου ζεστένεται (810....)αλλα μην ανησυχείς...το κινητό ειναι πανέμορφο...οθόνη οτι πιο όμορφο...βάλε ακουστικά να πάθεις την πλάκα σου!!!!

 

Προς το παρόν είναι λίγο χάλια μαύρα λόγω της κινέζικης με τα τόσα bloat που τρέχουν από πίσω. Αλλά αν δω ότι ζεστένεται πολύ δυστυχώς όσο καλό και να είναι δεν θα μπορώ να το κρατήσω. Έχω κάτι xiaomi pistons θα τα δοκιμάσω να δω :) ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το είχα 6 μήνες από τους οποίους οι 3 ήταν καλοκαίρι και δεν μου ζεσταινότανε καθόλου.

Δούλεψε το λίγο, αυτό με την θερμοκρασία διορθώνεται είναι τώρα στην αρχή που στρώνει.

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το είχα 6 μήνες από τους οποίους οι 3 ήταν καλοκαίρι και δεν μου ζεσταινότανε καθόλου.

Δούλεψε το λίγο, αυτό με την θερμοκρασία διορθώνεται είναι τώρα στην αρχή που στρώνει.

 

Το χα λιώσει χθες απ'ότι φαίνεται με το φλασάρισμα και τα download, σήμερα δεν είδα υπερθέρμανση εντάξει :)

 

 

Όσο για την μπαταρία του, πίστευα δεν θα μου βγάζει ημέρα, αν και πολύ νωρίς ακόμα για να βγάλω συμπέρασμα αλλά από χθες το απόγευμα με πολλά download και 2 φλασαρίσματα και όλη την μέρα σήμερα FB και 1-2 κλήσεις συνολικές 30λεπτά, με μία μόνο φόρτιση μιάμιση ωρίτσα, τώρα είναι στο 19%.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...