Jump to content

Βοήθεια σε εργασίες


paularas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πάρε για παράδειγμα το forum μας:D

ο καθένας όμορφα κ ωραία επιβάλει τις απόψεις του στον άλλο:devil:

 

εκτύπωσε όλα τα split & lock με τις off topic διαμάχες κ πάντα στην δσκάλα σου;)

εγκυημένος βαθμός:food:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 919
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν ξερω αν θα σε βοηθησει αυτο:

βαλε στο google "διαλογος"και δες αν σου βγαλει κατι..

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν θα σε βοηθησει αυτο:

βαλε στο google "διαλογος"και δες αν σου βγαλει κατι..

Μπα τιποτα δεν κανει

Symbian OS - the mobile operating system

 

Επισκεφτήτε και γίνετε μέλος στο club μου εδώ

Link to comment
Share on other sites

@papathvas :lol:

 

Φιλε μου,αν ειναι να καταντησει και η Εκθεση αποτελεσμα μιας αναζητησης στο...γκουγκλ,ζητω που καηκαμε!:blink: :worry: Πιο πολυ θα κουραστεις να ψαχνεις παρα να σκεφτεις να γραψεις κατι μονος σου!;)

Link to comment
Share on other sites

εχω δει που ο μικρος μου αδερφος ετσι κανει τις εργασιες του

και ειπα μηπως πιασει και τωρα!

αμεσως εσυ...

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια!!!!παω πρωτη λυκειου και θελω να μου πειτε κανα site για εργασιες τεχνολογιας δηλαδη πειραματικες ερευνες ή δημοσκοπησης!!!PLEASE!!!!!!!!!!!!:ninja: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα φώτα σας...μια ξαδέρφη μου θέλει να κάνει εργασία για το φωτοχημικό νέφος.Θέλει πληροφορίες και εικόνες...ξέρετε που μπορώ να τις βρω? δώστε τα φώτα σας να βοηθήσουμε τα νιάτα σας παρακαλώ...ευχαριστώ :)

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Αν ψάξεις στο google για "φωτοχημικό νέφος" θα βρείς πολλά πραγματάκια..
Link to comment
Share on other sites

το έκανα ήδη αλλά μου έβγαζε για το νέφος στην Αθήνα και πραγματάκια που δεν είναι καθόλου χρήσιμα...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδιά μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω εργασίες τεχνολογίας για την πρώτη λυκείου;

 

έψαξα στο google αλλα δεν βρήκα τίποτα ενδιαφέρον, μονο αυτό http://gym-platan.chan.sch.gr/prj_techn_main.htm

 

Είναι επίγον!!!! Πρέπει να πάω εργασία έως της Δευτέρα!!! Ή αν έχετε κάνει εσείς καμία μήπως θα μπορούσατε να μου την στείλετε; teorizo.ker@gmail.com

 

Δεν έχω ιδέα για το τι να γράψω :(

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Γράψε κάτι σχετικό με τα οξέα και βάσεις (αντιδράσεις,τρόποι μείωσης οξύτητας και τέτοια)

 

Απλή υπόθεση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω πτυχιακές εργασίες με θεματολογία το αμπέλι και το κρασί.

Κάποια στιγμή είχα δει σελίδες που υπήρχαν έτοιμες πτυχιακές,

αλλά τώρα πια δε θυμάμαι διευθύνσεις.

Η βοήθεια σας θα μου ήταν πολύτιμη, αν είχατε να μου προτίνετε κάποιο link.

Ευχαριστώ!!!

Αγάπη δεν θα πεί να κοιτάζει ο ένας τον άλλον στα μάτια...

Αλλά να κοιτάζουν και οι δύο πρός την ίδια κατεύθυνση...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σα θα ηθελα την βοηθεια σας παιδια,Στο σχολειο (γ λυκειου) ο καθηγητης που μας κανει αρχές οικονομικής θεωρίας μας ζητησε να του παμε σε cd τις λυσεις των ασκησεων μερικων κεφαλαιων.Ξερει καποιος καποιο site που να εχει τα λυσαρια που δινει το υπουργειο σε ηλεκτρονικη μορφη.

