Jump to content

7o myphone meeting Θεσσ/νικης : Πολλή κουβεντούλα, μα και πολλά χαμόγελα!


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια υπέροχη συνάντηση με πολύ κόσμο και κέφι, κάτι που έχουμε συνηθίσει πλέον στις συναντήσεις του myphone.gr

Ωραίο το μέρος όπου πήραμε γεύση από το παρελθόν της κινητής τηλεφωνίας με πολλά διάσημα κινητά θρύλους όπως πχ το αγαπημένο μου Nokia 6150!

Να δώσω τα συγχαρητήρια στους διοργανωτές και ειδικά στον Γιάννη Nagata και Χρήστο Plankton που πάντα φροντίζουν όλα να πηγαίνουν ρολόι (**** δεν βάλανε κάτω τα παιδιά και τους αξίζει ένα μεγάλο μπράβο) καθώς και το foxosmall που έδωσε τις συσκευές.

 

Τι άλλο να πει κανείς... Περιμένουμε την επόμενη. Καλές γιορτές να έχετε όλοι.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Όλα άψογα! Μόνο αυτό έχω να πω! χάρηκα πολύ που είδα νέα πρόσωπα (πέρα από τα γνωστά παιδιά που πλέον είμαστε μια παρέα), η οργάνωση ήταν για άλλη μια φορά υοδειγματική (Γιάννη περιμένω μήνυμα ;) ), το κατάστημα casa madre για άλλη μια φορά μας φιλοξένησε άψογα, ενώ και τα δώρα από το foxosmall.com εξαιρετικά! Μπράβο σε όλους!

 

Άντε και στο επόμενο! Καλές γιορτές με υγεία σε όλους :D

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ μπόρεσα να έρθω λόγω προβλημάτων υγείας (έκαψα το χέρι μου με ατμό...). Πρέπει να περάσατε πολύ ωραία... Ας ελπίσω στο επόμενο να μην μου τύχει κάτι.

ΥΓ: Από τις φωτογραφίες που βλέπω, είναι τόσο μεγάλος ο μέσος όρος ηλικίας των μελών ή έχω παρενέργειες από τα χάπια που παίρνω;

 

Και γω αναρωτιεμε για τον μεσο ορο των μελων

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη τώρα που είδα το βίντεο πρέπει να ομολογήσω ότι το έχεις το θέμα. Άψογος ως παρουσιαστής. :p

 

Υπέροχη και αυτή η συνάντηση, κάθε φορά και καλύτερα. Εκ μέρους του myphone.gr ένα ευχαριστώ σε όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους. :)

Όσο για κάποιους που τελευταία στιγμή αλλάξανε γνώμη και δεν ακολούθησαν για μάσα, έχασαν. :p Πιστεύω ότι συμφωνούν όσοι παραβρέθηκαν, άψογη εξυπηρέτηση, άψογη κουζίνα στο εστιατόριο Οινοχόος. Να ευχαριστήσω προσωπικά τον φίλο Στέλιο και την γυναίκα του Ματούλα, ιδιοκτήτες του καταστήματος, για την άψογη φιλοξενία. :)

 

γκούχου, καλά που είπαμε οτι αυτή η φωτό δεν θα ανέβει..... χαχαχαχα! Τέλεια περάσαμε παιδιά,όσοι το χάσατε προσπαθήστε την επόμενη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το πάτε εκεί πάνω, την επόμενη συνάντηση θα την κάνετε στην Τούμπα. Άκου 72 άτομα. Μπράβο ρε gyus σας ζηλεύω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το πάτε εκεί πάνω, την επόμενη συνάντηση θα την κάνετε στην Τούμπα. Άκου 72 άτομα. Μπράβο ρε gyus σας ζηλεύω.

Επειδή πολλοί έχουν αναφυλαξία με την Τούμπα, το αποφεύγουμε.:lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πολλοί έχουν αναφυλαξία με την Τούμπα, το αποφεύγουμε.:lol:

 

Μπάρα δε νομίζω φίλος. ..λίγοι είναι πραγματικά πολύ λίγοι! !!χαχαχαχαχα όλα ασπρόμαυρα είναι! !!

ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΕΤΥΧΑΝ... ΟΙ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ ΟΧΙ !!!

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!

Link to comment
Share on other sites

Μπάρα δε νομίζω φίλος. ..λίγοι είναι πραγματικά πολύ λίγοι! !!χαχαχαχαχα όλα ασπρόμαυρα είναι! !!

 

Για να μην ξεκινήσουν αθλητικές αντιδικίες προτείνω το επόμενο meeting να γίνει στο ...γήπεδο του Απόλλων Καλαμαριάς. :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έτσι όπως το πάτε εκεί πάνω, την επόμενη συνάντηση θα την κάνετε στην Τούμπα. Άκου 72 άτομα. Μπράβο ρε gyus σας ζηλεύω.

 

Η λίστα είχε κάπου στα 105 ονόματα αλλά και αυτοί που ήρθαμε κάναμε καλή παρέα

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ευχαριστώ τον Γιάννη Nagata και τον Χρήστο Plangton για την τέλεια οργάνωση και για την ανάδειξη του κρυφού μου ταλέντου στην παρουσίαση της κλήρωσης!:D

 

Συγχαρητήρια σε Nagata, Plankton69 και Sofos_5 για τη διοργάνωση και το "stand" με τα παλια κινητα.

 

Να δώσω τα συγχαρητήρια στους διοργανωτές και ειδικά στον Γιάννη Nagata και Χρήστο Plankton που πάντα φροντίζουν όλα να πηγαίνουν ρολόι (**** δεν βάλανε κάτω τα παιδιά και τους αξίζει ένα μεγάλο μπράβο) καθώς και το foxosmall που έδωσε τις συσκευές.

 

Αυτή τη φορά τρέξαμε πολύ παραπάνω, όμως το αποτέλεσμα και οι εντυπώσεις πραγματικά μας γέμισαν χαμόγελα! Σας ευχαριστούμε όλους που βρεθήκατε στην παρέα μας, μέσα από τα βάθη της καρδιάς μας! :bow: :bow: :bow:

 

Spoilers:

 

- Παραλίγο να μη φτάσω Σέρρες την Κυριακή (Nagata... :p), όμως αν κάποιος μου έλεγε να το επαναλάβω, θα το έκανα!

- Όποιος θέλει να κερδίσει στις κληρώσεις μας, να κάθεται ΑΡΙΣΤΕΡΑ από την Aelin. Το κορίτσι έχει τρελό άστρο, 2 στα 2 για τους διπλανούς της! :p

- Johny-B το έχεις με τα βίντεο, οπότε είσαι κλεισμένος για τις επόμενες 483 συναντήσεις μας!

- Μετά από αρκετό καιρό, ξαναείδα ένα πολύ καλό φιλαράκι. Mol σε χάσαμε ρε!

- Είδα αρκετά νέα πρόσωπα, ελπίζω στις επόμενες συναντήσεις να έχουμε την ευκαιρία να γνωριστούμε καλύτερα.

- Είδα πως σας άρεσε η νοσταλγική γωνιά που ετοιμάσαμε, οπότε στην επόμενη ευκαιρία θα δείτε ακόμα περισσότερες και σπάνιες συσκευές!

 

Αυτά τα λίγα. Και πάλι σας ευχαριστούμε για την παρουσία σας, πάμε γερά για την επόμενη!

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πω πολλά, απλά ένα μεγάλο ευχαριστώ από καρδιάς σε όλους σας, μπορεί να τρέξαμε πολύ, αλλά το χαμόγελό σας και η καλή σας διάθεση

είναι η καλύτερη ανταμοιβή που μπορούσαμε να έχουμε!

 

@plankton69, τα παρα λες τώρα, δεν αργήσαμε ρε :p

@Johny-B, έχεις ταλέντο πραγματικά, σκέψου για καριέρα στην TV :)

@voltaire, τρομερό το βιντεάκι και έγινε το unboxing σε καφετέρια, ήσουν πολύ αναλυτικός,

πάντα τυχερός φίλε!

@s2evs, να μας έρχεσαι πιο τακτικά, σου βγαίνει σε καλό!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μερικά στιγμιότυπα και από μένα καθώς επίσης και μια φωτογραφία (η τελευταία) από ένα γλυκό ενσταντανέ μεταξύ imbreza_sti και party_68 στο μάσα party .

