Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτό είναι άπω έξω
και τα 2 βίντεο είναι τραβηγμένα με αργή λήψη δεν ξέρω γιατι στον υπολογιστή τα δείχνει κανονικά πάντως η διαφορά φαίνεται
Link to comment
Share on other sites

αυτά είναι τα καλά 90% αγορών που κάνω είναι για τον π....ο όποιος θέλει μπορώ να του πω νούμερα για το τζοκερ

 

πήρα τηλ στην lg και στο e-shop και μου είπαν το ίδιο πράμα ότι έχει να κάνει με τον φωτισμό και με τον αισθητήρα της κάμερας το πως αντιλαμβάνεται το φως και ότι δεν είναι πρόβλημα εφόσον δουλεύει κανονικά υπό άλλες συνθήκες

 

καμιά ιδέα κανείς τίποτα καμιά άποψη?

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

θα την παρει την 6 αρα παροτι καθυστερημενα δεν βλεπω να εχει πολυ μεγαλο θεμα και τωρα ομως παει σφαιρα.το g3 που ειχα με 5.0.1 ηταν τρομερο χαλι με πολυ lag στο οτιδηποτε και λεγαν οτι ηταν βελτιωμενο σε σχεση με kit kat.
Link to comment
Share on other sites

θα την παρει την 6 αρα παροτι καθυστερημενα δεν βλεπω να εχει πολυ μεγαλο θεμα και τωρα ομως παει σφαιρα.το g3 που ειχα με 5.0.1 ηταν τρομερο χαλι με πολυ lag στο οτιδηποτε και λεγαν οτι ηταν βελτιωμενο σε σχεση με kit kat.

Το g3 είχε την 5.0 και δεν είχε και τόσο lag μην τα πάρα λέμε μια χαρά πήγαινε το τηλέφωνο. Κάποια μικρόbugs τα είχε αλλά ως εκεί

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το g3 είχε την 5.0 και δεν είχε και τόσο lag μην τα πάρα λέμε μια χαρά πήγαινε το τηλέφωνο. Κάποια μικρόbugs τα είχε αλλά ως εκεί

Εγω οσο το ειχα με την 5.0.1(δεν το ειχα με αλλη εκδοση οσο καιρο το ειχα) στα καλα καθουμενα εσβηνε μονο του οταν πηγαινα να το ξεκλειδωσω και οταν γυρναγα στην αρχικη οθονη με το μεσαιο πληκτρο μαυριζε το φοντο κανα δυο δευτερολεπτα π.χ και αλλα τετοια.στα 4 τελευταια τηλεφωνα που ειχα sony z ulta,lg g3,lenovo vibe x2,meizu mx4 pro και τωρα gflex 2 το μονο που μου κανε τετοια κολπα ηταν το g3.

Link to comment
Share on other sites

Εγω οσο το ειχα με την 5.0.1(δεν το ειχα με αλλη εκδοση οσο καιρο το ειχα) στα καλα καθουμενα εσβηνε μονο του οταν πηγαινα να το ξεκλειδωσω και οταν γυρναγα στην αρχικη οθονη με το μεσαιο πληκτρο μαυριζε το φοντο κανα δυο δευτερολεπτα π.χ και αλλα τετοια.στα 4 τελευταια τηλεφωνα που ειχα sony z ulta,lg g3,lenovo vibe x2,meizu mx4 pro και τωρα gflex 2 το μονο που μου κανε τετοια κολπα ηταν το g3.

 

Το g3 δεν πήρε ποτέ 5.0.1 μόνο στη 5.0 έμεινε

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην ήξεραν...Ρε παίδες Καλή χρονιά.Παρατηρώ το εξής:αν καμία φορά το ξεχάσω στο φορτιστή ενώ έχει φορτίσει 100% και το βγάλω αργότερα,έχω μια αισθηση ότι η μπαταρία μου αποδίδει παραπάνω.placebo ή όχι;αν θέλετε Δείτε το κι εσείς
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά.Παρατηρώ το εξής:αν καμία φορά το ξεχάσω στο φορτιστή ενώ έχει φορτίσει 100% και το βγάλω αργότερα,έχω μια αισθηση ότι η μπαταρία μου αποδίδει παραπάνω.placebo ή όχι;αν θέλετε Δείτε το κι εσείς

Καλή χρονιά! Όχι δεν είναι placebo, ισχύει! Και στο G2, αν μείνει περισσότερο απ' το 100% να βγει απ' τη φόρτιση, αργεί μετά περισσότερο να πέσει απ' το 100%.

