Jump to content

Cubot S200


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το 3G που φαίνεται στην notification bar βγαίνει κάπως;

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω την εντύπωση οτι άλλαξε ο launcher με την αναβάθμιση!

Χάθηκε το διπλό tap για κλείσιμο οθόνης? :(

Edited by nikiforos_
Link to comment
Share on other sites

Χάθηκε το διπλό tap για κλείσιμο οθόνης? :(
Χάθηκε δυστυχώς:cry:Έγινε διπλό home για κλείδωμα και διπλό ταπ οθόνης για άνοιγμα οθόνης.
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για το offtopic αλλα εχει παραλαβει κανεις στο καινουριο έτος?

το δικο μου με παραγγελεια απο gb στις 30/11/14 δεν εχει ερθει στα χερια μου ακομα. αλλα βρισκεται ελλαδα, τους πηρα τηλ στα ελτα και μου ειπαν οτι εχουν απεργεια οι οδηγοι (τεκμηριωμενο) και οτι ειναι να παραλαβω στο μελλον. αλλα ποτε δεν ξερει. ισως και σε 2 εβδομαδες γιατι θα εχουν αλλα προτεραιοτητα..... ετσι θα περασουν 45 μερες απο την παραγγελεια. αν γινει κατι στραβο και δεν το παρω στα χερια μου ποτε πως θα παρω τα χρηματα πισω? και παλι συγνωμη αν ειμαι εκτος θεματος

 

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ 20-12-2014 08:39 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 04-01-2015 13:36 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 05-01-2015 12:29 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 05-01-2015 20:44 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 07-01-2015 03:06 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 09-01-2015 02:51 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Edited by vaggos88
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για το offtopic αλλα εχει παραλαβει κανεις στο καινουριο έτος?

το δικο μου με παραγγελεια απο gb στις 30/11/14 δεν εχει ερθει στα χερια μου ακομα. αλλα βρισκεται ελλαδα, τους πηρα τηλ στα ελτα και μου ειπαν οτι εχουν απεργεια οι οδηγοι (τεκμηριωμενο) και οτι ειναι να παραλαβω στο μελλον. αλλα ποτε δεν ξερει. ισως και σε 2 εβδομαδες γιατι θα εχουν αλλα προτεραιοτητα..... ετσι θα περασουν 45 μερες απο την παραγγελεια. αν γινει κατι στραβο και δεν το παρω στα χερια μου ποτε πως θα παρω τα χρηματα πισω? και παλι συγνωμη αν ειμαι εκτος θεματος

 

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ 20-12-2014 08:39 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 04-01-2015 13:36 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 05-01-2015 12:29 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 05-01-2015 20:44 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 07-01-2015 03:06 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 09-01-2015 02:51 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Και dispute να κάνεις δεν νομίζω να έχεις τύχη... εφόσον το δέμα φαίνεται ότι έχει φθάσει Αθήνα ....

Απλά υπομονή ... είσαι στη τελική ευθεία

Link to comment
Share on other sites

Για ποιόν λόγο να γίνει dispute για να ζητήσει λεφτά πίσω αφού έχει φτάσει Ελλάδα?? Λογικά την επόμενη εβδομάδα θα το έχει στα χέρια του. Το μόνο αρνητικό είναι αυτό με τις 45 ημέρες. Εγώ αυτό που θα έκανα είναι την 45 ημέρα να άνοιγα dispute για να είμαι καλυμένος αλλά από εκεί και πέρα περιμένεις λίγο ακόμα γιατί θα φτάσει από μέρα σε μέρα. Είδαμε όλοι τί χαμός έγινε με το GB γιαυτό και η μεγάλη αργοπορία.
Link to comment
Share on other sites

Παντα 1-2 ημερες πριν τις 45 , εφοσον δεν εχουμε παραλαβει , ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ DISPUTE .

Δεν πα να ειναι και στο ταχυδρομειο της γειτονιας μας ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ DISPUTE .

Δεν χρειαζετε καμμια να γραψεις δικαιολογια απο την στιγμη που το Tracking δειχνει οτι δεν εχεις παραλαβει .

Ο λογος απλος .

Μπορει το "δεμα" να εχει μεσα μονο ενα Screen protector (mionbuy) μπορει να ερθει D.O.A μπορει μπορει μπορει ....

Το οτι ανοιγεις dispute σου δινει valer ( περιθωριο ) 20 ημερων μεχρι να παραλαβεις και να διαπιστωσεις οτι ολα ειναι ΟΚ .

Εαν ειναι ολα ΟΚ απλα το κλεινεις .

