Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες, δεν έχω καταφέρει να κάνω τίποτα με τα SMS που έχω στην κάρτα μνήμης σκεφτηκα να κάνω φορματ στο τηλέφωνο κ με την πρώτη φορά που θα ανοίξω το τηλ μου να μεταφέρω τον \system\mail\ απο την κάρτα στο τηλεφωνο...

 

Θα τα διαβαζει όμως η συσκευή ή τσάμπα κόπος θα είναι? Έχει δοκιμάσει κανείς κάτι αντιστοιχο?

 

Επίσης, χωρίς να κάνω φορμάτ στο τηλέφωνο, εάν απλά κάνω μεταφορά τον φάκελο στο τηλέφωνο κ κάνω overwrite όποια αρχεία με ρωτήσει θα κάνω δουλειά ή υπαρχεί περίπτωση να του βγάλω τα ματάκια του τηλεφώνου???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους...

Μην μπορώντας να βρω πού στο καλό έχουν πάει αυτά τα άτιμα τα 4ΜΒ που έχω "χάσει" από την εσωτερική μνήμη, σκέφτομαι να κάνω το λεγόμενο "σοφτ φορματ" που είδα. Και εδώ είναι η ερώτηση: τι ακριβώς σβήνει αυτό? Εννοείται ότι θα πάρω μπακ-απ πρώτα, αλλά τι γίνεται μετά? Επίσης, υπάρχει ελπίδα έτσι να ξεκολλήσει η ένδειξη ελεύθερης μνήμης στο τηλ. από το αναθεματισμένο το "2,0 ΜΒ ελεύθερα" και να δείξει έστω.... 3ΜΒ ???

Οι όποιες προτάσεις/υποδείξεις θα εκτιμηθουν ιδιαίτερα!

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το Link που εχεις βαλει,δεν δουλευει(πραγμα λογικο,μιας και δεν σε παραπεμπει σε ιστοσελιδα.),Μπορεις να πεις που την βρηκες αυτην την εκδοση??

 

sory το λαθος δικο μου,μαλλον εγραψα κατι λαθος στον συνδεσμο.Την εκδοση θα την βρειτε στο γνωστο φορουμ και για να μην ψαχνετε εδω .Ισως και αλλες να δουλευουν σωστα αμα γινουν ινσταλ στην μνημη του τηλεφωνου.αυτη παντως δουλευει σιγουρα!H εκδοση που εχω γραφει 160x120,υπαρχει ομως τροπος με καποιο φακελο .ινι να το κανει να γραφει 320X240,δεν ξερω αν θποστιριζετε απο το κινητο μας,αν ξερει καποιος κατι παραπανω;

:)
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εφαρμογή για να ανάβει/σβήνει το κινητό κάποια συγκεκριμένη ώρα ή να αλλάζεις προφιλ?
Link to comment
Share on other sites

αυτη παντως δουλευει σιγουρα!H εκδοση που εχω γραφει 160x120,υπαρχει ομως τροπος με καποιο φακελο .ινι να το κανει να γραφει 320X240,δεν ξερω αν θποστιριζετε απο το κινητο μας,αν ξερει καποιος κατι παραπανω;

 

Υπαρχει κανεις που να γνωριζει κατι παραπανω?

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανεις που να γνωριζει κατι παραπανω?

Πριν πολλες σελιδες πισω εγω προσπαθουσα να πειραξω το ini με ενα σωρο συνδιασμους με κανενα αποτελεσμα. Οσες φορες καταφερα να τραβηξω βιντεο χωρις να κρασαρει η εφαρμογη μονο ηχο τραβουσε και ακανονιστα χρωματα. Δεν σηκωνει παραπανω αναλυση ουτε frames η συσκευη μας :O Το 320x240 θελει 220Mhz cpu και πανω...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις κανενα προγραμμα για να ελενχω το pc μεσω του κινητου και του μπλουτουθ?

υπαρχει κανενα προγραμμα που να μπορει να χακεψει τα αλλα κιντα που εχουν ενεργοποιημενο το μπλουτουθ

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις κανενα προγραμμα για να ελενχω το pc μεσω του κινητου και του μπλουτουθ?

υπαρχει κανενα προγραμμα που να μπορει να χακεψει τα αλλα κιντα που εχουν ενεργοποιημενο το μπλουτουθ

Δεν ετυχε να βρω κατι για το 3230,οπως ειχα βρει για το Κ700 και τα οποια δεν εχω δοκιμασει (ελεγχο των Nero,PowerDVD,Winamp)

Για το 2ο που ζητας.......με τον τροπο και τον σκοπο που το ζητας , το βλεπω λιγο χλωμο.Η λογικη μας λεει,βοηθεια για σωστο σκοπο και οχι για καταστροφες ! Αν επιμενεις για κατι τετοιο,τοτε θα πρεπει μονος σου να ψαξεις.Αφου φυσικα θεσεις τα ερωτηματα στον εαυτο σου.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις κανενα προγραμμα για να ελενχω το pc μεσω του κινητου και του μπλουτουθ?

