Jump to content

Asus Zenfone 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαβάζω ότι ξεκίνησε ΟΤΑ android M η Asus

 

Που το διαβασες? μπορεις να μας δωσεις url ?

:w00t: Στο χώρο αυτό υπήρχε Ο.Π.Χ που παραβαίνει την Εικόνα. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο τις ρυθμισεις->πληροφοριες->πληροφοριες υλικου->εκδοση οθονης αφης

 

Φιλε εχω κατεβασει 6-7 εφαρμογες απο το playstore αλλα καμια δεν παρεχει αυτες τις πληροφοριες...

Εμένα μου γράφει 5446_0x71_0xc3 και δεν εχω το παραμικρό πρόβλημα. Οι υπολοιποι που ειχατε προβλημα (περα από τον polis4) ποιο πανελ ειχατε;

Διαβάζω ότι ξεκίνησε ΟΤΑ android M η Asus

αντε να δουμε!

 

Στο θέμα αυτονομια, σημερα το ξεζουμισα το κινητό.. 3 ώρες σχεδον βαρύ gaming(marvel heroes, candy crash κ.ά.), wifi & bluetooth μονιμα ανοιχτα, μπολικο fb, instagram και messenger, μου αντεξε από το πρωι, μέχρι το μεσημέρι, κοντά 5 ώρες οθόνη.. Για 3 σχεδον ώρες gaming, πολυ καλα άντεξε 5 ωρες σχεδον οθονη. Φωτεινοτητα στο auto.

 

13084203_10153727140032807_960252691_n.jpg?oh=d5526478880cd18c6e25a2acfb748e3c&oe=573682ED

13183201_10153727140017807_2146521320_n.jpg?oh=3277e2afd0e7f82005edb40985316121&oe=5736BB62

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου γράφει 5446_0x71_0xc3 και δεν εχω το παραμικρό πρόβλημα. Οι υπολοιποι που ειχατε προβλημα (περα από τον polis4) ποιο πανελ ειχατε;

 

αντε να δουμε!

 

Στο θέμα αυτονομια, σημερα το ξεζουμισα το κινητό.. 3 ώρες σχεδον βαρύ gaming(marvel heroes, candy crash κ.ά.), wifi & bluetooth μονιμα ανοιχτα, μπολικο fb, instagram και messenger, μου αντεξε από το πρωι, μέχρι το μεσημέρι, κοντά 5 ώρες οθόνη.. Για 3 σχεδον ώρες gaming, πολυ καλα άντεξε 5 ωρες σχεδον οθονη. Φωτεινοτητα στο auto.

 

13084203_10153727140032807_960252691_n.jpg?oh=d5526478880cd18c6e25a2acfb748e3c&oe=573682ED

13183201_10153727140017807_2146521320_n.jpg?oh=3277e2afd0e7f82005edb40985316121&oe=5736BB62

 

Μηπως τελικα το "μυστικο" ειναι να μπει η φωτεινοτητα στο Auto ? Το λεω για εμενα ή και μερικους αλλους χρηστες που δεν εχουμε την φωτεινοτητα στο auto , βεβαια εγω δεν την εχω φουλ απλα λιγο πιο πριν απο το φουλ την βαζω.... Περιπου 3 ωρες οθονη βγαζω...

 

Bytheway το laser πηρε android M

και εδω αλλο θεμα

Edited by openopen
:w00t: Στο χώρο αυτό υπήρχε Ο.Π.Χ που παραβαίνει την Εικόνα. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Μηπως τελικα το "μυστικο" ειναι να μπει η φωτεινοτητα στο Auto ? Το λεω για εμενα ή και μερικους αλλους χρηστες που δεν εχουμε την φωτεινοτητα στο auto , βεβαια εγω δεν την εχω φουλ απλα λιγο πιο πριν απο το φουλ την βαζω.... Περιπου 3 ωρες οθονη βγαζω...

 

Bytheway το laser πηρε android M

και εδω αλλο θεμα

Επισης, ξεχασα να το αναφερω, όποτε εχω ανοιχτό το wifi, τα δεδομενα το εχω βάλει να γυριζουν αυτόματα στο 2G. Παιζειντεράστια σημασια να περιορισετε το 4G, αν θελετε αυτονομια. Προσωπικα, εχω ρυθμίσει το automagic premium όποτε είναι ανοιχτό και συνδεμένο το wifi, τα data-->2G και όποτε κλείνει το wifi να γυριζει σε 3g. το 4g το ενεργοποιω χειροκινητα όποτε το χρειαζομαι (σπανια).

