Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια χαρά σε όλους.

Έχω ένα σηματνικό πρόβλημα με το 3230 μου... Μετά από μια πολύ ωραία αυτοματη επανεκκίνηση του κινητού (κοινώς κρασάρισμα), όταν πάω στις "Επαφές" δεν εμφανίζεται τίποτα! Μάλιστα η μόνη επιλογή που μου δίνεται μέσα στις Επαφές είναι "Έξοδος", ούτε καν δημιουργία νέας επαφής. Φυσικά το PC Suite δεν μπορεί να επαναφέρει τις επαφές από ενα backup που είχα κάνει παλαιότερα.

Καμιά ιδέα για να επαναφέρω τις Επαφές μου;

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να κανω μερικες ερωτησεις σε αυτους που ειναι κατοχοι του 3230 γιατι σκεφτομαι να το αγορασω.

1.σε τι αναλυση παιρνει βιντεο?

2.αν ειστε αυχαριστημενοι απο την ποιοτητα των mp3 και του ραδιο

3.ειναι symbian 7 ή 8

4.απο εφαρμογες υπαρχουν αρκετες στην αγορα(σπασμενες)

5.καμερα το βραδυ βγαζει καλα? φλας δεν εχει ετσι?

6.νυχτερινη ληψη τουλαχιστον?

αν σκεφτω κατι αλλο θα σας ρωτησω.

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

2)των μπ3 οχι του ραδιο η ποιοτητα αποδεκτη

3)7

4)να φανε&οι κοτες

5)οχι πολυ καλα,δεν εχει φλας

6)βαζει 8ορυβο

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να κανω μερικες ερωτησεις σε αυτους που ειναι κατοχοι του 3230 γιατι σκεφτομαι να το αγορασω.

1.σε τι αναλυση παιρνει βιντεο?

176x144 σε 3gp format και 7,5fps με τη μανησια εφαρμογη.

160x120 σε AVI format και 15fps με το ETI Camcoder 2.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω τι ειδους καρτες παιρνει και μεχρι τη χωρητικοτητα βγαινουν.
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω τι ειδους καρτες παιρνει και μεχρι τη χωρητικοτητα βγαινουν.

RS MMC(και απλες και Dual Voltage) μεχρι 1 giga :)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο θα ηθελα να ρωτησω ασχετα με την επιλογη μου αν θα το παρω η οχι.

το προγραμμα που γινεται το κινητο τηλεκοντρολ υπαρχει σε full εκδοση και σπασμενο?

 

 

edit by nervous: ρωταμε /διαβαζουμε τα θεματα των εφαρμογων ,3(τρια) υπαρχουν

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Blepontas tin anakoinwsi tou 3250 pleon eimai sigouros oti kanena apo ta provlimata pou exei to kinito den prokeitai na diorthwthei .... distixws ap oti fenete ki apo to kainourgio firmware i NOKIA den endiaferete katholou gia ta "ftina" paidia tis :(

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Dokimasa ki egw to kainurio pc suite k epitelus eixa access sta sms mu k ta ekana copy sto pc mu me drag n drop. Par'ola auta den mporusa na kanw to antistrofo k den kserw giati... Mallon me vlepw na xanw ola ta sms pu eixa sto 7610 afu h nokia den vlepw na kanei kamia usiastikh kinhsh gia to prob twn sms

Link to comment
Share on other sites

176x144 σε 3gp format και 7,5fps με τη μανησια εφαρμογη.

160x120 σε AVI format και 15fps με το ETI Camcoder 2.

 

Ρε songless_bird,το εχω κατεβασει αυτο το προγραμμα αλλα δεν μου παιζει!! :mad: :mad: :mad:

Μπορεις να μου το στειλεις αυτο που παιζει σε εσενα,και μαζι τις τυχον οδηγείες? Please..:(

