Jump to content

Meizu M1 Note


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν εχει θεμα απο ram, η flyme κανει πολυ καλη διαχειρηση, δεν κοιταω ποτε ποση μενει ουτε σβηνω εφαρμογες απο αυτες που τρεχουν ουτε τιποτα και παει σφαιρα το εργαλειο, οσο για την μπαταρια; απο τις καλυτερες αυτονομιες, και εγω με 2 καρτες ειμαι και το χθες το βραδυ με 100% επεσα και με 100% ξυπνησα χωρις να φαει τιποτα σε αναμονη και απο τις 8 το πρωι μονο με δεδομενα μεχρι τωρα που γραφω ειμαι 88% με 1 ωρα οθονη, τι να θες παραπανω απο αυτο δηλαδη ; :p

Με Wi-Fi ανοιχτό Όλα αυτά;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν εννοεις για το βραδυ ειχα κλειστο wifi και δεδομενα

Ε χαίρω πολύ. :-)

Για αυτό δεν σου καίει τίποτα.

Εγώ όλα τα τεστ μου τα κάνω με ανοιχτό Wi-Fi στάνταρ και κάποιες φορές με 3G.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ε χαίρω πολύ. :-)

Για αυτό δεν σου καίει τίποτα.

Εγώ όλα τα τεστ μου τα κάνω με ανοιχτό Wi-Fi στάνταρ και κάποιες φορές με 3G.

 

αν ειναι για τεστ ναι αλλιως ποιος ο λογος να εχεις ανοιχτα wifi δεδομενα ενω κοιμασαι; σου ειπα και το αλλο ομως, απο τις 8 το πρωι εως τις 12 το μεσημερι μονο με δεδομενα και 1 ωρα οθονη απο 100% πηγε 88% που ειναι σουπερ

 

edit: τωρα ειμαι 1.5 ωρα οθονη και 80% ακομα με δεδομενα

Edited by Saleakos
Link to comment
Share on other sites

χθες παιδια παραλιγο να παθω εγκεφαλικο.οταν ηρθε το κινητο ειχε την U οποτε κατεβασα και εγκατεστησα την A αλλα για καποιο λογο δεν επιανε το 3g.ενω μου εδειχνε σημα μου ελεγε συνδεση αδυνατη.οποτε ειπα ξαναπερασω την U που μου ειχε κατεβασει σαν update να δω τι θα γινει.την βαζω και ξεκιναει να κανει την ενημερωση,καπου στη μεση ξαφνικα μου πεταει ενα ωραιοτατο file corrupted.κανω restart στο κινητο και το μονο που εκανε ηταν να βγαζει το logo της meizu και για κατι δευτερολεπτα το logo του flyme,μετα restart και restart και restart.μετα απο κανα 15 λεπτο απανωτων εγκεφαλικων βρηκα τη λυση.κατεβασα το update A στον υπολογιστη και πατωντας το πληκτρο power με το πληκτρο volume up μεχρι να εμφανιστει το logo της meizu τα αφησα και μπηκε σε recovery mode το συνδεσα στον υπολογιστη και αντεγραψα το αρχειο zip που κατεβασα στο φακελο recovery του κινητου,πατησα start και την περασε.μετα το κινητο ανοιξε και δουλευε κανονικα μαζι και το 3g που δεν μου δουλευε πριν.σορυ για το μεγαλο κειμενο αλλα το εγραψα μην παθει καποιος ασχετος (σαν εμενα) το ιδιο και φρικαρει(οπως εγω)
Link to comment
Share on other sites

αν ειναι για τεστ ναι αλλιως ποιος ο λογος να εχεις ανοιχτα wifi δεδομενα ενω κοιμασαι; σου ειπα και το αλλο ομως, απο τις 8 το πρωι εως τις 12 το μεσημερι μονο με δεδομενα και 1 ωρα οθονη απο 100% πηγε 88% που ειναι σουπερ

 

edit: τωρα ειμαι 1.5 ωρα οθονη και 80% ακομα με δεδομενα

 

 

για smartphone μιλαμε... τι σημασία εχει αν κοιμάσαι? Αυτο πρεπει να ειναι συνδεδεμένο συνεχως και να λαμβάνει πληροφορίες, μηνυματα κλπ κλπ.. Καποια μπορει να ειναι σημαντικά και να θελουν απάντηση αμεση, αλλα πάλι οχι. Οπως και να έχει ακυρώνεις τον σκοπο του αν κλεινεις καποιον απο τους αισθητηρες του.

 

Εμενα ειναι μονιμα τα παντα ολα ανοιχτα...και το βράδυ εχω κατανάλωση σε ολα μου τα κινητα περι το 10%.

