Jump to content

Xiaomi Mi band


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι κάτοχος του 1s εδώ και λίγες μέρες.

Καλή φάση για τα λεφτά του.

Δύο μέρες που το φοράω τώρα Έχω παρατηρήσει τα έξεις.

Αν τύχει να κάνεις ποδήλατο τότε

αστα να πάνε. Μετράει κάθε λακκούβα σαν εδώ βήμα.

Αν τύχει να είσαι σε δοκιμστηρια ρούχων (έχει εκπτώσεις εδώ) τότε αστα να πάνε. Εντάξει Αυτό μου έτυχε λόγω συγκυρίας.

 

Το βράδυ φαίνεται να λειτουργεί καλά. Βέβαια Δεν ξέρω πόσο αξιόπιστο είναι ούτε μπορώ να επαληθευσω την ορθότητα του. Γι'αυτό κουβέντα να γίνεται και μερικές ερωτήσεις. Πως ξέρει αν κοιμάσαι βαθιά ή ελαφριά; από τους παλμούς; Πώς τους μετράει καλά όταν σου ζητάει να το πιεσεις για να πάρει μέτρηση.

 

Κάπου αναφέρθηκαν τα tools. Τι μπορεί κανείς να κάνει με τις έξτρα επιλογές; κάποια πρακτικά παραδείγματα;

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι πρέπει να κάνεις με το χέρι για να δεις την πρόοδο σε σχέση με τον καθημερινό στόχο;

 

Από θέμα νερού; θεωρητικά μπάνιο/ντους λέει ότι κάνουμε αλλά έχει ακουστεί τίποτα; Εγώ δεν βρήκα κάτι.

 

προφανώς και δεν γίνεται (ε είναι στο χέρι και στο πόδι να ήταν και πάλι αν εγώ κάθομαι και ανεβοκατεβάζω το πόδι περιμένω να μη καταγράψει τίποτα) να μιλάμε για 100% σωστή καταγραφή (και μας απασχολεί αν κάναμε 1000 ή 1010 βήματα τη μέρα ;)

δεν έχουν σχέση οι παλμοί με την καταγραφή του ύπνου γιατί γίνεται και στο παλιό (τώρα τι και πως ε δε θα κάτσουμε να διαβάσουμε και μελέτες γιατί τόσες συσκευές το κάνουν)

 

στα τοολς (τουλάχιστον για το παλιό) μπορούσες να ορίσεις άλλα ξυπνητήρια , χρώμα και τρόπο ειδοποίησης (το 1s έχει μόνο άσπρο οπότε έχει άλλους τρόπους) για κάθε εφαρμογή ξεχωριστά κλπ

 

με το χέρι θέλει τρόπο και εξάσκηση (προσωπικά δε το δίνω καν σημασία) , του στυλ έχεις κάτω το χέρι και το σηκώνεις σαν να πας να δεις την ώρα

 

θεωρητικά κάνεις μπάνιο και στην θάλασσα αλλά σε μένα πάει :) (μπορεί και να έτυχε), πριν την πάθω έκανα και ντουζ χωρίς κανένα πρόβλημα , γενικά τώρα απλά το βγάζω σε μπάνιο , σε πλύσιμο χεριών το αφήνω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 724
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ. Ξεχάστηκα κάνα δυο φορές στο μπάνιο Αλλά δουλεύει αψογα.πολλά είχαν θέμα με νεκρή μπαταρία αν έπεφτε η στάθμη Κάτω από 15%..από usb Μόνο το φορτιζουμε,στείλτο πισω

 

Εγώ δεν το βγάζω ποτέ η ερώτησή μου ήταν για το δερμάτινο λουράκι.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση μιας και το εχω βαλει στο ματι, ειναι απαραιτητο οταν βγουμε για τρεξιμο να εχουμε και το κινητο μαζι ? η οταν παμε σπιτι μπορει να συγχρονισει την δραστηριοτητα μας ? ρωτησα vickmall και δεν ηταν σιγουρη να μου πει η σελινα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση μιας και το εχω βαλει στο ματι, ειναι απαραιτητο οταν βγουμε για τρεξιμο να εχουμε και το κινητο μαζι ? η οταν παμε σπιτι μπορει να συγχρονισει την δραστηριοτητα μας ? ρωτησα vickmall και δεν ηταν σιγουρη να μου πει η σελινα

 

όχι δεν είναι απαραίτητο , κάνει καταγραφή χωρίς το κινητό (πόσες μέρες δεν θυμάμαι)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κάπου 7 μέρες έχει αναφέρει κάποιος νωρίτερα.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχω στα χέρια μου το mI band 1s ,το εχω συνδέσει με το LG G3 μου και όλα καλά μέχρι τώρα!

