Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ειναι απαραιτητο να εχει κανεις card reader,με την προϋπόθεση οτι εχει στον υπολογιστη του υπερυθρες.μπορεις μεσω της διαχειρησης αχειων στα εργαλεια κ επιλεγοντας ληψη μεσω υπερυθρων να τα λάβεις κατευθείαν στην κάρτα mmc.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν ειναι απαραιτητο να εχει κανεις card reader,με την προϋπόθεση οτι εχει στον υπολογιστη του υπερυθρες.μπορεις μεσω της διαχειρησης αχειων στα εργαλεια κ επιλεγοντας ληψη μεσω υπερυθρων να τα λάβεις κατευθείαν στην κάρτα mmc.
Ναι αλλα πόση ώρα θα κάνεις να στείλεις ενα mp3 πχ με υπέρυθρες; :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα πόση ώρα θα κάνεις να στείλεις ενα mp3 πχ με υπέρυθρες; :wacko:

 

 

Γυρω στα 20 λεπτα!!LOOOL! :lol: :lol:

Ενω με εναν card reader το πολυ 20 δευτερολεπτα. ;) ;)

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

και ενα bluetooth κανει τι δουλεια του κια γρηγορα μαλιστα.
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

παιδες γεια χαρα

φανταζομαι αρκετοι με ξερετε :)

επειδη δεν παρακαλουθησα αρκετο καιρο τις διαφορες ειδησεις λογω

δυστυχως καποιων προβληματων υγειας :( εχω μεινω λιγο πισω

Στο θεμα μας

εχω τωρα ενα 3230 και ειπα προχθες να βαλω καποια προγραμματα στην 32 καρτα του. Μεταξυ αυτων εβαλα το IrRemote ενα που το βαζεις 3 φορες με restart κλπ πιθανοτατα οχι τελευταια version :O Το ανοιξα και ηταν μια χαρα.

μετα βαζω το worldclock το οποιο και αυτο ανοιγε :D

Παω χθες να ανοιξω το IrRemote και τιποτε απολυτως . τοτε θυμηθυκα οτι κατι ειχε γινει με τις version Psiloc κλπ. Διαβαζω το read του ΙrRemote και καπου ελεγε να τρεξεις το RRO.exe το οποιο ελεγε οταν προσπαθησα οτι απαγορευεται κλπ :O

Μετα παω να ανοιξω το worldclook το οποιο πλεον δεν ανοιγει ουτε αυτο λεει ομως οτι η εφαρμογη εκλεισε :mad:

προσπαθησα να σας πω ολα τα βηματα που εκανα και τωρα για βοηθηστε φιλοι μου τον Μεγαλο :rolleyes: να λυση το προβλημα -δεν εχω τον χρονο παιδια να ψαξω μηνων απουσιας σελιδες

Link to comment
Share on other sites

παιδες γεια χαρα

φανταζομαι αρκετοι με ξερετε :)

επειδη δεν παρακαλουθησα αρκετο καιρο τις διαφορες ειδησεις λογω

δυστυχως καποιων προβληματων υγειας :( εχω μεινω λιγο πισω

Στο θεμα μας

εχω τωρα ενα 3230 και ειπα προχθες να βαλω καποια προγραμματα στην 32 καρτα του. Μεταξυ αυτων εβαλα το IrRemote ενα που το βαζεις 3 φορες με restart κλπ πιθανοτατα οχι τελευταια version :O Το ανοιξα και ηταν μια χαρα.

μετα βαζω το worldclock το οποιο και αυτο ανοιγε :D

Παω χθες να ανοιξω το IrRemote και τιποτε απολυτως . τοτε θυμηθυκα οτι κατι ειχε γινει με τις version Psiloc κλπ. Διαβαζω το read του ΙrRemote και καπου ελεγε να τρεξεις το RRO.exe το οποιο ελεγε οταν προσπαθησα οτι απαγορευεται κλπ :O

Μετα παω να ανοιξω το worldclook το οποιο πλεον δεν ανοιγει ουτε αυτο λεει ομως οτι η εφαρμογη εκλεισε :mad:

προσπαθησα να σας πω ολα τα βηματα που εκανα και τωρα για βοηθηστε φιλοι μου τον Μεγαλο :rolleyes: να λυση το προβλημα -δεν εχω τον χρονο παιδια να ψαξω μηνων απουσιας σελιδες

Φιλε μου κατεβασε το ir remote απο εδω http://www.aivanet.com/viewtopic.php?t=2371&start=210 ειναι η τελευταια εκδοση και δεν θελει καμμια διαδικασια και αν μπορεις δες σε μια η δυο σελιδες πιο πισω και θα βρεις και το world traveller και το worldmate αν μπορει να αντικαταστησει το worldclock :O

Περαστικα

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Panayoti φιλε

σ'ευχαριστω για την πληροφορια, πλην ομως εχω ηδη παει και κατεβασει τις εφαρμογες που αναφερεις , αλλα το ερωτημα μου ειναι τι πρεπει να κανω πριν απο το να τις εγκαταστησω , εννοω δεν πρεπει πρωτα να σβησω τις προηγουμενες :!: Και πως αληθεια θα τις σβησω, και εννοω οτι μονο απο την διαχειριση εφαρμογων αλλα και πως θα σβησουν τα πιθανα καταλοιπα που εχουν αφησει -ισως και στο registry :wacko:

για πειτε μου παιδες

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη εαν 8α σε στεναχωρισω αλλα προτινεται ολικο format του κινητου σου για να απαλαχ8εις απο τις οποιες συνεπειες εχουν οι παλιες(κακιες)version της Psiloc..δοξα το 8εο οι καινουριες&σπασμενες δεν 8ελουν κανενα τετοιο κολπακι

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Παιδια S.O.S πρεπει να παω αυριο το κινητο μου για σερβις μιας &το αριστερο του joystick δεν πιανει κα8ολου αλλα πρεπει να χω χασει την αποδειξη απο την βοδαφον.