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

 

Άλλη μια noob ερώτηση (συγχωρατε με). Έχει το κινητό καταγραφή slow motion video? Ή μέσω εφαρμογής γίνεται?

 

Και κατι ακόμα. Μιας και δεν είναι rooted, μήπως το κινητό έχει αυτόματη απενεργοποίηση εφαρμογών ωστε να μην τρέχουν στο παρασκήνιο και να μην ενεργοποιηθουν με το που ανοιξω τα δεδομένα (πχ Facebook)? Να κανει δηλαδή κάτι σαν τη δουλεια του greenify, σιχαινομαι να ανοιγω τα δεδομένα και κατευθειαν να μου ερχονται ειδοποιησεις και να φαινομαι online..

Ναι εχει slow motion video

Link to comment
Share on other sites

για smartphone μιλαμε... τι σημασία εχει αν κοιμάσαι? Αυτο πρεπει να ειναι συνδεδεμένο συνεχως και να λαμβάνει πληροφορίες, μηνυματα κλπ κλπ.. Καποια μπορει να ειναι σημαντικά και να θελουν απάντηση αμεση, αλλα πάλι οχι. Οπως και να έχει ακυρώνεις τον σκοπο του αν κλεινεις καποιον απο τους αισθητηρες του.

 

Εμενα ειναι μονιμα τα παντα ολα ανοιχτα...και το βράδυ εχω κατανάλωση σε ολα μου τα κινητα περι το 10%.

 

Νομίζω αποτελείς εξαίρεση στον κανόνα. Οι περισσότεροι φαντάζομαι τα κλείνουν όλα το βράδυ, και το πρωι με το που ξεκλειδώσουν την οθόνη ανοίγει το wifi και τους έρχονται οι ειδοποιήσεις. Εκτός βέβαια αν μεσονυχτίς περιμένεις έκτακτo email κτλπ κτλπ. Αλλά νομίζω δεν είναι καλό και λόω ακτινοβολίας να έχεις ανοιχτο το wifi ή τα δεδομένα χωρίς λόγο (μιας και το πρωι θα σου ερθουν ολες οι ειδοποιήσεις δευτερολεπτα αφοτου ανοιξεις το wifi). Φιλικά πάντα...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω αποτελείς εξαίρεση στον κανόνα. Οι περισσότεροι φαντάζομαι τα κλείνουν όλα το βράδυ, και το πρωι με το που ξεκλειδώσουν την οθόνη ανοίγει το wifi και τους έρχονται οι ειδοποιήσεις. Εκτός βέβαια αν μεσονυχτίς περιμένεις έκτακτo email κτλπ κτλπ. Αλλά νομίζω δεν είναι καλό και λόω ακτινοβολίας να έχεις ανοιχτο το wifi ή τα δεδομένα χωρίς λόγο (μιας και το πρωι θα σου ερθουν ολες οι ειδοποιήσεις δευτερολεπτα αφοτου ανοιξεις το wifi). Φιλικά πάντα...

 

σε οτι αφορά την ακτινοβολία... μου αρέσει να προσέχω τι τρώω. Η σφαιρα του φανταστικού δε με ενδιαφέρει, εφοσον πληρη τις προδιαγραφες και εφόσον δεν προκειται να ζησω 500 χρονια.

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

για smartphone μιλαμε... τι σημασία εχει αν κοιμάσαι? Αυτο πρεπει να ειναι συνδεδεμένο συνεχως και να λαμβάνει πληροφορίες, μηνυματα κλπ κλπ.. Καποια μπορει να ειναι σημαντικά και να θελουν απάντηση αμεση, αλλα πάλι οχι. Οπως και να έχει ακυρώνεις τον σκοπο του αν κλεινεις καποιον απο τους αισθητηρες του.

 

Εμενα ειναι μονιμα τα παντα ολα ανοιχτα...και το βράδυ εχω κατανάλωση σε ολα μου τα κινητα περι το 10%.

