Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μπορει καποιος να μου πει γιατι εχω wap over gprs Μονο απο το προγραμμα περιηγηση του κινητου??

 

ολα τα αλλα προγραμματα ανοιγουν την gprs, αλλα δεν κατεβαζουν τιποτα! :(

συγκεκριμενα σε cosmote, μηπως χρειαζεται να συμπληρωσω κατι στα...

Κυριος διακομ. ονομ,.

Δευτερ. διακομιστης. ονομ.

 

:(

Link to comment
Share on other sites

ayta poy me endiaferoun se ena kinhto ta exei.alla tha hthela mia gnwmh gia th photo tou.epishs exw hdh to k700 tha aksize na to poulhsw kai meta na to parw kata thn gnwmh sas??? :)
perasa xhmiko mhxaniko patras..e re gledia..patra s erxomai..
Link to comment
Share on other sites

ayta poy me endiaferoun se ena kinhto ta exei.alla tha hthela mia gnwmh gia th photo tou.epishs exw hdh to k700 tha aksize na to poulhsw kai meta na to parw kata thn gnwmh sas??? :)

φυσικα και θα αξιζε να το δωσεις για το 3230,μιλαμε για ενα smartphone που τα χει ολα και σε σεβαστη τιμη,στις φωτογραφιες του τουλαχιστον εμενα μου αρεσε ετσι οπως τραβαει ;)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

telika 512 rs-mmc pernei?????

Ναι... εγώ 512 έχω.

Το κινητό είναι τέλειο, μόνο που το μεγάφωνό του είναι λίγο χάλια.

 

Ξέρει κανένας ποια παιχνίδια του ngage παίζει; Εγώ έχω καταφέρει να βάλω το pocket kingdom.Tony hawk, Tomb raider και the Sims Bustin out δεν...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να περάσουμε αρχεία sis κατ'θειαν σε κάποιο σημείο της κάρτας μνήμης με έναν card reader και μετά να να εγκαταστήσουμε κατ'ευθειαν από εκεί;;Ή θα πρέπει να τα περάσουμε στη μνήμη του κινητού;; Είναι πολύ κουραστική διαδικασία, ειδικά αν θέλεις να περάσεις πολλά προγράμματα.. Αν μπορέσει κάποιος να μου πει σε ποιό directory να τα βάλω στην κάρτα μνήμης για να μπορέσω να τα εγκαταστήσω από εκεί, χωρίς να χρειάζεται να τα μεταφέρω στη μνήμη του κινητου, θα είμαι πραγματικά ευγνώμον...
The past is a ghost that haunts you, from the moment it exists, until the moment you don't.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να περάσουμε αρχεία sis κατ'θειαν σε κάποιο σημείο της κάρτας μνήμης με έναν card reader και μετά να να εγκαταστήσουμε κατ'ευθειαν από εκεί;;Ή θα πρέπει να τα περάσουμε στη μνήμη του κινητού;; Είναι πολύ κουραστική διαδικασία, ειδικά αν θέλεις να περάσεις πολλά προγράμματα.. Αν μπορέσει κάποιος να μου πει σε ποιό directory να τα βάλω στην κάρτα μνήμης για να μπορέσω να τα εγκαταστήσω από εκεί, χωρίς να χρειάζεται να τα μεταφέρω στη μνήμη του κινητου, θα είμαι πραγματικά ευγνώμον...

 

Φιλε Cain μπορεις να τα τοποθετησεις οπουδηποτε στην καρτα μνημης ,(αρκει να ξερεις που τα τοποθετησες) και μετα μεσω καποιου file manager να τα βρεις και να τα κανεις εγκατασταση.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

πως μπορείς να κάνεις reset το κινητό????ποια αρχεία,εφαρμογές χάνονται σε αυτήν την περίπτωση???ρωτάω επειδή το 3230 μου έχει γεμίσει με υπολείμματα από εφαρμογές που τις είχα εγκαταστήσει και μετά τις απεγκατέστησα.
Link to comment
Share on other sites

πως μπορείς να κάνεις reset το κινητό????ποια αρχεία,εφαρμογές χάνονται σε αυτήν την περίπτωση???ρωτάω επειδή το 3230 μου έχει γεμίσει με υπολείμματα από εφαρμογές που τις είχα εγκαταστήσει και μετά τις απεγκατέστησα.

 

Με το format θα χαθούν όλα τα δεδομένα από τη μνήμη του κινητού, όχι όμως και από την κάρτα μνήμης.

Hard format : Πατας "πρασινο ακουστικο "," * ", " 3 " και ανοιγεις το κινητο.

Να εχεις φορτισμενη μπαταρια.