Link to comment
Share on other sites

Αδερφε καποιοι απο εμας πεσαμε σε σκαρτη παρτιδα οθονης. Αυτο ειναι γεγονος. Ειναι ενα θεμα σοβαρο και αξιζε τον κοπο να ψαξουμε για λυση. Κανεις δεν λεει οτι το κινητο ειναι ολο προβληματα. Μακαρι οι υπολοιποι εδω μεσα να μην αντιμετωπισετε προβλημα στο μελλον με την οθονη.

Ενα 2ο θεμα που εθιξα ηταν με την sim1 για οσους δοκιμασουν να περασουν custom rom android 6. Πειραματιστηκα ο ιδιος και παρεθεσα τα αποτελεσματα. Δεν υπαρχει λυση μεχρι στιγμης να λειτουργει απροσκοπτα η sim1 σε cm-13 και AOSP. Συνεπως σας ελυσα μια ενδεχομενη απορια και σας απαλλαξα απο χασιμο χρονου και περιττες ενεργειες. Απο εκει και περα, κατι αναφορες που γινονται εδω μεσα περι εφαρμογων, πχ δεν τρεχει η μια και λαγκαρει η αλλη και κατι τετοια διαφορα, ειναι ανευ ουσιας για μενα.

Καλα μην νομίζεις ο πρώτος ημουν που το πηγα για αλλαγη πλακετας! Αλλα και παλι παιδια το κινητό αξιζει καθε ευρω που εδωσα!

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ASUS Start Rolling Out ZenFone 2 Android Marshmallow http://www.asus-zenfone.com/2016/05/asus-start-rolling-out-zenfone-2-marshmallow-update.html

Ξεκίνησε λέει με το "Today ASUS Start to rolling out update Android M for ZenFone 2 series. The first ASUS Smartphone which get Android Marshmallow is ASUS ZenFone 2 Laser ZE500KL. The Marshmallow update for ZenFone 2 Laser ZE500KL is roll out today 11/5/2016"

Link to comment
Share on other sites

ASUS Start Rolling Out ZenFone 2 Android Marshmallow http://www.asus-zenfone.com/2016/05/asus-start-rolling-out-zenfone-2-marshmallow-update.html

Ξεκίνησε λέει με το "Today ASUS Start to rolling out update Android M for ZenFone 2 series. The first ASUS Smartphone which get Android Marshmallow is ASUS ZenFone 2 Laser ZE500KL. The Marshmallow update for ZenFone 2 Laser ZE500KL is roll out today 11/5/2016"

Αυτά βέβαια είναι τα μοντέλα με Qualcomm CPUs. Το Zenfone 2 ZE551ML που έχουμε οι περισσότεροι έχουν Intel CPUs, άρα άλλους drivers κλπ. Να δούμε πόσο θα τους πάρει...

Βασική συσκευή: Xiaomi Redmi Note 5 Global (whyred) -- OS: MiUI 10 Global Beta (Android 8.1)

Εφεδρική συσκευή: Xiaomi Redmi Note 4 Global (mido) -- OS: LineageOS 15.1 (Android 8.1)

Δίκτυο: WIND

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου είδα ότι έχεις το onda dual os αυτο είναι καλο ποιοτικά; σε σχέση με το ZenFone 2 είναι γρήγορο και χωρίς λαγκ; το σκέφτομαι καιρό και θέλω μια γνώμη αν μπορείς να μου το συγκρίνεις λίγο με το ZenFone για να καταλάβω τι παίζει ασχέτως αν είναι ανόμοια σύγκριση κινητού με ταμπλετ.

 

Φίλε μου συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση, αλλά σήμερα μπήκα στο myphone μετά από το προηγούμενο σχόλιό μου.

Λοιπόν το Onda που έχω είναι το V919 Dual OS CH . Το αγόρασα από το Gearbest. Είναι η βελτιωμένη έκδοση με πιο γρήγορο επεξεργαστή, 4 GB RAM και Android 5.1.