 

φιλε υπερβαλεις κατα την γνωμη μου, αν θελει καποιος να με βρει για κατι πολυ σημαντικο μεσα στα αγρια μεσανυχτα θα με παρει τηλεφωνο, γι αυτο και το εχω ανοικτο αν χρειαστει να με παρει καποιος, σιγα μην για κατι σημαντικο κατσει ο αλλος να στειλει mail η να στειλει στο viber whatsapp και δεν ξερω που αλλου, οποτε δεν υπαρχει κανενας λογος να λαμβανει τιποτα ενω κοιμαμαι γιατι ετσι και αλλιως δεν παιζει να ξυπνησω να δω τιποτα, θα τα δω μια και καλη το πρωι

Link to comment
Share on other sites

φιλε υπερβαλεις κατα την γνωμη μου, αν θελει καποιος να με βρει για κατι πολυ σημαντικο μεσα στα αγρια μεσανυχτα θα με παρει τηλεφωνο, γι αυτο και το εχω ανοικτο αν χρειαστει να με παρει καποιος, σιγα μην για κατι σημαντικο κατσει ο αλλος να στειλει mail η να στειλει στο viber whatsapp και δεν ξερω που αλλου, οποτε δεν υπαρχει κανενας λογος να λαμβανει τιποτα ενω κοιμαμαι γιατι ετσι και αλλιως δεν παιζει να ξυπνησω να δω τιποτα, θα τα δω μια και καλη το πρωι

 

Ετσι νομιζω κι εγω, αν είχαμε ανοιχτα τα παντα θα ξυπνουσαμε 5 φορές κάθε νυχτα για καθε ανουσιο μηνυμα στο viber, η για καθε e-mail προσφορών από αυτά που μας στέλνουν τα κινεζομάγαζα....

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρη υποψία...εβαλες καρτα σιμ και ΟΝΤΟΣ δεν μπαινει 3G? Για δοκιμασε το pls...

 

Παντως το δικο μου που παρελαβα χθες και ημουν σιγουρος οτι δεν θα εμπαινε 3g, δουλευει μια χαρα το 3g. Και ημουν ετοιμος να το πουλησω η να το στειλω πισω για αλλαγη. Το κουτι πισω γραφει TD-LTE

To ειχες παραγγειλει οπως εγω TD-LTE γιατι εγω ετσι το παρηγγειλα:)

3G δεν βλεπω στην notification bar παρα μονο G+ αλλα ακομη και ετσι δεν αργει τοσο πολυ οσο αλλα τηλ. να φορτωσει σελιδες...:lol:

Αλλαξα και την επιλογη απο τις ρυθμισεις για προτεραιοτητα σε 3G δικτυα και τα ιδια κανει.

Θα το ξανατεσταρω και εξω γιατι ειμαι μεσα στο σπιτι και η Wind σκιζει ετσι και αλλιως σε σημα 3g:X

 

 

ps Θα το ματιασω μιλαμε το τηλεφωνο χααχχαχα

Edited by vasilis_hd2
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Για δες το ρε φίλε να παίρνουμε αν είναι τα td lte με 160 να παίζουν κομπλε χαχαχαχαχ αν και δε νομίζω να παιχτεί κάτι τέτοιο
Link to comment
Share on other sites

Εμάς ποια συχνότητα του 4G μας κάνει? Βλεπω οτι το μειζου είναι 1800,2100, άλλα κινέζικα όμως υποστηρίζουν και 2600, 1800,800.....Τα ελληνικά δίκτυα ποια συχνότητα έχουν?
Link to comment
Share on other sites

για smartphone μιλαμε... τι σημασία εχει αν κοιμάσαι? Αυτο πρεπει να ειναι συνδεδεμένο συνεχως και να λαμβάνει πληροφορίες, μηνυματα κλπ κλπ.. Καποια μπορει να ειναι σημαντικά και να θελουν απάντηση αμεση, αλλα πάλι οχι. Οπως και να έχει ακυρώνεις τον σκοπο του αν κλεινεις καποιον απο τους αισθητηρες του.

 

Εμενα ειναι μονιμα τα παντα ολα ανοιχτα...και το βράδυ εχω κατανάλωση σε ολα μου τα κινητα περι το 10%.

Συμφωνώ απόλυτα.

Όλα τα κινητά και τάμπλετ μου έμεναν/μένουν πάντα με wifi ανοιχτά για να παίρνουν όλες τις ειδοποιήσεις στην ώρα τους και όχι να περιμένω το πρωί να έρθουν μαζεμένες. Επίσης, εννοείται ότι μπαίνει στο αθόρυβο κατά την ώρα του ύπνου, οπότε δεν πρόκεται να με ξυπνήσει κάτι.

 

Όσο για την μανία ολωνών να βάζουν κατευθείαν την Α Rom δεν το καταλαβαίνω.

