Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα εξακολουθώ να είμαι vip? Και τι παραπάνω θα έχω; Δεν θυμάμαι καθόλου τι προνόμια είχαν οι VIP με τους άλλους χρήστες.

 

-Διπλα στο ψευδώνυμο σου, υπάρχει ενα "v", που σημαίνει οτι εισαι vip.

-Δεν εχεις διαφημίσεις.

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

θα με τρελάνει το tapatalk... Εβαλα την Καινούργια εκδοση και πάλι μου εμφανίζει το νήμα της Cubot. Το έχουν καταστρέψει εντελώς.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παμε βαλτε ολοι στις υπογραφες σας:

δεν θα ξαναναβαθμισω το tapatalk, θα μεινω για παντα στην x.x.x

:D

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από άλλη μια αλλαγή οθόνης, άρα και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, ξέχασα να κρατήσω την 5.7.2 που είχε ανεβάσει ένα μέλος και μάλιστα χωρίς να μου βγάζει το play store για update, που όμως δεν μπορώ να θυμηθώ.

Αν κάποιος μας διαβάζει ας ανεβάσει ένα σύνδεσμο να το κατεβάσω ή ας μου στείλει pm.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Βρες την από google και κόψε τις αυτόματες αναβαθμίσεις στο play store

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ένα θέμα που είχα με τα subforums του xda που δεν τα άνοιγε, φαίνεται να έχει λυθεί. Ελπίζω μόνιμα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ένα θέμα που είχα με τα subforums του xda που δεν τα άνοιγε, φαίνεται να έχει λυθεί. Ελπίζω μόνιμα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

Μέχρι την επόμενη αναβάθμιση που θα φτιάξουν κάτι και θα χαλάσουν κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και η 8.0.5

 

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ένα θέμα που είχα με τα subforums του xda που δεν τα άνοιγε, φαίνεται να έχει λυθεί. Ελπίζω μόνιμα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Μπα μάλλον το xda έφτιαξε

Γιατί και στην 5.7.2 ανοίγουν γρήγορα τώρα

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτόματα γίνεται,ποιος ταλαιπωρείται;

 

προσωπικα τα βαριεμαι τα συχνα updates,

εξου και αν δω εφαρμογη που βγαζει συχνα updates,

την κανω sign, γιατι σε αυτες τις περιπτωσεις δεν εχει και

νοημα, ή ειναι αχρηστοι οι προγραμματιστες (καλη ωρα..) ή

το κανουν για να βγαινει ψηλα στην λιστα με τις last updated,

εννοειται τα αυτοματα updates τα εχω απενεργοποιημενα,

επισης, να μην ξεχασουμε οτι ειναι και τα backup στην μεση

 

Μπα μάλλον το xda έφτιαξε

Γιατί και στην 5.7.2 ανοίγουν γρήγορα τώρα

 

σωστος, οταν ολα τα υπολοιπα φορουμ δουλευουν και

μονο ενα εχει θεμα, ε, το φορουμ εχει το προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Σαν προγραμματιστης, οχι δε βγαζουμε updates γιατι ετσι. Αν βρεθει bug, θα ανεβει ενημερωση. Δε θα κατσω να περιμενω (συνηθως) να μαζευτουν ενα καρο μικροθεματα για να φτιαχτουν. Εχουν υπαρξει βδομαδες με 3 και 4 updates σε εφαρμογη μου και μηνας με 1 η και κανενα....

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ακόμα βγάζει ότι ναναι σε images στα διάφορα θέματα

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

εγώ με το που αγόρασα την pro παρότι ήμουν vip πλέον άσχετα screenshots ανάμεσα σε ποστ δεν έχω ξαναδεί

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αφαίρεσαν την επιλογή μεγέθους γραμματοσειράς βλέπω ε?

Εκτός αν δε μπορώ να την εντοπίσω.

 

Σε ποια έκδοση υπάρχει ακόμα αυτή η επιλογή, κανένας με παλιά να μας πει?

me > you
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τι δεν καταλαβαίνετε?

Δεν το κουνάμε από από 5.7.2 εκτός και σας αρέσει να παίζετε ότι δήθεν και καλά κανετε update....του κ#@@ τα ... ξέρετε..., :p :p

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τι δεν καταλαβαίνετε?