Είμαι τρομερά ευχαριστημένος αφού βγάζει Antutu 61.862 και το Asus μου 57.238! Η έκδοση Android έχει κανονικά Play Store και Google Services χωρίς ίχνος κινέζικων εφαρμογών. Έχει κανονικά Ελληνικά και στο Android και στα Windows. Λειτουργεί απροβλημάτιστα σε κάθε περίπτωση και στα δύο λειτουργικά. Το έχω περίπου τρεις βδομάδες κι από τότε έπαψα να χρησιμοποιώ το laptop μου! Η οθόνη του είναι χάρμα οφθαλμών και η ποιότητα κατασκευής του μοιάζει πολύ πιο πάνω από την τιμή του. Μειονεκτήματα, ο σχετικά χαμηλός ήχος και η μέτρια ποιότητα των δύο καμερών, ιδιαίτερα της μπροστινής και κυρίως στον χαμηλό φωτισμό. Στο φως της ημέρας είναι μια χαρά. Η αυτονομία του φτάνει χαλαρά τις 4,5 ώρες με συνεχή χρήση WiFi. Μαζί με το Zenfone 2 κάνουν ακτύπητο δίδυμο! Στο συστήνω ανεπιφύλακτα! Συγγνώμη για το off topic!

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

Αυτά βέβαια είναι τα μοντέλα με Qualcomm CPUs. Το Zenfone 2 ZE551ML που έχουμε οι περισσότεροι έχουν Intel CPUs, άρα άλλους drivers κλπ. Να δούμε πόσο θα τους πάρει...

 

Η ουσία δεν είναι ο επεξεργαστής, ούτε οι drivers, ούτε το μοντέλο.

Η ουσία είναι ότι ξεκίνησε, φαίνεται κάποιο φως ...

Link to comment
Share on other sites

Η ουσία δεν είναι ο επεξεργαστής, ούτε οι drivers, ούτε το μοντέλο.

Η ουσία είναι ότι ξεκίνησε, φαίνεται κάποιο φως ...

Φως...... Στο τούνελ!

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους.

επειδη υπαρχουν πολλεσ διαφορετικες εκδοσεις του zenfone 2 και ενδιαφερομαι να αγορασω απο κινεζομαγαζο, μπορει καποιος να μου δωσει καποια λινκς απο γνωαστα κινεζομαγαζα για το μοντελο των 32GB -4gb ram and 2.3ghz cpu?

πολλα βλεπω εχουν τον ιδιο κωδικο ζe551ml αλλα απο σελιδα σε σελιδα διαφερουν οι επεξεργαστεσ.

θα ηθελα καποια βοηθεια. θενκσ

GFGHGFHFGHF
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους.

επειδη υπαρχουν πολλεσ διαφορετικες εκδοσεις του zenfone 2 και ενδιαφερομαι να αγορασω απο κινεζομαγαζο, μπορει καποιος να μου δωσει καποια λινκς απο γνωαστα κινεζομαγαζα για το μοντελο των 32GB -4gb ram and 2.3ghz cpu?

πολλα βλεπω εχουν τον ιδιο κωδικο ζe551ml αλλα απο σελιδα σε σελιδα διαφερουν οι επεξεργαστεσ.

θα ηθελα καποια βοηθεια. θενκσ

Αν θες τον 2,3ghz επεξεργαστη, δεν σε συμφερει να το πάρεις από Κινα. Τα βγάζει το eshop σε προσφορα καπου στα 280 ευρώ. Αν θες αυτό με τον 1,8ghz επεξεργαστη, τοτε αλλάζει το πράγμα. δες και στο kimovil.com να δεις που εχει χαμηλοτερη τιμη τωρα (κατι σαν το δικο μας skroutz.gr ειναι η σελιδα).

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση, αλλά σήμερα μπήκα στο myphone μετά από το προηγούμενο σχόλιό μου.

Λοιπόν το Onda που έχω είναι το V919 Dual OS CH . Το αγόρασα από το Gearbest. Είναι η βελτιωμένη έκδοση με πιο γρήγορο επεξεργαστή, 4 GB RAM και Android 5.1.

Είμαι τρομερά ευχαριστημένος αφού βγάζει Antutu 61.862 και το Asus μου 57.238! Η έκδοση Android έχει κανονικά Play Store και Google Services χωρίς ίχνος κινέζικων εφαρμογών. Έχει κανονικά Ελληνικά και στο Android και στα Windows. Λειτουργεί απροβλημάτιστα σε κάθε περίπτωση και στα δύο λειτουργικά. Το έχω περίπου τρεις βδομάδες κι από τότε έπαψα να χρησιμοποιώ το laptop μου! Η οθόνη του είναι χάρμα οφθαλμών και η ποιότητα κατασκευής του μοιάζει πολύ πιο πάνω από την τιμή του. Μειονεκτήματα, ο σχετικά χαμηλός ήχος και η μέτρια ποιότητα των δύο καμερών, ιδιαίτερα της μπροστινής και κυρίως στον χαμηλό φωτισμό. Στο φως της ημέρας είναι μια χαρά. Η αυτονομία του φτάνει χαλαρά τις 4,5 ώρες με συνεχή χρήση WiFi. Μαζί με το Zenfone 2 κάνουν ακτύπητο δίδυμο! Στο συστήνω ανεπιφύλακτα! Συγγνώμη για το off topic!