 

1.Καρδιακούς παλμούς μετράει μονο στιγμιαία?Το βάζω στο sleep assistance αλλά και πάλι δεν είδα κάτι να μετράει τι βράδυ ούτε βλέπω κάποια ημερήσια η μέση καταμέτρηση.

2.τα led που είναι άσπρα πως μπορώ να τα κάνω να εμφανίζονται ως προειδοποίηση εφαρμογών?Μήπως πρέπει να βάλω έξτρα εφαρμογή εκτός απο το mI fit που έχω?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν είναι απαραίτητο , κάνει καταγραφή χωρίς το κινητό (πόσες μέρες δεν θυμάμαι)

 

10 μέρες κάνει συγχρονισμό.

Link to comment
Share on other sites

παιδια, εγω παρελαβα χθες το mi band 2 με τα λευκα ledακια, αλλα δε φορτιζει, αναβοσβηνει μονο το πρωτο λεντακι, και το αφησα και 15 ωρες να φορτιζει (δοκιμασα και το φορτιστη του redmi note 2 μου αλλα και τη θυρα του λαπτοπ... το συνδεσα με πανω απο 100 προσπαθειες στο mi fit, εχοντας δοκιμασει πολλες εκδοσεις (κινεζικες, tweaked κλπ). Τελικα για να συγχρονιστει, εκανα εγκατασταση τη τελευταια εκδοση απο το play store, και εκανε update και το firmware... αλλα, μολις το βγαζω απο το φορτιστη στο κινητο λεει 100% και μεσα σε 5 δευτερολεπτα πεφτει απευθειας στο 0% και χανει την επαφη....

 

 

πηρα χαλασμενο, η κανω κατι λαθος;

 

από που το πήρες ;

 

επίσης γιατί υπάρχει ένα μπέρδεμα , Mi band 2 ποιο εννοείς το 1s (με το Heart rate) ή τη νέα έκδοση του 1 (άντε πες την 1.1) δηλαδή το απλό με τα λευκά led

Edited by kodorevi8ulis
Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει συνεχής καταμέτρηση καρδιακών παλμών. Φαντάζομαι ξεσκίζει την μπαταρία ή έτσι και αλλιώς δεν είναι πολύ ακριβές εκτός και αν έχεις φέρει γερανό για να το δέσεις.

Σχετικά μετά φωτάκια κοιτα ένα δύο ποστ παραπάνω από μένα. Υπάρχει εφαρμογή στο store επί πληρωμή.

Έχει αναφερθεί από χρήστη σε άλλο Φόρουμ ότι υπάρχει και δυνατότητα για συνεχής καταμέτρηση όταν βάλεις την επιλογή running. Το περιμένω και εγώ από μέρα σε μέρα ώστε να μπορέσω να το επιβεβαιώσω.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας. Είμαι καινούργιος και ενδιαφέρομαι να αγοράσω και το xiaomi mi band. Μπορείτε να μου πείτε από που να το παραγγείλω αξιόπιστα? Θέλω το μοντέλο με τα πολλά χρώματα. Θα εκτιμήσω αν μου απαντήσετε. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας. Είμαι καινούργιος και ενδιαφέρομαι να αγοράσω και το xiaomi mi band. Μπορείτε να μου πείτε από που να το παραγγείλω αξιόπιστα? Θέλω το μοντέλο με τα πολλά χρώματα. Θα εκτιμήσω αν μου απαντήσετε. Ευχαριστώ

 

Έχει εδώ με τα τρία χρώματα στα led στα $19

http://www.geekbuying.com/item/New-Original-Xiaomi-Smart-Bluetooth-Bracelet-Sleep-Monitoring-30-Day-Standby-Support-Smart-Meter-Step---Black-333176.html

 

Αλλά μάλλον θα είναι πολύ πανηγυρτζίδικο με τα πολλά χρώματα

Καλύτερα αυτό με τα άσπρα led στα $13

http://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_259237.html

 