Το mail μου ειναι orone_88@yahoo.gr

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Eχω αρχισει να απογοητευομαι απο το κινητο μου.Κυριος για το mp3.Και Δυστηχως δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα για να το αλλαξω.Πηρε η ξαδερφη μου το 6230i και εντυποσιαστικα απο την δυναμη του ηχειου καθως και απο την ποιοτητα του mp3.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να καταβαλουμε μεγαλα ποσα για να παρουμε καποιο τεχνολογικα ανοτερο κινητο.Οχι πως δεν ειναι καλο το 3230,αλλα ειμαι μουσικοφιλος και οταν πηρα το 3230 δεν ηξερα για το μονοφονικο mp3(βλακεια που δεν ρωτησα και εσας). Sorry για την πολυλογια αλλα αυτο το κειμενο ειναι μια ενδειξη διαμαρτηριας απο εναν αγανακτησμενο χρηστη προς τις εταιριες που κερδοσκοπουν σε βαρος μας.Ποιοτητα εδω και τωρα :mad: :mad: :mad:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει αναλυθει αρκετες φορες και στο pre-release forum. Αν ηθελε η nokia μπορουσε και με αυτον τον επεξεργαστη του 3230 να εχει stereo ηχο (βλεπε N-Gage με χαμηλοτερης ισχυος cpu οτι εχει). Αλλα λογο μαρκετινγκ το παρουσιασε σε symbian 8 μοντελο (6630) ως "νεο" χαρακτηριστικο...
Και το 6630 που εχει ενας φιλος μου παλι πολυφονικα τα παιζει. Τελικα αν δεν τα σκασεις..... :mad: :mad:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eχω αρχισει να απογοητευομαι απο το κινητο μου.Κυριος για το mp3.Και Δυστηχως δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα για να το αλλαξω.Πηρε η ξαδερφη μου το 6230i και εντυποσιαστικα απο την δυναμη του ηχειου καθως και απο την ποιοτητα του mp3.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να καταβαλουμε μεγαλα ποσα για να παρουμε καποιο τεχνολογικα ανοτερο κινητο.Οχι πως δεν ειναι καλο το 3230,αλλα ειμαι μουσικοφιλος και οταν πηρα το 3230 δεν ηξερα για το μονοφονικο mp3(βλακεια που δεν ρωτησα και εσας). Sorry για την πολυλογια αλλα αυτο το κειμενο ειναι μια ενδειξη διαμαρτηριας απο εναν αγανακτησμενο χρηστη προς τις εταιριες που κερδοσκοπουν σε βαρος μας.Ποιοτητα εδω και τωρα :mad: :mad: :mad:

το στερεοφωνικο ή μονοφωνικο δεν εχει σχεση με την ενταση του ηχειου ή του ακουστικου. εχει κυριως σχεση με την καθαροτητα του ηχου. το 6230ι ειναι σχετικα music phone και δεν εχει να σου προσφερει κατι παραπανω απο αυτο, οποτε αν δεν ηταν καλο και σε αυτον τον τομεα, τι νοημα θα ειχε; το 3230 εχει απλως σαν συν το ραδιο και το μπ3.

Link to comment
Share on other sites

SORRY ΠΑΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ!ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ CARD READER ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΡ3 ΣΤΟ 3230.ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ?
Link to comment
Share on other sites

SORRY ΠΑΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ!ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ CARD READER ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΡ3 ΣΤΟ 3230.ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ?
Ο card reader είναι ενα εξάρτημα του υπολογιστή με το οποίο μπορείς να δείς τα περιεχόμενα της κάρτας μνήμης και φυσικά να περάσεις και αρχεία απο/προς τον υπολογιστή σου. Σου λύνει τα χέρια ειδικά σε μεγάλα αρχεία όπως mp3. Οι τιμές κυμαίνονται απο 10 εως 40 ευρώ και θα τον βρείς κυρίως σε καταστήματα υπολογιστών.

Επίσης δες και αυτο το θέμα: CARD READER αξιζει η αγορα του;

Link to comment
Share on other sites

Ρε songless_bird,το εχω κατεβασει αυτο το προγραμμα αλλα δεν μου παιζει!! :mad: :mad: :mad:

Μπορεις να μου το στειλεις αυτο που παιζει σε εσενα,και μαζι τις τυχον οδηγείες? Please..:(

Το mail μου ειναι orone_88@yahoo.gr

 

Ρε παιδιά και σε εμένα δεν παίζει. Μου βγάζει Kern3 error όταν πατάω για εγγραφή και δεν έχει επιλογή για FPS...

 

Γιατί;

 

Ευχαριστώ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...

Όντας νέος χρήστης του 3230 (το έχω μόνο 1 εβδομάδα, έχοντας αποχωριστεί το αγαπημένο Ρ900 λόγω "τούμπας" και συνεπώς καταστροφής!) έχω να σας κάνω - ως πιο ειδήμονες - κάποιες ερωτήσεις:

* Πώς πάτε από μπαταρία??? Με νορμάλ χρήση και ελάχιστη χρήση ΒΤ δεν φτάνει στην τρίτη μέρα (!) Έχετε και εσείς παρόμοια συμπτώματα ?

* Όποιο θέμα εγκαταστήσω στην RS-ΜΜC (512 MB Kingston DV) εμφανίζεται κανονικά, παρουσιάζεται ΟΚ, αλλά μόλις μπω στο μενού το ενεργό θέμα αντικαθίσταται από το default λες και το υπάρχον σβήνεται. Από την άλλη, αν εγκατστήσω το θέμα στην εσωτερική μνήμη δεν συμβάνει αυτό! Any ideas???