Αφού το κινητό παίζει τέλεια και με την U και δεν έχει καμία ουσιαστική διαφορά, γιατί το σκαλίζετε χωρίς λόγο;

Και εγώ είχα Nexus 4 και το σκάλιζα όσο δεν πήγαινε, αλλά αυτό το κινητό πετάει από την μάνα του.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το ότι όταν το ανοίγεις αντί για ενα λογοτυπο που έγραφε 4g και κάτι κινέζικα, να βλεπεις το λόγκο της Meizu και μετά του Flyme είναι ένας από μόνος του ένας λόγος για μένα. Επίσης η Α παίρνει τις τεστ αναβαθμίσεις, πολλοί το γουστάρουν να παίρνουν update κάθε βδομάδα με τεστ έκδοση. Καλύφθηκες?
www.brightsideofficial.com
Link to comment
Share on other sites

Το ότι όταν το ανοίγεις αντί για ενα λογοτυπο που έγραφε 4g και κάτι κινέζικα, να βλεπεις το λόγκο της Meizu και μετά του Flyme είναι ένας από μόνος του ένας λόγος για μένα. Επίσης η Α παίρνει τις τεστ αναβαθμίσεις, πολλοί το γουστάρουν να παίρνουν update κάθε βδομάδα με τεστ έκδοση. Καλύφθηκες?

Μιλάς για μια λοιπόν αισθητική αλλαγή που κρατάει μερικά δεύτερα.

Όσο για τις τεστ αναβαθμίσεις που είναι κάθε βδομάδα, εγώ βλέπω στο επίσημο site ότι η τελευταία Flyme OS 4.2.0.3A έχει να αναβαθμιστεί από 2015-2-14.

Αυτές οι τεστ που λές, πού βρίσκονται;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς για μια λοιπόν αισθητική αλλαγή που κρατάει μερικά δεύτερα.

Όσο για τις τεστ αναβαθμίσεις που είναι κάθε βδομάδα, εγώ βλέπω στο επίσημο site ότι η τελευταία Flyme OS 4.2.0.3A έχει να αναβαθμιστεί από 2015-2-14.

Αυτές οι τεστ που λές, πού βρίσκονται;

δεν εχει παρει ακομα test το m1, προς το παρον μονο stable, οταν παρει θα εχει καθε βδομαδα, στο site βεβαια τις λεει experience, μπες στο επισημο site στο mx4 και θα δεις πως ειναι

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα.

Όλα τα κινητά και τάμπλετ μου έμεναν/μένουν πάντα με wifi ανοιχτά για να παίρνουν όλες τις ειδοποιήσεις στην ώρα τους και όχι να περιμένω το πρωί να έρθουν μαζεμένες. Επίσης, εννοείται ότι μπαίνει στο αθόρυβο κατά την ώρα του ύπνου, οπότε δεν πρόκεται να με ξυπνήσει κάτι.

 

Όσο για την μανία ολωνών να βάζουν κατευθείαν την Α Rom δεν το καταλαβαίνω.

Αφού το κινητό παίζει τέλεια και με την U και δεν έχει καμία ουσιαστική διαφορά, γιατί το σκαλίζετε χωρίς λόγο;

Και εγώ είχα Nexus 4 και το σκάλιζα όσο δεν πήγαινε, αλλά αυτό το κινητό πετάει από την μάνα του.

Σε αυτό που λες με την U και την Α φιλε εχεις τρομερό δίκιο. Ποιας ημερομηνίες είναι η τελευταία U και η τελευταία A. Παρέχει ουσιαστικές αλλαγές η κάτι σάλια για παροχους της Κίνας;

Το ότι όταν το ανοίγεις αντί για ενα λογοτυπο που έγραφε 4g και κάτι κινέζικα, να βλεπεις το λόγκο της Meizu και μετά του Flyme είναι ένας από μόνος του ένας λόγος για μένα. Επίσης η Α παίρνει τις τεστ αναβαθμίσεις, πολλοί το γουστάρουν να παίρνουν update κάθε βδομάδα με τεστ έκδοση. Καλύφθηκες?

Καλά τώρα μιλάμε για ένα boot animation ε; τιποτα άλλο.. Δηλαδή όταν bootαρει το κινητο κάθεσαι και το χαζεύεις; πόσο τραγικό είναι δηλαδη το κινέζικο; εδώ κάποιοι δίνουν λεφτά για να κανουν κινέζικες φράσεις τατουάζ :p

Επίσης αυτό με τις συνεχόμενες αναβαθμίσεις ίσως να αποβεί και μοιραίο κάποια στιγμή. Beta testing ειναι, Δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί και τι πρόβλημα μπορεί να σου μεταδώσει και να χρειαστείς restore. Προσωπικά αν δεν δουλέψει το 3g θα βάλω την Α. Είχα βαρεθεί το φλασαρισμα και εγώ σε Nexus 4.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σκεφτομαι να παρω και γω το m1 note(μονο το 32gb) κυριως γιατι μου εχει κινησει το ενδιαφερον το flyme os.(προερχομαι απο nexus 4)