Δεν το κουνάμε από από 5.7.2 εκτός και σας αρέσει να παίζετε ότι δήθεν και καλά κανετε update....του κ#@@ τα ... ξέρετε..., :p :p

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Εσύ κάτσε με την προϊστορία και άσε τους υπόλοιπους να παίρνουν τις τελευταίες αναβαθμίσεις.

Δικαίωμα του καθένα.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εσύ κάτσε με την προϊστορία και άσε τους υπόλοιπους να παίρνουν τις τελευταίες αναβαθμίσεις.

Δικαίωμα του καθένα.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Εχω κ γω την "προϊστορική" 5.7.2, γιατι δεν θέλω προβληματικες αναβαθμισεις .

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι από εμάς την προϊστορική έχουμε αλλά καλά είναι να μην το αναφέρουμε σε κάθε ποστ , είναι λίγο κουραστικό

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι από εμάς την προϊστορική έχουμε αλλά καλά είναι να μην το αναφέρουμε σε κάθε ποστ , είναι λίγο κουραστικό

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μα δεν κάνουν τίποτα τίποτα άλλο εδώ μέσα από γκρίνια,δεν δουλεύει το ένα δεν δουλεύει τον άλλο

Έχεις και τον junglist τον σύγχρονο και σε λέει προϊστορικό...παίρνεις την τελευταίο αναβάθμιση και του την χτυπάς στο κεφάλι μεχρι να καταλαβει ότι παίζει σαν μωρό προϊστορικό

lol

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εσύ κάτσε με την προϊστορία και άσε τους υπόλοιπους να παίρνουν τις τελευταίες αναβαθμίσεις.

Δικαίωμα του καθένα.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Ε πες του πως μεγαλώνουν τα fonts ντε?

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι από εμάς την προϊστορική έχουμε αλλά καλά είναι να μην το αναφέρουμε σε κάθε ποστ , είναι λίγο κουραστικό

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σωστός. Είναι επιλογή του καθενός να χρησιμοποιεί όποια έκδοση θέλει και αυτό πρέπει είναι σεβαστό. Αλλά το συγκεκριμένο ζήτημα εχει καταντήσει κουραστικό, όχι λίγο, αλλά πολύ.

 

Μα δεν κάνουν τίποτα τίποτα άλλο εδώ μέσα από γκρίνια,δεν δουλεύει το ένα δεν δουλεύει τον άλλο

Έχεις και τον junglist τον σύγχρονο και σε λέει προϊστορικό...παίρνεις την τελευταίο αναβάθμιση και του την χτυπάς στο κεφάλι μεχρι να καταλαβει ότι παίζει σαν μωρό προϊστορικό

lol

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ε πες του πως μεγαλώνουν τα fonts ντε?

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

 

Τώρα μιλάς σοβαρά? Δηλαδή όταν υπάρχει κάποιο bug ή δεν μου αρέσει κάποιο χαρακτηριστικό σε νεώτερη έκδοση, η λύση είναι να χρησιμοποιήσω μια εφαρμογη τριών ετών παλαιότερη? Και επειδή βολεύει εσένα, ποιος σου είπε ότι με βολεύει και εμένα η εν λόγω έκδοση? Το ότι εσύ θεωρείς τις αναβαθμίσεις προβληματικές δεν ισχύει για όλους. Όπως δεν ισχύει για εσένα ότι η 5.7.2 είναι προϊστορική, ενώ για άλλους ισχύει.

Σέβομαι την επιλογή σου να χρησιμοποιείς όποια έκδοση θες, αλλά το θέμα του νήματος είναι το tapatalk, δεν είναι η έκδοση 5.7.2 του tapatalk. Οπότε αν δεν θες να ακούς γκρίνια, και επειδή μάλλον δεν σε ενδιαφέρουν οι εξελίξεις στην εν λόγω εφαρμογή Γιατί έχεις καλυφθεί με την 5.7.2, υπάρχει και η επιλογή unfollow. Και ναι, την έχει και η τελευταία έκδοση αυτήν την επιλογή.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Σωστός. Είναι επιλογή του καθενός να χρησιμοποιεί όποια έκδοση θέλει και αυτό πρέπει είναι σεβαστό. Αλλά το συγκεκριμένο ζήτημα εχει καταντήσει κουραστικό, όχι λίγο, αλλά πολύ.