υπαρχει κανενα προγραμμα που να μπορει να χακεψει τα αλλα κιντα που εχουν ενεργοποιημενο το μπλουτουθ

Υπάρχει το ControlFreak2 που βασικά ελέγχει το Winup. Αλλά με αυτό το πρόγραμμα μπορεις να δεις μέχρι και την επιφάνεια εργασίας του πισί στο κινητό σου. Από το κινητό σου μπορείς να κουνήσεις το ποντίκι με λίγο φρειμ μέχρι να παιξεις και πασιέτζα. Εαν σε βολεύει δοκίμασέ το αρκει να κάνεις τις σωστές ρυθμίσεις στο Winup.!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το ControlFreak2 που βασικά ελέγχει το Winup. Αλλά με αυτό το πρόγραμμα μπορεις να δεις μέχρι και την επιφάνεια εργασίας του πισί στο κινητό σου. Από το κινητό σου μπορείς να κουνήσεις το ποντίκι με λίγο φρειμ μέχρι να παιξεις και πασιέτζα. Εαν σε βολεύει δοκίμασέ το αρκει να κάνεις τις σωστές ρυθμίσεις στο Winup.!

 

Να υποθεσω οτι θα πρεπει να υπαρχει και ενα αντιστοιχο .exe εγκατεστημενο στο pc για να συνεργαστει ?

 

aneak......ψαξε για το mobiluck , αλλα με μετρο.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το ControlFreak2 που βασικά ελέγχει το Winup. Αλλά με αυτό το πρόγραμμα μπορεις να δεις μέχρι και την επιφάνεια εργασίας του πισί στο κινητό σου. Από το κινητό σου μπορείς να κουνήσεις το ποντίκι με λίγο φρειμ μέχρι να παιξεις και πασιέτζα. Εαν σε βολεύει δοκίμασέ το αρκει να κάνεις τις σωστές ρυθμίσεις στο Winup.!

 

Παιδιά, το PuppetMaster παιζει μια χαρά...

Το έχετε δοκιμάσει;

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το PuppetMaster παιζει μια χαρά...

Το έχετε δοκιμάσει;

ρίξε ένα λινκ σε παρακαλώ, ή στείλτο μου στο

s.lemanis@gmail.com

, γιατί δεν δουλεύει το search sto i-phone :(

 

επισης: το fullscreen caller μου κολλάει το τηλέφωνο κάθε φορά που τερματίζεται η κλήση. Ποια έκδοση παίζει καλά με το 3230???

 

thanx

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

ρίξε ένα λινκ σε παρακαλώ, ή στείλτο μου στο
s.lemanis@gmail.com

, γιατί δεν δουλεύει το search sto i-phone :(

 

επισης: το fullscreen caller μου κολλάει το τηλέφωνο κάθε φορά που τερματίζεται η κλήση. Ποια έκδοση παίζει καλά με το 3230???

 

thanx

 

Θα σου στείλω το PuppetMaster αύριο γιατί είναι λίγο μεγάλο. Για το άλλο δεν έχω ιδέα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε :)

αν κάποιος γνωρίζει γιατί δεν παίζει σωστά το fs caller στο 3230, ας ρίξει την ιδέα του! Θενξ!

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν δουλεύει το search sto i-phone :(

το μεσημερι μπορει να κολλαει το iphone.

Link to comment
Share on other sites

depal.....ριξε μια ματια στο mail box σου

Εχω 2 μηνες σχεδον να δοκιμασω νεες εφαρμογες η νεες εκδοσεις .Καποιες αλλες ασχολιες βρεθηκαν στην μεση και επρεπε να τις τελειωσω.(Η δουλεια που λογω 3230 εμεινε στην μεση απο τον Απριλιο.....να δω ποτε θα τελειωσει !!!!)Πιστευω αρκετοι απο εσας να εχεται κατεβασει απο τα link που σας εδωσα μεσω τις ιστοσελιδας εφαρμογες , παιχνιδια κλπ. Οταν θα ειμαι ετοιμος (αγνωστο ποτε) θα πρεπει να τα βγαλω και στην θεση τους να βαλω αλλα.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Αναφερομαι σε οσους εχουν το 3230 θελοντας να κανω μια ερωτηση:

Απο οσο θυμαμαι ,το 3230 δεν εχει offline προφιλ,σωστα ?

Εχετε δοκιμασει καποια εφαρμογη που να το βγαζει το τηλεφωνο σε offline mode? Εαν ναι ,(νομιζω οτι δεν υπαρχει κατι) ,θα ηθελα να δοκιμασετε εαν δουλευει σε αυτο το προφιλ το ραδιοφωνο. Thanks! :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αναφερομαι σε οσους εχουν το 3230 θελοντας να κανω μια ερωτηση:

Απο οσο θυμαμαι ,το 3230 δεν εχει offline προφιλ,σωστα ?

Εχετε δοκιμασει καποια εφαρμογη που να το βγαζει το τηλεφωνο σε offline mode? Εαν ναι ,(νομιζω οτι δεν υπαρχει κατι) ,θα ηθελα να δοκιμασετε εαν δουλευει σε αυτο το προφιλ το ραδιοφωνο. Thanks! :)

 

Φίλε nervous, αυτήν τη δουλειά την κάνει το system tools. Δεν ξέρω τι παίζει με το ραδιόφωνο όμως. Αν θέλεις στο στέλνω :)

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Φίλε nervous, αυτήν τη δουλειά την κάνει το system tools. Δεν ξέρω τι παίζει με το ραδιόφωνο όμως. Αν θέλεις στο στέλνω :)

 

Ναι για το system tools ελεγα. Δουλευει σε 3230 η επιλογη flight mode ?

Δεν εχω 3230 για να το δοκιμασω ,thanks φιλε lemanis :)

 

 

@Tweaked Mind Thanks :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...