Αν και καλύτερα να δώσεις $26 να πάρεις αυτό που μετράει και καρδιακούς παλμούς

http://www.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-Miband-1S-2015-Xiaomi-IP67-Bluetooth-4-0-Smartband-Fitness-Bracelet-for-Android4-4-Xiaomi-Redmi-Note-2-Mi4-Mi3---iOS-Phones---Black-357888.html

Link to comment
Share on other sites

Αλλά μάλλον θα είναι πολύ πανηγυρτζίδικο με τα πολλά χρώματα

 

εδώ κράζουμε που εξαφάνισε τα πολύχρωμα led και εσύ λες θα είναι πανηγυρτζίδικο

εεεετσι είναι αν δεν ξέρουμε κάτι να το χρησιμοποιούμε σωστά το βρίζουμε :)))))

Link to comment
Share on other sites

εδώ κράζουμε που εξαφάνισε τα πολύχρωμα led και εσύ λες θα είναι πανηγυρτζίδικο

εεεετσι είναι αν δεν ξέρουμε κάτι να το χρησιμοποιούμε σωστά το βρίζουμε :)))))

 

Περί ορέξεως δεν τίθεται θέμα :-)

Σίγουρα πάντως δεν ήταν η τεχνική πολυπλοκότητα που έκανε την Xiaomi να καταργήσει τα έγχρωμα led ...

Αν πάντως πάρει κανείς τώρα, νομίζω αυτό που μετράει και καρδιακούς παλμούς, για $7 παραπάνω είναι καλύτερη αγορά

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί από χρήστη σε άλλο Φόρουμ ότι υπάρχει και δυνατότητα για συνεχής καταμέτρηση όταν βάλεις την επιλογή running. Το περιμένω και εγώ από μέρα σε μέρα ώστε να μπορέσω να το επιβεβαιώσω.

 

Αγόρασα το mi band tools σήμερα και το δούλεψα λίγο!Είναι επί πληρωμής βέβαια (1,79 ευρω) αλλά υπάρχουν κάποιες έξτρα λειτουργίες που κατε με αξίζουν να το αγοράσεις!Μπορείς να ορίσεις σε κάθε επαφή, σε μια εφαρμογή η και και σε κάποιο alarm πως θα δονείται ,πόσα milliseconds θα διαρκεί κάθε δονηση η πόσα milliseconds να απεχουν οι μεταξύ τους δονήσεις!

Τα led δε μπορείς να τα ρυθμίσεις κάτι πάρα έχει μόνο μια επιλογή για το αν θα ανάβουν όταν θα δονείται η οχι.Πέρα από 500 milliseconds διάρκεια δόνησης δεν υπάρχει δυνατότητα επιλογής να ανάβουν τα led.Επίσης έχει μια έξτρα επιλογή "take a nap", μάλλον για ενδιάμεσο ύπνο το οποίο δε δοκίμασα ακόμη!

Αυτές τις λειτουργίες δεν τις βρήκα στο mi fit πάντως και είναι ενα πλεονέκτημα,τουλάχιστον για τις επαφές η κάποια εφαρμογή που μπορείς να φτιάξεις ένα τύπο δόνησης της αρεσκείας σου!Βέβαια αν υπήρχανε και τα χρώματα στα led θα ήτανε σουπερ και δε μπορώ να καταλάβω γιατί τα βγάλανε.

Για τους καρδιακούς παλμούς δεν είδα κάτι έξτρα , ούτε κάποια επιλογή running όπως ανέφερες παραπάνω.Με έχει απογοητεύσει σε αυτο το θέμα που μετράει μονο στιγμιαία τους καρδιακούς παλμούς, τουλάχιστον εγώ δε βρήκα κάτι μια επιλογή.Αν βρει κάτι κάποιος θα ήθελα πολυ να το δω!

Αυτο που με έχει εντυπωσιάσει είναι η λειτουργία του ύπνου που σου δείχνει πότε σε πήρε ο ύπνος, αν σηκώθηκες κατα τη διάρκεια και για πόση ώρα, πόση ώρα κάνεις βαθύ ύπνο και πόσο light, τα δύο τελευταία δε ξέρω κατά πόσο αξιόπιστα είναι αλλά για το πότε σε πήρε ο ύπνος και αν πήγες τουαλέτα πέφτει ακριβώς.Μόνο για εξαερώσεις δεν έβγαλαν μετρήσεις ακόμη :lol:!