Ένα μεγάλο μπράβο στους διοργανωτές.

 

https://www.dropbox.com/sc/f15pk02t7a4vms2/AAAFR7t_ayAB7drDAClmjXFwa

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη τώρα που είδα το βίντεο πρέπει να ομολογήσω ότι το έχεις το θέμα. Άψογος ως παρουσιαστής. :p

 

Υπέροχη και αυτή η συνάντηση, κάθε φορά και καλύτερα. Εκ μέρους του myphone.gr ένα ευχαριστώ σε όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους. :)

Όσο για κάποιους που τελευταία στιγμή αλλάξανε γνώμη και δεν ακολούθησαν για μάσα, έχασαν. :p Πιστεύω ότι συμφωνούν όσοι παραβρέθηκαν, άψογη εξυπηρέτηση, άψογη κουζίνα στο εστιατόριο Οινοχόος. Να ευχαριστήσω προσωπικά τον φίλο Στέλιο και την γυναίκα του Ματούλα, ιδιοκτήτες του καταστήματος, για την άψογη φιλοξενία. :)

 

 

http://img170.imagevenue.com/loc477/th_638772978_2014_12_14_354_122_477lo.jpg

 

Ζηλεύω, μετάνιωσα που δεν ακολούθησα. Την επόμενη φορά.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύω, μετάνιωσα που δεν ακολούθησα. Την επόμενη φορά.:)

Ας πρόσεχες. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύω, μετάνιωσα που δεν ακολούθησα. Την επόμενη φορά.:)

Έτσι συμβαίνει πάντα με τιε ευκαιρίες. Περνάν και δεν ξαναγυρνάν. Και μεις μένουμε μετανιωμένοι. :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εξαιρετικό meeting!

Περάσαμε πολύ ωραία, τόσο στο casa madre όσο και στο ...after με φαγητό και κρασί.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα μέλη που μας τίμησαν με την παρουσία τους, το ιδιαίτερα ζεστό και φιλικό casa madre και φυσικά και το foxosmall.com για τα δωράκια του,... κι ας μην κέρδισα κάποιο εγώ!

Επίσης ευχαριστώ τον Γιάννη Nagata και τον Χρήστο Plangton για την τέλεια οργάνωση και για την ανάδειξη του κρυφού μου ταλέντου στην παρουσίαση της κλήρωσης!

 

Τα είπες Θαυμάσια και εδώ και στην στιγμή των κληρώσεων..

Έτσι γλυτώνω τα πολλά πολλά...

Λίγο στο τραπέζι έπεσε η μπαταρία αλλά είπαμε κουλπαντ δύναμη :lol:

 

Γιάννη τώρα που είδα το βίντεο πρέπει να ομολογήσω ότι το έχεις το θέμα. Άψογος ως παρουσιαστής.

 

Υπέροχη και αυτή η συνάντηση, κάθε φορά και καλύτερα. Εκ μέρους του myphone.gr ένα ευχαριστώ σε όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους.

Όσο για κάποιους που τελευταία στιγμή αλλάξανε γνώμη και δεν ακολούθησαν για μάσα, έχασαν. Πιστεύω ότι συμφωνούν όσοι παραβρέθηκαν, άψογη εξυπηρέτηση, άψογη κουζίνα στο εστιατόριο Οινοχόος. Να ευχαριστήσω προσωπικά τον φίλο Στέλιο και την γυναίκα του Ματούλα, ιδιοκτήτες του καταστήματος, για την άψογη φιλοξενία.

 

 

http://img170.imagevenue.com/loc477/th_638772978_2014_12_14_354_122_477lo.jpg

 

Συμφωνούμε και Επαυξάνουμε Νεαρούλη Άρχοντα !!! ;)

 

Chief, αυτό που βλέπεις είναι τα απομεινάρια. Η σούπα είναι της Aelin η οποία δηλώνει χορτοφάγος. Ο αγαπητός Johny-B με την σύζυγό του Maria_B βρίσκονται σε νηστεία για αυτό και οι μακαρονάδες. Οπότε έμεινα εγώ ο GR_MAcedon δίπλα μου και απέναντι στην γωνία ο συμπολεμιστής από παλιά Party68 να παλεύουμε με κρεατικά.