Εχει επιχειρησει να το κανει κανεις χωρις αποδειξη?Μπορουν να δουν αυτοι οτι το χω αγορασει νομιμα&ειναι στην εγγυηση?

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να πας εκει που το αγορασες και να τους πεις οτι θες μια αποδειξη αγορας γιατι την original την εχασες.το εχω κανει
Link to comment
Share on other sites

Ρε παληκαρια,δεν μπορω να κανω format στο κινητο μου! :mad: :mad:

Ενω την πρωτη φορα που το ειχα προσπαθησει,εγινε αμεσψς,τωρα δεν κανει τιποτα.Αντιθετως,ανοιγει κανονικα χωρις να γραφει "formating"! :angry: :angry:

Μου εχει ΣΠΑΣΕΙ τα νευρα!!@@!!@@!!

 

 

PS:Τα κουμπια που πατω δεν ειναι "*"+"3"+"κοκκινο κουμπι" και το ανοιγω??

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να πας εκει που το αγορασες και να τους πεις οτι θες μια αποδειξη αγορας γιατι την original την εχασες.το εχω κανει

Εμα το 8εμα ειναι να μην πηγαινα μεχρι εκει....καποιος ειχε πει απτο emei οτι μπορουν να το καταλαβουν....η λα8ος εκανα? :O

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Εμα το 8εμα ειναι να μην πηγαινα μεχρι εκει....καποιος ειχε πει απτο emei οτι μπορουν να το καταλαβουν....η λα8ος εκανα? :O

 

Oχι φιλε μου δεν εκανες λαθος ,θα τσεκαρουν το ΙΜΕΙ. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

PS:Τα κουμπια που πατω δεν ειναι "*"+"3"+"κοκκινο κουμπι" και το ανοιγω??
Αντι για κόκκινο πάτα το πράσινο κουμπί ;)
Link to comment
Share on other sites

pws ginete na paikso ngage games to 3230.

 

to kserw oti exei erwtithi polles fores alla an ginete na na mas eksugite me apla bimata.

 

ti emulator xreiazete?

 

Τσεκαρεις το Αναλογο θεμα Παιχνίδια N-Gage σε όλα τα κινητά Series 60

που εχει δημιουργηθει για αυτον τον σκοπο. Το βρισκεις απο τον πασιγνωστο πια ***ΠΙΝΑΚΑ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΩΝ ***

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εαν ξερετε που ειναι&το σερβις της νοκια 8α σας ημουν υποχρεος

 

Σας ευχαριστω νερβους&ilka71

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

εγω το πηγα συγγρου ειναι ενα απο τα κεντρικα νομιζω.ειναι στο ρευμα προς παραλια περιπου 200 μετρα μετα το σημειο που η συγγρου γινεται "μεγαλη".αν πας με αμαξι μολις μεγαλωσει η συγγρου πιασε δεξια και πηγαινε σιγα σιγα και θα δεις ενα ισογειο καταστημα ολο τζαμαρια που λεει νοκια!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παληκαρια,δεν μπορω να κανω format στο κινητο μου! :mad: :mad:

Ενω την πρωτη φορα που το ειχα προσπαθησει,εγινε αμεσψς,τωρα δεν κανει τιποτα.Αντιθετως,ανοιγει κανονικα χωρις να γραφει "formating"! :angry: :angry:

Μου εχει ΣΠΑΣΕΙ τα νευρα!!@@!!@@!!

 

 

PS:Τα κουμπια που πατω δεν ειναι "*"+"3"+"κοκκινο κουμπι" και το ανοιγω??

 

 

Ρε παιδια,τι να κανω??ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ! :cry: :cry:

Το δοκιμασα μαλιστα και με τον αδερφο μου,ο οποιος παταγε τα 2 κουμπια και εγω τα αλλα 2,αλλα και παλι τζιφος..

Το σπαστικο ειναι πως,οταν το ειχα κανει 1η φορα,δεν το χρειαζομουν και απλα το εκανα να δω αν πιανει.Και τωρα που το θελω απεγνωσμενα με γραφει στα αρχι**α του! :mad:

Υπάρχει αλλος τροπος?Mannually(εννοω σβηνοντας αρχεια μεσω explorer)?

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

orone αντι για το κοκκινο πατα το πρασινο μαζι με τα "*" + "3". :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

orone αντι για το κοκκινο πατα το πρασινο μαζι με τα "*" + "3". :)

 

το δοκιμασα και αυτο αλλα Τ.Π.(τον που*ο)

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Εαν ξερετε που ειναι&το σερβις της νοκια 8α σας ημουν υποχρεος

 

Σας ευχαριστω νερβους&ilka71

στο φαληρο: αγ. αλεξανδρου & αφροδιτης 39, αν σε βολευει.

 

@orone, πατα με διαφορετικη σειρα τα κουμπια καθε φορα μπας και πιασει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...