Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@Nokkia:Σουκριά(ευχαριστω),που λενε και οι Πακιστανοι!!!! :D :D
There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1) Θέλω να κλειδώσω τις φωτογραφίες που έχω στο κινητό μου ώστε να μη μπορεί να τις δεί κάποιος περίεργος, να χρησιμοποιήσω το handy safe ή υπάρχει και κάτι καλύτερο?

2) Είχα αναφέρει παλιότερα το πρόβλημα που είχα με τον ήχο στο ράδιο (πότε ακούγεται με ένταση, στερεο και πότε μονοφωνικά) πήγα και άλλαξα το handsfree διορθώθηκε για 1 ημέρα και πάλι εμφανίζει το ίδιο πρόβλημα. Το ίδιο συμβαίνει και με το κινητό γνωστού μου. Εχει τελικά κάποιο πρόβλημα το 3230 σ' αυτό το θέμα, συμβαίνει και σε άλλους αυτό?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

2) Είχα αναφέρει παλιότερα το πρόβλημα που είχα με τον ήχο στο ράδιο (πότε ακούγεται με ένταση, στερεο και πότε μονοφωνικά) πήγα και άλλαξα το handsfree διορθώθηκε για 1 ημέρα και πάλι εμφανίζει το ίδιο πρόβλημα. Το ίδιο συμβαίνει και με το κινητό γνωστού μου. Εχει τελικά κάποιο πρόβλημα το 3230 σ' αυτό το θέμα, συμβαίνει και σε άλλους αυτό?

Απλα επειδη ειναι κινητο(οπως σε ολα τα κινητα),η ληψη δεν ειναι τοσο δυνατη.

Ετσι καποιες φορες,λογο της μετριας ληψης,ο ηχος δεν ακουγεται στερεοφωνικος.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

1) Θέλω να κλειδώσω τις φωτογραφίες που έχω στο κινητό μου ώστε να μη μπορεί να τις δεί κάποιος περίεργος, να χρησιμοποιήσω το handy safe ή υπάρχει και κάτι καλύτερο?

 

Υπαρχουν ακομα τα Media Safe & Smart Crypto . Δεν τα εχω δοκιμασει σε 3230 να δω αν δουλευουν .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

προτεινεται μου,ενα προγραμμα για να "κλειδωνει η συσκευη" σε περιπτωση κλοπης ή/και μαζει με καποιο alarm.

Thanks.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Nai, mporeis me to

 

MsvDriveE

 

Download:
http://briefcase.pathfinder.gr/file/Crypton_R_2004/22147/441549

 

δυστυχώς το MsvDriveE δεν δουλεύει... μου βγάζει σφάλμα σε 3 3230 που το δοκίμασα (το ένα μάλιστα εντελώς άδειο, μετά από format)...

 

Υπάρχει κάποιο άλλο πρόγραμμα να μπορούμε να αποθηκεύσουμε τα μηνύματα στην MMC???

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς το MsvDriveE δεν δουλεύει... μου βγάζει σφάλμα σε 3 3230 που το δοκίμασα (το ένα μάλιστα εντελώς άδειο, μετά από format)...

 

Υπάρχει κάποιο άλλο πρόγραμμα να μπορούμε να αποθηκεύσουμε τα μηνύματα στην MMC???

Σε μενα δουλευει μια χαρα. Μηπως το αρχειο που κατεβασες ειναι κατεστραμενο?

Για δοκιμασε απο εδω h**p://www.p30soft.com/modules.php?name=News&file=article&sid=445

Πως γίνεται να παραμένει το φως του κινητού ανοιχτό συνέχεια?

Αν εχεις τον Fexplorer πας-επιλογες-τools-turn light on :)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια. Ξερει κανεις καποιο προγραμμα που να παιζει στερεοφωνικα τα mp3 στο 3230 η εστω για οποιοαδηποτε συσκευη;;;; :cry: :cry: :cry:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα δουλευει μια χαρα. Μηπως το αρχειο που κατεβασες ειναι κατεστραμενο?

Για δοκιμασε απο εδω h**p://www.p30soft.com/modules.php?name=News&file=article&sid=445

Και σε εμενα δεν δουεψε. Συγκεκριμενα στην αρχη μου τα μετεφερε αλλα μετα απο λιγο καιρο το κινητο κολαγε χωρις λογο. Τελικα σωθηκα με format :)

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια. Ξερει κανεις καποιο προγραμμα που να παιζει στερεοφωνικα τα mp3 στο 3230 η εστω για οποιοαδηποτε συσκευη;;;; :cry: :cry: :cry:
Να παίξουν στερεοφωνικά τα mp3 στο 3230 δεν υπάρχει περίπτωση, αφου δεν έχει να κάνει με το software αλλα με το hardware :X
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα δεν δουεψε. Συγκεκριμενα στην αρχη μου τα μετεφερε αλλα μετα απο λιγο καιρο το κινητο κολαγε χωρις λογο. Τελικα σωθηκα με format :)