 

 

 

Τώρα μιλάς σοβαρά? Δηλαδή όταν υπάρχει κάποιο bug ή δεν μου αρέσει κάποιο χαρακτηριστικό σε νεώτερη έκδοση, η λύση είναι να χρησιμοποιήσω μια εφαρμογη τριών ετών παλαιότερη? Και επειδή βολεύει εσένα, ποιος σου είπε ότι με βολεύει και εμένα η εν λόγω έκδοση? Το ότι εσύ θεωρείς τις αναβαθμίσεις προβληματικές δεν ισχύει για όλους. Όπως δεν ισχύει για εσένα ότι η 5.7.2 είναι προϊστορική, ενώ για άλλους ισχύει.

Σέβομαι την επιλογή σου να χρησιμοποιείς όποια έκδοση θες, αλλά το θέμα του νήματος είναι το tapatalk, δεν είναι η έκδοση 5.7.2 του tapatalk. Οπότε αν δεν θες να ακούς γκρίνια, και επειδή μάλλον δεν σε ενδιαφέρουν οι εξελίξεις στην εν λόγω εφαρμογή Γιατί έχεις καλυφθεί με την 5.7.2, υπάρχει και η επιλογή unfollow. Και ναι, την έχει και η τελευταία έκδοση αυτήν την επιλογή.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Υποθέτω ότι ο φίλος, όπως και εγώ, όπως θεωρώ και πολλοί άλλοι εδώ μέσα που έχουμε την 5.7.2 ακολουθούμε το thread για να ενημερωνόμαστε σχετικά με τις νέες εκδόσεις της εφαρμογής.

Κανείς δεν θέλει να μένει με μια έκδοση μίας εφαρμογής χ χρόνια πίσω. Αλλά και από την άλλη, πόσες φορές έχουμε αναβαθμίσει την εφαρμογή και βγαίνουν χίλια δύο προβλήματα, λες και είναι work in progress...;

Άπειρες.

Αν η εφαρμογή αναβαθμιζόταν τακτικά και τα bugs και προβλήματα εμφανίζονταν στατιστικά όπως όλες τις άλλες εφαρμογές και όχι με τόση μεγάλη συχνότητα και.σοβαρότητα όπως στο Tapa, πίστεψε με δεν θα υπήρχε ούτε ένα ποστ που να λέει για 5.7.2...

 

Και μιλώντας προσωπικά, ευτυχώς που εγώ είχα διαβάσει εδώ μέσα, σε ένα σχόλιο σαν του παιδιού ότι η 5.7.2 ήταν η τελευταία (ή έστω μία από τις τελευταίες) decent έκδοση της εφαρμογής και βρήκα την υγεία μου (μετά από απίστευτη ταλαιπωρία με τις πιο νέες εκδόσεις-και το τι αυτές προκαλούσαν) όπως και πολλοί άλλοι εδώ μέσα.

Αν δεν το είχε γράψει κάποιος, εγώ και άλλοι μπορεί να μην είχαμε καν την πληροφορία αυτή.

 

Οπότε ας μην είμαστε τόσο "επιθετικοί" αν κάποιος πετάει που και που τη πληροφορία για την 5.7.2.

 

Καταλαβαίνω πως μπορεί να είναι κουραστικό, αλλά ούτε άσχετο είναι με το thread και είναι κάτι ουσιαστικό επί του θέματος.

 

Sent from my One Plus 5T

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω συνέχεια παράπονα.

Εδώ και πολλά χρόνια (ίσως και από day 1) που είμαι με το αγορασμένο Tapatalk Pro ποτέ δε τα αντιμετώπισα αυτά συν το γεγονός ότι μπορεί να μην παίρνει κάθε εβδομάδα αναβάθμιση, αλλά ούτε πίσω 3 χρόνια έχει μείνει, ούτε ασυμβατότητες έχω παρατηρήσει έτσι ώστε να μου δημιουργηθεί η ανάγκη για να μεταβώ σε προγενέστερη έκδοση.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...