 

Αυτά τα ολίγα και αν βρει κάποιος κάτι για τους παλμούς η κάτι αλλο έξτρα ας το παραθέσει παρακαλώ!

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Το site με αυτό που μετράει καρδιακούς παλμούς είναι αξιόπιστο?

Και επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν αυτό με τους καρδιακούς παλμούς έχει πολύχρωμα led.

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

Περί ορέξεως δεν τίθεται θέμα :-)

Σίγουρα πάντως δεν ήταν η τεχνική πολυπλοκότητα που έκανε την Xiaomi να καταργήσει τα έγχρωμα led ...

Αν πάντως πάρει κανείς τώρα, νομίζω αυτό που μετράει και καρδιακούς παλμούς, για παραπάνω είναι καλύτερη αγορά

 

δε νομίζω να ήταν κάτι άλλο εκτός από το "κόστος" , ας έβγαζε και έκδοση με πολύχρωμα και ας την χρέωνε 2-3 δολάρια παραπάνω :)

 

Ευχαριστώ. Το site με αυτό που μετράει καρδιακούς παλμούς είναι αξιόπιστο?

Και επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν αυτό με τους καρδιακούς παλμούς έχει πολύχρωμα led.

 

δεν υπάρχει , πλέον , mi band με πολύχρωμα , μόνο η 1η έκδοση είχε , που προφανώς την βρίσκουμε στα μαγαζιά επειδή υπήρχε απόθεμα

και η πρώτη έκδοση έχει "αναβαθμιστεί" σε μονόχρωμα led

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα, εχω το Miband και θα ηθελα να μου πειτε ποια εφαρμογη να βαλω για να εχω ειδοποιησεις μονο σε εισερχομενες κλησεις - sms και viber. Δεν με ενδιαφερει καμια αλλη λειτουργια.

 

Ευχαριστω για την οποια απαντηση :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα, εχω το Miband και θα ηθελα να μου πειτε ποια εφαρμογη να βαλω για να εχω ειδοποιησεις μονο σε εισερχομενες κλησεις - sms και viber. Δεν με ενδιαφερει καμια αλλη λειτουργια.

 

Ευχαριστω για την οποια απαντηση :)

Η stock εφαρμογή από το play store πλέον υποστηρίζει τη λειτουργία να δέχεσαι ειδοποιήσεις για μέχρι και 3 εφαρμογές. Υπάρχει και η εφαρμογή που κατεβάζεις από κινέζικα markets, πχ εγώ την κατεβάζω από το market της huawei από το κινητό μου, που έχει κάποιες extra λειτουργίες. Αυτή υπάρχει μεταφρασμένη και στα ελληνικά στο παρακάτω λινκ, όπου μπορείς να βρεις παραπάνω πληροφορίες γενικά με το τι εφαρμογές κυκλοφορούν, όπως η tweaked.

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/10046-Mi-Fit-v1-8-111-η-εφαρμογή-διαχείρισης-του-Mi-band/

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα πολύχρωμα Led βοηθούν στο να βλέπεις ποια εφαρμογή έχει ειδοποίηση. Προσωπικά έχω ροζ το viber, μπλε το fb messenger και πράσινο το WhatsApp. Πολύ απλά ξέρω τι μήνυμα έχω. Δεν είναι τσίρκο και σίγουρα δεν σε βλέπει άλλος για να έχεις τέτοιες αναστολές.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Η stock εφαρμογή από το play store πλέον υποστηρίζει τη λειτουργία να δέχεσαι ειδοποιήσεις για μέχρι και 3 εφαρμογές. Υπάρχει και η εφαρμογή που κατεβάζεις από κινέζικα markets, πχ εγώ την κατεβάζω από το market της huawei από το κινητό μου, που έχει κάποιες extra λειτουργίες. Αυτή υπάρχει μεταφρασμένη και στα ελληνικά στο παρακάτω λινκ, όπου μπορείς να βρεις παραπάνω πληροφορίες γενικά με το τι εφαρμογές κυκλοφορούν, όπως η tweaked.

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/10046-Mi-Fit-v1-8-111-η-εφαρμογή-διαχείρισης-του-Mi-band/

Ευχαριστω για την απαντηση :)

Το ειχα παρατημενο 2-3 μηνες. Χθες το εβαλα στο ρευμα και ευτυχως φορτισε χωρις κανενα προβλημα, μετα κατεβασα την 1.8.111 απο το miui.gr και εκανε και καποιο update στο Mi Band.