* Που στο καλό έχουν πάει 3ΜΒ από την εσωτερική μνήμη? Λέει ότι έχει 6ΜΒ και εγώ βλέπω διαθέσιμα μόνο τα 3,1ΜΒ από δαύτα. Το μόνο που έχει μέσα το κινητό είναι οι αρχικοί ήχοι (που δυστυχώς δεν μπορώ να σβήσω αφού δεν βρίσκω που είναι!) και τα 4 αρχικά θέματα. Ούτε μηνύματα, ούτε ΜΜΣ, ούτε εικόνες, τίποτα απολύτως! Επίσης, τονίζω ότι δεν τρέχει καμία εφαρμογή, είναι όλα κλειστά με το τρικ "πατημένο το μενού και κλείσιμο". Τότε, πού στο καλό έχουν πάει αυτά τα άτιμα τα 3ΜΒ???

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά

Φιλικά

 

ΥΓ: Υπάρχει κάποιο thread για το 3230 (αντίστοιχο με αυτό που υπάρχει στα threads για τα UIQ κινητά) όπου κάνουμε requests για προγράμματα???

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

το στερεοφωνικο ή μονοφωνικο δεν εχει σχεση με την ενταση του ηχειου ή του ακουστικου. εχει κυριως σχεση με την καθαροτητα του ηχου. το 6230ι ειναι σχετικα music phone και δεν εχει να σου προσφερει κατι παραπανω απο αυτο, οποτε αν δεν ηταν καλο και σε αυτον τον τομεα, τι νοημα θα ειχε; το 3230 εχει απλως σαν συν το ραδιο και το μπ3.

Δεν ειπα πως εχει σχεση η ενταση του ηχειου.Και δεν νομιζω πως το 6230i παρουσιαζεται ως μουσικο τηλεφωνο.Αλλα εστω οτι ειναι ετσι, δηλαδη καποιο τηλ για να εχει καλη ενταση ηχειου πρεπει να ειναι μουσικο :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :!: :!:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...

Όντας νέος χρήστης του 3230 (το έχω μόνο 1 εβδομάδα, έχοντας αποχωριστεί το αγαπημένο Ρ900 λόγω "τούμπας" και συνεπώς καταστροφής!) έχω να σας κάνω - ως πιο ειδήμονες - κάποιες ερωτήσεις:

* Πώς πάτε από μπαταρία??? Με νορμάλ χρήση και ελάχιστη χρήση ΒΤ δεν φτάνει στην τρίτη μέρα (!) Έχετε και εσείς παρόμοια συμπτώματα ?

* Όποιο θέμα εγκαταστήσω στην RS-ΜΜC (512 MB Kingston DV) εμφανίζεται κανονικά, παρουσιάζεται ΟΚ, αλλά μόλις μπω στο μενού το ενεργό θέμα αντικαθίσταται από το default λες και το υπάρχον σβήνεται. Από την άλλη, αν εγκατστήσω το θέμα στην εσωτερική μνήμη δεν συμβάνει αυτό! Any ideas???

* Που στο καλό έχουν πάει 3ΜΒ από την εσωτερική μνήμη? Λέει ότι έχει 6ΜΒ και εγώ βλέπω διαθέσιμα μόνο τα 3,1ΜΒ από δαύτα. Το μόνο που έχει μέσα το κινητό είναι οι αρχικοί ήχοι (που δυστυχώς δεν μπορώ να σβήσω αφού δεν βρίσκω που είναι!) και τα 4 αρχικά θέματα. Ούτε μηνύματα, ούτε ΜΜΣ, ούτε εικόνες, τίποτα απολύτως! Επίσης, τονίζω ότι δεν τρέχει καμία εφαρμογή, είναι όλα κλειστά με το τρικ "πατημένο το μενού και κλείσιμο". Τότε, πού στο καλό έχουν πάει αυτά τα άτιμα τα 3ΜΒ???

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά

Φιλικά

 

ΥΓ: Υπάρχει κάποιο thread για το 3230 (αντίστοιχο με αυτό που υπάρχει στα threads για τα UIQ κινητά) όπου κάνουμε requests για προγράμματα???

 

Η μπαταρια και εμενα καπου τοσο κραταει(ισως και λιγοτερο).

Την ιδια απορια για την εσωτερικη μνημη εχω και εγω :mad: :mad: !!ΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙ*ΟΛΟ ΕΧΟΥΝ ΜΑΕΙ 2,5 MB??

 

Επισης θα ηθελα καποιος να μου εξηγησει πως κανω το msvdrive να λειτουργησει.(Ζητω συγνωμη απο τους moderators,αλλα εψαξα πολυ και δεν βρηκα την σελιδα που το ειχατε προαναφερει.Sorry..)

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισης θα ηθελα καποιος να μου εξηγησει πως κανω το msvdrive να λειτουργησει.(Ζητω συγνωμη απο τους moderators,αλλα εψαξα πολυ και δεν βρηκα την σελιδα που το ειχατε προαναφερει.Sorry..)