 

 

http://i.imgur.com/Bwf49eO.png

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Χάθηκε δυστυχώς:cry:Έγινε διπλό home για κλείδωμα και διπλό ταπ οθόνης για άνοιγμα οθόνης.

 

to διπλο ταπ οθονης πως γινεται; απο που το ενεργοποιω;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ανακάλυψα ότι με διπλό κλικ στο μεσαίο πλήκρο σβήνει η οθόνη και επίσης ανάβει ξανά.

Αλλά ο launcher3 χάλια, παραμετροποίηση μηδέν

Link to comment
Share on other sites

Παντα 1-2 ημερες πριν τις 45 , εφοσον δεν εχουμε παραλαβει , ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ DISPUTE .

Δεν πα να ειναι και στο ταχυδρομειο της γειτονιας μας ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ DISPUTE .

Δεν χρειαζετε καμμια να γραψεις δικαιολογια απο την στιγμη που το Tracking δειχνει οτι δεν εχεις παραλαβει .

Ο λογος απλος .

Μπορει το "δεμα" να εχει μεσα μονο ενα Screen protector (mionbuy) μπορει να ερθει D.O.A μπορει μπορει μπορει ....

Το οτι ανοιγεις dispute σου δινει valer ( περιθωριο ) 20 ημερων μεχρι να παραλαβεις και να διαπιστωσεις οτι ολα ειναι ΟΚ .

Εαν ειναι ολα ΟΚ απλα το κλεινεις .

 

 

http://i.imgur.com/Bwf49eO.png

αυτο εχω υπόψιν μου. ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ανακάλυψα ότι με διπλό κλικ στο μεσαίο πλήκρο σβήνει η οθόνη και επίσης ανάβει ξανά.

Αλλά ο launcher3 χάλια, παραμετροποίηση μηδέν

 

Είσαι με τον στοκ launcher?

Αν βάλεις κάποιον άλλον συνεχίζει να ανάβει και να σβήνει με το μεσαίο πλήκτρο ?

Link to comment
Share on other sites

Τόσα προγράμματα έχει για παραμετροποίηση. Βάλτε ένα να πατάτε όπως το θέλετε και να ανοίγει!

Εγώ παρήγγειλα το μαραφέτι για να το κάνω τηλεκοντρόλ! Άντε να δούμε...περιμένω πολλά και μόνο το κινητό ήρθε γρήγορα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά έχω παραγγειλει ενα tablet στις 2 Δεκεμβριου του 2014 και το κινητό στις 19 Δεκεμβρίου.Νιώθω οτι δεν θα ερθουν ποτέ :p
Link to comment
Share on other sites

Τόσα προγράμματα έχει για παραμετροποίηση. Βάλτε ένα να πατάτε όπως το θέλετε και να ανοίγει!

Εγώ παρήγγειλα το μαραφέτι για να το κάνω τηλεκοντρόλ! Άντε να δούμε...περιμένω πολλά και μόνο το κινητό ήρθε γρήγορα!!!

 

Ελα που αυτο που περιμένω δεν εχει ερθει ακόμα.....

 

Το kiwik παρήγγειλες ?

Link to comment
Share on other sites

Ελα που αυτο που περιμένω δεν εχει ερθει ακόμα.....

 

Το kiwik παρήγγειλες ?

 

Ναί, φαίνεται καλύτερο απο τα άλλα! και το πρόγραμμά του επίσης!! Εσύ τι πήρες?

Link to comment
Share on other sites

Καλο μεσημερι και Χρονια Πολλα.Τωρα μολις το παραγγειλα και εγω απο το Vickmall.

Xiaomi Mi4c

Huawei Honor 9

iPad mini 4

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά.Πόσο πήγε?

 

94 και κάτι ψηλά, μας έχει ΅^$ σει το δολάριο:mad:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Οι οδηγοί των ελτα έχουν απεργία, γι αυτό και υπάρχει καθυστέρηση στην παράδοση των δεμάτων...Η απεργία άρχισε την τετάρτη και συνεχίζεται!!
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Είσαι με τον στοκ launcher?

Αν βάλεις κάποιον άλλον συνεχίζει να ανάβει και να σβήνει με το μεσαίο πλήκτρο ?

ναι και με τον apex που δοκίμασα λειτουργεί κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέτε αναβάθμιση εννοείτε αυτή που λέει wireless update και είναι κάπου 27mb;είχε κάνει μια όταν το πήρα αλλά τώρα στην δεύτερη μου βγάζει συνεχώς network failed
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...