Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όχι :(

Άρα υπάρχει πρόβλημα με τις συγκεκριμένες εφαρμογές. Δεν γνωρίζω αν μπορείς να κάνεις κάτι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άρα υπάρχει πρόβλημα με τις συγκεκριμένες εφαρμογές. Δεν γνωρίζω αν μπορείς να κάνεις κάτι.

 

ok τι να κάνουμε thanks πάντως!!!;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχω το 3230 από το καλοκαιρι του 2005 και δεν του εχω κανει ακομα αναβαθμιση στο firmware .Οταν δοκιμαζω να του περασω την τελευταια εκδοση του opera τοτε το τηλεφωνο κολαει και πρεπει να τουβγαλω τη μπαταρια .Επισης ποτε δεν καταφερα να συνδεθω σε προγραμματα τυπου eMSN .Γνωριζει καποιος αν το προβλημα μπορει να λυθει με πιθανη αναβαθμιση ?Μηπως εχει καποιος μια πιο παλια εκδοση του opera ,γιατι με την περιηγηση του κινητου πολλες σελιδες που θελω να βλεπω απαιτουν αλλαγη στην κωδικοποιηση των χαρακτηρων που δε μπορω να κανω .
Link to comment
Share on other sites

Εχω το 3230 από το καλοκαιρι του 2005 και δεν του εχω κανει ακομα αναβαθμιση στο firmware .Οταν δοκιμαζω να του περασω την τελευταια εκδοση του opera τοτε το τηλεφωνο κολαει και πρεπει να τουβγαλω τη μπαταρια .Επισης ποτε δεν καταφερα να συνδεθω σε προγραμματα τυπου eMSN .Γνωριζει καποιος αν το προβλημα μπορει να λυθει με πιθανη αναβαθμιση ?Μηπως εχει καποιος μια πιο παλια εκδοση του opera ,γιατι με την περιηγηση του κινητου πολλες σελιδες που θελω να βλεπω απαιτουν αλλαγη στην κωδικοποιηση των χαρακτηρων που δε μπορω να κανω .

Καλό θα ήταν να κάνεις και μια αναβάθμιση. Η τελευταία έκδοση είναι η 5.0717.0 (23-05-07).

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εχω ξεχασει ποτε μπηκα τελευταια φορα στο topic.

Μπηκα σημερα (αγνωστο πως το θυμηθηκα),διαβασα 2-3 σελιδες απο το τελος και ειδα οτι η κατασταση ειναι η ιδια οσον αφορα την συσκευη.

Ομως ειδα εναν παλιο γνωριμο που ειχε μηνες να μπει .

Τον sogless_bird .

Περασες καλα βρε θηριο ?

Tempelakos ο Σαλονικιος,Pc_man (γειτονας).....

Φθινοπωρο αλλαξα πισω καπακι 5 ευρω και Χριστουγεννα μπαταρια 25.

Ειχε πεσει η διαρκεια της στο 1 24ωρο.Απριλη κλεινει 3 χρονια.

Εχω σταματησει εδω και 1,5 χρονο να βαζω παιχνιδια και εφαρμογες μια και πιαστηκα με αλλα θεματα,χωρια που αλλαζουν και οι δικες μας συνηθειες.

Το θεωρω ενα απο τα καλυτερα που περασαν απο το χερι μου.

Να`σται καλα και καλη συνεχεια !

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πως δεν υπάρχει...

* F-Secure Mobile Anti-Virus

* Zeon Anti-Virus

* exoVirusStop

 

Ρίξε μια ματιά στα γνωστά μαγαζάκια, όλο και κάποιο θα βρεις. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

έλεγα για κάποιο free αν υπάρχει...:OΔεν είναι το πρώτο μου κινητό οπότε δε θέλω να ξοδέψω κάποια χρήματα για αυτό...;):)
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

έλεγα για κάποιο free αν υπάρχει...:OΔεν είναι το πρώτο μου κινητό οπότε δε θέλω να ξοδέψω κάποια χρήματα για αυτό...;):)

 

Εχει ειπωθει ...οο... φορες .. ψαξε στα γνωστα μερη...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εχει ειπωθει ...οο... φορες .. ψαξε στα γνωστα μερη...

