Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ena meionekthma pou exei ayto to thlefwnaki einai oti sth Metabash den mporeis na pros8esei poles leitourgies thlefwnoy opws profil,radio,real player afypnhsh, kai alla.

μπορεις με το smart fileman που εχει επιλογη add to pinboard ;)

Link to comment
Share on other sites

kalispera ...exo parei to 3230 prin 2 meres kai exo to exeis problima molis ebala tin karta sim kai to anoixa meta apo ligo ekane restart mono tou kai apo tote mou exei 5 restart etsi xafnika sbini kai anabi opote tou erthi akoma kai otan mou stilan ena minima ekane restart entometaxi tou ekana kai formating kai pali ta idia..mpori na me boithisi kapios ti prepi na kano ? paizei kanena rolo h karta sim mou pou einai palia peripou tou 1997 ? to kinito apo piso lei made in germany ...den xero exoun bgei tetoia pou na lene made in finland ? giati apo oti xero h nokia einai filandiki ..h version pou exei einai h dikia tou v3.0505.2 ..to exei kapios apo esas auto to problima ?
Link to comment
Share on other sites

kalispera ...exo parei to 3230 prin 2 meres kai exo to exeis problima molis ebala tin karta sim kai to anoixa meta apo ligo ekane restart mono tou kai apo tote mou exei 5 restart etsi xafnika sbini kai anabi opote tou erthi akoma kai otan mou stilan ena minima ekane restart entometaxi tou ekana kai formating kai pali ta idia..mpori na me boithisi kapios ti prepi na kano ? paizei kanena rolo h karta sim mou pou einai palia peripou tou 1997 ? to kinito apo piso lei made in germany ...den xero exoun bgei tetoia pou na lene made in finland ? giati apo oti xero h nokia einai filandiki ..h version pou exei einai h dikia tou v3.0505.2 ..to exei kapios apo esas auto to problima ?mipos prepi na alaxo tin version ?
Link to comment
Share on other sites

Και στο δικό μου γερμανιας ειναι αυτό με την κάρτα πρέπει να το δεις εχθές το δικό μου μιλούσα και στο υψος του λαινοπουλου προς αθηνα μου γράφει αδυναμια εγγραφής καρτας σιμ. αρκετές φορές επρέπε να το σβίσώ για να δουλεψεί.και σε εμένα αυτή την εκδώση σοφτγουερ έχει δεν έχει βγεί κάτι καινούργιο.
Γιώργος...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

jimmis-xxx καλως ηρθες :) και καλοριζικο το 3230 αν και ... :(

Θα σου προτεινα να το δοκιμαζες πρωτα και με μια νεοτερη καρτα ,απο καποιο φιλο κλπ, για να δεις αν παρουσιαζει τα ιδια. Εαν ναι μια επσικεψη στο μαγαζι που το αγορασες.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω προβλημα με το pcsuite 6.5 μου βγαζει το εξης σφαλμα ''δεν ειναι δυνατη η χρηση τυπου συνδεσης.Βεβαιωθειτε οτι ολο το υλικο , λογισμικο και και τα προγραμματα οδηγησης που απαιτουνται ειναι διαθεσιμα'' οταν παω να το συνδεσω με bluetooth adaptor gigabyte gnbt02.μπορει να με βοηθησει καποιος??postara κατι αντιστοιχω και στο θεμα bluetooth :wacko: :wacko:
:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας. Έχω μια ερώτηση σχετικά με την κάρτα μνήμης του 3230. Η Nokia λέει ότι πρέπει να είναι dual voltage. Όμως εγώ διάβασα σε άλλα forum ότι δουλεύει και με απλή rs-mmc. Ξέρει κανείς τίποτα σχετικό; έχει κανείς χρησιμοποιήσει απλή rs-mmc(512ΜΒ/1GB) στο 3230;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας. Έχω μια ερώτηση σχετικά με την κάρτα μνήμης του 3230. Η Nokia λέει ότι πρέπει να είναι dual voltage. Όμως εγώ διάβασα σε άλλα forum ότι δουλεύει και με απλή rs-mmc. Ξέρει κανείς τίποτα σχετικό; έχει κανείς χρησιμοποιήσει απλή rs-mmc(512ΜΒ/1GB) στο 3230;

