Jump to content

Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά - Χρόνια πολλά


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αντε οπου να ναι θα δουμε και το Myphone στολισμενο καταληλα για τις γιορτες.

 

με τις νιφαδες χιονιου να πεφτουν πανω στα ποστς........

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

zyp3r θα τα δουμε οπου ναι,και εμενα μου λειψανε αυτα.Βγαινει σιγα σιγα ο μηνας,και ερχονται τα στολιδια.:)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα για τα Χριστούγεννα

Για να ξέρουμε τα πάντα για την γιορτή των Χριστουγέννων έφτιαξα ένα αρχείο Word που μας λέει τα πάντα για τα Χριστούγεννα (Τι είναι τα Χριστούγεννα,Γιατί γίνετε το κάθε έθιμο κ.α).Επίσης μέσα στο αρχείο υπάρχουν συμβουλές για αγορές βιβλίων ως δώρο και link για να παίζετε απίστευτα 3D Χριστουγεννιάτικα Παιχνίδια.

Για το αρχείο που έφτιαξα θα ήθελα να ευχαριστήσω τις πηγές μου (Google.gr & Pathfinder.gr) για το πλούσιο υλικό που μου έδωσαν.Τέλος θα ήθελα όσοι το διαβάσετε να μου πείτε τις εντυπώσεις σας με pm και ελπίζω να μην το βρείτε βαρέτο.

 

Υ.Σ:Μέσα στο αρχείο έχω βάλει και Χριστουγεννιάτικες συνταγές φαγητών απο όλη την Ελλάδα.

 

Σας ευχαριστώ.:)

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα johnthegreek!:)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε johnthegreek...πολυ καλο το αρχειo..και πολυ χρησιμο μπορω να πω..:happy::up:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

8a einai opws kai persi ola me xronodiakoptes opote dn uparxei kanena provlima enw 8a lipoume

 

Αυτό μου θυμίζει το μόνος στο σπίτι:lol: Μου είχε κάνει εντύπωση παλιά αυτό με τα αυτόματα λαμπάκια:p

 

καντε και καμια προταση για δωρα...λιγο πολυ ολοι μας θα πρεπει να κανουμε δωρα τα χριστουγεννα

 

Καλά εγώ από σήμερα άρχισα τα δώρα! Έχω μπλέξει σε Κατερίνες βλέπεις:confused::p

Πώς το γουστάρω πάντως παραμονές Χριστουγέννων να βγαίνω στην αγορά για τα χριστουγεννιάτικα δώρα! Από το πρωί μέχρι το βράδυ!

 

Αντε οπου να ναι θα δουμε και το Myphone στολισμενο καταληλα για τις γιορτες.

 

Ελπίζω φέτος να εφαρμόσουν το έλκιθρο με τον Αη-Βασίλη που πετάει τα δώρα από πάνω και με ένα κλικ πάνω τους εμφανίζουν ευχές:lol:

 

Τα πάντα για τα Χριστούγεννα

Για να ξέρουμε τα πάντα για την γιορτή των Χριστουγέννων έφτιαξα ένα αρχείο Word που μας λέει τα πάντα για τα Χριστούγεννα (Τι είναι τα Χριστούγεννα,Γιατί γίνετε το κάθε έθιμο κ.α).Επίσης μέσα στο αρχείο υπάρχουν συμβουλές για αγορές βιβλίων ως δώρο και link για να παίζετε απίστευτα 3D Χριστουγεννιάτικα Παιχνίδια.

Για το αρχείο που έφτιαξα θα ήθελα να ευχαριστήσω τις πηγές μου (Google.gr & Pathfinder.gr) για το πλούσιο υλικό που μου έδωσαν.Τέλος θα ήθελα όσοι το διαβάσετε να μου πείτε τις εντυπώσεις σας με pm και ελπίζω να μην το βρείτε βαρέτο.

 

Υ.Σ:Μέσα στο αρχείο έχω βάλει και Χριστουγεννιάτικες συνταγές φαγητών απο όλη την Ελλάδα.

 

Σας ευχαριστώ.

 

Φοβερός! Μόνο μπορείς να το αποθηκεύσεις σαν .doc γιατί έχω το office 2003?

Ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

Φοβερός! Μόνο μπορείς να το αποθηκεύσεις σαν .doc γιατί έχω το office 2003?

Ευχαριστώ!:)

 

ΟΚ.Όσοι έχετε Word '97-2003 μπορείτε να κατεβάσετε το αρχείο ''Τα πάντα για τα Χριστούγεννα'' απο ΕΔΩ.Όσοι έχετε πρόβλημα με το αρχείο παρακαλώ στείλτε μου pm.

Ευχαριστώ.:)

Link to comment
Share on other sites

Nαι ναι!!:rolleyes:

Αλλαζει και η διαθεση....:happy:

 

ειναι λυπηρο αλλα μερικοι περιμενουν δεν λεω για σενα, να καταλαβουν χριστουγεννα απο τις νιφαδες που θα πεφτουνε στο myphone πανω στα εκατομμυρια ποστς τους..

