Jump to content

Βοήθεια σε εργασίες


paularas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

https://docs.google.com/forms/d/1O1NwPlaOTsZepgkA4KJeLY_zXTjuY2erNSI-MyYFe3I/viewform

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 919
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απάντησα όμως μου φάνηκε λίγο κουραστική και δυσαναγνωστη η γραμματοσειρά σου.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

στο τρέχον εξάμηνο πρέπει για το μάθημα "Ευρυζωνικά Δίκτυα" να κάνω μια ομαδική εργασία πάνω στο θέμα του μαθήματος.

 

Σκοπός αυτού του thread είναι να συλλέξω απόψεις για το τι κατά την γνώμη σας πρέπει να παρέχουν στους χρήστες τους τα σύγχρονα ευρυζωνικά δίκτυα (π.χ. 3G, 4G, VDSL) ή ακόμα και τι πρέπει να αλλάξει σε αυτά ώστε να είναι πιο ελκυστικά στους χρήστες/ πιο αποδοτικά κατά την άποψη σας.

 

Επίσης, ακόμα και αν δεν μπορείτε να μου πείτε κάποια ιδέα/παράπονο για τα παραπάνω θα ήθελα αν δεν σας κάνει κόπο να μου αναφέρεται ποία/ποιές είναι οι βασικές χρήσεις που κάνετε στο mobile internet (π.χ. email, video streaming, video calls, facebook κλπ).

 

Επισημαίνω και πάλι ότι δεν θέλω να μου πείτε το θέμα της εργασίας μου αλλά ιδέες/προβληματισμούς που θα με οδηγήσουν σε αυτό.

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Mobiles owned: Panasonic GD 87, Nokia 6600, Nokia N70, Glofiish X600, Nokia 5800, iPhone, iPhone 3GS, SE Xperia X10 Mini Pro, HTC Trophy, SE WT19i, Nokia Lumia 920, Microsoft Lumia 640 XL LTE, Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

στο τρέχον εξάμηνο πρέπει για το μάθημα "Ευρυζωνικά Δίκτυα" να κάνω μια ομαδική εργασία πάνω στο θέμα του μαθήματος.

 

Σκοπός αυτού του thread είναι να συλλέξω απόψεις για το τι κατά την γνώμη σας πρέπει να παρέχουν στους χρήστες τους τα σύγχρονα ευρυζωνικά δίκτυα (π.χ. 3G, 4G, VDSL) ή ακόμα και τι πρέπει να αλλάξει σε αυτά ώστε να είναι πιο ελκυστικά στους χρήστες/ πιο αποδοτικά κατά την άποψη σας.

 

Επίσης, ακόμα και αν δεν μπορείτε να μου πείτε κάποια ιδέα/παράπονο για τα παραπάνω θα ήθελα αν δεν σας κάνει κόπο να μου αναφέρεται ποία/ποιές είναι οι βασικές χρήσεις που κάνετε στο mobile internet (π.χ. email, video streaming, video calls, facebook κλπ).

 

Επισημαίνω και πάλι ότι δεν θέλω να μου πείτε το θέμα της εργασίας μου αλλά ιδέες/προβληματισμούς που θα με οδηγήσουν σε αυτό.

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Θα χαρώ πολύ να σε βοηθήσω αν και είμαι μόνο 15 χρονών!! δεν θα πω κάτι για το θέμα άπλα θα πω ότι χρησιμοποιώ το mobile net για εμαιλσ, browsing και γενικά το χρησιμοποιώ συχνά όταν δεν έχω κάρτα για να σκοτώσω την ώρα μου ή να κανονίσω κατι

Link to comment
Share on other sites

Θα χαρώ πολύ να σε βοηθήσω αν και είμαι μόνο 15 χρονών!! δεν θα πω κάτι για το θέμα άπλα θα πω ότι χρησιμοποιώ το mobile net για εμαιλσ, browsing και γενικά το χρησιμοποιώ συχνά όταν δεν έχω κάρτα για να σκοτώσω την ώρα μου ή να κανονίσω κατι

 

Σε ευχαριστώ πολύ!

Mobiles owned: Panasonic GD 87, Nokia 6600, Nokia N70, Glofiish X600, Nokia 5800, iPhone, iPhone 3GS, SE Xperia X10 Mini Pro, HTC Trophy, SE WT19i, Nokia Lumia 920, Microsoft Lumia 640 XL LTE, Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Το δίκτυο τους να έχει κάλυψη πραγματική διότι η Ελλάδα δεν είναι Ολλανδία.

 

Πραγματικά αυτό είναι ένα πολύ σοβαρό θέμα...