 

Φιλε khatz καλως-ηρθες.Το 3230 παιρνει απλη rs-mmc. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί τότε τόσο στο manual αλλά και όπου ρώτησα στη Nokia λένε ότι παίρνει dual voltage; Προσπαθούν να μας πουλήσουν ακριβά πράγματα; Εσύ έχεις χρησημοποιήσει απλή rs-mmc; Δέχεται οποιαδήποτε rs-mmc; Ενδιαφέρομαι για 512 MB ή 1GB rs-mmc.
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί τότε τόσο στο manual αλλά και όπου ρώτησα στη Nokia λένε ότι παίρνει dual voltage; Προσπαθούν να μας πουλήσουν ακριβά πράγματα; Εσύ έχεις χρησημοποιήσει απλή rs-mmc; Δέχεται οποιαδήποτε rs-mmc; Ενδιαφέρομαι για 512 MB ή 1GB rs-mmc.

 

χρησιμοποιω εδω και δυο εβδομαδες rs-mmc 256MB... :O

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ! Όσο καιρό το έχω rs mmc 256άρα χρησιμοποιώ!!! δεν ήξερα κάν ότι η νόκια έλεγε ότι θέλει dual voltage!!!Και από το πλαίσιο που το είχα πάρει, όταν ζήτησα κάρτα μνήμης για το κινητό, rs mmc μου έδωσαν! Της trancend.
The past is a ghost that haunts you, from the moment it exists, until the moment you don't.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά. Το έπιασα το υπονούμενο. H Nokia μας δουλεύει. Όπως και με το software που δίνει. Δεν μας δίνει το quickoffice για το 3230 αλλά το δίνει για το 6670 και το 6630. Στην ουσία όμως είναι συμβατό και με το 3230.

Εγώ πρώτη φορά πήρα Nokia. Ελπίζω να μην το μετανοιώσω λόγω κακής υποστήριξης.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά. Το έπιασα το υπονούμενο. H Nokia μας δουλεύει. Όπως και με το software που δίνει. Δεν μας δίνει το quickoffice για το 3230 αλλά το δίνει για το 6670 και το 6630. Στην ουσία όμως είναι συμβατό και με το 3230.

Εγώ πρώτη φορά πήρα Nokia. Ελπίζω να μην το μετανοιώσω λόγω κακής υποστήριξης.

 

Αυτό με το quickoffice τώρα το είδα και εγώ!!! Ποιός ξέρει, άμα ψάξουμε στο support site της νόκια μπορεί να βρούμε και άλλα πράγματα για το κινητό μας που είναι "και καλά" αποκλειστικά για κάποια άλλα ακριβότερα!! Στο 6681 έχει και κάτι παραπάνω ηχητικά και οπτικά εφέ για τον video editor. Εγώ πάντως θα κοιτάξω για όλα τα series 60, να δω τι άλλο έχει βάλει σε άλλα κινητά... :shifty:

The past is a ghost that haunts you, from the moment it exists, until the moment you don't.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το quickoffice τώρα το είδα και εγώ!!! Ποιός ξέρει, άμα ψάξουμε στο support site της νόκια μπορεί να βρούμε και άλλα πράγματα για το κινητό μας που είναι "και καλά" αποκλειστικά για κάποια άλλα ακριβότερα!! Στο 6681 έχει και κάτι παραπάνω ηχητικά και οπτικά εφέ για τον video editor. Εγώ πάντως θα κοιτάξω για όλα τα series 60, να δω τι άλλο έχει βάλει σε άλλα κινητά... :shifty:

Δεν καταλαβαίνω γιατί χαλιέστε, αφού μπορείτε να βρείτε τα πάντα full στο IRC.