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Λίγο μου τα χάλασε η μπαταρία όπως τα ανέφερες.

 

 

 

Παρεμπιπτόντως μόλις παρέλαβα θήκη bumper aluminium με κάλυμμα απο πίσω απο miniithebox. Δυστυχώς μονο εκεί βρήκα. Η θήκη ήρθε χτυπημένη, γρατζουνισμενη, είναι χαμηλής ποιότητας και το άσους παίζει και δεν κάθεται καλά. (Για όλα αυτά δεν φταίει το ταχυδρομείο.) σύσταση δική μου αποφύγετε αυτή την εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

ειχα ενα προβλημα με την οθονη οπως ειχα γραψει

 

Ακολουθησα την διαδικασια της ASUS , εστειλα το κινητο την τριτη με το κουριερ , σημερα το παρελαβα επισκευασμενο

 

Ολα καλα γενικα

 

Πηγε στην Omnitech για επισκευη απο οπου ειμαι ευχαριστημενος με αντιστοιχη αμεσοτητα σε αλλη συσκευη που εχω

23503.jpg

Ψαχνω ΚΟΜΙΚΣ Disney

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

ειχα ενα προβλημα με την οθονη οπως ειχα γραψει

 

Ακολουθησα την διαδικασια της ASUS , εστειλα το κινητο την τριτη με το κουριερ , σημερα το παρελαβα επισκευασμενο

 

Ολα καλα γενικα

 

Πηγε στην Omnitech για επισκευη απο οπου ειμαι ευχαριστημενος με αντιστοιχη αμεσοτητα σε αλλη συσκευη που εχω

 

Είχα και εγω προβλημα στην οθόνη και το εστειλα για service. Το εχω παραλάβει αλλά επειδή βρίσκομαι στο εξωτερικό δεν το εχω τεστάρει. Αν θέλεις σε παρακαλώ τσεκάρισέ το για λίγο διάστημα και μετά να μας ξαναγράψεις εντυπώσεις. Ευχαριστώ

Asus Zenfone 3 zs570 kl Snapdragon 820 64G/6G

Asus Zenfone 2 ze551ml Z00AD 2.3GHz 4G RAM

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

ειχα ενα προβλημα με την οθονη οπως ειχα γραψει

 

Ακολουθησα την διαδικασια της ASUS , εστειλα το κινητο την τριτη με το κουριερ , σημερα το παρελαβα επισκευασμενο

 

Ολα καλα γενικα

 

Πηγε στην Omnitech για επισκευη απο οπου ειμαι ευχαριστημενος με αντιστοιχη αμεσοτητα σε αλλη συσκευη που εχω

 

Το εστειλες την Τρίτη και σου ήρθε σήμερα;;;; Κι εγώ την Τρίτη το έστειλα με κουριερ για το ίδιο προβλημα και ακόμα περιμένω

Link to comment
Share on other sites

Το εστειλες την Τρίτη και σου ήρθε σήμερα;;;; Κι εγώ την Τρίτη το έστειλα με κουριερ για το ίδιο προβλημα και ακόμα περιμένω

 

 

που μενεις ? γιατι εγω δεν μενω και πολυ μακρια απο τον γερακα που ειναι η Omnitech

 

πολυ πιθανο να το ειχες αυριο αν ηταν εργασιμη ... λογικα την Δευτερα θα σου ερθει

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είχα και εγω προβλημα στην οθόνη και το εστειλα για service. Το εχω παραλάβει αλλά επειδή βρίσκομαι στο εξωτερικό δεν το εχω τεστάρει. Αν θέλεις σε παρακαλώ τσεκάρισέ το για λίγο διάστημα και μετά να μας ξαναγράψεις εντυπώσεις. Ευχαριστώ

 

Μια χαρα ειναι μεχρι στιγμης ... εκανα και ενα screen test με app ... χρωματικα ειναι μια χαρα, αποκριση σωστη , λογικα ειναι οκ σε ολα

 

αν δω κατι περιεργο θα το αναφερω παντως

23503.jpg

Ψαχνω ΚΟΜΙΚΣ Disney

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

ειχα ενα προβλημα με την οθονη οπως ειχα γραψει

 

Ακολουθησα την διαδικασια της ASUS , εστειλα το κινητο την τριτη με το κουριερ , σημερα το παρελαβα επισκευασμενο

 

Ολα καλα γενικα

 

Πηγε στην Omnitech για επισκευη απο οπου ειμαι ευχαριστημενος με αντιστοιχη αμεσοτητα σε αλλη συσκευη που εχω

Σου αλλαξαν την οθονη τελικα φιλε???