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

καποιος ειχε ρωτησει ποτε ειναι η γιορτη των αγγελων στη θεσσαλονικη

 

1 δεκεμβρη λοιπον,στις 19:00

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ.Όσοι έχετε Word '97-2003 μπορείτε να κατεβάσετε το αρχείο ''Τα πάντα για τα Χριστούγεννα'' απο ΕΔΩ.Όσοι έχετε πρόβλημα με το αρχείο παρακαλώ στείλτε μου pm.

Ευχαριστώ.:)

 

Καλα John με εσωσες χωρις πλακα! Κανω μια θεματικη ενοτητα στα μικρουλια μου για τα Χριστουγεννα και εσυ το ετοιμασες για μενα! Παλι καλα! Γιατι τελευταια δεν προλαβαινω! Θεατρικα, στολες, τραγουδακια κλπ. Thanks very very much!!!:D

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλα John με εσωσες χωρις πλακα! Κανω μια θεματικη ενοτητα στα μικρουλια μου για τα Χριστουγεννα και εσυ το ετοιμασες για μενα! Παλι καλα! Γιατι τελευταια δεν προλαβαινω! Θεατρικα, στολες, τραγουδακια κλπ. Thanks very very much!!!:D

 

Σε ευχαριστώ πολύ και εσένα και σε όσους μου έχετε πει ότι σας άρεσε.:)

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ.Όσοι έχετε Word '97-2003 μπορείτε να κατεβάσετε το αρχείο ''Τα πάντα για τα Χριστούγεννα'' απο ΕΔΩ.Όσοι έχετε πρόβλημα με το αρχείο παρακαλώ στείλτε μου pm.

Ευχαριστώ.:)

Φοβερός! Να σαι καλά:)

Link to comment
Share on other sites

καποιος ειχε ρωτησει ποτε ειναι η γιορτη των αγγελων στη θεσσαλονικη

 

1 δεκεμβρη λοιπον,στις 19:00

 

Εγώ το είχα ρωτήσει. Θενξ ε λοτ. Την επόμενη Δευτέρα λοιπόν, αν και δε νομίζω να μπορέσω είμαι εκεί εκείνες τις μέρες. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ.Όσοι έχετε Word '97-2003 μπορείτε να κατεβάσετε το αρχείο ''Τα πάντα για τα Χριστούγεννα'' απο ΕΔΩ.Όσοι έχετε πρόβλημα με το αρχείο παρακαλώ στείλτε μου pm.

Ευχαριστώ.:)

ΑΑΑΑ κ εγώ σε ευχαριστώ πολυ πολυ...:thanks: Τέρμα το μάθημα των αγγλικών απο βδομάδα στα παιδάκια μου, μεχρι να τους απασχολήσω με όλα αυτά που έβαλες θα έχουμε κλείσει για Χριστούγεννα...!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είχα ρωτήσει. Θενξ ε λοτ. Την επόμενη Δευτέρα λοιπόν, αν και δε νομίζω να μπορέσω είμαι εκεί εκείνες τις μέρες. :)

 

δεν νομιζω να χασεις και τπτ..

πολυκοσμια,στιμωξιδι για να δεις τα λαμπιονια να αναβουν πρωτη φορα.. το τιποτα

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως,ολη η σαρα και η μαρα μαζευεται.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είχα ρωτήσει. Θενξ ε λοτ. Την επόμενη Δευτέρα λοιπόν, αν και δε νομίζω να μπορέσω είμαι εκεί εκείνες τις μέρες. :)

 

Ναι οντως,ολη η σαρα και η μαρα μαζευεται.
ασε που με μαχαιριτσα και την κορη του πασχαλη(call me στιγμιαιο λαθος) τι χριστουγεννιατικο κεφι να κανεις...

 

 

σημερα παντως θα στολισω τον χωρο αναμονης στο ιατρειο,καθως ειναι το μονο κενο χρονικο διαστημα που εχω...φωτογραφιες αυριο!:D

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Στην Κέρκυρα ο δήμος στόλισε τις κολώνες τις ΔΕΗ με αστεράκια κ.α αλλά ξεχνάει να τα ανάψει!:blink:.Κάθε χρόνο στόλιζαν τα δέντρα στην πλατεία αλλά φέτος τίποτα(μέχρι στιγμής):mad:.Φαίνεται πως η οικονομική κρίση δεν περνάει απαρατήρητη.:p
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα,ακομη δεν στολισανε πολλα καταστημα τις βιτρινες τους.Το καθυστερουν,μπας και γλιτωσουν την ΔΕΗ :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

λες γιαυτο σημερα στην γειτονια μου να ειχαμε διακοπη ρευματος?

 

σας ανεβαζω φωτο σε λιγο απο τον στολισμο του ιατρειου..

 

 

http://imageshack.gr/files/o3cbshhgxkx0idl52zgw_thumb.jpg

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

η φωτο ειναι ανευ φλας,φυσικο ειναι να φαινεται σκοτεινο.αλλωστε ειναι τα φωτακια τετοια,που οταν αναβουν τα μισα τα αλλα μισα σβηνουν και μετα αυτα που ηταν σβηστα,αναβουν και σβηνουν τα αλλα..

οποτε το να βαλω και αλλα φωτακια ειναι υπερβολη.

 

 

στο χωλ εβαλα αυτο,το οποιο ομως δεν ξερω αν θα κρατησωhttp://imageshack.gr/files/q8tjiibyl9ufr5f3njz9_thumb.jpg

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...