 

Και Οι 6 Ήταν ΥΠΕΡΟΧΟΙ...

Κατά το τίτλο μιας παλιάς ταινίας (εκεί ήταν 7 ) που μάλλον μόνο εγώ και ο Θανάσης λόγω ηλικίας θα την ξέρουμε...

Αλλά φαινομενικά μπορεί τελικά να την ξέρω μόνο εγώ που δεν αποποιούμαι την ηλικία μου :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=RNFiVt6e9sk

 

Το βίντεο που υποσχέθηκα. Ευχαριστώ πολύ την foxosmall.com

Το τηλέφωνο είναι πολύ τίμιο για τα λεφτά του , δεν το περίμενα

 

Μπράβο για το βιντεάκι και Συγχαρητήρια για το κινητάκι, να περνάς καλά και ας μην έφερες το Ελικοπτεράκι ;)

 

Και γω αναρωτιεμε για τον μεσο ορο των μελων

 

Εκτός εμού και αυτό μόνο εξωτερικά...

Όλα τα Υπόλοιπα μέλη ήταν Νιάτα...

Ο μέσος όρος λοιπόν ήταν ταμάμ για εφταήμερη εκδρομούλα της Γ Λυκείου, αλλά με αρκετή εμπειρία στα της τεχνολογίας θέματα... ;)

 

γκούχου, καλά που είπαμε οτι αυτή η φωτό δεν θα ανέβει..... χαχαχαχα! Τέλεια περάσαμε παιδιά,όσοι το χάσατε προσπαθήστε την επόμενη!!!!

 

Ευτυχώς που Υπήρχαν και κάποιες Ωραίες Παρουσίες βλέπε Αελίν και Μαρία Β και υπήρχε και μια Πολύ Ευχάριστη Νότα Δροσιάς και Ομορφιάς ( Να με Συγχωρέσουν τυχόν άλλες Δεσποινίδες αν υπήρχαν και δεν τις αναφέρω γιατί απλά δεν τις γνωρίζω...)

Χωρίς να υποτιμώ την Υπέροχη Παρεούλα Του Γιάννη Β, Του Συνομήλικου Θανάση ή GR ΜΑcedon , και Του Αγέρωχου Νεαρούλη και Κούκλου πάραυτα Γιώργου ή Ιμπρέζα Στι ...

 

Δεν θα πω πολλά, απλά ένα μεγάλο ευχαριστώ από καρδιάς σε όλους σας, μπορεί να τρέξαμε πολύ, αλλά το χαμόγελό σας και η καλή σας διάθεση

είναι η καλύτερη ανταμοιβή που μπορούσαμε να έχουμε!

 

@plankton69, τα παρα λες τώρα, δεν αργήσαμε ρε

@Johny-B, έχεις ταλέντο πραγματικά, σκέψου για καριέρα στην TV

@voltaire, τρομερό το βιντεάκι και έγινε το unboxing σε καφετέρια, ήσουν πολύ αναλυτικός,

πάντα τυχερός φίλε!

@s2evs, να μας έρχεσαι πιο τακτικά, σου βγαίνει σε καλό!

 

ΜΠΡΑΒΟ

ΜΠΡΑΒΟ

ΜΠΡΑΒΟ !!!

 

Άψογα, Όμορφα, Καταπληκτικά !!!

 

Μερικά στιγμιότυπα και από μένα καθώς επίσης και μια φωτογραφία (η τελευταία) από ένα γλυκό ενσταντανέ μεταξύ imbreza_sti και party_68 στο μάσα party .

Ένα μεγάλο μπράβο στους διοργανωτές.

 

https://www.dropbox.com/sc/f15pk02t7a4vms2/AAAFR7t_ayAB7drDAClmjXFwa

 

Φωτογράφε Εύγε σε Εσένα και το ΧΙΑΟΜΙ σου απλά μου χρωστάς κάπου ένα κεφάλι...