 

Ακολουθει το κειμενο απο songles bird:

<< Λοιπον. Βαζεις το προγραμμα. Το τρεχεις μια φορα. Θα κανει ενα νεο φακελο "μηνυματα" στην mmc. Θα πρεπει να κανεις παλι ολες τις ρυθμισεις για sms και mms. Τα αλλα μηνυματα δεν σβηνονται στην μνημη αλλα δεν μπορεις να τα δεις. Αν θες να εχεις παλι την μνημη τηλεφωνου τοτε βγαζεις της mmc και κανεις restart χωρις αυτην. Αν θελεις να εχεις παλι τα sms στην mmc τοτε τρεχεις παλι το προγραμμα. Ο φακελος που ειχες κανει στην αρχη στην mmc θα υπαρχει απο πριν και δεν χρειαζεται να κανεις παλι τις ρυθμισεις >>

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Thanx ntanny ;) (μου εφαγες ενα s.....)

 

orone εχεις e-mail. ;)

 

Ρε παιδια εννοειται οτι πληρωνεις παιρνεις. Και οσοι πηραμε το 3230 το πηραμε γιατι ειναι ενα φτηνο "πληρες" symbian 7. Απλα τηλεφωνα στα ιδια λεφτα κανουν παπαδες στον ηχο αλλα μεχρι εκει...Ανοιχτο λειτουργικο! Αυτο τα λεει ολα.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Thanx ntanny ;) (μου εφαγες ενα s.....)

Συγνωμη......αλλα αργουσε το φαγητο (Κωστετσος φουρνου με ριζακι)

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη......αλλα αργουσε το φαγητο (Κωστετσος φουρνου με ριζακι)

offtopic: :blink: Τι φαι ειναι αυτο παλι?οfftopic τελος

 

Αναφερθηκε κατι για το που πανε τα mb στην εσωτερικη μνημη. Περιπου 2 MB τα εχω χασει και εγω. Μαλιστα προσεξα οτι οταν γεμισω στο ραδιο τις θεσεις προεπιλεγμενων σταθμων, αυτο αυξανει το visualradio.ini μεχρι και 1mb! Το εσβησα και ετσι τωρα δεν εχω αποθηκευμενους σταθμους. :) Δεν τους χρειαζομαι κιολας.

 

Επισης καμια 100kb μου επιαναν οι συντομευσεις στην μεταβαση. Και παρατηρησα οτι ολες οι app και τα games αφηνουν αρχεια στη μνημη τηλεφωνου στο system - app. Εσβησα μερικα και το αποτελεσμα να μην παιζουν οι εφαρμογες. Και ας ηταν εγκατεστημενες στην mmc...Σε καμια βδομαδα που θα το κανω format θα δω ποσο χωρο εχει κατειλημενο στην μνημη χωρις να εγκαταστησω τιποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

offtopic: :blink: Τι φαι ειναι αυτο παλι?οfftopic τελος

Οοοοταν ...ημουν κατι λιγοτερο απο την ηλικια σου ;) ,ετυχε να βρισκομαι Αθηνα.Εκεινη την εποχη αρκετα μικρα (εως 10χρονα) παιδακια , παρουσιαζαν αυξημενο μεγεθος στηθους.Ολοι το ριξαμε -νε το φταιξιμο στο κοτοπουλο.Στην πραγματικοτητα εφταιγε η αλλαγη του τροπου διατροφης.Ηδη ειχαν εμφανιστει τα πρωτα ταχυφαγεια!

Περασαν τα χρονια,και καπως - καποτε μου ηρθε και εβγαλα αυτη την ονομασια για το φαγητο κοτοπουλο. Τελος με αυτο.

Οσον αφορα την μνημη.Αν θυμαμαι καλα,το εχουμε αναφερει παλαιοτερα.Πραγματι καποιες ρυθμισεις ,αλλα κυριως οι εγκαταστασεις εφαρμογων - παιχνιδιων , αφηνουν καποια αρχεια στην......registry του κινητου.Οπως επισης μεγαλο ογκο καταλαμβανουν τα themes,μια και αυτα εγκαθιστανται μονο στην μνημη του κινητου.Οποτε προσοχη ποσα θα βαζετε για εφεδρεια ! (1 και πολυ ειναι)

Ενα προγραμμα << Nokia 6600 PC Suite Registry Cleaner>> που εχω ,δεν το δοκιμασα ακομη.Οπως αναφερει, το μονο που δεν διαγραφει απο την registry ειναι το Nokia Connection manager .Αν καποιος το εχει δοκιμασει στο 3230 η σε καποιο αλλο , ας μας πει το αποτελεσμα.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...