 

είπα κάποιο free πρόγραμμα όχι που να χρεώνεται και να μου το δώσουν παράνομα....Απ'ότι ξέρω υπάρχουν και free προγραμματάκια και ένα τέτοιο ζητάω.Δε καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα.Εξάλλου στα γνωστά μέρη δε βρήκα κάτι για αυτό και απευθήνομαι εδώ....;)

Αν κάποιος έχει την καλή διάθεση να βοηθήσει θα τον ευχαριστούσα:)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Ψαξε στα γνωστα μαγαζακια για το Symantec Mobile Security εαν ψαξεις καλα υπαρχουν και αρχεια για να το κανεις update.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ψαξε στα γνωστα μαγαζακια για το Symantec Mobile Security εαν ψαξεις καλα υπαρχουν και αρχεια για να το κανεις update.

 

καλά οκ thanks!:)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Εχω ξεχασει ποτε μπηκα τελευταια φορα στο topic.

Μπηκα σημερα (αγνωστο πως το θυμηθηκα),διαβασα 2-3 σελιδες απο το τελος και ειδα οτι η κατασταση ειναι η ιδια οσον αφορα την συσκευη.

Ομως ειδα εναν παλιο γνωριμο που ειχε μηνες να μπει .

Τον sogless_bird .

Περασες καλα βρε θηριο ?

Tempelakos ο Σαλονικιος,Pc_man (γειτονας).....

Φθινοπωρο αλλαξα πισω καπακι 5 ευρω και Χριστουγεννα μπαταρια 25.

Ειχε πεσει η διαρκεια της στο 1 24ωρο.Απριλη κλεινει 3 χρονια.

Εχω σταματησει εδω και 1,5 χρονο να βαζω παιχνιδια και εφαρμογες μια και πιαστηκα με αλλα θεματα,χωρια που αλλαζουν και οι δικες μας συνηθειες.

Το θεωρω ενα απο τα καλυτερα που περασαν απο το χερι μου.

Να`σται καλα και καλη συνεχεια !

 

xaxa file ntanny kai gw simera meta apo poluuuu kairo!!

eida ton songless bird se ena allo,asxeto topic kai lew "ti na kanei kai auto to forum tou 3230"?

Thumamai pou legame gia to irRemote,kai pou sunexws akougontan parapona gia ta mp3 pou paizei i suskeui..

2,5 xronia apo tote..:O

 

Ps:re paidia,ti na to kanete to antivirus?aplws prosexte ti arxeia kanete install..tzampa xrimata,kai polli spatali,tis polutimis ram ;)

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου orone !

....ο δολοφονος γυριζει στον τοπο του εγκληματος ?:)

Τι βραδυες και εκεινες?

Θηριο το κινητακι μας. Λιγες βασικες εφαρμογες και τιποτε αλλο.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

:p Κοιτα που με θυμούνται ακομη καποιοι:lol:

Το κινητακι το εχω ακομη και μπηκα παλι στο forum για να δοκιμασω αυτο:D

Αθανατο το ατιμο. Του αλλαξα προσφατα προσοψη και ειναι ολοκαίνουριο.

 

Ενδοξο thread :O

 

nervous αν εξαιρεσουμε τον ενα χρονο στρατο. ποτε δεν εφυγα απο το forum. Απλως δεν χρειαστηκε η βοηθεια μου μιας και ειχε εξαντληθει το θεμα. :)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

wellcome back και στους δυο σας ! ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

:p Κοιτα που με θυμούνται ακομη καποιοι:lol:

Το κινητακι το εχω ακομη και μπηκα παλι στο forum για να δοκιμασω αυτο:D

Αθανατο το ατιμο. Του αλλαξα προσφατα προσοψη και ειναι ολοκαίνουριο.

 

Ενδοξο thread :O

 

nervous αν εξαιρεσουμε τον ενα χρονο στρατο. ποτε δεν εφυγα απο το forum. Απλως δεν χρειαστηκε η βοηθεια μου μιας και ειχε εξαντληθει το θεμα. :)

 

egw tou exw allaksei joystick (kollise mesa ,kai to trabiksa me tanalia (!) kai espase!o upallilos tou Nokia Shop trelathike otan to eide:lol:), kai tin prosopsi (ebala kokkini,polu kalo).