Για το πάνω κεφάλι μιλάω γιατί καιροφυλαχτούν και Πονηρά Νεανικά "Μυαλά" γύρω μας που τα είχαμε και στην συντροφιά μας. ;)

 

Έτσι συμβαίνει πάντα με τις ευκαιρίες. Περνάν και δεν ξαναγυρνάν. Και μεις μένουμε μετανιωμένοι.

 

Απόλυτο Δίκιο... Καλύτερα το προλαμβάνειν παρά το θεραπεύειν...

Η αλήθεια είναι ότι 1000 καλοί χωράνε...

Την επόμενη φορά...

 

Ένα Μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ήταν ΟΛΑ ΑΨΟΓΑ, σε Όλα τα Παιδιά που πήραν μέρος στην εκδήλωση, στους Διοργανωτές, στον χορηγό, στο καφέ και σε Όλο το Υπέροχο Παρεάκι του άφτερ με Οργανωτή τον Αειθαλή και Νεαρούλη imbreza_sti !!!

Όσοι δεν ήρθατε απλά την επόμενη φορά να Μην Το Χάσετε...

Γιατί σίγουρα όπως είπε και ο plankton69 θα έχουμε τον Johny-B υπεύθυνο για τις κληρώσεις τις επόμενες 400 τόσες φορές... Αν και δεν του το συνιστώ γιατί ήθελε να κερδίσει δωράκι και δεν ήταν δίπλα στο Ομορφοκόριτσο, την Χορτοφάγο μας ...!!!

Να Περνάτε Όλοι Όμορφα Καλές Γιορτές, Καλή Χρονιά Με Υγεία, Αγάπη και Πολλές Πολλές Χαρές !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Νιάτο, :p και εσύ με χρονοκαθυστέρηση δουλεύεις; Ή στο καπή δεν είχατε σύνδεση για αυτό και η αργοπορία; :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα το προσπαθήσω περισσότερα, ειδικά αν είναι να κερδίζουμε κανένα δωράκι...αρκεί να υπάρχει και αλλάζουν και οι μέρες/ώρες, έτυχε να βολέψει αυτή τη φορά. Πάντως την επόμενη φορά, θέλω ένα 4πύρηνο κινητό παιδιά, κανονίστε...:lol:
Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα το προσπαθήσω περισσότερα, ειδικά αν είναι να κερδίζουμε κανένα δωράκι...αρκεί να υπάρχει και αλλάζουν και οι μέρες/ώρες, έτυχε να βολέψει αυτή τη φορά. Πάντως την επόμενη φορά, θέλω ένα 4πύρηνο κινητό παιδιά, κανονίστε...:lol:

Την επόμενη φορά θα έχουμε...πυρηνοκίνητο κινητό!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Νιάτο, και εσύ με χρονοκαθυστέρηση δουλεύεις; Ή στο καπή δεν είχατε σύνδεση για αυτό και η αργοπορία;

 

Υπάρχουν λόγοι που μπορώ να αναφέρω όπως

Το καλό πράγμα αργεί να γίνει...

Τελευταίος και ..... ότι θέλεις πρόσθεσε... :lol:

Να δω αν είναι κάποιος εκτός από πορνηρό μυαλό και πικρόχολος... :p

Περίμενα να δω τι θα πούνε τα Αστέρια του Φόρουμ... ;)

Αλλά στην τελική Νεαρούλη Άρχοντα αν σε ικανοποιεί περισσότερο θα παραδεχτώ ότι δεν είχε ίντερνετ το ΚΑΠΗ το δικό μου γιατί για άλλες γειτονιές δεν ξέρω... :D

 

Την επόμενη φορά θα έχουμε...πυρηνοκίνητο κινητό!

 

Άντε σειρά σου την επόμενη και βάλε τον να σου ανταποδώσει το τυχερό... ;)

Και αν υπάρχει κανένα power bank στην κλήρωση, μην ξεχάσετε την όμορφη χορτοφάγο της παρεούλας... :rolleyes:

 

Ακόμα δεν ανακοινώθηκε η ημερομηνία για το 8ο ;

Ααααα αργείτε χαρακτηριστικά...Κάποιος είναι ο Αδύναμος κρίκος.... :ban:

 

Χρόνια Πολλά, Καλή Χρονιά, με Υγεία, Αγάπη και Πολλές Χαρές για Όλους !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...