 

(soft format : *#7370# )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ayta poy me endiaferoun se ena kinhto ta exei.alla tha hthela mia gnwmh gia th photo tou.epishs exw hdh to k700 tha aksize na to poulhsw kai meta na to parw kata thn gnwmh sas??? :)

Εχω ανεβασει μερικες φωτο με τη ρυθμιση στο "κανονικη" :)

http://briefcase.pathfinder.gr/contents/songless_bird/34285o

 

 

Mια ερωτηση.Σε περιπτωση αναβαθμισης του firmware αν περασω το back up που θα εχω κανει με το pc suite θα εχω προβλημα? Μιλαω για εφαρμογες αλλα και αν θα γινει καμια στραβη μιας και το back up θα εχει γινει με παλαιοτερο firmware.Κατι πηρε το ματι μου για νεα εκδοση :

V 3.0510.0ch

05-03-05

RM-51

Δεν λεω οτι μπορει να εχει ερθει στην Ελλαδα,αλλα δεν βρισκω λογο να τρεξω να τη βαλω απο τωρα μιας και δεν εχω προβληματα,και δεν πιστευω να δω με την νεα ριζοσπαστικες αλλαγες :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

 

Mια ερωτηση.Σε περιπτωση αναβαθμισης του firmware αν περασω το back up που θα εχω κανει με το pc suite θα εχω προβλημα? Μιλαω για εφαρμογες αλλα και αν θα γινει καμια στραβη μιας και το back up θα εχει γινει με παλαιοτερο firmware.Κατι πηρε το ματι μου για νεα εκδοση :

V 3.0510.0ch

05-03-05

RM-51

Δεν λεω οτι μπορει να εχει ερθει στην Ελλαδα,αλλα δεν βρισκω λογο να τρεξω να τη βαλω απο τωρα μιας και δεν εχω προβληματα,και δεν πιστευω να δω με την νεα ριζοσπαστικες αλλαγες :rolleyes:

 

 

my opinion: Περίμενε πρώτα τα σχόλια και τις απόψεις των άλλων για το νέο firmware πριν το βάλεις στο δικό σου κινητό.;)

Link to comment
Share on other sites

my opinion: Περίμενε πρώτα τα σχόλια και τις απόψεις των άλλων για το νέο firmware πριν το βάλεις στο δικό σου κινητό.;)

Μα δεν σκοπευω να βαλω νεο firmware για αρκετο καιρο...Απλως με απασχολει τι γινεται αν βαλω back up που εχω κανει με παλιο firmware στο κινητο μετα απο αναβαθμιση...Θα εχω προβλημα? :alien:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Κατι ασχετο:ποσο σκορ πιανει με το JBenchmark? :blink:
There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Κατι ασχετο:ποσο σκορ πιανει με το JBenchmark? :blink:

Με JBenchmark δεν ξερω,Αλλα με SPMark04 εγω επιασα 564 και ενα αλλο παλικαρι 571, οταν τα 6670 και 7610 επιασαν 555...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα Mpx200...δυστυχως δεν συγχρονιζει μεσω υπερυθρων με το 3230 οποτε η μονη λυση ειναι μεσω υπολογιστη...

Το προγραμμα που χρησιμοποιω για το mpx200 ειναι το Jeyo Mobile Companion... Εχει κανεις καμια ιδεα πως θα περασω τον καταλογο στο 3230 οσο πιο ανωδυνα γινεται;;; :O

Link to comment
Share on other sites

my opinion: Περίμενε πρώτα τα σχόλια και τις απόψεις των άλλων για το νέο firmware πριν το βάλεις στο δικό σου κινητό.;)

 

 

Κάποιος όμως πρέπει να την βάλει πρώτος για να μάθουμε τι βελτιώνει.Αν περίμενε ο ένας τον άλλο... :whistle: :D

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να περάσουμε αρχεία sis κατ'θειαν σε κάποιο σημείο της κάρτας μνήμης με έναν card reader και μετά να να εγκαταστήσουμε κατ'ευθειαν από εκεί;;Ή θα πρέπει να τα περάσουμε στη μνήμη του κινητού;; Είναι πολύ κουραστική διαδικασία, ειδικά αν θέλεις να περάσεις πολλά προγράμματα.. Αν μπορέσει κάποιος να μου πει σε ποιό directory να τα βάλω στην κάρτα μνήμης για να μπορέσω να τα εγκαταστήσω από εκεί, χωρίς να χρειάζεται να τα μεταφέρω στη μνήμη του κινητου, θα είμαι πραγματικά ευγνώμον...

 

 

Θα σου πώ τι έχω κάνει εγώ και αν σ'αρέσει το κάνεις και συ.Δημιούργησε στην κάρτα μνήμης ένα φάκελο που θα λέγεται Εφαρμογές και βάλε μέσα τις εφαρμογές και έναν με Παιχνίδια και βάλε μέσα τα παιχνίδια.

Τι κερδίζεις μ'αυτό?

1.Εγκαθιστείς και απεγκαθιστείς παιχνίδια και εφαρμογές όσες φορές θες(χωρίς κανένα πρόβλημα).

2.Μπορείς να τα στείλεις σε άλλους.

 

Σημείωση:Έχω κάρτα μνήμης 512mb.

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να εγκαταστήσω το FSCaller (το οποίο "έτρεχε" κανονικά στο 6600) αλλά μετά από την εγκατάσταση δεν ανοίγει η εφαρμογή, έχει κανείς ανάλογο πρόγραμμα για το 3230;
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να εγκαταστήσω το FSCaller (το οποίο "έτρεχε" κανονικά στο 6600) αλλά μετά από την εγκατάσταση δεν ανοίγει η εφαρμογή, έχει κανείς ανάλογο πρόγραμμα για το 3230;

 

Φίλε, έβαλες σίγουρα παλιά έκδοση! Βάλε την v3.02 και θα είσαι ΟΚ !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...