Ειδικά το να βλέπω μια εταιρία να διαφημίζει το φοβερό δίκτυο της και εγώ να μην έχω σήμα στο ίδιο μου το σπίτι είναι τουλάχιστον εκνευριστικό!

Mobiles owned: Panasonic GD 87, Nokia 6600, Nokia N70, Glofiish X600, Nokia 5800, iPhone, iPhone 3GS, SE Xperia X10 Mini Pro, HTC Trophy, SE WT19i, Nokia Lumia 920, Microsoft Lumia 640 XL LTE, Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

https://docs.google.com/forms/d/1O1NwPlaOTsZepgkA4KJeLY_zXTjuY2erNSI-MyYFe3I/viewform

 

 

έτοιμηηηηηη

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα,αν και δεν είμαι σίγουρος ότι είναι η κατάλληλη καρτέλα για να βάλω το παρακάτω θέμα.

Θα σας παρακαλούσα να με βοηθήσετε,αφού είμαι νέο μέλος του foroum.

 

Ερωτηματολόγιο έρευνας αγοράς κινητού τηλεφώνου

Ο παραπάνω σύνδεσμος είναι ένα ερωτηματολόγιο σχετικά με την ερευνά αγοράς κινητού τηλεφώνου που έχουμε ως project στο σχολείο μας.

 

Αν έχετε ελεύθερο χρόνο θα σας ήμουν ευγνώμων αν το απαντούσατε.

 

Σας ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν είναι σωστό το μέρος για αυτο το topic όπως και να έχει απάντησα

 

έπρεπε να βάλεις και από που προτιμάμε να αγοράζουμε από φυσικό μαγαζί η απο κάποιο e-shop :p

Link to comment
Share on other sites

Απάντησα και γω :) υπάρχει πάντως θέμα για βοήθεια σε εργασίας ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

έπρεπε να βάλεις και από που προτιμάμε να αγοράζουμε από φυσικό μαγαζί η απο κάποιο e-shop :p

 

 

Ενα και απο μενα.

Ναι.επρεπε να το βαλει

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

https://docs.google.com/forms/d/1O1NwPlaOTsZepgkA4KJeLY_zXTjuY2erNSI-MyYFe3I/viewform

 

ok, πάντως δεν βλέπω πως θα αξιοποιήσεις τις απαντήσεις για τα Ελληνικά μαγαζιά που χρησιμοποιούμε αφού εγώ τουλάχιστον χρησιμοποιώ πολλά άλλα που δεν αναφέρονται...

 

@OneMoreNight σου απάντησα και εσένα.

Edited by impreza_sti
Διόρθωση κώδικα παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γεια σε όλους,

 

Είμαστε φοιτητές του τμήματος Κοινωνιολογίας Παντείου και κάνουμε μία έρευνα για την αναζήτηση επαγγελματία μέσω διαδικτύου.

Όποιος μπορεί να απαντήσει θα μας βοηθούσε ιδιαίτερα, είναι μόνο 9 ερωτήσεις και δεν παίρνει πάνω από 2 λεπτά:

 

Για το ερωτηματολόγιο κάντε κλικ εδώ

 

Ευχαριστούμε πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους,

 

Είμαστε φοιτητές του τμήματος Κοινωνιολογίας Παντείου και κάνουμε μία έρευνα για την αναζήτηση επαγγελματία μέσω διαδικτύου.

Όποιος μπορεί να απαντήσει θα μας βοηθούσε ιδιαίτερα, είναι μόνο 9 ερωτήσεις και δεν παίρνει πάνω από 2 λεπτά:

 

Για το ερωτηματολόγιο κάντε κλικ εδώ

 

Ευχαριστούμε πολύ!

 

To συμπλήρωσα.:)

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αγαπητα μελη του myphone!

 

Θα ήθελα να σας παρακαλεσω να αφιερωσετε 10 λεπτά απο τον πολυτιμο σας χρόνο για να συμπληρώσετε το παρακάτω survey (υπεθεσα ότι έχει μια συνάφεια με τη θεματικη του forum)! Είναι στα πλαίσια της πτυχιακής μου για το μεταπτυχιακό και αφορά online audio platforms! Ως ανταμοιβη για τον κόπο και το χρόνο σας, θα μπείτε σε κλήρωση (απλά συμπληρώστε το e-mail σας όταν σας ζητηθεί) και 2 άτομα θα κερδίσουν απο μία Amazon Gift Card των 25 €!!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :D

 

Link: https://qtrial2013.qualtrics.com/SE/?SID=SV_0jR2e45DthrrnCJ

Link to comment
Share on other sites

Την συμπληρωσα :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...