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν ολοκληρωθεί η φορτιση το αφηνω άλλο ενα 10λεπτο να ολοκληρωθεί και το trickle charge και μετα το βγαζω. Να ρωτησω κατι αλλο ποση ωρα συνεχομενου βιντεο υποτιθεται οτι βγαζει η μπαταρια γιατι μου αντεξε περιπου 4.5 ωρες
Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονιά !

Μια παρακληση...μπορειτε να βρειτε το filmic pro στο play store (http://www.filmicpro.com/filmic-pro/filmic-pro-now-available-on-android/ ) κ να μου πειτε αν μπορειτε να το αγορασετε αναφεροντας κ την εκδοση που φορατε.

Εμενα με 5.0.1 μου γραφει οτι η συσκευη μου δεν ειναι συμβατη...(παρολο η συσκευη μας ειναι στις συμβατες)

ΥΓ Κατι παιζει με το camera2 api... Ελπιζω να αναφερει καποιος με 5.1 οτι δουλευει..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλή Χρόνια με υγεία. Μια ερώτηση να κάνω, έβαλα Μια άθλια θήκη και μου έκανε δύο χαρακιές στο περιμετρικό πλαστικό πάνω ακριβώς από το ακουστικό. Ξέρεις κάνεις που μπορώ να το αλλάξω και ένα κόστος στο περίπου; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλή Χρόνια με υγεία. Μια ερώτηση να κάνω, έβαλα Μια άθλια θήκη και μου έκανε δύο χαρακιές στο περιμετρικό πλαστικό πάνω ακριβώς από το ακουστικό. Ξέρεις κάνεις που μπορώ να το αλλάξω και ένα κόστος στο περίπου; Ευχαριστώ.
εαν εννοεις το bezel αυτο δηλαδη που ειναι το ασημενιο γυρω-γυρω παει μαζι με την οθονη δεν παει ξεχωριστα
Link to comment
Share on other sites

εαν εννοεις το bezel αυτο δηλαδη που ειναι το ασημενιο γυρω-γυρω παει μαζι με την οθονη δεν παει ξεχωριστα

 

Ναι αυτό εννοώ, έχει χτυπηθεί λίγο το ασημένιο κομμάτι μαζί με το γκρι. Λογικά θα είναι τσιμπημένη η τιμή άμα θέλει και οθόνη.

 

 

Ρώτησα procordia και πάει μαζί με οθόνη 217 ευρώ, όσο καινούργιο δηλαδή. Κλεψιά για ένα πλαστικό να αλλάζεις το μισό τηλέφωνο.

Edited by kostas701
Απάντηση
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα καλή χρόνια!

 

Έκανα ανταλλαγή το lenovo vibe z2pro για να παρω αυτό το κινητό, έκανα καλά? Επίσης αύριο ή μεθαύριο θα συναντηθουμε να γίνει ή ανταλλαγη. Θα πρέπει να προσεξω κάτι για την παρτίδα? Σορρυ αλλά δεν γνωριζω και πολυ.δώστε τα φώτα σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονιά !

Μια παρακληση...μπορειτε να βρειτε το filmic pro στο play store (http://www.filmicpro.com/filmic-pro/filmic-pro-now-available-on-android/ ) κ να μου πειτε αν μπορειτε να το αγορασετε αναφεροντας κ την εκδοση που φορατε.

Εμενα με 5.0.1 μου γραφει οτι η συσκευη μου δεν ειναι συμβατη...(παρολο η συσκευη μας ειναι στις συμβατες)

ΥΓ Κατι παιζει με το camera2 api... Ελπιζω να αναφερει καποιος με 5.1 οτι δουλευει..

 

Μπορει καποιος να δοκιμασει?

Ενα κλικ στο play store ειναι..:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τις παρτιδες ειναι σχετικο υπαρχουν παιδια που πηραν νεοτερες παρτιδες κ δεν ειχαν καποιο προβλημα καποια ειχαν αλλα κ με τις μετεπιτα παρτιδες παλι το ιδιο συμβαινει οπως κ μα εχει ας ειναι πιο καινουργια παρτιδα η τελευταια τωρα αν δεν κανω λαθος ειναι 510
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να δοκιμασει?

Ενα κλικ στο play store ειναι..:)

 

To δοκίμασα εγώ και μπορώ να το κατεβάσω κανονικά..

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...