Από τη nokia περιμένετε να σας τα δώσει; :O

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά. Το έπιασα το υπονούμενο. H Nokia μας δουλεύει. Όπως και με το software που δίνει. Δεν μας δίνει το quickoffice για το 3230 αλλά το δίνει για το 6670 και το 6630. Στην ουσία όμως είναι συμβατό και με το 3230.

Εγώ πρώτη φορά πήρα Nokia. Ελπίζω να μην το μετανοιώσω λόγω κακής υποστήριξης.

 

Ρε παιδιά... η πολιτική της εταιρείας είναι τέτοια ώστε να υποστηρίζει τα πιο ακριβά μοντέλα της, ενώ στην ουσία η υποστήριξη αυτή είναι "αέρας"

 

Ευτυχώς είμαστε εδώ όλοι και ξεσκεπάζουμε τα όποια κόλπα των εταιρειών... ;)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβληματακι.. :worry: Εβαλα μια mmc ενος φιλου μου.Ολα O.k μεχρι εδω.Οταν εβαλα την δικια μου παλι χαθηκαν οοι μισες εφαρμογες και ολα τα παιχνιδια :cry: Στη διαχειρηση εφαρμογων υπαρχουν ομως απλως δεν τα βλεπει πλεον το κινητο.υπαρχει τροπος να τα δει ξανα χωρις να τα ξαναπερασω? Γιατι το εκανε αυτο?

 

Edit:Εχμ...μετα απο restart τα ειδε ξανα ολα αλλα τα πεταξε εξω απο τους φακελους που τα ειχα...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί χαλιέστε, αφού μπορείτε να βρείτε τα πάντα full στο IRC.

Από τη nokia περιμένετε να σας τα δώσει; :O

 

Mporeite na ta katebasete apo to support ths nokia kai na ta egkatasthsete.

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, άλλος ένας υποψήφιος αγοραστής του 3230! :rolleyes: Αναφέρθηκε κάποια στιγμή ότι μπορεί να διαβάσει PDF αρχεία. Ισχύει το ίδιο για *.doc ή *.xls αρχεία;; Ή ζητάω πολλά;; :cry:
Καλό ταξίδι Αλέξανδρε...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, άλλος ένας υποψήφιος αγοραστής του 3230! :rolleyes: Αναφέρθηκε κάποια στιγμή ότι μπορεί να διαβάσει PDF αρχεία. Ισχύει το ίδιο για *.doc ή *.xls αρχεία;; Ή ζητάω πολλά;; :cry:

 

Οχι φιλε μου δεν ζητας πολλα.Τα διαβαζει ολα αυτα που λες συν *.ppt. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει built-in αυτή η δυνατότητα ή πρέπει να ψάξω για κάποιο προγραμματάκι από το internet. Γιατί στα specs του στην Nokia δεν γράφει κάτι τέτοιο σε αντίθεση με το 6680 που αναφέρει κάτι.

 

Ευχαριστώ κιόλας για την άμεση απάντηση!! :cool:

Καλό ταξίδι Αλέξανδρε...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει built-in αυτή η δυνατότητα ή πρέπει να ψάξω για κάποιο προγραμματάκι από το internet. Γιατί στα specs του στην Nokia δεν γράφει κάτι τέτοιο σε αντίθεση με το 6680 που αναφέρει κάτι.

 

Ευχαριστώ κιόλας για την άμεση απάντηση!! :cool:

Igoquick office,pdf+( εχω την εντυπωση οτι και ο netfront browzer ανοιγει pdf αρχεια) και αν θες και flash player και εισαι ο.κ.Αυτα θα χρειαστεις.

 

Το quick office το δινει και η νοκια για αλλα της smartphone στο site της.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

αν καποιος ανακαλυψει πουθενα θηκη της bodyglove για το 3230, ας το πει και σε εμας... ;)

(εστω και αλλη θηκη, φευγω φανταρος και θελω να του φορεσω στολη) :p

 

τελικα η ευχαριστη εκπληξη αυτου του κινητου ειναι η μπαταρια...κραταει 2 ημερες με παρα πολλα μηνυματα, αρκετες κλησεις και πολλες ωριτσες ραδιοφωνο...

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...