 

 

 

Αν ξερει κοποιος κατι please ας βοηθησει :O

Link to comment
Share on other sites

exei kaneis kamia ergasia me thema

 

 

1."oikonomia kai texnologia"

 

2."oikonomia kai ugeia"

 

3. epishs tha ithela an exei kaneis kamia ergasia pou na anferetai se mia anaptuswmenh xwra (oikonomika stoixeia)

 

kai telos 4.an exei kanei kaneis kamia ergasia me thema thn oikonomikh poreia mias ellhnikhs epixeirhshs h ektos ellados

 

 

(s.s. exw parei 4 appalaktikes ergasies giayto to eksamhno kai tha ithela thn voitheia sas... to email moy einai kolabrou@hotmail.com )

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρειάζομαι μια παρουσίαση στο Powerpoint. Οποιοδήποτε θέμα! Όχι τίποτε τεράστιο, κάτι απλό. Βοήθειααα...
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρειάζομαι μια παρουσίαση στο Powerpoint. Οποιοδήποτε θέμα! Όχι τίποτε τεράστιο, κάτι απλό. Βοήθειααα...

 

Μπες στο site της αγαπημένης σου ομάδας, τραγουδιστή-συγκρότημα, αμαξιού κτλ...Μετά copy-paste :p Αυτό έκανα εγώ ;)

Link to comment
Share on other sites

Kalispera,skeutome na epilexo san protinomeno thema ptixiakis "Asfalia se sistimata kinitis tilefonias,protokolla ktl" alla exo tin dinatotita na epimikino an egkrithi apo tin armodia epitropi ke allo to thema.

Ti allo tha protinate pera tis asfalias stin kiniti tilifonia?:rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μπες στο site της αγαπημένης σου ομάδας, τραγουδιστή-συγκρότημα, αμαξιού κτλ...Μετά copy-paste :p Αυτό έκανα εγώ ;)

 

Μας είπε να μην κάνουμε τέτοια θέματα αλλά κάτι ποιο σοβαρό. Έγω διάλεξα προσωρινά ως θέμα τον Σωκράτη αλλά αλλάζει αυτό.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Μας είπε να μην κάνουμε τέτοια θέματα αλλά κάτι ποιο σοβαρό. Έγω διάλεξα προσωρινά ως θέμα τον Σωκράτη αλλά αλλάζει αυτό.

 

Άντε, επειδή είμαι στις καλές μου σήμερα, έχω μια εργασιούλα 12 σελίδων σε Ppoint με θέμα ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ. Τίποτε το ιδιαίτερο βασικά, γράφει για τους τύπους ρομπότ, τις εφαρμογές τους κλπ αηδίες. Τη θέλεις;

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

παιδιά βρήκα ένα site με εργασίες τεχνολογίας, το είπα σε έναν συμμαθητή μου και διαδόθηκε σε όλο το λύκειο :p

enjoy!

 

http://3lyk-polichn.thess.sch.gr/ergasies/index.htm

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aλήθεια, έχει κανείς καμία εργασία για την επιχείρηση SONY CORP. ? Εψαξα στο νετ λιγο για ιστορικο και τατοιαυτα..αλλα δεν εχει και πάρα πολλά...λοιπόν κανείς?

 

( α , γενικώς ψάχνω εργασία που να αναφέρεται σε επιχείρηση της Ανατολής απο αυτοκινητοβιομηχανία μέχρι ότι μπορείτε να φανταστείτε ...αρκεί να είναι απο ΑΣΊΑ)

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Γεια σα θα ηθελα την βοηθεια σας παιδια,Στο σχολειο (γ λυκειου) ο καθηγητης που μας κανει αρχές οικονομικής θεωρίας μας ζητησε να του παμε σε cd τις λυσεις των ασκησεων μερικων κεφαλαιων.Ξερει καποιος καποιο site που να εχει τα λυσαρια που δινει το υπουργειο σε ηλεκτρονικη μορφη.

Αν ξερει καποιος κατι please ας βοηθησει :O

 

Αν και δεν μπορω να πιστεψω οτι σας ζήτησε κατι τέτοιο

 

http://www.pi-schools.gr/

 

παιδιά αν καποιος θέλει βοήθεια σε θέματα φυσικής οποιουδήποτε επιπέδου(γυμνασιο-λύκειο-ΤΕΙ -Πανεπιστήμιο) στείλτε μου PM.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...