 

Έγω το έβαλα απο την πρώτη μέρα που το πήρα και δεν μου έχει βγάλει κανένα πρόβλημα εδώ και 3 μήνες δεν έχω κάνει ούτε ένα format! :confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

μονο σε εμενα συμβαινει το οτι σε ορισμενες περιοχες παιζει πολυ λιγους σταθμους; κανει απο μονο του search για να βρει τους καθαρους σταθμους και βρισκει μονο 5, ενω αν κανω εγω manual searching βρισκω πολυ περισσοτερους..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω καλα νεα για οσοθς θελουν στερεοφωνικα mp3 στο κινητο τους. Η ΝΟΚΙΑ κυκλοφορισε στερεοφωνικα ακουστικα με την ονομασια Nokia HS-23 και Nokia HS-3!!!!!

 

Τι να το κανεις εαν δεν υποστηριζει stereo ,το hardware του τηλεφωνου ? ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μια-δυο σημαντικες ερωτησεις απο εναν επιδοξο αγοραστη...

 

Τι browser εχει το κινητο; Ειναι Opera η κατι αλλο;

Και γενικα η αποδοση του πως ειναι στην περιηγηση των σελιδων; Θα μπορω ας πουμε να μπαινω χωρις προβληματα σε sites οπως το δικό μου (αυτο που εχω στην υπογραφη μου) και και γενικα σε ΗΤΜL sites;

 

Επίσης, υπαρχει η δυνατοτητα να βαζουμε mp3s ΟΧΙ μονο σαν ηχους κλησης αλλα και σαν ηχο μηνυματων;

 

Με τα attachements στα emails τι γινεται; Υπαρχουν περιορισμοι στο μεγεθος τους, το format τους, κλπ;

 

thanx in advance

Link to comment
Share on other sites

προτεινεται μου,ενα προγραμμα για να "κλειδωνει η συσκευη" σε περιπτωση κλοπης ή/και μαζει με καποιο alarm.

Thanks.

δεν πρεπει να υπαρχει κατι τετοιο.. πως θα καταλαβει το κινητο οτι δεν εισαι κατοχος του; εκτος αν απο πριν εχεις βαλει καποιον κωδικο, και ο αλλος αποτυχει να τον βρει μετα απο καποιο αριθμο προσπαθειων, τοτε μπορει να αρχισει να σφυραει..
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα δουλευει μια χαρα. Μηπως το αρχειο που κατεβασες ειναι κατεστραμενο?

Για δοκιμασε απο εδω h**p://www.p30soft.com/modules.php?name=News&file=article&sid=445

 

Δοκίμασα και το link που έδωσες, αλλά πάλι δεν δουλεύει... Σημειώνω πως δοκίμασα εγκατάσταση και στο κινητό αλλά και στην MMC... Όταν πάω να το τρέξω, μου βγάζει συνέχεια:

Εφαρμ. έκλεισε: MsvServer

 

Υπάρχει κάποιο άλλο προγραμματάκι να κάνει την ίδια δουλειά;;; (αποθήκευση μηνυμάτων στην MMC???)

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

προτεινεται μου,ενα προγραμμα για να "κλειδωνει η συσκευη" σε περιπτωση κλοπης ή/και μαζει με καποιο alarm.

Thanks.

Δοκίμασε το SimWatcher προγραμματάκι το οποίο σου στέλνει στο e-mail σου τον αριθμό της καινούριας Sim που θα μπει στην συσκευή σε περίπτωση κλοπής.

Link to comment
Share on other sites

πωπω παιδια το 3230 βγαζει τελειες φωτογραφιες! τοσο καιρο εβγαζα φωτογραφιες απο τον εαυτο μου κρατωντας το κινητο στο ενα χερι και στον υπολογιστη εβγαιναν θολες και pixeliasmenes. σημερα επιχειρησα να βγαλω φωτογραφιες με self timer και η διαφορα ηταν τεραστια! ουτε θολουρα, ουτε τιποτα! και στον υπολογιστη σε αναλυση 1024x768 φαινονται τζαμι!

 

 

* την phone memory την εφτασα στα 8820kbs!! *

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία περί 3230.Ένας φίλος μου πήρε σήμερα το 3230 και του έστειλα με το δικό μου κινητό ένα mp3 αλλά έπαιζε πάρα πολύ σιγά και ακουγόταν από το ακουστικό που ακούς τους άλλους όταν μιλάς.Κανονικά δεν θα έπρεπε να έπαιζε από το ηχείο που έχει δίπλα από το κουμπί για να κλείσει το κινητό ??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...