 

 

wellcome back και στους δυο σας ! ;)

 

kalws se brikame nevrike :p

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Για σας παιδια πρωτη φορα μπαινω σε αυτο το thread(αργισα λιγο ε?)Τελος παντων τωρα εχω ενα se κ850ι αλλα το προηγουμενο κυνητο μου ηταν το 3230 !Εαν καποιος θυμηθηκε να επισκευτει το συγκεκριμενο θεμα και γνωριζει θα ηθελα να μου πει αν υπαρχουν gps navigator εφαρμογες για το 3230 που αν ειναι δυνατον να μην εχουν καθολου χρεωση η μιδαμινη(δεν με νοιαζει αν εχουν καποια τιμη αγορας θα βρω εγω μερος να τα "αγορασω" σε καλη 'τιμη")!

Α ναι,τι ειναι αυτα τα μαγαζακια που αναφερετε συχνα στα threads της nokia???????????????????????????:confused:

----------------------------------- Φιλοκαλουμεν τε γαρ μετ' ευτελειας και φιλοσοφουμεν ανευ μαλαkιαs (θουκυδιδης)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παρά το ότι γενικά σε reviews έχω διαβάσει σχετικά άσχημα λόγια για το συγκεκριμένο, βλέπω ότι πολλοί το έχουν πολλα'χρόνια και είναι ευχαριστημένοι.... Μερικές ερωτήσεις:

 

  • Αυτό το μπιπ πριν τον χτύπο μπορεί να απενεργοποιηθεί?
  • Από ταχύτητα τα μενού πώς πάνε? Πόσο αργά είναι? Είναι εκνευριστικό το φαινόμενο?
  • Πόσο άσχημη είναι η ποιότητα ήχου? Οι ήχοι κλήσεις βαράνε δυνατά, ώστε να μπορείς να το ακούσεις πχ σε αμάξι με ανοιχτά παράθυρα?

 

Ευχαριστώ!

yiannakos.gr
Link to comment
Share on other sites

Παρά το ότι γενικά σε reviews έχω διαβάσει σχετικά άσχημα λόγια για το συγκεκριμένο, βλέπω ότι πολλοί το έχουν πολλα'χρόνια και είναι ευχαριστημένοι.... Μερικές ερωτήσεις:

 

  • Αυτό το μπιπ πριν τον χτύπο μπορεί να απενεργοποιηθεί?
  • Από ταχύτητα τα μενού πώς πάνε? Πόσο αργά είναι? Είναι εκνευριστικό το φαινόμενο?
  • Πόσο άσχημη είναι η ποιότητα ήχου? Οι ήχοι κλήσεις βαράνε δυνατά, ώστε να μπορείς να το ακούσεις πχ σε αμάξι με ανοιχτά παράθυρα?

 

Ευχαριστώ!

Το εχω απο τον Μαρτιο του 2005:)

 

  • Το μπιπ δεν απενεργοποιειται , αλλα θυμαμαι οτι μετα απο μια αναβαθμιση firmware το κανανε ανεπαισθητο. και σπανια το προσεχω. Κριμα και μου άρεσε...
  • Τα ζα μου ειναι αργα θα ελεγαν μερικοι Το menu ειναι το κλασσικο ολων των symbian 7 series 60 . Εγω το βρίσκω normal αλλα αν γεμισει η μνημη η ταχυτητα στην εκθεση πεφτει αισθητα.
  • Αναλογα με τον ηχο κλησης. Πχ εγω ποτε δεν ειχα προβλημα σε αυτο. Το μελανο σημειο στο κινητο δεν ηταν τοσο η ενταση του ηχειου, αλλα ο μονοφωνικος ηχος στα mp3

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

καλησπερα

 

εχω και εγω ενα nokia 3230 με καρτοκινητη vodafon ala cart

το προβλημα ειναι οτι εδω και μια εβδομαδα δεν μπορω να στειλω μηνυμα

μου λεει οτι απετυχε και βγαζει στο τελος των κωδικο (μαλλον) - 4550

 

τι εχει παθει;

το εχω γυρω στα 4,5 χρονια και μου εχει βγει σκυλι

υπαρχει τροπος να το κανω να ξαναστελνει μηνυμα;

 

σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Για βάλε ως κέντρο μηνυμάτων +306942190000 και δοκίμασε ξανά.

Το βρίσκεις στις Ρυθμίσεις μηνυμάτων.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά φιλε μου.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...