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση συμβαίνει πολλές φορές το εξής: Κατά τη συνομιλία με χρήση του Bluetooth Hands Free, στιγμιαία χάνεται η σύνδεση του ασύρματου ακουστικού με το τηλέφωνο και μετά από λίγο επανέρχεται. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος αυτό ή συμβαίνει μόνο σε μένα; Καμιά ιδέα για το τι μπορεί να φταίει;

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

Μου το είχε κάνει κ εμένα μια φορά μόνο. Έκλεισα κ ξανά άνοιξα τα Bluetooth και όλα καλά... Το θεώρησα τυχαίο γεγονός και το είχα ξεχάσει μέχρι που το ανέφερες. στο κάνει συχνά;; ελεγξες μήπως φταίει το ακουστικό; ; ;;

~B&N~

Proud owner of Nokia:3510,3100, 6600/ siemens Μ65/ SE K800i / Nokia 5800XM/ Samsung Galaxy Nexus/ Asus Zenfone 2 ZE551ML XIAOMI REDMI NOTE 4 (4/64 SD) !!!!!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Σου αλλαξαν την οθονη τελικα φιλε???

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

αλλαγη οθονης

 

ε ηταν εμφανες το προβλημα + οτι το κινητο ειναι καινουργιο σχεδον

23503.jpg

Ψαχνω ΚΟΜΙΚΣ Disney

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Σαν καινούργιος κάτοχος (το εξαιρετικό κλπ τα αφήνω κατά μέρος γιατί απλά πυροβολεί η συσκευή...) έχω κάποιες ερωτήσεις...

Πώς μπορώ να βάλω σαν black list τα απόρρητα νούμερα;

Σαν τηλεκοντρόλ (τηλεόρασης, dvd κλπ) μπορεί να δουλέψει και αν ναι πως;

Τέλος, σαν να μου φαίνεται ότι το 4g δεν είναι τόσο "δυνατό" ή είναι ιδέα μου (σε μετρήσεις που έκανα σε στάνταρ σημεία και σε σύγκριση με προηγούμενες συσκευές μου)

 

Αυτά σαν αρχή και ευχαριστώ για τον χρόνο σας! ;)

 

Edit: Το πρώτο ερώτημα για τις απόρρητες κλήσεις το βρήκα :cool:

Edited by ovelix5

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Τηλεκοντρόλ δεν δουλεύει παντος! Δεν εχει ir

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ok ευχαριστώ.

 

Έχεις δει εσύ προσωπικά κάτι σχετικά με τη ταχύτητα του 4g;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Σαν καινούργιος κάτοχος (το εξαιρετικό κλπ τα αφήνω κατά μέρος γιατί απλά πυροβολεί η συσκευή...) έχω κάποιες ερωτήσεις...

1.Πώς μπορώ να βάλω σαν black list τα απόρρητα νούμερα;

2.Σαν τηλεκοντρόλ (τηλεόρασης, dvd κλπ) μπορεί να δουλέψει και αν ναι πως;

3.Τέλος, σαν να μου φαίνεται ότι το 4g δεν είναι τόσο "δυνατό" ή είναι ιδέα μου (σε μετρήσεις που έκανα σε στάνταρ σημεία και σε σύγκριση με προηγούμενες συσκευές μου)

 

Αυτά σαν αρχή και ευχαριστώ για τον χρόνο σας! ;)

 

Edit: Το πρώτο ερώτημα για τις απόρρητες κλήσεις το βρήκα :cool:

2. δεν εχει υπερυθρες οποτε δεν παιζει σαν κοντρολ

3. Μαλλον ιδέα σου. το έχω παρατηρησει και εγω αλλα κ αλλοι χρηστες κ εδω και στο xda ότι εχει απιστευτο σημα.. Μου επιανε σε ημιυπογειο κουτουκι 4g με wind κιολας ενω samsung και apple με vodafone και cosmote, δεν ειχαν καν σημα!!! Παληκαρι στο xda ειχε αναφερει οτι ειναι το μονο κινητο που του εχει 4g μεσα στο σπιτι του οπου ειναι με πολυ χοντρους τοιχους πετρινους.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Asus Zenfone 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...