Οποτε ολα καλα, δεν υπαρχει κατι αλλο να κανω, ευχαριστω και παλι για την απαντηση :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Για τους καρδιακούς παλμούς δεν είδα κάτι έξτρα , ούτε κάποια επιλογή running όπως ανέφερες παραπάνω.Με έχει απογοητεύσει σε αυτο το θέμα που μετράει μονο στιγμιαία τους καρδιακούς παλμούς, τουλάχιστον εγώ δε βρήκα κάτι μια επιλογή.Αν βρει κάτι κάποιος θα ήθελα πολυ να το δω!

 

Αυτά τα ολίγα και αν βρει κάποιος κάτι για τους παλμούς η κάτι αλλο έξτρα ας το παραθέσει παρακαλώ!

 

Όταν λάβεις ή αν ξέρεις ήδη, είμαστε περίεργοι για το πως γίνεται.

Ίσως αυτή η λειτουργία για συνεχή καταμέτρηση μέσω running υπάρχει στην κινέζικη έκδοση της εφαρμογής και όχι σε αυτή του play store γιατί το παιδί που το ανέφερε είχε την κινέζικη έκδοση.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει επιλογή running όπως είπε ο φίλος πιο πάνω , εδώ στο βίντεο

φαίνεται μέσα στην εφαρμογή του Mi Fit να υπάρχει αυτό!

Στην εφαρμογή που κατέβασα απο το Playstore δεν υπάρχει αυτή η επιλογή, φαντάζομαι απο τα παρεμφερή link μπορούμε να κατεβάσουμε την εφαρμογή αυτήν που έχει ο τύπος αλλά αυτη που έχει είναι πιο παλια νομίζω.

 

Γνωρίζει κανείς κάτι και αν πρέπει να κάνω απεγκατάσταση αυτήν που έχω τώρα?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει επιλογή running όπως είπε ο φίλος πιο πάνω , εδώ στο βίντεο
φαίνεται μέσα στην εφαρμογή του Mi Fit να υπάρχει αυτό!

Στην εφαρμογή που κατέβασα απο το Playstore δεν υπάρχει αυτή η επιλογή, φαντάζομαι απο τα παρεμφερή link μπορούμε να κατεβάσουμε την εφαρμογή αυτήν που έχει ο τύπος αλλά αυτη που έχει είναι πιο παλια νομίζω.

 

Γνωρίζει κανείς κάτι και αν πρέπει να κάνω απεγκατάσταση αυτήν που έχω τώρα?

 

Την τελευταία κινέζικη μπορείς να τη βρεις από το λινκ που έδωσα πιο πάνω από το miui.gr Επειδή αυτή είναι μεταφρασμένη στα ελληνικά, θα χρειαστεί να απεγκαταστήσεις αυτη που έχεις τώρα, δες τις οδηγίες.

 

Την τελευταία stock κινέζικη έκδοση μπορείς να την κατεβασεις δωρεάν και από το app market της huawei http://a.vmall.com/app/C7210845 . Από εδώ την βάζω εγώ.

 

Για download επιλέγεις το μπλε βελάκι πάνω δεξιά. Την κατεβάζεις και την κάνεις εγκατάσταση, θα πατήσει πάνω στην υπάρχουσα, αρκεί να επιλέξεις στην ασφάλειά του κινητού να επιτρέπεται εγκατάσταση εφαρμογών και εκτός play store. Η εφαρμογή είναι στα αγγλικά, απλά δεν θυμάμαι σίγουρα αν για να γίνει αυτό θα πρέπει η γλώσσα του συστήματος του κινητού να είναι αγγλικά.

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραία, είσαι ωραίος!!Ποιο να βάλω λες να δουλέψει σίγουρα και να είναι και αναβαθμίσιμο μόνο του?
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραία, είσαι ωραίος!!Ποιο να βάλω λες να δουλέψει σίγουρα και να είναι και αναβαθμίσιμο μόνο του?

 

http://app.mi.com/detail/68548?ref=search

 

από το store της xiaomi (βέβαια και το άλλο λογικά ακριβώς το ίδιο είναι οπότε θα αναβαθμίζεται κανονικά)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...