 

2 ερωτησεις:

Επειδη χρησιμοποιω αρκετα google apps (google play music, keep, calendar κτλ) θα εχω καποιο θεμα;

Επειδη πρωτον δεν εχω αγορασει ποτε απο Κινα και το φοβαμαι καπως και δευτερον επειδη θελω να το εχω το πασχα το κινητο, σκεφτομουν να το παρω απο εδω:

http://youhou.gr/product_info.php?products_id=883&osCsid=sf4l6v9iqsoefrc6pen007vri1 (ειναι το 32gb λεει )

Θεωρειτε πολυ κοροιδια την τιμη;

Link to comment
Share on other sites

Θεωρειτε πολυ κοροιδια την τιμη;

 

κανεις χρηση δυο σιμ?

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σκεφτομαι να παρω και γω το m1 note(μονο το 32gb) κυριως γιατι μου εχει κινησει το ενδιαφερον το flyme os.(προερχομαι απο nexus 4)

 

2 ερωτησεις:

Επειδη χρησιμοποιω αρκετα google apps (google play music, keep, calendar κτλ) θα εχω καποιο θεμα;

Επειδη πρωτον δεν εχω αγορασει ποτε απο Κινα και το φοβαμαι καπως και δευτερον επειδη θελω να το εχω το πασχα το κινητο, σκεφτομουν να το παρω απο εδω:

http://youhou.gr/product_info.php?products_id=883&osCsid=sf4l6v9iqsoefrc6pen007vri1 (ειναι το 32gb λεει )

Θεωρειτε πολυ κοροιδια την τιμη;

Τι γίνεται αρχίζουμε μαζευόμαστε τόσοι πρώην κάτοχοι του Nexus 4; :-)

 

Στο 1, Όλα παίζουν κανονικά.

Στο 2 , ναι είναι κοροϊδία αφού από Vickmall το παίρνεις στα 210€, αλλά για το αν θα το έχεις πριν το Πάσχα, κανείς δεν ξέρει με τα Ελληνικά Ταχυδρομεία.

Edited by junglist

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σκεφτομαι να παρω και γω το m1 note(μονο το 32gb) κυριως γιατι μου εχει κινησει το ενδιαφερον το flyme os.(προερχομαι απο nexus 4)

 

2 ερωτησεις:

Επειδη χρησιμοποιω αρκετα google apps (google play music, keep, calendar κτλ) θα εχω καποιο θεμα;

Επειδη πρωτον δεν εχω αγορασει ποτε απο Κινα και το φοβαμαι καπως και δευτερον επειδη θελω να το εχω το πασχα το κινητο, σκεφτομουν να το παρω απο εδω:

http://youhou.gr/product_info.php?products_id=883&osCsid=sf4l6v9iqsoefrc6pen007vri1 (ειναι το 32gb λεει )

Θεωρειτε πολυ κοροιδια την τιμη;

 

Φίλε μου σε διπλανό φορουμ πωλούνται αρκετά meizu note (από ιδιώτες βέβαια) για πολύ λιγότερο απο 300...αν θελεις ρίξε μια ματιά και εκεί..Αν πάντως διαθέτεις 300, τότε μπορείς με τόσα να βρεις ανετα ενα mx4 από Έλληνα..

Edited by aggeloszog
Link to comment
Share on other sites

Πάντως για ομαδική αγορά από το gearbest,δηλώνω κ εγώ συμμετοχή.

Αν πάρουμε και κάνα δωράκι(hard case,protector) στην τιμή αυτή θα ναι μπόμπα!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σκεφτομαι να παρω και γω το m1 note(μονο το 32gb) κυριως γιατι μου εχει κινησει το ενδιαφερον το flyme os.(προερχομαι απο nexus 4)

 

2 ερωτησεις:

Επειδη χρησιμοποιω αρκετα google apps (google play music, keep, calendar κτλ) θα εχω καποιο θεμα;

Επειδη πρωτον δεν εχω αγορασει ποτε απο Κινα και το φοβαμαι καπως και δευτερον επειδη θελω να το εχω το πασχα το κινητο, σκεφτομουν να το παρω απο εδω:

http://youhou.gr/product_info.php?products_id=883&osCsid=sf4l6v9iqsoefrc6pen007vri1 (ειναι το 32gb λεει )

Θεωρειτε πολυ κοροιδια την τιμη;

 

Οχι πολυ,παρα πολυ,το Πασχα δεν θα το εχεις εκτος αν το παραγγειλεις με κουριερ απο Κινα με ems

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...